Koju seriju trenutno pratite? izdvojena tema

poruka: 16.075
|
čitano: 2.889.106
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Za sve koji su gledali Yellowstone definitvna preporuka je Succession. Iznimno slične serije samo različito okruženje, čak i pojedini likovi kao da su totalno isti.

5 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Sarevok kaže...

Pogledao tri i pol epizode Masters of the Universe: Revelation na Netflixu i ako ste ljubitelj He-man iz mladosti i pere vas nostalgija ni slucajno ovo gledati (Animacije su jedini plus). U prvoj epizodi ubili He-man i Skeletora i zamjenili ih sa snaznim zenskim femi-woke likovima koji ce nas nauciti socijalnoj pravdi i ostalim "problemima" danasnjice .Mislim, znamo da postoji i She-Ra pa zasto nisu seriju o njoj napravili pa bi jos mozda i prosle ove gluposti !???

 

E da i trailer je totalna laz koja nema veze sa serijom ... 

 Čekaj, šta, molim?? Apsolutno nevjerojatno. Znači u crtanom gdje su se svi samo malo tukli i nikad nitko nije umro, sad odjednom umru 2 glavna lika, da bi ih zamijenile zene? Dabogda svi bankrotirali, stoka bezobrazna.

Live long and prosper.
16 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
O mamicu im... Nadao sam se da ga nisu "do kraja" ubili, ali čim sam u drugoj epizodi vidio ovaj ženski tandem vidio sam kamo to vodi ali sam se ipak nadao da nije tako...
Da, trailer ispada čista navlakuša.
8 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Zena bez hi-mena je i dalje zena....

Bezveze, radije nek ostane u lijepom sjecanju, i crtic, i figurice,stripovi i sve sto je obiljezilo tu eru, cak i onaj dolph lundgren he man je prihvatljiv, ovo moderno izdrk....nije vrijedno vremena.
Children Shouldnt Play with Dead Things
2 godine
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Vraga ce ga znati , mozda ih "ozive " na kraju ali ja ne zelim to vise gledati jer stvarno zelim da mi He-man ostane u lijepom sjecanju .

 

Uglavnom, samo zelim upozoriti ljude da ova serija nema veze sa starim crticima.

 

BTW - rottentomatoes - Kako "kriticari" guraju ova sranja danas ...

Masters of the Universe: Revelation -
Average Tomatometer = 94%
Average Audience Score =28%

Poruka je uređivana zadnji put sub 24.7.2021 13:27 (Sarevok).
12 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Zavrsila 1 sezona Superman and Lois dobra je jako.

13 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
maxy0 kaže...

Moze preporuka nekog sitcoma, nesto slicno kao the big bang theory, two and a half man itd.. dosta sam ih pogledao pa ako moze vise prijedloga

dosta kasni odgovor ali nisam vidio da je itko spominjao superstore, meni jedan od drazih novijih sitcoma.

Likovi su za sitcom odlicno razradeni i svaki je malo debilan ali duhovit. 

 

Kao i svaki sitcom ima epizoda koje su dosadne al zato traju 20tak minuta pa nije neka steta. U zadnje dvije sezone su ubacili i jednu/dvije woke epizode ali to se danas ocito nemoze izbjeci u nijednoj seriji.

 

U svakom slucaju velika preporuka, kad bih morao usporediti s necim mislim da je malo slicna Parks and recreationsu, cringe je ali smijesno.

Ako nisi zadovoljan sobom okreči ju ponovno
13 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Pogledao Warrior na preporuku forumaša. Uvijek me zanimala MMA tematika i borilačke vještine, a serija je napravljena po spisima Bruce Leea. Uglavnom radnja se odvija u San Franciscu nakon građanskog rata i prati razvoj i ratovanje između kineskih klanova/banda te kako su diskriminirani od strane Amerikanaca. Serija me ugodno iznenadila i zbilja ima svega, krvi, seksa/golotinje, dobrih borilačkih scena i zanimljivih dijaloga te ni u kojem trenutku ne bude dosadna ili spora. Sve u svemu topla preporuka i čeka se 3. sezona 9/10.

VISCA BARCA
13 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Jack Black kaže...

Pogledao Warrior na preporuku forumaša. Uvijek me zanimala MMA tematika i borilačke vještine, a serija je napravljena po spisima Bruce Leea. Uglavnom radnja se odvija u San Franciscu nakon građanskog rata i prati razvoj i ratovanje između kineskih klanova/banda te kako su diskriminirani od strane Amerikanaca. Serija me ugodno iznenadila i zbilja ima svega, krvi, seksa/golotinje, dobrih borilačkih scena i zanimljivih dijaloga te ni u kojem trenutku ne bude dosadna ili spora. Sve u svemu topla preporuka i čeka se 3. sezona 9/10.

 Kad već spominješ MMA, čekiraj Kingdom. U odnosu na Warrior, puno više drama nego akcija, ali također jako dobro.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Hexfire kaže...

 Kad već spominješ MMA, čekiraj Kingdom. U odnosu na Warrior, puno više drama nego akcija, ali također jako dobro.

 Pogledao sam i to već, ima negdje moj review u temi. Vrlo dobra serija 

VISCA BARCA
11 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Odbindžah 'Brand New Cherry Flavor'...meni dobro, jako bizarno, kao da su Refn, Polanski i Cronenberg udružili snage...doduše, prva polovica, tj. prve četiri epizode su dosta bolje od posljednje četiri, ali ajde, prolazi...
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
8 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Bok momci, evo bas sam pogledao Generation Kill pa me zanima postoji li još nešto slično tome. Bilo bi idealno da je isto tako mini serija. Može biti moderno ratovanje, a može biti i WWII
Do sad sam pogledao:

Band of Brothers

Pacific
Generation War
Generation Kill

15 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Filox kaže...
Posmatrač kaže...

 E jbg sad ja kad gledam dobru serija bas me briga za fiziku a kad obracam paznju na to onda znaci da je serija dosadna ;) 

Jednom poceo gledati neku scifi seriju i moj klinac od 10 godina ulazi i sa vrata pita a zasto oni ne lebde ako su u svemiru ;) Ja ni obratio paznju nisam ;) 

 E vidiš, a meni to automatski dođe ko i tvom klincu. Obožavam Star Trek, ali kad ga zapiče, pa naglo stanu, a nitko nije ostao zalijepljen na zidu... To je Expanse super napravio i zato kažem da mi je serija turbo realna. Šta ću kad sam sitničav, pa gledam te gluposti, kao što je realnost.   

 

Usput, kroz Expanse sam i naučio par novih stvari vezanih za putovanja kroz svemir, na primjer zaustavljanje. Ubrzava se do pola puta, onda se treba okrenut i usporavat. Kroz ovakvu seriju se može i naučit nešto u realnom svijetu.

 

I zato 10/10 za seriju.

 

Više puta je u ST objašnjeno da postoji uređaj koji kontrolira to i gravitaciju, neznam sad točno kako se zove.

Također više puta je ST dobio pohvale od znanstvenika za predviđanje budućih tehnologija i pristupu realnosti.

Tako da svi koji pričaju kako ST nije realan zapravno ne poznaju baš serijal (ili su gledali samo ST Discovery koje je teško smeće pa donose sud na temelju toga ).

11 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Dobra korejska serija Vincenzo - Binsenjo  https://www.imdb.com/title/tt13433812/?ref_=nv_sr_srsg_0 

 

i jedna s tematikom starog Rima, Domina https://www.imdb.com/title/tt11694186/?ref_=nv_sr_srsg_0

 

Ima li još koja korejska a da ima prijevode ?

 

 

5 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
walentkane kaže...
Filox kaže...
Posmatrač kaže...

 E jbg sad ja kad gledam dobru serija bas me briga za fiziku a kad obracam paznju na to onda znaci da je serija dosadna ;) 

Jednom poceo gledati neku scifi seriju i moj klinac od 10 godina ulazi i sa vrata pita a zasto oni ne lebde ako su u svemiru ;) Ja ni obratio paznju nisam ;) 

 E vidiš, a meni to automatski dođe ko i tvom klincu. Obožavam Star Trek, ali kad ga zapiče, pa naglo stanu, a nitko nije ostao zalijepljen na zidu... To je Expanse super napravio i zato kažem da mi je serija turbo realna. Šta ću kad sam sitničav, pa gledam te gluposti, kao što je realnost.   

 

Usput, kroz Expanse sam i naučio par novih stvari vezanih za putovanja kroz svemir, na primjer zaustavljanje. Ubrzava se do pola puta, onda se treba okrenut i usporavat. Kroz ovakvu seriju se može i naučit nešto u realnom svijetu.

 

I zato 10/10 za seriju.

 

Više puta je u ST objašnjeno da postoji uređaj koji kontrolira to i gravitaciju, neznam sad točno kako se zove.

Također više puta je ST dobio pohvale od znanstvenika za predviđanje budućih tehnologija i pristupu realnosti.

Tako da svi koji pričaju kako ST nije realan zapravno ne poznaju baš serijal (ili su gledali samo ST Discovery koje je teško smeće pa donose sud na temelju toga ).

 Gledao sam ja sve od ST, znam za sva njihova predvidjanja za buduce znanosti, ali Expanse slijedi danasnju fiziku i tehnologiju koja vise-manje danas postoji. ST se bazira na tehnologiji koja ne postoji, kao inertial dameners, umjetna gravitacija. Teorija je dobra, ali u Expanseu je gravitacija postignuta s tehnologojom koja danas postoji, a to je ubrzanje-usporavanje.

 

Ne gledam Discovery jer je smece.

Live long and prosper.
6 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Odgledao prije par dana Boardwalk Empire, drugi put. Super serija, sve preporuke. Od mene ima 9/10.

5 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

nisam gledao nista od srpske produkcije od 2007 godine.

 

zadnje sam gledao Vratit ce se rode i Ivkova slava film

 

Trebao bih preporuku dobre srpske serije, nebitno o cemu se radi, bitno je da je dobra kao rode ili bolja

 

hvala unaprijed.

www.youtube.com/TerabitTV
4 godine
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Mitohondri kaže...

nisam gledao nista od srpske produkcije od 2007 godine.

 

zadnje sam gledao Vratit ce se rode i Ivkova slava film

 

Trebao bih preporuku dobre srpske serije, nebitno o cemu se radi, bitno je da je dobra kao rode ili bolja

 

hvala unaprijed.

Senke nad balkanom ( dvije sezone )

Močvara ( jedna sezona - gl. uloga Goran Bogdan )

Klan ( jedna sezona )

Jućni vetar ( film i jedna sezona )

Državni službenik ( dvije sezone )

Besa ( jedna sezona )

 

6 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Ubice mog oca
Državni službenik

Ima jako puno serija posljednjih godina koje se snimaju u Srbiji..
Sve zavisi koji žanr preferiraš
8 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

American Horror StorieS

 

Osim prve dvije epizode, koje su ista prica, svojevrsni sat i pol prequel prvoj sezoni american horror storie, ostale epizode su svaka za sebe i pricaju svaka svoju nepovezanu pricu, nesto u stilu tales from the crypt, twilight zone i slicno....

 

Osrednje, prve dvije epizode su ok, treca je interesantna, dalje se bojim da je bez obzira na dobru ideju i premisu price, sama realizacija odradjena reda radi, da ne spojlam previse, ali kad Danny Trejo ne moze izvuci jednu epizodu da bude zanimljiva, strasna, ili barem umjereno gledljiva (bez obzira na pricu i pouku), onda je to sve kud idijoti...

 

Mi smo tu samo zbog para.... ;)

 

Posto nema bas sto drugo za gledati, gledam, no, realno, nepotrebna serija, za sada....

 

 

Titans

Ok, ni prve dvije sezone nisu bile remek djelo kinematografije, ali ova treca je jednostavno bezveze, iako, opet, ideja i prica je zanimljiva.... Samo zato sto je DC gledam, inace...

 

 

 

 

Children Shouldnt Play with Dead Things
9 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Pogledao sam sa ženom seriju Clickbait, tek izašla na Netflixu. Označeno je sa limited series, ne znam šta točno to znači, ali uglavnom to je kao miniserija, 8 epizoda i gotovo.

 

Prvo da naglasim da nisam uopće ljubitelj novih Netflixovih svari, većinom mi je bezveze, gura se nekakva propaganda, ne da mi se gledat nakon 15 minuta.

 

Ovo je moja žena počela gledat slučajno, a ja sjedio pored nje i malo škicao bez ikakve namjere da gledam. 

 

Na kraju mi je serija ispala super, odlična. Svih 8 epizoda sam samo čekao šta će se dogoditi sljedeće, baš sam uživao i uživio se. Radnja je ta da je jedan normalan tip, oženjen, otac dvoje djece, izviri na interenetu u videu sa natpisom da će umrijeti ako video dosegne 5 milijuna clickova. Tu kreće zaplet, njegova familija kreće u potragu.

 

Nemam šta puno više reći a da ne spoilam, ali toplo preporučam da se ovo pogleda, čak i u edukacijske svrhe. Znam da bug forumaši poznaju opasnosti interneta više od prosječne populacije, ali svejedno je dobro pogledati ovako šta da se podsjetimo u kakvom svijetu trenutno živimo

9 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Duga mračna noć.

Serija domaće produkcije u 13 epizoda koja nam želi dočarati (fizičk) težak, ali opet jednostavan život seoskog življa u Slavoniji prije Drugog svjetskog rata. Taj idiličan seoski život mijenjaju neke više sile toga vremena koje se pojavljuju na obzoru. Prva takva sila je hitlerovska Njemačka i  NDH, a potom i komunistička Jugoslavija.

Nastoji se dočarati ono što zapravo svi već znamo iako bi neki rekli da je to floskula - u svakom žitu ima kukolja, pa tako nisu svi Nijemci bili zli i skloni nacizmu (u slučaju serije govorimo o "našim Švabama"), kao ni domobrani, a isto tako nisu ni svi partizani/komunisti bili dobri i pravedni. Pouka serije je da "1000 ljudi vridi manje od jednog čovika" (prijatelja), a taj čovik se najčešće pronalazi u teškim životnim situacijama.

Loyalty to country ALWAYS. Loyalty to government, when it deserves it. Non bene pro toto libertas venditur auro. http://battlelog.battlefield.com/bf4/soldier/Llamaboy_Cro/stats/1228616394/pc/
3 godine
odjavljen
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
LLAMABOY kaže...

Duga mračna noć.

Serija domaće produkcije u 13 epizoda koja nam želi dočarati (fizičk) težak, ali opet jednostavan život seoskog življa u Slavoniji prije Drugog svjetskog rata. Taj idiličan seoski život mijenjaju neke više sile toga vremena koje se pojavljuju na obzoru. Prva takva sila je hitlerovska Njemačka i  NDH, a potom i komunistička Jugoslavija.

Nastoji se dočarati ono što zapravo svi već znamo iako bi neki rekli da je to floskula - u svakom žitu ima kukolja, pa tako nisu svi Nijemci bili zli i skloni nacizmu (u slučaju serije govorimo o "našim Švabama"), kao ni domobrani, a isto tako nisu ni svi partizani/komunisti bili dobri i pravedni. Pouka serije je da "1000 ljudi vridi manje od jednog čovika" (prijatelja), a taj čovik se najčešće pronalazi u teškim životnim situacijama.

 Za razliku od Generala koji je smeće, Duga mračna noć je čisto ok serija, dosta zanimljiva radnja ali možda malo preduga.

14 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Money Heist 5 sezona danas izašla

 

https://www.imdb.com/title/tt6468322/

BE HAPPY 要開心 : )
15 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Joe Cooker kaže...

Money Heist 5 sezona danas izašla

 

https://www.imdb.com/title/tt6468322/

 Koliko vidim samo pola sezone je izašlo?! Druga polovica je u 12. mjesecu.

11 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Flash,sezona 4.

14 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
SHELBY_09 kaže...
Joe Cooker kaže...

Money Heist 5 sezona danas izašla

 

https://www.imdb.com/title/tt6468322/

 Koliko vidim samo pola sezone je izašlo?! Druga polovica je u 12. mjesecu.

Da druga polovica 5 epizoda izlaze 3.12.2021.

Ovo zovu sezona 5 Volume 1, a 3.12. izlazi Volume 2 xD

BE HAPPY 要開心 : )
Poruka je uređivana zadnji put sub 4.9.2021 8:19 (Joe Cooker).
3 godine
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?
Assembler, Compiler and Interpreter
2 godine
offline
Koju seriju trenutno pratite?

upravo jutros uz doručak završio s glednjem druge sezone Godfather of Harlem.

 

Iiiiizvrsno.

Najteže je u životu sirovini dokazati da je sekundarna ! MININGOM PROTIV DROGE !
14 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Cansee kaže...

Pogledao sam sa ženom seriju Clickbait, tek izašla na Netflixu. Označeno je sa limited series, ne znam šta točno to znači, ali uglavnom to je kao miniserija, 8 epizoda i gotovo.

 

Prvo da naglasim da nisam uopće ljubitelj novih Netflixovih svari, većinom mi je bezveze, gura se nekakva propaganda, ne da mi se gledat nakon 15 minuta.

 

Ovo je moja žena počela gledat slučajno, a ja sjedio pored nje i malo škicao bez ikakve namjere da gledam. 

 

Na kraju mi je serija ispala super, odlična. Svih 8 epizoda sam samo čekao šta će se dogoditi sljedeće, baš sam uživao i uživio se. Radnja je ta da je jedan normalan tip, oženjen, otac dvoje djece, izviri na interenetu u videu sa natpisom da će umrijeti ako video dosegne 5 milijuna clickova. Tu kreće zaplet, njegova familija kreće u potragu.

 

Nemam šta puno više reći a da ne spoilam, ali toplo preporučam da se ovo pogleda, čak i u edukacijske svrhe. Znam da bug forumaši poznaju opasnosti interneta više od prosječne populacije, ali svejedno je dobro pogledati ovako šta da se podsjetimo u kakvom svijetu trenutno živimo

 Taman žena šta ćemo gledat na Netflixu. Ka Isus.

 

 ---

Krenili smo gledat i The Good Doctor, nešto kao House izgleda...

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.9.2021 20:43 (KIKI3ooo).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice