Koju seriju trenutno pratite? izdvojena tema

poruka: 16.058
|
čitano: 2.884.591
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Heroes, ST Voyager, Numbers...

There's no SAVE GAME in real life!!!
14 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

u ponedjeljak počinju nove epizode Dr. House-a Smijeh

16 godina
offline
RE: Koju seriju trenutno pratite?
Paolo2612 kaže...

Sada su blagdanske pauze i većina serija se vraća u 1 mjesecu, dok neke tek u 3.Viče

 

Inače baš iz ovih razloga sam prestao gledati epizodu po epizodu - čekam da završi cijela sezona i onda udriSmijeh A u međuvremenu se pogleda neka dobra starija serija koja je završila...

Da, ovo s povratkom u 3. mjesecu im je skroz bezveze, nadam se da će sami uvidjeti grešku i da to više neće raditi. Ljudi će se jednostavno ohladiti i više neće pratiti seriju.

 

Ja trenutno gledam:

HIMYM

Big bang theory

Californication

Dexter (i meni najbolji)

Fringe

V

Flash forward (ove zadnje dvije na žalost rade pauzu skoro do travnja)

 

Upravo sam odgledao Chucka a osim njega u siječnju čekam i ove serije:

Lost (napokon kraj Osmijeh jedva čekam)

Caprica

 

Serije koje sam do sada redovno pratio pa sam prestao:

Heroes (nisam više imao živaca i šteta prometa)

 

16 godina
neaktivan
offline
RE: Koju seriju trenutno pratite?
jastreb kaže...
Paolo2612 kaže...

Sada su blagdanske pauze i većina serija se vraća u 1 mjesecu, dok neke tek u 3.Viče

 

Inače baš iz ovih razloga sam prestao gledati epizodu po epizodu - čekam da završi cijela sezona i onda udriSmijeh A u međuvremenu se pogleda neka dobra starija serija koja je završila...

Da, ovo s povratkom u 3. mjesecu im je skroz bezveze, nadam se da će sami uvidjeti grešku i da to više neće raditi. Ljudi će se jednostavno ohladiti i više neće pratiti seriju.

 

...

 

Serije koje sam do sada redovno pratio pa sam prestao:

Heroes (nisam više imao živaca i šteta prometa)

 

Istina, ali ove serije koje se vraćaju kasnije najćešće odrade sve u jednom komadu, a ove koje počinju ranije imaju nekoliko pauzi (preskoče emitiranje neki tjedan), ali uvjerljivo najgore smeće je kada očekuješ finale sezone a oni puste sažetak cijele sezone i onda kažu finale slijedeći tjedanViče

 

Od heroja sam i ja odustao - postalo je negledljivo smeće (makar mi nikada nisu bili nešto posebno). A što se tiče V-a pogledaj original (da te ne uhvati apstinencijska kriza)Namigiva

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Koju seriju trenutno pratite?
Samo lud, zbunjen, normalan. Ai to mi isto pomalo dosađuje
ceRina:)
14 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

a jake ti serije.... da nema mustafe, tu seriju nitko nikad ne bi ni pogledao...

14 godina
protjeran
offline
RE: Koju seriju trenutno pratite?
Fićo_CoD 5 kaže...
Mentalist kaže...

Meni tata i mama kazu da je to glupo i ne smijem gledati ni jednu seriju, smijem pogledati jednom sedmicno film po mom izboru, tako je od moje 8 . godine.

LoL mora da se šališ Belji se

 

Ja sam od serija pratio Otok smrti, sad pratim Malcolm u sredini i ponekad pogledam Pod istim krovom.

 Ne salim se.

a.k.a dr. House, ali to je ime bilo zauzeto....
16 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

trenutno frascape, naruto i star wars the clone wars.

16 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

californication 3 sezonu

i south park 13, ali je taman zavrsila!

a i californication je pri kraju, tako da sad trazim nesto novo!

kakav je taj dexter? gledao sam prvu sezonu nubersa ali me onaj rudlavi tip zivcira :D

 

16 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Dexter je odlična serija, počeo sam ga nedavno gledati.

...E.C.H.O...
15 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Trenutno gledam Californication, How i met your mother, Two and a half men i tu i tamo Top Gear (ako to možemo nazvati serijom).

Tko rano rani, cijeli dan je pospan...
14 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

ja pratim smallville, heroes i sada sam poceo pomalo da gledam greek...

15 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Ja pratim:

 

Najbolje godine,

South Park,

Dexter,

Dr. House i

Nip Tuck(rezi me).

Braiiiiinss! Hitler je bio zombi također.
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.12.2009 21:31 (Living.Dead).
15 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Californication - S03

 

One Tree Hill - S07

 

The Big Bang Theory - S02

 

Accidentally On Purpose - S01

 

16 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Večeras sam pogledao četvrtu i petu epizodu Charlijevih anđela, epizoda 4 'Angels in Chains' je zakon.

...E.C.H.O...
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.12.2009 23:04 (davorsite).
14 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

star wars clone wars

supernatural

smallvile

V

Flash forward

the prisoner

stargate universe

fringe s02 ( meni najbolja )

16 godina
offline
RE: Koju seriju trenutno pratite?
Paolo2612 kaže...

 A što se tiče V-a pogledaj original (da te ne uhvati apstinencijska kriza)Namigiva

Odgledao sam original dok sam bio klinac, ali svejedno sam danas skinuo mini seriju, radi nostalgije Osmijeh

14 godina
neaktivan
offline
RE: Koju seriju trenutno pratite?
Mentalist kaže...

Meni tata i mama kazu da je to glupo i ne smijem gledati ni jednu seriju, smijem pogledati jednom sedmicno film po mom izboru, tako je od moje 8 . godine.

zašto?? kakav je to način odgoja djece???

14 godina
protjeran
offline
RE: Koju seriju trenutno pratite?
betmen kaže...
Mentalist kaže...

Meni tata i mama kazu da je to glupo i ne smijem gledati ni jednu seriju, smijem pogledati jednom sedmicno film po mom izboru, tako je od moje 8 . godine.

zašto?? kakav je to način odgoja djece???

 Čovjek se navikne nakon nekog vremena (iskreno ovo je laz, mislim ovo da se čovjek navikne).

 

Ne znam tako je skoro "oduvijek", (jer sam imam 14, nedavno napunio, a 8. je bila davno).

a.k.a dr. House, ali to je ime bilo zauzeto....
16 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Ni jednu, kao ni TV općenito (ni na kompu).

Jedino sport se ne propušta...

 

Ali čekam Housea.

Izgleda da više nema ni Earla ni Mentalista.

Još sam znal pogledati i Greyse, većinom jer mi Meredith rula svojom pojavom da je to strašno... Belji se

Eto, te 4 sam u zadnje vrijeme gledal i mislim opet ak ih bude.

 

Eh da, i ak se pojavi South Park kojim slučajem.

Ili Simpsoni

You must take your opponent into a deep dark forest where 2+2=5, and the path leading out is only wide enough for one.- Mihail Talj
15 godina
neaktivan
offline
RE: Koju seriju trenutno pratite?

southpark bespla mozes tu gledat

 

www.southparkstudios.com

14 godina
neaktivan
offline
RE: Koju seriju trenutno pratite?
Mentalist kaže...
betmen kaže...
Mentalist kaže...

Meni tata i mama kazu da je to glupo i ne smijem gledati ni jednu seriju, smijem pogledati jednom sedmicno film po mom izboru, tako je od moje 8 . godine.

zašto?? kakav je to način odgoja djece???

 Čovjek se navikne nakon nekog vremena (iskreno ovo je laz, mislim ovo da se čovjek navikne).

 

Ne znam tako je skoro "oduvijek", (jer sam imam 14, nedavno napunio, a 8. je bila davno).

stvarno ne razumijem... zbog kojeg razloga roditelji ne daju djeci da gledaju obične TV serije??

 

dobro, ajmo reći da kužim zašto se djecu štiti od seksa ili nasilja, ali da ti ne daju da uopće gledaš TV jer je to njima glupo... to nije normalno

14 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

- heroes
-southpark
-californication
-true blood

Aperture Science moto: There's a hole in the sky through which things can fly.
16 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Vidim da većina vas prati po više serija. To zna biti zamorno, sjećam se kad sam pratio Zakon Braće, Terminator: Kronike Sare Connor i Heroje pa su čak puštali odjednom isti dan sve tri serije, i onda ono, treba se sjetiti za svaku seriju što je bilo u prošloj epizodi. Mislim da je ipak najbolje gledati jednu po jednu seriju dok ti ne dosadi pa onda malo prijeći na drugu i tako. Prije dva tjedna sam svaki dan gledao Farscape od prve do polovice treće sezone pa mi je pomalo dosadilo. Onda sam prešao na Dextera i pogledao prvu sezonu. Onda mi je i to dosadilo. Sad gledam Charlijeve Anđele prvu sezonu, za sad mi je zanimljivo, jedino ne znam ako nekako odgledam cijelu sezonu dal će mi se gledati ove druge jer Farrah Fawcett glumi samo u prvoj sezoni. Za sad još jedino Castlea i DollHouse pratim svaki tjedan.

...E.C.H.O...
16 godina
offline
RE: Koju seriju trenutno pratite?
Mentalist kaže...

Meni tata i mama kazu da je to glupo i ne smijem gledati ni jednu seriju, smijem pogledati jednom sedmicno film po mom izboru, tako je od moje 8 . godine.

Da, a nazvao si account prema jednoj seriji a imaš kao avatara lika iz druge serije. Baš ti vjerujem.

16 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Danas sam pogledao dvije nove epizode DollHousea. Šteta što je ovo zadnja sezona, serija mi je odlična.

 

...E.C.H.O...
15 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Otkako je Prison Break zavrsio niti jedna serija me ne zadovoljava. Pratim V, FlashForward, Dextera, Star Wars: TCW, Heroese i The Prisonera. Doduse, kod ove potonje serije jos jednu epizodu da pogledam (sestu) i to je to. A dok pisem ovo prikazuje se zadnja epizoda Dextera u ovoj sezoni tako da je i toj seriji kraj. Prve dvije navedene se vracaju u trecem mjesecu. Jedino SW i Heroji u prvom.

 

Najvise iscekujem novu sezonu serije 24, najave izgledaju pre-pre-predobro te novu seriju Human Target (obje pocinju 17.1.). Od serija koje su isle pratio sam Terminator:TSCC i Jericho. Sve to pogledao do kraja, a jedina serija od koje sam odustao je Lost, nakon 4. sezone.

 

Uglavnom, nadam se da ce me 24 zadovoljiti, nova sezona izgleda, pa, malo je reci obecavajuce. Tko ima vremena, evo dat cu nekoliko najzanimljivijih najava pa nek pogleda (najave traju manje od minutu):

,
,

 

http://www.prisonbreaker.bloger.hr/
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.12.2009 1:56 (Prison Breaker).
14 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

CSI ; Sve i CSI NEW YORK...

xZero-Hacking is life!
14 godina
protjeran
offline
Koju seriju trenutno pratite?

ST Voyager, Zakon Brojeva, Rat u kuci i Sainfeld....

Zaba Davi Rodu
14 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

1.One tree hill-najvaznija ostale manje bitneCool

Falcon beach

Two and half man

CSI-miami

Rat u kuci

Zivot na sjeveru

Kings

Seinfeld

 

to trenutno gledam ili cekam nove nastavke,nisam tu nabrojao jos hrpu onih sa tva kao How i meet your mother ili King of queens,Californication, dosje x,lude 70 te,itd...............

 

 

Zapravo kad malo razmislim ima manje onih koje ne gledam nego onih koje gledamSmijeh

When you are halfway up,you are always halfway down
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.12.2009 5:19 (carcharodon).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice