Koju seriju trenutno pratite? izdvojena tema

poruka: 16.058
|
čitano: 2.884.275
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Bosch season 7 od danas na Amazon primu pa počinjem večeras

12 godina
neaktivan
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Posmatrač kaže...
mzopg kaže...
mar123 kaže...

ja ne znam di si ti vidio dobre kritike i osvrte. eto na imdbu je uzasno ocjenjena(7,6/10) i po ocjeni i medu osvrtima korisnika, a evo i kolega gore nije zadovoljan. 

velim, sjecam se davno kad su ju najavljivali da mi se ucinila interesantnom, pa mozda i bacim pogled jednom kad ulovim vremena. 

 Najbolje ti je probati gledati, ne bi se ja previše zamarao tim ocjenama. Znao sam pogledati odlične serije i filmove sa užasnim ocjenama, nije to nekakvo mjerilo, u većini slučajeva ocjenu ostavlja prosječan gledatelj ili tinejdžer.

 A ovdje su sve skolovani kriticari?

 Omjeri su uglavnom podjednaki. 

15 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Diablo86 kaže...

Ekipa, nemogu vjerovati da svi stalno preporučate iste serije, a nitko ne govori o seriji See

Uskoro izlazi druga sezona

Odgledao u jednom danu. Nevjerojatna prestava Jason Mamoe. Moja preporuka. Zzenuo kod ovakkvih serija da uvijek moraš čekati sledeću sezonu.

A ineč primjetio sam jedan patern ili obrazac, serije od Applea, Disneay, Amazon Prime te HBO-a naravno,  kvalitetom su koplje ispred serija sa Netflixom. Netflix je postao jedna sapunjara koja mi ostavlja gorak okus u ustima kao nešto tipa "u što ja trošim vrijeme".

15 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Envy kaže...
Diablo86 kaže...

Ekipa, nemogu vjerovati da svi stalno preporučate iste serije, a nitko ne govori o seriji See

Uskoro izlazi druga sezona

Odgledao u jednom danu. Nevjerojatna prestava Jason Mamoe. Moja preporuka. Zzenuo kod ovakkvih serija da uvijek moraš čekati sledeću sezonu.

A ineč primjetio sam jedan patern ili obrazac, serije od Applea, Disneay, Amazon Prime te HBO-a naravno,  kvalitetom su koplje ispred serija sa Netflixom. Netflix je postao jedna sapunjara koja mi ostavlja gorak okus u ustima kao nešto tipa "u što ja trošim vrijeme".

nebi se ja bas slozio s time. ima i apple i disney i amazon(pogotovo) i hbo sranja od serija kao sto ih ima i netflix. s druge strane i netflix ima neke top notch uradke, samo sto u zadnjih godinu dvije tiskaju tolko stvari da ti se cini da rade sranja. netflix je najsire poznat i prihvacen od svih navedenih pa zato ljudi vise znaju za njihove lose uradke, ali vjeruj mi kad otkrijes siru paletu ovih ostalih vidjet ces da isto rade stvari koje ne valjaju nista. 

 

ja trenutno placam netflix i hbo, amazon sam presto jer oni jednostavno ne pruzaju dobar sadrzaj konstantno, platim ih kad mi izade neka dobra stvar, pogledam i to je to, otkazujem pretplatu jer nemam za sto placat. hbo uvijek ima nekog kvalitetnog sadrzaja(svoje produkcije, a i filmova klasika), a netflix koristim s jos 2 osobe pa ga zato konstantno placam. 

 

EDIT: da ne bude da samo bezveze pisem, uhvatio sam nesto slobodnog vremena i krenuo gledat lokija i falcona i winter soldiera. loki je odlican, najvise dijelom jer Tom drzi seriju, a glumac je vrh, zasad jako jako dobro. falcon i winter soldier mi je isto dobra, ima akcije stalno, uveli su dosta likova iz marvel filmova i sve je to kvalitetno odradeno(na pola sezone sam trenutno). gledo sam i onu sa scarlet witch ali stao negdje na sredini jer mi uopce nije bila nesto zanimljiva, mozda nekad kasnije zavrsim. zasad marvel radi dobre stvari, ova sema di su uzeli glumce iz filmova i napravili serije im je dobra, jer one teen marvel serije su mi sve bile tesko smece. 

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.6.2021 5:05 (mar123).
14 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Izgubio sam naviku ovde pisat. Ovo je bila "moja" tema. Dok ste bili pizdolisci, jel, sad ste već mange :D


Jednostavno slabo gledam filmove/serije/igram igrice. Progutali me žena, dica, posao. Znači 0:

Fargo-4-0
BlackMirror-5-0
BCS-5-0
TheExpanse-6-0
shameless-11-0
the-orvile-3-0
love death + robots-3-0
AttackOnTitan-4-0
Luther-6-0
TheBoys 3-0
OnePunchMan-2-0
Mandalorian-3-0

 

Od ovih starijih sam i ja završio House-a nedavno. Sad sam na 6. sezoni x-files-a. Pa je po planu žica, pa sopranos.

 

Djeca su mi postala pravi trekeri. Ludi su za Voyagerom. Skoro svaki dan pogledamo epizodu. Na 6. sezoni smo.

14 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Sorry ali See je smece na kvadrat prestao gledat nakon dvije epizode
The Mandalorian
The Boys
The Orville
The Flight Attendant
Resident Alien
To su zabavne serije
SAMSUNG NOTE 10+
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.6.2021 9:18 (pasko).
15 godina
online
Koju seriju trenutno pratite?

Upravo završio prvu sezonu The Terror. Stvarno odlično urađeno.

Taman je odlično legla tokom ovih vrućina, bar te virtuelno malo rashladi arktički led. :)

Prva sezona vrhunska, drugu zaobići u širokom luku (nisu povezane sezone, druga radnja, drugi glumci, antologijska serija u stilu Fargo ili True Detective)

 

Sad ću reprizirati Taboo, nije mi još dosta te atmosfere...

 

 

 

11 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Vani je sedma Bosch sezona, nazalost i zadnja. Tko god voli krimi serije a nije gledao, obavezno bacite oko na  meni jednu od najboljih serija u zadnjih desetak godina.

Poruka je uređivana zadnji put ned 27.6.2021 9:16 (geronimo4661).
5 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
geronimo4661 kaže...

Vani je sedma Bosch sezona, nazalost i zadnja. Tko god voli krimi serije a nije gledao, obavezno bacite oko na  meni jednu od najboljih serija u zadnjih desetak godina.

 Jedna od rijetkih koja nije gubila puno na kvaliteti kroz sezone....

16 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
geronimo4661 kaže...

Vani je sedma Bosch sezona, nazalost i zadnja. Tko god voli krimi serije a nije gledao, obavezno bacite oko na  meni jednu od najboljih serija u zadnjih desetak godina.

 bosch ide dalje al pod drugim imenom  :D

[url=https://valid.x86.fr/2kezbs][img]https://valid.x86.fr/cache/banner/2kezbs-6.png[/img][/url]
15 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Ovo se s nestrpljenjem čeka


morrisoN
11 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Posmatrač kaže...
geronimo4661 kaže...

Vani je sedma Bosch sezona, nazalost i zadnja. Tko god voli krimi serije a nije gledao, obavezno bacite oko na  meni jednu od najboljih serija u zadnjih desetak godina.

 Jedna od rijetkih koja nije gubila puno na kvaliteti kroz sezone....

 Da, to je uostalom i razlog zasto je i dalje gledam. Vec duze vrijeme jednostavno prestajem gledati seriju kad postane losa, ono prestao sam da gledam nesto iz navike iako je smece. Previse toga dobrog ima za gledanje da bi trosio vrijeme na pizdarije, a Bosch je jedna od rijetkih serija u dugo vremena za koju to nisam nikada ni pomislio.

 

 

blackdevil kaže...
geronimo4661 kaže...

Vani je sedma Bosch sezona, nazalost i zadnja. Tko god voli krimi serije a nije gledao, obavezno bacite oko na  meni jednu od najboljih serija u zadnjih desetak godina.

 bosch ide dalje al pod drugim imenom  :D

 A ide, al ce ipak biti drugacija tako da bumo vidli kako ce to sve izgledati. Necu pricati previse da ne spoilam ovima koji nisu gledali Boscha.

9 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
morrisoN kaže...
Ovo se s nestrpljenjem čeka


 

to je sin od Jamesa Gandolfinija jel? Ajde baš me zanima, iako nije lagano odradit tu ulogu

15 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Cansee kaže...
morrisoN kaže...
Ovo se s nestrpljenjem čeka


 

to je sin od Jamesa Gandolfinija jel? Ajde baš me zanima, iako nije lagano odradit tu ulogu

 Da , njegov sin. Dosta liči na pokojnog oca. Po traileru, dobro sve to izgleda, no vidjećemo.

morrisoN
9 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Na polovici druge sezone Wire-a. Nevjerojatna serija. Nisam se nikako mogao natjerati prije pogledati jer mi je bila nekako "stara" uz tu policijsku tematiku koja mi je onako dokurčila od mora istih. Jedan poseban realan pristup bez vatrometnih i napucavačkih cirkusa koja te svejedno drži zalijepljenim svaku scenu.

 

Vjerujem da su mnogi ljubomorni što imam tu priliku da mi je prvo gledanje 😝

5 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Gledam El Chapo (odgledah dvije sezone), jer su to neki propucivali ovdje i moram nesto priznati. Vjerojatno cu dobiti hrpu TD-ova,ali meni je ovo poprilicno losa serija.

11 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
SamoPitam3 kaže...

Gledam El Chapo (odgledah dvije sezone), jer su to neki propucivali ovdje i moram nesto priznati. Vjerojatno cu dobiti hrpu TD-ova,ali meni je ovo poprilicno losa serija.

 Namjeravao sam to pogledati, ali vjerojatno neću. Jer, odgledao sam Narcos, i poslije te serije ljestvica je visoko postavljena. Tako da, čekam da kroz 3. sezonu Narcos Mexico upoznam priču o El Chapu.

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.7.2021 18:54 (mmafan).
5 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
mmafan kaže...
SamoPitam3 kaže...

Gledam El Chapo (odgledah dvije sezone), jer su to neki propucivali ovdje i moram nesto priznati. Vjerojatno cu dobiti hrpu TD-ova,ali meni je ovo poprilicno losa serija.

 Namjeravao sam to pogledati, ali vjerojatno neću. Jer, odgledao sam Narcos, i poslije te serije ljestvica je visoko postavljena. Tako da, čekam da kroz 3. sezonu Narcos Mexico upoznam priču o El Chapu.

 Ja sam gledao Narcos, Narcos Mexico i El Chapo, ali El Chapa nisam nikad do kraja pogledao. Nije loša serija, ali su Narcos i Narcos Mexico puno bolji. Dobra je tko želi upoznati život i djelo El Chapa, ali je loša za nekoga tko očekuje novi Narcos po kvaliteti. Meni nekako nije sjela, ne znam što točno, ali nisam ni ja pretjerano impresioniran. Narcos su mi zakon.

Live long and prosper.
15 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Odgeldao Katlu a sada gledam To Hot to Handle Sezonu 2.

Katla tako mnogo potencijala ima.. tako puno promašenih, ajmo reći, stvari. Nedorađenih. A To Hot to Handle pogotovo prva sezona je uhhh :-D morate gledati prvu prije druge.

2 godine
online
Koju seriju trenutno pratite?

odgledao Manifest sezona 3 ,....8/10

na šestoj epizodi S02 sam War of the Worlds, ne loše, solidno.

@ihush--nema imuniteta bez imuniteta, preboljevanja, neovisno jel prirodno-virus ili cijepivo koje izazove reakciju kao virus. Tako da jedino imunitetom stječeš imunitet-antitijela, ne cijepljenjem
2 godine
online
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Filox kaže...
 Ja sam gledao Narcos, Narcos Mexico i El Chapo, ali El Chapa nisam nikad do kraja pogledao. Nije loša serija, ali su Narcos i Narcos Mexico puno bolji. Dobra je tko želi upoznati život i djelo El Chapa, ali je loša za nekoga tko očekuje novi Narcos po kvaliteti. Meni nekako nije sjela, ne znam što točno, ali nisam ni ja pretjerano impresioniran. Narcos su mi zakon.

 i meni je poslije Narkosa sve "slično" bilo limunada..

 

@ihush--nema imuniteta bez imuniteta, preboljevanja, neovisno jel prirodno-virus ili cijepivo koje izazove reakciju kao virus. Tako da jedino imunitetom stječeš imunitet-antitijela, ne cijepljenjem
6 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Van Helsing (2016.)
Što reć, za vruće ljeto i hladnu zimu ok za pogledat. Priča i radnja su na momente OK, potom doslovno unište sve dobro što su napravili. Iz tuge i očaja u euforiju pri vremenskom intervalu od 30 sekundi je normalna stvar u ovoj seriji. Uff. Uživam, al sam ljut jer je mogla bit fantastična. 7/10 

GdjeSuBikovi kaže... Dabog da ti dica igrala na toj i5-ici umisto na ryzenu.
14 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Moze preporuka nekog sitcoma, nesto slicno kao the big bang theory, two and a half man itd.. dosta sam ih pogledao pa ako moze vise prijedloga

http://trakt.tv/user/MjezZza
5 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
maxy0 kaže...

Moze preporuka nekog sitcoma, nesto slicno kao the big bang theory, two and a half man itd.. dosta sam ih pogledao pa ako moze vise prijedloga

 Nije baš takva serija, ali jesi li gledao Dr. House? Meni je bio vrhunski, od prve do zadnje, sve redom gledat.

Live long and prosper.
14 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Filox kaže...
maxy0 kaže...

Moze preporuka nekog sitcoma, nesto slicno kao the big bang theory, two and a half man itd.. dosta sam ih pogledao pa ako moze vise prijedloga

 Nije baš takva serija, ali jesi li gledao Dr. House? Meni je bio vrhunski, od prve do zadnje, sve redom gledat.

 pogledao da, super serija... ali mislio sam vise na ove od 20-30 minuta sitcome, malo za nasmijati se

http://trakt.tv/user/MjezZza
10 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?

gledaj i uzivaj Anger Management

14 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Parks and Recreation, The It Crowd
13 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Flight of the Concords, Brooklyn 99
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Arrested Development, The Office, Community,  It's Always Sunny in Philadelphia

2 godine
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Pogledao tri i pol epizode Masters of the Universe: Revelation na Netflixu i ako ste ljubitelj He-man iz mladosti i pere vas nostalgija ni slucajno ovo gledati (Animacije su jedini plus). U prvoj epizodi ubili He-man i Skeletora i zamjenili ih sa snaznim zenskim femi-woke likovima koji ce nas nauciti socijalnoj pravdi i ostalim "problemima" danasnjice .Mislim, znamo da postoji i She-Ra pa zasto nisu seriju o njoj napravili pa bi jos mozda i prosle ove gluposti !???

 

E da i trailer je totalna laz koja nema veze sa serijom ... 

Poruka je uređivana zadnji put sub 24.7.2021 12:52 (Sarevok).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice