Koju seriju trenutno pratite? izdvojena tema

poruka: 16.058
|
čitano: 2.884.037
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Servant pri kraju s prvom sezonom. Kome paše malo sporija radnja, psihološki triler-horor-misterij za dati priliku.

A i "žujan" iz Harry Pottera, Ron Weasley je tu...

3 godine
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Dobar dan, dobri ljudi.

Evo da se i ja nadovežem na temu. Zadnjih mjesec dana gledam Shameless i paralelno gledam Uvod u anatomiju po 2.put. Zanima me ako imate neke dobre serije za predložiti. Otvorena sam za sve žanrove.

5 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Pala_65 kaže...

Dobar dan, dobri ljudi.

Evo da se i ja nadovežem na temu. Zadnjih mjesec dana gledam Shameless i paralelno gledam Uvod u anatomiju po 2.put. Zanima me ako imate neke dobre serije za predložiti. Otvorena sam za sve žanrove.

 Ako nisi gledala Lost, krajnje je vrijeme.

 

Live long and prosper.
12 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Filox kaže...
Pala_65 kaže...

Dobar dan, dobri ljudi.

Evo da se i ja nadovežem na temu. Zadnjih mjesec dana gledam Shameless i paralelno gledam Uvod u anatomiju po 2.put. Zanima me ako imate neke dobre serije za predložiti. Otvorena sam za sve žanrove.

 Ako nisi gledala Lost, krajnje je vrijeme.

 

 Ja se bojim da će me kraj toliko razočarat da ne želim ni krenut gledat, gledao sam davno 1. sezonu i stao tu.

http://d-u-d.deviantart.com http://500px.com/Dado_D https://dariodrvodelic.wordpress.com/ https://www.flickr.com/photos/95774435@N02/?hide_photostream_welcome=1
12 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Krenuo Snowpiercer 2. sezona 

 

Sean Bean, zanima me dal ce preživit do 3. sezone 

13 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Dud kaže...
Filox kaže...
Pala_65 kaže...

Dobar dan, dobri ljudi.

Evo da se i ja nadovežem na temu. Zadnjih mjesec dana gledam Shameless i paralelno gledam Uvod u anatomiju po 2.put. Zanima me ako imate neke dobre serije za predložiti. Otvorena sam za sve žanrove.

 Ako nisi gledala Lost, krajnje je vrijeme.

 

 Ja se bojim da će me kraj toliko razočarat da ne želim ni krenut gledat, gledao sam davno 1. sezonu i stao tu.

 Isplati se pogledat....

To Each His Own.
5 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Dud kaže...

 Ja se bojim da će me kraj toliko razočarat da ne želim ni krenut gledat, gledao sam davno 1. sezonu i stao tu.

 Ništa ne može razočarat više od zadnje sezone Game Of Thrones-a. Svejedno i to se isplati pogledat. 

 

Lost je kultna serija.

Live long and prosper.
9 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Filox kaže...
Dud kaže...

 Ja se bojim da će me kraj toliko razočarat da ne želim ni krenut gledat, gledao sam davno 1. sezonu i stao tu.

 Ništa ne može razočarat više od zadnje sezone Game Of Thrones-a. Svejedno i to se isplati pogledat. 

 

Lost je kultna serija.

 Jel ima negdje Lost s hr titlovima (Amazon, HBO i sl)?

Battlenet - TheProdigy#2234
5 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Zemljanin kaže...

 Jel ima negdje Lost s hr titlovima (Amazon, HBO i sl)?

 Da si me pitao link za torrent, bez problema, ali stvarno ne znam za te plaćene servise. Vjerojatno ima, jer je ipak bila jako popularna serija, ali bolje da potvrdi netko tko koristi takve servise. 

Live long and prosper.
3 godine
protjeran
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Nema, mislim na ove nama dostupne (hbo, netflix, amazon)
Poruka je uređivana zadnji put pet 29.1.2021 11:57 (foofajter).
5 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Pala_65 kaže...

Dobar dan, dobri ljudi.

Evo da se i ja nadovežem na temu. Zadnjih mjesec dana gledam Shameless i paralelno gledam Uvod u anatomiju po 2.put. Zanima me ako imate neke dobre serije za predložiti. Otvorena sam za sve žanrove.

 Da još stavim koju preporuku...

 

Breaking Bad (Vrh vrhova)

 

Game of Thrones (trebala bit najbolja serija, osobno sam razočaran sa zadnjom sezonom, ali to ne treba puno značit. Kvaliteta je neupitna, serija je nešto neviđeno u smislu produkcije)

 

The Expanse (ovo obavezno, najrealniji i najbolji Sci-fi ikad)

 

Twin Peaks (čudna, ali jako dobra serija. Odgledati originalnu od prije 30 godina i onda ovu zadnju sezonu, koja je prije 4 godine snimljena, sve se nastavlja.)

 

Chernobyl (kratko, povijesno i vrhunski napravljno)

 

Band of Brothers (Drugi svj rat, po Europi)

 

Pacific (Drugi svj rat, ali po Pacifiku)

 

Narcos (o Pablo Escobaru. Fascinantno)

 

Narcos Mexico (o mexičkim kartelima, isto vrijeme kao i Narcos)

 

Mandalorian (Star Wars, ova nova o kojoj svi pričaju)

 

Stranger Things (mješavina svačega, smješteno u osamdesete)

 

Oz  (stara serija, o životu u zatvoru, gledao više puta koliko je dobra)

 

House (jedina doktorska serija koja mi je bila super, radi vrhunskog Hugh Lauria najviše)

 

The Punisher (najbolja od svih serija o nekim superherojima, najviše zato jer ovaj nema nikakve moći)

 

 

Avatar The Last Airbender (crtani, ali meni najdraži crtani koji sam gledao 100 puta. Vrhunsko opuštanje)

 

Full Metal Alchemist: Brotherhood (isto crtani, isto jako dobar)

 

Uf što sam se raspisao, sve serije sam nabrojao, oprosti. Teško mi bilo izostavit iti jednu od ovih. I nemoj zaboravit: Lost.

 

 

Live long and prosper.
Poruka je uređivana zadnji put pet 29.1.2021 12:07 (Filox).
9 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Filox kaže...
Zemljanin kaže...

 Jel ima negdje Lost s hr titlovima (Amazon, HBO i sl)?

 Da si me pitao link za torrent, bez problema, ali stvarno ne znam za te plaćene servise. Vjerojatno ima, jer je ipak bila jako popularna serija, ali bolje da potvrdi netko tko koristi takve servise. 

 U DE sam pa torenti ne dolaze u obzir :-)

Battlenet - TheProdigy#2234
12 godina
neaktivan
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Filox kaže...

 

Uf što sam se raspisao, sve serije sam nabrojao, oprosti. Teško mi bilo izostavit iti jednu od ovih. I nemoj zaboravit: Lost.

 

 

Od nabrojanih, a ima ih puno odličnih, posebno bi izdvojio:

Breaking Bad, The Expanse, Twin Peaks, Chernobyl, Narcos, Mandalorian, OZ.

To su mi vrhunske serije, svaka je u svom žanru izvrsna.

 

Uz to bi dodao The Leftovers, ako ti se sviđa Lost onda bi ti i ovo trebalo biti dobro, meni je u globalu čak i bolje, jedino što Lost ima taj misteriozni otok pa je lokacija atraktivnija.

Od novijih imate sad na Netflixu izvrsnu belgijsku seriju Undercover, tko je bio zadovoljan sa Narcos ovo mu je obavezno gledanje.

Zatim True Detective prva sezona, dalje nisam gledao, ali prva je zahvaljujući McConaugheyu i Harrelsonu izvrsna, samo njihove dijaloge je gušt pratiti.

 

Mad Man bi joj isto mogla biti zanimljiva, jako je dobro snimljena i odlično prikazuje to doba.

 

Black Mirror, obavezno, sve epizode su ok, ali ima ih par koje su baš vrhunske. Svaka je za sebe, pa se lako preskoči neka ako ti tema ne leži. Meni recimo ona politička sa svinjama nije bila zanimljiva.

 

The Americans, isto odlična serija, gluma, produkcija, glazba, sve je na nivou i biti će joj sigurno zanimljiva.

 

Ozark, Godless, Bron, Forbrydelsen, The OA, Fleabag, The Boys, The Marvelous Mrs. Maisel, The Night Of, Mindhunter, Dark...

12 godina
neaktivan
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Zemljanin kaže...
Filox kaže...
Zemljanin kaže...

 Jel ima negdje Lost s hr titlovima (Amazon, HBO i sl)?

 Da si me pitao link za torrent, bez problema, ali stvarno ne znam za te plaćene servise. Vjerojatno ima, jer je ipak bila jako popularna serija, ali bolje da potvrdi netko tko koristi takve servise. 

 U DE sam pa torenti ne dolaze u obzir :-)

 Možeš ovo probati:

https://www.amazon.com/Lost-Season-1/dp/B003U4XNKC

+

https://addsubtitles.tv/no-english-subs-no-problem/

6 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

mzopg Filox Peaky Blinders, mame im se sjetim koliko je točna i bolesna serija. Forever, okultno i mistično. Lucifer, pogotovo zadnja sezona. Supernatural, 15 sezona serije!! Constantine. Moram napisat Arrow, meni najdraža SH serija ikada. Iako je Punisher jako blizu. Glumac je nevjerojatan. Sad sam zaokupljen Homelandom, fantastično nešto i promaklo mi je ispod radara što je super jer uživam i imam hrpu toga još. Znao sam u ljeti pogledat MacGyvera, nove epizode, od 2016. godine pa dalje. Sigurno ima još, ali sad se ne mogu sjetit.

GdjeSuBikovi kaže... Dabog da ti dica igrala na toj i5-ici umisto na ryzenu.
9 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Dirk Gently (netflix) - kome je stranger things dobra, ova ce biti jos bolka, od mene ima 8/10. Snimljena je po knjizi Douglasa Adamsa (autor vodica za autostopere kroz galaksiju), totalno je otkacena 

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.1.2021 19:02 (Korisnik1251).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
cvaja997 kaže...

mzopg Filox Peaky Blinders, mame im se sjetim koliko je točna i bolesna serija. Forever, okultno i mistično. Lucifer, pogotovo zadnja sezona. Supernatural, 15 sezona serije!! Constantine. Moram napisat Arrow, meni najdraža SH serija ikada. Iako je Punisher jako blizu. Glumac je nevjerojatan. Sad sam zaokupljen Homelandom, fantastično nešto i promaklo mi je ispod radara što je super jer uživam i imam hrpu toga još. Znao sam u ljeti pogledat MacGyvera, nove epizode, od 2016. godine pa dalje. Sigurno ima još, ali sad se ne mogu sjetit.

 Peaky Blinders sam počeo gledati, ali nije mi sjela na prvu, ali vjerojatno nisam bio raspoložen za takav tip serije, pa ću pokušati još jednom. Za Homeland sam isto pročitao puno preporuka tako da ću je svakako pogledati.

 

Korisnik1251 kaže...

Dirk Gently (netflix) - kome je stranger things dobra, ova ce biti jos bolka, od mene ima 8/10. Snimljena je po knjizi Douglasa Adamsa (autor vodica za autostopere kroz galaksiju), totalno je otkacena 

 Čim je tu ime Douglas Adamsa to je nešto što se ne propušta, nadam se da su napravili dobru adaptaciju. 

9 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Korisnik1251 kaže...

Dirk Gently (netflix) - kome je stranger things dobra, ova ce biti jos bolka, od mene ima 8/10. Snimljena je po knjizi Douglasa Adamsa (autor vodica za autostopere kroz galaksiju), totalno je otkacena 

 OOOMMMGGGG

Stari fala ti na preporuci jer ovo je woooow.....

gottta go 

Battlenet - TheProdigy#2234
15 godina
neaktivan
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Boys
6 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Wanda Vision. Izašle 4 epizode. Ja sam na prvoj i užasan smjer. Ala sitcom iz 60-ih. Kažu da bude bolje. Marvelu je Iron man donio zaradu i zamah. Čemu ovakva sr*nja prema publici koja ne želi ovakvu "umjetnost"? IMDB nije mjerodavan jer su ocjene rasle nakon 3. i 4. epizode. Prve 2 su bile oko 5/10 što je za Marvel svijet podbačaj. Dajem priliku, samo jer je Marvel, al jako čudan smjer kojim su krenuli. Čemu ugrožavat zlatnu multimilijadersku koku i eksperimentirat?

Edit: tko želi gledat, slobodno može od 4. epizode, neće ništa propustit i pohvatat će. 

GdjeSuBikovi kaže... Dabog da ti dica igrala na toj i5-ici umisto na ryzenu.
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.1.2021 18:50 (cvaja997).
14 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
cvaja997 kaže...

Wanda Vision. Izašle 4 epizode. Ja sam na prvoj i užasan smjer. Ala sitcom iz 60-ih. Kažu da bude bolje. Marvelu je Iron man donio zaradu i zamah. Čemu ovakva sr*nja prema publici koja ne želi ovakvu "umjetnost"? IMDB nije mjerodavan jer su ocjene rasle nakon 3. i 4. epizode. Prve 2 su bile oko 5/10 što je za Marvel svijet podbačaj. Dajem priliku, samo jer je Marvel, al jako čudan smjer kojim su krenuli. Čemu ugrožavat zlatnu multimilijadersku koku i eksperimentirat?

Edit: tko želi gledat, slobodno može od 4. epizode, neće ništa propustit i pohvatat će. 

 Postoji nešto što se zove uvod.. Tih sat vremena (prve tri ep) su solidan uvod u seriju, daje dozu misterije i ako ih preskočiš malo će lame bit četvrta epizoda.

 

Remember, remember the 5th of November, the gun powder treason and plot. I know of no reason why the gun powder treason should ever be forgot.
Poruka je uređivana zadnji put ned 31.1.2021 15:54 (prorok).
16 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Cobra Kai  - Ako ste gledali Karate Kid iz 1984 svidjet ce vam se serija jer prica prati glavne likove iz filma koji su sada odrasli i cijeli zivot im je obiljezila njihova borba iz mladosti. Pun pogodak je sto je sad sve okrenuto na komediju i sto su glumci isti kao iz filma. Opustena serija sa zdravim humorom koja vas tjera da pogledate jos jednu epizodu.

6 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?

Serija je odlična. Sve je taman po mom ukusu. Ničeg previše, ništa isforsirano, 3 sezone i mislim da bih mogao pogledat još 3 da mi ni najmanje ne bude dosadno.

GdjeSuBikovi kaže... Dabog da ti dica igrala na toj i5-ici umisto na ryzenu.
14 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Treba mi savjet za seriju, zapravo mi je glavni “uvjet” da je zavrsila, dakle ne da mi se pocet gledat nesto sto moram cekat epizode i sezone hahah..
Upravo sam zavrsio GOT i trazim nesto novo..
Inace evo iz glave sto sam pogledao osim GOTa:
Breaking Bad, The Wire, The Sopranos, Sherlock, True Detective, Peaky Blinders, OZ, The Shield, Gommorah, Dexter, Justified, Sons of Anarchy,. Ray Donovan, The Killing, Broadchurch, House, House of Cards, ne znam jesam se sjetio svega
Pogledao sam i dosta humoristicnih, al trazim neku “ozbiljniju” temu..
Inace vidim Lost se spominje, al evo iz mog popisa vidite da SF u bilo kojoj mjeri nekako izbjegavam, GOT je bio iznimka i GOT mi je dobar(al najmanje zbog SF dijela)..
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.2.2021 13:51 (Pezer).
6 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Probaj Homeland.

GdjeSuBikovi kaže... Dabog da ti dica igrala na toj i5-ici umisto na ryzenu.
14 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
E pogledao, vidis zaboravio napisati, ne mogu se sjetit svega hahah
6 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?

Probaj Hell on Wheels ili Narcos.

 

Edit* također Deadwood ako voliš nešto takvo, ali s dobrim titlovima jer ju je teško pratiti barem u početku.

   + Boardwalk Empire isto odlična

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.2.2021 14:10 (zlaya987).
5 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Pezer kaže...
Treba mi savjet za seriju, zapravo mi je glavni “uvjet” da je zavrsila, dakle ne da mi se pocet gledat nesto sto moram cekat epizode i sezone hahah..
Upravo sam zavrsio GOT i trazim nesto novo..
Inace evo iz glave sto sam pogledao osim GOTa:
Breaking Bad, The Wire, The Sopranos, Sherlock, True Detective, Peaky Blinders, OZ, The Shield, Gommorah, Dexter, Justified, Sons of Anarchy,. Ray Donovan, The Killing, Broadchurch, House, House of Cards, ne znam jesam se sjetio svega
Pogledao sam i dosta humoristicnih, al trazim neku “ozbiljniju” temu..
Inace vidim Lost se spominje, al evo iz mog popisa vidite da SF u bilo kojoj mjeri nekako izbjegavam, GOT je bio iznimka i GOT mi je dobar(al najmanje zbog SF dijela)..

 Bosch

 

Ponovo odgledao svih 6 sezona i zadnja je jednako kvalitetna kao i prva sezona....

15 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

ja sam jucer krenuo s killing eve, pogledao sam par epizoda i ful mi se svida glavna negativka. 

ima netko da je pogledao sve pa da kaze misljenje o seriji? 

 

inace u zadnje vrijeme otkad sam uzeo hbo go gledam samo tamo serije u ponudi i rjesavam zaostatke. hbo stvarno ima odlicnu ponudu materijala za gledanje. moram jedino priznat da mi je hrvatski prijevod dosta los, ovo mi je 3. serija koju gledam na hbo go i hrpu grešaka sam vec nasao u prijevodu. izgleda da se prebacujem nazad na eng prijevod. 

5 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Pezer kaže...
Treba mi savjet za seriju, zapravo mi je glavni “uvjet” da je zavrsila, dakle ne da mi se pocet gledat nesto sto moram cekat epizode i sezone hahah..
Upravo sam zavrsio GOT i trazim nesto novo..
Inace evo iz glave sto sam pogledao osim GOTa:
Breaking Bad, The Wire, The Sopranos, Sherlock, True Detective, Peaky Blinders, OZ, The Shield, Gommorah, Dexter, Justified, Sons of Anarchy,. Ray Donovan, The Killing, Broadchurch, House, House of Cards, ne znam jesam se sjetio svega
Pogledao sam i dosta humoristicnih, al trazim neku “ozbiljniju” temu..
Inace vidim Lost se spominje, al evo iz mog popisa vidite da SF u bilo kojoj mjeri nekako izbjegavam, GOT je bio iznimka i GOT mi je dobar(al najmanje zbog SF dijela)..

 Eno moj popis serija na prošloj stranici.

 

Obavezno Chernobyl. 5 epizoda i gotovo.

 

A Lost ne bi puno spominjao, to je meni top serija, razvoj likova, situacija, misterija, priča, atmosfera, apsolutni hit. 6 sezona i gotovo. Malo je SF, ima te neke mistike, ali to je nebitno, jer je serija vrh. Meni.

 

Ratne, Pacific i Band fo Brothers. Narcos obavezno.

Live long and prosper.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice