Koju seriju trenutno pratite? izdvojena tema

poruka: 16.076
|
čitano: 2.889.499
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
GrimReaperKC kaže...

Hunters, original amazonova serija

 

Imam prime odnedavno pa eto naletio..

 

Hunters IMDB

 

pogledao prvu, traje sat i 30.

 

Po meni odlična serija sa puno potencijala, vidjet ćemo kak ce dalje ići stvari

 prva epizoda super, kasnije postane losije. 

3 godine
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Trenutno sam na trećoj sezoni Dark-a. Odlična atmosferična serija. Njemački jezik, time travel, diš bolje. 

 

Zadnje super šta sam pogledo je Queen's Gambit i svaka preporuka. U jednom gledanju se sve pogleda. 

Waiting for world to open again.
4 godine
protjeran
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Zalosna vijest, iduca sezona Gomorrah ce biti zadnja :( Ali evo malo smijeha hehe

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.12.2020 22:20 (SuperHeroj).
14 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Cobra Kai - ali kako su obrnili priču haha. I stvarno, nakon što pogledaš ne možeš više pogledat Karate Kid na isti način :)

 

8.1.2021 nova sezona

10 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
tommmyyy kaže...

Ted Lasso, pogledao na blef, očekivao površnu "komediju" (USA trener dolazi u UK trenirati prvoligaša) kad ono čista 10-ka. Super humor, super likovi, jedina zamjerka što prekratko traje. BTW, serija obnovljena za sezonu 2 & 3.

 Pogledao na preporuku kolege, odlicna serija, ostavlja u pozitivnom raspolozenju u ovo trulo vrijeme

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.12.2020 9:42 (jaZey).
11 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Odgledan Fargo cetvrta sezona, cisto ok. Losije od prve dvije sezone a bolje od trece koja mi bas nije sjela. Jason Schwartzman odlican a najslabija karika je Chris Rock, totalni miscast. Deveta epizoda je pravo malo remek djelo.

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.12.2020 9:55 (geronimo4661).
15 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
KIKI3ooo kaže...

Cobra Kai - ali kako su obrnili priču haha. I stvarno, nakon što pogledaš ne možeš više pogledat Karate Kid na isti način :)

 

8.1.2021 nova sezona

 meni odlicna serija, sad kolko vidim ju je preuzeo netflix pa cemo vidit sto su oni smislili. 

u primjeru lucifera netflix je seriju digo 5 levela vise nego sto je bio, nadam se da ce i tu doc do poboljsanja, a ne suprotno.

6 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Lucifer je bolji u Netflixovim rukama, ali ne baš 5 puta.

GdjeSuBikovi kaže... Dabog da ti dica igrala na toj i5-ici umisto na ryzenu.
15 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
cvaja997 kaže...

Lucifer je bolji u Netflixovim rukama, ali ne baš 5 puta.

pa lucifer je prije netflixa bio serija od 20+ epizoda po sezoni u csi stilu, a u 3-4 epizode po sezoni(otprilike prva, predzadnja i zadnja i jos jedna u sredini) su obradivali bas pravu pricu.

u netflixovom slucaju skratili su broj epizoda, izbacili hrpu filera i vise se dotakli samih likova i razrade istih. 

 

10 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
mar123 kaže...
cvaja997 kaže...

Lucifer je bolji u Netflixovim rukama, ali ne baš 5 puta.

pa lucifer je prije netflixa bio serija od 20+ epizoda po sezoni u csi stilu, a u 3-4 epizode po sezoni(otprilike prva, predzadnja i zadnja i jos jedna u sredini) su obradivali bas pravu pricu.

u netflixovom slucaju skratili su broj epizoda, izbacili hrpu filera i vise se dotakli samih likova i razrade istih. 

 

 

 E vidiš, to nisam znao a odustao sam negdje kad mu je stara pobjegla iz pakla. Svaka jebena epizoda ista; nađu osumnjičenog, malo ga maltretiraju, ispostavi se da on nije taj i onda ulove pravog do kraja epizode. 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
5 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
gocc01 kaže...
mar123 kaže...
cvaja997 kaže...

Lucifer je bolji u Netflixovim rukama, ali ne baš 5 puta.

pa lucifer je prije netflixa bio serija od 20+ epizoda po sezoni u csi stilu, a u 3-4 epizode po sezoni(otprilike prva, predzadnja i zadnja i jos jedna u sredini) su obradivali bas pravu pricu.

u netflixovom slucaju skratili su broj epizoda, izbacili hrpu filera i vise se dotakli samih likova i razrade istih. 

 

 

 E vidiš, to nisam znao a odustao sam negdje kad mu je stara pobjegla iz pakla. Svaka jebena epizoda ista; nađu osumnjičenog, malo ga maltretiraju, ispostavi se da on nije taj i onda ulove pravog do kraja epizode. 

 Upravo tako i ja. Sad bi mogao počet opet gledat...

Live long and prosper.
4 godine
protjeran
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Prve 3 epizode The Expanse izasle!

5 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
SuperHeroj kaže...

Prve 3 epizode The Expanse izasle!

 TOOOOOO BRATE! To mi reci!

 

Shit, sad moram hitno odgledat sve epizode ponovno, pola sam pozaboravljao. Bar imam šta kvalitetno za gledat.

Live long and prosper.
5 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
ludizao kaže...
SuperHeroj kaže...

Prve 3 epizode The Expanse izasle!

I to odmah u odličnoj kvaliteti. Ne sjećam se više kako je bilo prijašnjih sezona. Peku se kokice!

 

Edit: Jebote, brutalan prikaz prostora i letjelica. Ne znam jel mi se čini ili je kamera bolja nego prije. 

 Lako moguće, od kad ih je Amazon preuzeo, više je para u igri.

Live long and prosper.
4 godine
protjeran
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Odgledao drugu epizodu alienista.

Ne znam sta da mislim zasad o seriji.

Uznemirujuce cudna

12 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Završio Mandalorian.

Kakva finalna epizoda, kakva serija!!!

 

Ne mogu biti objektivan, ali od mene desetka.

29.11.2010= Barcelona-Real Madrid 5:0
9 godina
online
Koju seriju trenutno pratite?

moze li predlog serije za majku staru, uslov da ima na HBO i Netflix platformama, gledala Faudu, Mindhunter, Undoing, Blacklist i odusevljena...moze triler,krimi , drama...komedija neee...hvala

12 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
KiX777 kaže...

Završio Mandalorian.

Kakva finalna epizoda, kakva serija!!!

 

Ne mogu biti objektivan, ali od mene desetka.

 vidi se po avataru

 

meni je tolko dobra da cu je barem jos 2 put pogledati

15 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
KiX777 kaže...

Završio Mandalorian.

Kakva finalna epizoda, kakva serija!!!

 

Ne mogu biti objektivan, ali od mene desetka.

 često kratka, ali serija ima u sridu. Nema klišajeva kao u drugim serijama i nekih filler stvari

12 godina
neaktivan
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
dadotb kaže...

moze li predlog serije za majku staru, uslov da ima na HBO i Netflix platformama, gledala Faudu, Mindhunter, Undoing, Blacklist i odusevljena...moze triler,krimi , drama...komedija neee...hvala

The Crown

https://www.imdb.com/title/tt4786824/

 

The Queen's Gambit

https://www.imdb.com/title/tt10048342/

 

Hollywood

https://www.imdb.com/title/tt9827854/

 

Narcos

https://www.imdb.com/title/tt2707408/

 

How to get Away with Murder (ako nema problema sa gay likovima)

https://www.imdb.com/title/tt3205802/

15 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

bila je tu nedavno preporuka za seriju Ted Lasso, ocjena od 8,7 za komediju me natjerala da joj odmah dam sansu. 
Nisam pogrijesio, serija ima 10 epizoda po 30 minuta i jedino sto mogu rec je da zelim jos. 
Simpaticni likovi, dobra radnja i najbitnije dobro se da nasmijat. 

8 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
dadotb kaže...

moze li predlog serije za majku staru, uslov da ima na HBO i Netflix platformama, gledala Faudu, Mindhunter, Undoing, Blacklist i odusevljena...moze triler,krimi , drama...komedija neee...hvala

 Jedna za majku staru od Hbo produkcije.... p.s  ništa morbidno naziv je takav kakav je

https://www.imdb.com/title/tt0248654/

9 godina
online
Re: Koju seriju trenutno pratite?
mzopg kaže...
dadotb kaže...

moze li predlog serije za majku staru, uslov da ima na HBO i Netflix platformama, gledala Faudu, Mindhunter, Undoing, Blacklist i odusevljena...moze triler,krimi , drama...komedija neee...hvala

The Crown

https://www.imdb.com/title/tt4786824/

 

The Queen's Gambit

https://www.imdb.com/title/tt10048342/

 

Hollywood

https://www.imdb.com/title/tt9827854/

 

Narcos

https://www.imdb.com/title/tt2707408/

 

How to get Away with Murder (ako nema problema sa gay likovima)

https://www.imdb.com/title/tt3205802/

 hvala puno...

9 godina
online
Koju seriju trenutno pratite?

ako neko voli domace serije sve preporuke za srbijansko bosansku KOSTI, sumorna, teska, realna, surova, multi praktik Pejakovic opet odradio dobar posao..dajte joj sansu 2 epizode pa odlucite dalje...odlican Micanovic, dugo ga nije bilo 

5 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

The Flight Attendant 

 

Iznenadujuce dobra gluma Kaley Cuoco, nema onaj problem sa glumcima koji su prepoznatljivi  po jednoj upecatljivoj ulozi, stvarno je dobro odradila ovu seriju.

 

Serija je pitka zabavna i intrigantna, nista spektakularno, ali vrlo dobro za pogledati

 

Hes Dark Materials

 

Ova serija mi je cudna skroz, ima dvije sezone, i ne znam sta bih rekao, ali znam da je ne mogu prestati gledati i zanima me rasplet, malo je djetinjasta u nekim trenucima, a opet dosta teska i intrigantna, cak i sa nekim filozofskim aspektima

 

The Mandalorian

 

Ovo vjerovatno svi dobro znate. Prva sezona mi nije bila nesto za pamcenje, ali ova druga je fenomenalna, u svim aspektima, prica, ugodaj, gluma, ambijent sa odlicnom muzikom i epic osjecajem. Nisam neki veliki SW fan, pa mi je ova druga sezona bolja od svih filmova zajedno. Bas sam jako jako ugodno iznenaden. Izdvojio bih epizode sa Bill Burrom, Rosario Dawson i ova zadnja epizoda.  Jon Favreauov najbolji uradak, meni osobno, uvjerljivo.

 

Warrior

 

Ovo je napravljeno na temelju nekih kratkih pricica Bruce Leea, fora serija, ako volite bande, mada je vise od toga predloska. San Francisco u doba imigracije Kineza i borbe za svoje mjesto u obecanoj zemlji, sa preplitanjem kriminala i lokalne uprave i biznisa. Zabavno, i za ljubitelje UFC-a u ovoj sezoni Michael Bisping ima ulogu u jednoj epizodi 

www.youtube.com/TerabitTV
13 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Konacno pogledao prvu sezonu Trapped, skroz dobra islandska krim serija.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
mcf kaže...
Konacno pogledao prvu sezonu Trapped, skroz dobra islandska krim serija.

Davno sam je gledao i sad kad sam vidio da je izašla druga sezona odlučio još jednom prvu pogledati pa odmah i drugu.

Na drugo gledanje mi je prva sezona bila još bolja nego prvi put.

Jako dobra serija, izvrsna atmosfera, osjeti se ta islandska hladnoća i snijeg preko ekrana, gluma isto odlična.

Kod drugog gledanja sam više pažnju obraćao na sitnice, međusobne odnose likova i slično vjerojatno mi je zato serija bila još bolja jer sam ovaj put imao fokus na pravoj stvari.

 

Preporuka.

9 godina
online
Re: Koju seriju trenutno pratite?
mzopg kaže...
mcf kaže...
Konacno pogledao prvu sezonu Trapped, skroz dobra islandska krim serija.

Davno sam je gledao i sad kad sam vidio da je izašla druga sezona odlučio još jednom prvu pogledati pa odmah i drugu.

Na drugo gledanje mi je prva sezona bila još bolja nego prvi put.

Jako dobra serija, izvrsna atmosfera, osjeti se ta islandska hladnoća i snijeg preko ekrana, gluma isto odlična.

Kod drugog gledanja sam više pažnju obraćao na sitnice, međusobne odnose likova i slično vjerojatno mi je zato serija bila još bolja jer sam ovaj put imao fokus na pravoj stvari.

 

Preporuka.

 al zato 2. sezona truba, uzas...

 

9 godina
online
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Mitohondri kaže...

The Flight Attendant 

 

Iznenadujuce dobra gluma Kaley Cuoco, nema onaj problem sa glumcima koji su prepoznatljivi  po jednoj upecatljivoj ulozi, stvarno je dobro odradila ovu seriju.

 

Serija je pitka zabavna i intrigantna, nista spektakularno, ali vrlo dobro za pogledati

 

Hes Dark Materials

 

Ova serija mi je cudna skroz, ima dvije sezone, i ne znam sta bih rekao, ali znam da je ne mogu prestati gledati i zanima me rasplet, malo je djetinjasta u nekim trenucima, a opet dosta teska i intrigantna, cak i sa nekim filozofskim aspektima

 

The Mandalorian

 

Ovo vjerovatno svi dobro znate. Prva sezona mi nije bila nesto za pamcenje, ali ova druga je fenomenalna, u svim aspektima, prica, ugodaj, gluma, ambijent sa odlicnom muzikom i epic osjecajem. Nisam neki veliki SW fan, pa mi je ova druga sezona bolja od svih filmova zajedno. Bas sam jako jako ugodno iznenaden. Izdvojio bih epizode sa Bill Burrom, Rosario Dawson i ova zadnja epizoda.  Jon Favreauov najbolji uradak, meni osobno, uvjerljivo.

 

Warrior

 

Ovo je napravljeno na temelju nekih kratkih pricica Bruce Leea, fora serija, ako volite bande, mada je vise od toga predloska. San Francisco u doba imigracije Kineza i borbe za svoje mjesto u obecanoj zemlji, sa preplitanjem kriminala i lokalne uprave i biznisa. Zabavno, i za ljubitelje UFC-a u ovoj sezoni Michael Bisping ima ulogu u jednoj epizodi 

 stjuardesu si doslovce opisao kao i ja...sve od rijeci do rijeci mislim...i dodajem da je glavna glumica samo takav slatkis...naravno, ne bi bila serija nova da ne ubace gejeve, samo sam cekao od kog momenta, i to je doslovce odmah na pocetku...

14 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
dadotb kaže...
Mitohondri kaže...

The Flight Attendant 

 

Iznenadujuce dobra gluma Kaley Cuoco, nema onaj problem sa glumcima koji su prepoznatljivi  po jednoj upecatljivoj ulozi, stvarno je dobro odradila ovu seriju.

 

Serija je pitka zabavna i intrigantna, nista spektakularno, ali vrlo dobro za pogledati

 

Hes Dark Materials

 

Ova serija mi je cudna skroz, ima dvije sezone, i ne znam sta bih rekao, ali znam da je ne mogu prestati gledati i zanima me rasplet, malo je djetinjasta u nekim trenucima, a opet dosta teska i intrigantna, cak i sa nekim filozofskim aspektima

 

The Mandalorian

 

Ovo vjerovatno svi dobro znate. Prva sezona mi nije bila nesto za pamcenje, ali ova druga je fenomenalna, u svim aspektima, prica, ugodaj, gluma, ambijent sa odlicnom muzikom i epic osjecajem. Nisam neki veliki SW fan, pa mi je ova druga sezona bolja od svih filmova zajedno. Bas sam jako jako ugodno iznenaden. Izdvojio bih epizode sa Bill Burrom, Rosario Dawson i ova zadnja epizoda.  Jon Favreauov najbolji uradak, meni osobno, uvjerljivo.

 

Warrior

 

Ovo je napravljeno na temelju nekih kratkih pricica Bruce Leea, fora serija, ako volite bande, mada je vise od toga predloska. San Francisco u doba imigracije Kineza i borbe za svoje mjesto u obecanoj zemlji, sa preplitanjem kriminala i lokalne uprave i biznisa. Zabavno, i za ljubitelje UFC-a u ovoj sezoni Michael Bisping ima ulogu u jednoj epizodi 

 stjuardesu si doslovce opisao kao i ja...sve od rijeci do rijeci mislim...i dodajem da je glavna glumica samo takav slatkis...naravno, ne bi bila serija nova da ne ubace gejeve, samo sam cekao od kog momenta, i to je doslovce odmah na pocetku...

 naravno, ne bi bio forumaš da ne spomene gejeve u seriji, samo sam čekao taj komentar, i evo ga, doslovce odmah na početku.

Remember, remember the 5th of November, the gun powder treason and plot. I know of no reason why the gun powder treason should ever be forgot.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice