Koju seriju trenutno pratite? izdvojena tema

poruka: 16.058
|
čitano: 2.884.727
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Envy kaže...

Ako imaš kakav link na "nešto" pošalji mi u PP da ju skinem... ne odgovara mi YT kvaliteta nikako. BOlji mi je .mp3 u 160 a o 320kbps da i ne govorim.

Ako imaš te mutike javi mi se na PP da to nekako podjelimo.. (čitaj: ppoklonimo)  

 Misliš na soundtrack? Ili Lone Wolf and Cub filmove? 

 

Potražit ću soundtrack kad dodđem doma, ne mogu sad. Siguran sam da ću iskopat dobru kvalitetu negdi. Javim se. 

 

Live long and prosper.
15 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Jos jedna stvar koja mi je super kod Mandaloriana je into u seriju. Znaci ono, ime serije i malo glazbe u 3 sekunde i to je to, a ne ove standardne serije di 2 minute svaki put intro bude u kojem ti spojlaju pola stvari.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
15 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Pogledao nakon dugo vremena prvu sezonu Twin Peaksa i odlično mi je bilo. Sad bi htio još. Međutim ne znam jel bi pogledao drugu sezonu s obzirom da čujem puno mišljenje protiv, a manje za. Što vi mislite ?

 

 

7 isplati se pogledat 2. sezonu
2 ne isplati se
11 godina
neaktivan
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?

Pogledaj 9 epizoda druge sezone, dalje ne moras osim ako bas imas zelju

3 godine
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Jeste li gledali The Office (US)? 

15 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

uzeo sam nedavno hbo go i malo pregledavao njihovu ponudu da nadem nesto za gledanje i našo sam Euphoria.

Serija me po tematici malo podsjeca na 13 reasons why(psihicki problemi kod tinejdzera), samo sto je jedno 20 puta bolja i kvalitetnija. kamera, scene, soundtrack su na najvisoj mogucoj razini. gluma je odlicna, zendayu znam samo kao curu iz novog spidermana i nije mi nesto ostala u pamcenju, ali tu je rasturila. 

Ono što mi se zapravo najviše sviđa je što nema uljepšavanja dijaloga, razgovori izgledaju realno. svi smo nekad bili tinejdzeri i dobro znamo o cemu smo razmisljali i pricali, sto se oko nas desavalo, kako smo se ponekad osjecali itd. a ovdje je to prikazano odlicno.

Naravno ovdje je zbog serije prikazano kao da se svakom desava nesto grozno i to ultra hardcore grozno, no to je za potrebe serije. uvjeren sam da sve stvari koje mozemo vidjeti itekako postoje i realne su, samo ne bas sve to u jednoj skoli. tesko je vidjeti 13-godisnjakinju koja je vec sada na rehabu od svih zivih vrsta droge i jede ju ko pahuljice za dorucak, pa se mozda pokusate uvjeriti da to ne moze biti realno. kad sam bio u srednjoj bilo je vec u 1. razredu narkomana(tu ne pricam o ovima koji su pusili jointove, nego ove teze stvari). Zanimljiv je i prikaz seksualnosti, u ostalim teen serijama naprave povrsnog lika(zenskog), npr cheerleadersica koja se onda vucara sa svim sportasima u skoli i to je to, nikakve dubine nema, ovdje pokusaju objasniti zasto neke cure rade sto rade, zasto se neka djeca u ranoj dobi odluce na konzumaciju teskih droga, zasto se desava zlostavljanje medu vrsnjacima itd.

 

raspisao sam se, a tek sam pogledao 5. epizodu(serija krene dobro, ali nakon 3. epizode ode jos level vise). konacnu preporuku cu dati tek kad pogledam sve do kraja, ali zasad meni jako jako dobro.

11 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

How to with John Wilson

 

Zanimljivo, zabavno, drugačije...ocjene na relevantnim portalima to također potvrđuju, imdb 8,7, RT 100%, 93%. 

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
15 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Počeo sam da gledam The Stand, serija po knjigama Stephan Kinga.. nije loš početak samo muzika je užasna.

Uglavnom ono što se sve zna: Virus je skoro svupopulaciju pobio a ostalo je klasika Kingova. Javim daljnje dojmove.

8 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Neka preporuka za gledanje, nesto zombie, fantasy, mitologija, religija.....

Vec lagano nemam ideja sto gledati.....
Children Shouldnt Play with Dead Things
6 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?

Evo ja 1. sezonu. Vau. Isto kao i ti, sve isto. Nije lagana za odgledat i paše mi to. Ne znam tko je kakav i na čiju bih stranu stao. Samo znam kamo će to vodit, viđeno u više filmova. Ne znam samo ishode. Hvala što si spomenuo, imat ću materijala za odgledat.

GdjeSuBikovi kaže... Dabog da ti dica igrala na toj i5-ici umisto na ryzenu.
9 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
user2206 kaže...
Dronimanija kaže...

 

Sad sam na sat i 45 minuta, moram uzeti stanku :) Sto se tice brojeva, tu je uvijek nesto mutno, jer dan danas se spominje i uci ljude kako je ubijeno 6mil zidova u 2 svjetskom ratu, a ama bas nitko ni sekunde kada pisem ovo nije potvrdio taj broj. Kada gledam ovo jednostavno ne mogu vjerovati, od zidova koji su upropastili njemacku ekonomiju nekoliko puta dode do 2 svjetskog rata, i sada kada pomislim sto izrael sve radi palestincima i siriji, njihov ogromni lobi u americi i uk....mislim da je jasno koga tu treba prebit.  Idem odmorit oci, ceka me jos 4 sata i 15 minuta gledanja :)

 Ozbiljno naginješ fašizmu, pripazi šta pišeš na forumu i još važnije uključi mozak jer ovo što si napisao je težak povjesni revizionizam koji nema veze s istinom.

Moja preporuka je dokumentarna serija iz 1974, do danas nije snimljena bolja i opširnija na tematiku WW2

https://www.imdb.com/title/tt0071075/

 Ne kaki...

Back to topic:\

Poceo sam gledat Lupin seriju na Netflixu i ova prva epizoda sto sam ju pogledao mi se cini meh... moram jos vise epizoda pogledat pa ce mozda bit bolji dojam

Battlenet - TheProdigy#2234
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.1.2021 23:35 (Zemljanin).
15 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Zemljanin kaže...
user2206 kaže...
Dronimanija kaže...

 

Sad sam na sat i 45 minuta, moram uzeti stanku :) Sto se tice brojeva, tu je uvijek nesto mutno, jer dan danas se spominje i uci ljude kako je ubijeno 6mil zidova u 2 svjetskom ratu, a ama bas nitko ni sekunde kada pisem ovo nije potvrdio taj broj. Kada gledam ovo jednostavno ne mogu vjerovati, od zidova koji su upropastili njemacku ekonomiju nekoliko puta dode do 2 svjetskog rata, i sada kada pomislim sto izrael sve radi palestincima i siriji, njihov ogromni lobi u americi i uk....mislim da je jasno koga tu treba prebit.  Idem odmorit oci, ceka me jos 4 sata i 15 minuta gledanja :)

 Ozbiljno naginješ fašizmu, pripazi šta pišeš na forumu i još važnije uključi mozak jer ovo što si napisao je težak povjesni revizionizam koji nema veze s istinom.

Moja preporuka je dokumentarna serija iz 1974, do danas nije snimljena bolja i opširnija na tematiku WW2

https://www.imdb.com/title/tt0071075/

 Ne kaki...

Back to topic:\

Poceo sam gledat Lupin seriju na Netflixu i ova prva epizoda sto sam ju pogledao mi se cini meh... moram jos vise epizoda pogledat pa ce mozda bit bolji dojam

 pogledo sam epizodu i pol lupina i nije me zainteresiralo, pa sam ugasio. 

13 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Jučer pogledao 14. sezonu Its Always Sunny in Philadelphia. Standardno odlično.

 

Danas počeo sa Killing Eve, obećavajuće nakon prve dvije epizode. Podsjeća me na Hitmana što je uvijek plus u mojoj knjizi.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
3 godine
protjeran
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Neki dan se konačno natjerao pogledat Boscha i moram priznat da se gleda lagano. 10 epizoda po sezoni po cca 45 min prosjek i evo sad sam na kraju druge sezone. Preporuka.

A usput bacim i koju epizodu Seinfelda. Oboje pratim na amazonu.
5 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
foofajter kaže...
Neki dan se konačno natjerao pogledat Boscha i moram priznat da se gleda lagano. 10 epizoda po sezoni po cca 45 min prosjek i evo sad sam na kraju druge sezone. Preporuka.

A usput bacim i koju epizodu Seinfelda. Oboje pratim na amazonu.

 Ja upravo zavrsavam prvu sezonu po drugi put.... ODlicna serija... A seinfeld je klasika.....

11 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Mali OT ali Seinfield ide svaki dan 2 epizode  pon-čet u 20:00h na Cinestartv1 ak ga imate.

5 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Evo da se podsjetim, pogledao sam sve Expanse od prve sezone. Još uvijek me fascinira koliko je dobra serija, iako su mi prve 3 sezone bile zanimljivije, prije ovih novih dogadjaja i Ringova. Ma prva liga je serija, nemam zamjerke. Non-stop pratim fiziku i kako im funkcioniraju zakoni fizike, moram priznat da su dosta pazili na detalje, jako dobro je to sve zamišljeno i prikazano, jako realno.

Live long and prosper.
6 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Gleda netko Bridgerton? 

GdjeSuBikovi kaže... Dabog da ti dica igrala na toj i5-ici umisto na ryzenu.
15 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
cvaja997 kaže...

Gleda netko Bridgerton? 

I mene zanima kakva je.

8 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Envy kaže...

Počeo sam da gledam The Stand, serija po knjigama Stephan Kinga.. nije loš početak samo muzika je užasna.

Uglavnom ono što se sve zna: Virus je skoro svupopulaciju pobio a ostalo je klasika Kingova. Javim daljnje dojmove.

 Poceo i ja, navukao se, stvarno je ok serija, po mom ukusu.

 

Neznam zasto je muzika uzasna, odnosno po kojem kriteriju, no meni je vrh.

 

Elvis, Johny Cash, Blue Oyster Cult.....

 

Stvarno odabir pjesme prati trenutak i radnju, scena kad Dayna dolazi do Flagga, lagano svira Elvis, i onda kad postane jasno sto ce morati napraviti, muzika se pojacava - We're caught in a trap.... I can't walk out....

 

I na kraju, BOC - Don't fear the Reaper...... 

 

 

Children Shouldnt Play with Dead Things
15 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Damir22 kaže...
Envy kaže...

Počeo sam da gledam The Stand, serija po knjigama Stephan Kinga.. nije loš početak samo muzika je užasna.

Uglavnom ono što se sve zna: Virus je skoro svupopulaciju pobio a ostalo je klasika Kingova. Javim daljnje dojmove.

 Poceo i ja, navukao se, stvarno je ok serija, po mom ukusu.

 

Neznam zasto je muzika uzasna, odnosno po kojem kriteriju, no meni je vrh.

 

Elvis, Johny Cash, Blue Oyster Cult.....

 

Stvarno odabir pjesme prati trenutak i radnju, scena kad Dayna dolazi do Flagga, lagano svira Elvis, i onda kad postane jasno sto ce morati napraviti, muzika se pojacava - We're caught in a trap.... I can't walk out....

 

I na kraju, BOC - Don't fear the Reaper...... 

 

 

Mislio sam u skladu sa horror, misterijom i koji već žanrom malo mi se muzika ne uklapa... Nema onog scary momenata. 

15 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Ima ocjenu 5.4 na imdbu(ne znam jesam vidio manju ocjenu za seriju) i u review dijelu su je svi bas jako ispljuvali. 

Iako mi se opis cini zanimljiv i glumacka postava dobra, mislim da necu krenut s gledanjem. 

14 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Mandalorijan - Znači dolaze nam vremena u kojima ćemo uz pomoć tehnologije opet moći uživati u nekim dobro poznatim likovima... Gledam na google na brzinu, navodno je jedna sezona koštala više nego prvih 6 filmova zajedno

9 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Završio i ja sa Supernaturalom, ajme emocije...  Počeo sam ovu seriju gledati davne 2010 godine tad je već imala 5 sezona, prođe 10 godina da čovjek ni ne trepne. Redovno sam pratio svake godine i da naravno nakon sezone 11 to više nije bilo to ali jednostavno opet sam sa guštom gledao jer nakon toliko godina sentimentalno si vezan. Danas nakon kraja cura je plakala pola sata, ja sam isto gutao knedle. Kraj je ono meh, ali opet emotivan, Dean je sa smrću dobio svoj mir, a Sam obitelj koju je uvijek htio. Na kraju Sam je morao živjeti još dobrih 30 godina na zemlji kako bi došao kod Deana dok je Deanu to bilo 5 minuta. Na mostu su nosili istu robu kao i u prvoj epizodi. Kreneš nešto gledati sa 19 a završiš sa skoro 30, vrijeme zaista leti. A tek njih 2 koja su krenula snimati kao dečki sa 28 odnosno 24 danas ljudi u četrdesetima. Kraj jedne ere svakako, falit će mi braća Winchester, ne najbolja ali najdraža serija ikad svakako meni. No nikad se ne zna možda nekad dobijemo neki spin off, kako bi Chuck rekao. Endings are hard. But then again nothing really ends, does it? 

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.1.2021 22:05 (BeLLicus).
3 godine
protjeran
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?

Jel to serija koja ima neku konstantnu priču ili je više slična Dosijeima X s monster of the week epizodama?

8 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Vecinom su motw epizode, i hrpa njih koje nemaju povezanosti, no opet svaka je komadic iste price.

Children Shouldnt Play with Dead Things
5 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Od danas ponovno gledam sve epizode LOST-a.

 

RIP Mira Furlan.

 

"The Island will never let you go"

 

 

Live long and prosper.
15 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Filox kaže...

Od danas ponovno gledam sve epizode LOST-a.

 

RIP Mira Furlan.

 

"The Island will never let you go"

 

 

bas na putu do posla cuo na radiju i odma mi se u glavi krenule pojavljivat sve scene s njom iz losta. sjecam se kad je lost tek izasao, bio sam klinac i gledao s mamom, scena kad se pojavila mira furlan pa mi je mama pricala da je ona hrvatica. 

 

RIP Mira(Danielle). 

5 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
mar123 kaže...

bas na putu do posla cuo na radiju i odma mi se u glavi krenule pojavljivat sve scene s njom iz losta. sjecam se kad je lost tek izasao, bio sam klinac i gledao s mamom, scena kad se pojavila mira furlan pa mi je mama pricala da je ona hrvatica. 

 

RIP Mira(Danielle). 

 Moja apsolutno najdraža serija, čak i usprkos glupom neobjašnjenom kraju. Nenadmašni likovi, atmosfera, misterija, sve... Danielle Rousseau je bio vrhunski lik, Mira je odradila vrhunski posao.

Live long and prosper.
9 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
toxic kaže...

No međutim sada gledam jednu španjolsku Locked Up moram priznati da mi je serija jedna od boljih koje sam gledao u zadnje vrijeme...

Nakon dugo odgode napokon krenuo sa Locked Up (u originalu Vis a Vis) i moram priznati da je više nego solidna. Vide se neke sličnosti sa La Casa de Papel (pogotovo u kasnijim sezonama gdje radnja zna graničiti od genijalne do potpuno naivne), valjda je to neki španjolski đir...Uglavnom, vrijedi pogledati, pojedini likovi stvarno top. Pri kraju sam četvrte sezone, nakon toga slijedi spin-off Vis a Vis: El Oasis.

My redemption lies in your demise
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice