Koju seriju trenutno pratite? izdvojena tema

poruka: 16.072
|
čitano: 2.888.140
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Pogledao Jupiter's Legacy. Skroz je dobra serija, pogotovo priča. Baš me iznenadila kvaliteta priče.

Live long and prosper.
12 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Pozdrav ljudovi, nije da ću sad preporučit seriju, ali u neku ruku i je. Prati li netko kanal DUST na youtube-u? Nekad kad nemam vremena pogledati neki film ili seriju od 45 minuta otvorim ovo pa si pogledam neki kratki filmić, ima ih od par minuta do dugometražnih, tema je sci-fi i svatko malo neki novi izađe. Pa ako netko voli sci-fi nek si pogleda. Nešto tipa Love, death, robots.

http://d-u-d.deviantart.com http://500px.com/Dado_D https://dariodrvodelic.wordpress.com/ https://www.flickr.com/photos/95774435@N02/?hide_photostream_welcome=1
6 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Tu sam bio naletio na preporuku i iznenadio se, serija The Expanse, stvarno jedna od boljih SF serija. Moja definitivna preporuka, sada sam na kraju 2. sezone i zasad ima od mene 10/10.

14 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Love, Death & Robots - druga sezona je vanka

15 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
KIKI3ooo kaže...

Love, Death & Robots - druga sezona je vanka

 I nije ni sluga prvoj, baš razočaranje...

15 godina
online
Re: Koju seriju trenutno pratite?
z1k4 kaže...
KIKI3ooo kaže...

Love, Death & Robots - druga sezona je vanka

 I nije ni sluga prvoj, baš razočaranje...

 steta, a bas sam bio nahajpan jako. pogledat ce se narednih dana. 

14 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?
  1. Da se nadovežem na 2 sezonu Love.Death & Robots. Po meni ukratko 1 sezona je bila baš osvježenje jer su imali sigurno jako puno kratkih priča koje je vjerojatno lakše napravit u animaciji(i vjerojatno jeftinije)nego da se napravi kratka epizoda "naživo"(ne mogu se sjetit drugčijeg izraza).Sorry.

Uglavnom i 2 sezona ima baš dobrih epizoda iako je full kratka(8 Epizoda),dok je prva imala punih 18 epki. E sad zašt tak malo naspram prve sezone me baš zanima ali..ostao sam PAF na kvalitetu animacije kod 3,4 i 7 epizode. Neki dijelovi su tolko dobro animirani da ih možeš komotno ubacit u neki film a da ne skontaš razliku između live i cgi snimanja. STrašno nešt kolko je napredovala cgi animacija. Btw najbolja 3 i 4 epizoda..Ove ostale su samo zanimljive. 1 sezonu ću izgleda opet morat pregledat jer sam zaboravio i da ima tolko epizoda.

Ukratko po meni preporuka, kratko,zanimljivo i neke epizode bi se dale garant sprovest u full filmove..

- - -Space may be the final frontier, but it's made in the Hollywood basement - - -
14 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Mislim da 2. sezona ima malo epizoda jer su već najavili 3. za iduću godinu. Što je dobro jer već u ovih 8 epizoda imamo 2 slične epizode.

 

Rewatchao sam skoro sve epizode iz prve sezone prije gledanja novih, i složio bih se da su ove slabije. Nema sad baš neke užasne al ni jedna se ni ne ističe. Najbolja mi božićna.

Remember, remember the 5th of November, the gun powder treason and plot. I know of no reason why the gun powder treason should ever be forgot.
15 godina
online
Koju seriju trenutno pratite?

bozicna je i meni najbolja. moram se slozit s ocjenama na imdbu i rec da druga sezona nije ni blizu prvoj. prva sam pogledao sigurno 3-4 puta, a cesto si znam upalit neku epizodu i pogledat ju ponovno(npr ona sa ruskom vojskom). 

5 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
zlaya987 kaže...

Tu sam bio naletio na preporuku i iznenadio se, serija The Expanse, stvarno jedna od boljih SF serija. Moja definitivna preporuka, sada sam na kraju 2. sezone i zasad ima od mene 10/10.

 Da znaš kako ti zavidim, sve te epizode gledat po prvi put... Najbolja sci-fi serija glatko. I najrealnija, ako se to može reći za sci-fi seriju.

Live long and prosper.
5 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Filox kaže...
zlaya987 kaže...

Tu sam bio naletio na preporuku i iznenadio se, serija The Expanse, stvarno jedna od boljih SF serija. Moja definitivna preporuka, sada sam na kraju 2. sezone i zasad ima od mene 10/10.

 Da znaš kako ti zavidim, sve te epizode gledat po prvi put... Najbolja sci-fi serija glatko. I najrealnija, ako se to može reći za sci-fi seriju.

 Realna SCI-FI serija je oksimoron.....;)

5 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Posmatrač kaže...
Filox kaže...
zlaya987 kaže...

Tu sam bio naletio na preporuku i iznenadio se, serija The Expanse, stvarno jedna od boljih SF serija. Moja definitivna preporuka, sada sam na kraju 2. sezone i zasad ima od mene 10/10.

 Da znaš kako ti zavidim, sve te epizode gledat po prvi put... Najbolja sci-fi serija glatko. I najrealnija, ako se to može reći za sci-fi seriju.

 Realna SCI-FI serija je oksimoron.....;)

 Pa da, znam da je. Ali svejedno, jedina serija u svemiru koja se drži realnih zakona fizike. Uz sav trud, nisam pronašao grešku u "serijskoj fizici". Uz super likove, vrhunsku priču, još i taj detalj, taman da serija bude vrhunska.

Live long and prosper.
5 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Filox kaže...
Posmatrač kaže...
Filox kaže...
zlaya987 kaže...

Tu sam bio naletio na preporuku i iznenadio se, serija The Expanse, stvarno jedna od boljih SF serija. Moja definitivna preporuka, sada sam na kraju 2. sezone i zasad ima od mene 10/10.

 Da znaš kako ti zavidim, sve te epizode gledat po prvi put... Najbolja sci-fi serija glatko. I najrealnija, ako se to može reći za sci-fi seriju.

 Realna SCI-FI serija je oksimoron.....;)

 Pa da, znam da je. Ali svejedno, jedina serija u svemiru koja se drži realnih zakona fizike. Uz sav trud, nisam pronašao grešku u "serijskoj fizici". Uz super likove, vrhunsku priču, još i taj detalj, taman da serija bude vrhunska.

 E jbg sad ja kad gledam dobru serija bas me briga za fiziku a kad obracam paznju na to onda znaci da je serija dosadna ;) 

Jednom poceo gledati neku scifi seriju i moj klinac od 10 godina ulazi i sa vrata pita a zasto oni ne lebde ako su u svemiru ;) Ja ni obratio paznju nisam ;) 

5 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Posmatrač kaže...

 E jbg sad ja kad gledam dobru serija bas me briga za fiziku a kad obracam paznju na to onda znaci da je serija dosadna ;) 

Jednom poceo gledati neku scifi seriju i moj klinac od 10 godina ulazi i sa vrata pita a zasto oni ne lebde ako su u svemiru ;) Ja ni obratio paznju nisam ;) 

 E vidiš, a meni to automatski dođe ko i tvom klincu. Obožavam Star Trek, ali kad ga zapiče, pa naglo stanu, a nitko nije ostao zalijepljen na zidu... To je Expanse super napravio i zato kažem da mi je serija turbo realna. Šta ću kad sam sitničav, pa gledam te gluposti, kao što je realnost.   

 

Usput, kroz Expanse sam i naučio par novih stvari vezanih za putovanja kroz svemir, na primjer zaustavljanje. Ubrzava se do pola puta, onda se treba okrenut i usporavat. Kroz ovakvu seriju se može i naučit nešto u realnom svijetu.

 

I zato 10/10 za seriju.

Live long and prosper.
5 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Filox kaže...
Posmatrač kaže...

 E jbg sad ja kad gledam dobru serija bas me briga za fiziku a kad obracam paznju na to onda znaci da je serija dosadna ;) 

Jednom poceo gledati neku scifi seriju i moj klinac od 10 godina ulazi i sa vrata pita a zasto oni ne lebde ako su u svemiru ;) Ja ni obratio paznju nisam ;) 

 E vidiš, a meni to automatski dođe ko i tvom klincu. Obožavam Star Trek, ali kad ga zapiče, pa naglo stanu, a nitko nije ostao zalijepljen na zidu... To je Expanse super napravio i zato kažem da mi je serija turbo realna. Šta ću kad sam sitničav, pa gledam te gluposti, kao što je realnost.   

 

Usput, kroz Expanse sam i naučio par novih stvari vezanih za putovanja kroz svemir, na primjer zaustavljanje. Ubrzava se do pola puta, onda se treba okrenut i usporavat. Kroz ovakvu seriju se može i naučit nešto u realnom svijetu.

 

I zato 10/10 za seriju.

 Ma to su dvije razlicite kategorije serija.... Star trek je vise onako necu reci djecija serija ali za cistu zabavu i mozak na pasu bez komplikovanja kao sto je fizika....

The Expance je vise ozbiljnija serija...

5 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Posmatrač kaže...

 Ma to su dvije razlicite kategorije serija.... Star trek je vise onako necu reci djecija serija ali za cistu zabavu i mozak na pasu bez komplikovanja kao sto je fizika....

The Expance je vise ozbiljnija serija...

 Ma je, naravno, uzeo sam samo kao prikaz fizike u seriji. Nisu za usporedbu kao serije.

Live long and prosper.
5 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Filox kaže...
Posmatrač kaže...

 Ma to su dvije razlicite kategorije serija.... Star trek je vise onako necu reci djecija serija ali za cistu zabavu i mozak na pasu bez komplikovanja kao sto je fizika....

The Expance je vise ozbiljnija serija...

 Ma je, naravno, uzeo sam samo kao prikaz fizike u seriji. Nisu za usporedbu kao serije.

 Ja volim sto vise fantastike ;) J...s fiziku ;) Imam fiziku i realnost svaki dan... 

14 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Pogledao Ehe Expanse, ali sigurno ću opet. Naj. Gle

 video koliko su pažnje posvetili detaljima - komentira astrofizičarka.

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.5.2021 19:33 (Asta).
5 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

The Nevers

 

Pogledao 6 dostupnih epizoda. 

 

Ok, serija za ubit vrijeme, neki mix x-man mutanata, sherlock holmes, a da ne spojlam , 6. epizoda doda na to jos nesto iznenadujuce 

 

ako nemate nista drugo za gledat, pogledajte svakako

 

 

osobno cu popratiti, jer me zanima do kojih krajnosti i twista ce to gurat

 

 

 

www.youtube.com/TerabitTV
14 godina
neaktivan
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Filox kaže...
Posmatrač kaže...

 E jbg sad ja kad gledam dobru serija bas me briga za fiziku a kad obracam paznju na to onda znaci da je serija dosadna ;) 

Jednom poceo gledati neku scifi seriju i moj klinac od 10 godina ulazi i sa vrata pita a zasto oni ne lebde ako su u svemiru ;) Ja ni obratio paznju nisam ;) 

 E vidiš, a meni to automatski dođe ko i tvom klincu. Obožavam Star Trek, ali kad ga zapiče, pa naglo stanu, a nitko nije ostao zalijepljen na zidu... To je Expanse super napravio i zato kažem da mi je serija turbo realna. Šta ću kad sam sitničav, pa gledam te gluposti, kao što je realnost.   

 

Usput, kroz Expanse sam i naučio par novih stvari vezanih za putovanja kroz svemir, na primjer zaustavljanje. Ubrzava se do pola puta, onda se treba okrenut i usporavat. Kroz ovakvu seriju se može i naučit nešto u realnom svijetu.

 

I zato 10/10 za seriju.

 I da brodovi koji nemaju umjetnu gravitaciju, postižu isto konstantnim ubrzavanjem.

12 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
ludizao kaže...

 

Odustao sam na 12. epizodi. Serija nije toliko loša, ali nisam više mogao gledati ni slušati ono prenemaganje Finole Jones. Toliko afektiranja i preglumljivanja traži jači želudac od mog. Nije išlo.

 Pa pogledaj onda i tu zadnju 13. pa onda vidi hoćeš li čekati drugu sezonu ili ne. Da imaš bar nešto zaokruženo. Ja sam pogledao i zadnju jučer naravno da je ostalo nedorečeno i sad moramo čekat drugu sezonu. Meni je ta serija ok, nije me zasmetala gluma nikog od njih, možda su mogli malo bolji odabir za Finolu nać, ali ok je. Nadam se da će se serija završiti u drugoj sezoni jer sumnjam da bi dalje od toga moglo biti dobro. 

http://d-u-d.deviantart.com http://500px.com/Dado_D https://dariodrvodelic.wordpress.com/ https://www.flickr.com/photos/95774435@N02/?hide_photostream_welcome=1
14 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Filox kaže...

 ....Star Trek, kad ga zapiče, pa naglo stanu, a nitko nije ostao zalijepljen na zidu... 

 Inercijski prigušnici

9 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Rumunjska Umbre gledao ima par godina, sjajnaaaa, kao i njemacka 4 blocks , obje 9+ od mene.... 

Srbijanska Jedini izlaz, imala potencijala , ali se pitam kako su film od 2 sata nepuna razvukli na 10 epizoda ???? Bandovic odlican

Serija koja me dojmila je britanska Gold digger, vrlooo solidnaaa

15 godina
online
Re: Koju seriju trenutno pratite?
ludizao kaže...
z1k4 kaže...
KIKI3ooo kaže...

Love, Death & Robots - druga sezona je vanka

 I nije ni sluga prvoj, baš razočaranje...

 

Sreća da prvu sezonu gledam nakon druge. Obrnuto bi bilo otužno. Razlika u kvaliteti je drastična.

 dovoljno je rec da drugu sezonu vjerojatno nikad necu ponovno upalit, a prvu s vremena na vrijeme znam rewatchat(naravno epizode koje su mi najbolje bile). 

sonnie's edge, shape shifters, zima blue(najdraza) i the secret war su mi osobni favoriti i mogo bi ih gledat svako malo. 

12 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Lucifer ostatak 5 sezone izaso 

14 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Lusifa

5 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
ludizao kaže...
mrkac666 kaže...

Lucifer ostatak 5 sezone izaso 

 

Neke nove epizode nisu loše. Dijelovi barem. Serija je u cjelini dosadnjikava, ali ima svijetlih momenata.

 Ja sam prestao gledat na pola sezone, kad mu se mater iz pakla pojavi. Mislim da je to bila polovica treće sezone. Znači isplati se nastavit dalje? 

Live long and prosper.
15 godina
online
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Filox kaže...
ludizao kaže...
mrkac666 kaže...

Lucifer ostatak 5 sezone izaso 

 

Neke nove epizode nisu loše. Dijelovi barem. Serija je u cjelini dosadnjikava, ali ima svijetlih momenata.

 Ja sam prestao gledat na pola sezone, kad mu se mater iz pakla pojavi. Mislim da je to bila polovica treće sezone. Znači isplati se nastavit dalje? 

 vec sam pisao o tome ali evo opet cu. lucifer dok nije bio pod netflixom je bio csi tip serije s lucifer momentima. to znaci hrpa filler epizoda, dosadnih epizoda, usporena radnja. tad je bio pod foxom ako se ne varam, oni su odlucili da ce prekinut seriju taman na najvecem cliffhangeru i tad je netflix zbog velikog pritiska fanova otkupio seriju, smanjio broj epizoda u sezoni, postala je malo mracnija i vise orijentirana na samu pricu a ne na taj "csi dio". pod netflixom je tek zablistala i postala ono sto je od pocetka trebala biti. 

tako da da, preporucam gledanje, izdrzat malo u tim sezonama koje je radio fox i onda uzivanje u sezonama pod netflixom. cudi me iskreno da netflix nije htio i dalje must ovu kravu, sto je za njih poznato, jer lucifer ima ogroman fan base i serija kvalitetom jos uvijek je jako visoko. moguce da su prekinuli zbog glumaca kojima se mozda vise neda bit u tome, a ako maknu bilokog od glavnih(lucifer, chloe, mazikeen, dan, amenediel, linda) likova serija se odma moze ukinut. 

 

PS: samo pogledajte na imdbu ocjene epizoda u ovim zadnjim sezonama i bit ce vam jasno o cemu se radi. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 31.5.2021 14:43 (mar123).
5 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
mar123 kaže...

 vec sam pisao o tome ali evo opet cu. lucifer dok nije bio pod netflixom je bio csi tip serije s lucifer momentima. to znaci hrpa filler epizoda, dosadnih epizoda, usporena radnja. tad je bio pod foxom ako se ne varam, oni su odlucili da ce prekinut seriju taman na najvecem cliffhangeru i tad je netflix zbog velikog pritiska fanova otkupio seriju, smanjio broj epizoda u sezoni, postala je malo mracnija i vise orijentirana na samu pricu a ne na taj "csi dio". pod netflixom je tek zablistala i postala ono sto je od pocetka trebala biti. 

tako da da, preporucam gledanje, izdrzat malo u tim sezonama koje je radio fox i onda uzivanje u sezonama pod netflixom. cudi me iskreno da netflix nije htio i dalje must ovu kravu, sto je za njih poznato, jer lucifer ima ogroman fan base i serija kvalitetom jos uvijek je jako visoko. moguce da su prekinuli zbog glumaca kojima se mozda vise neda bit u tome, a ako maknu bilokog od glavnih(lucifer, chloe, mazikeen, dan, amenediel, linda) likova serija se odma moze ukinut. 

 Aha, odlično, onda preletim tu sezonu do kraja i ide bolje i mračnije. Super, sad me već zanima. Hvala.

Live long and prosper.
3 godine
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Smrt u raju... RTL

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice