Koju seriju trenutno pratite? izdvojena tema

poruka: 16.071
|
čitano: 2.887.599
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
protjeran
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Postoji li trenutno veća trash sapunica od La Case de Papel? Kakvo smeće od serije je to postalo, a prva sezona je stvarno bila oke
14 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
KIKI3ooo kaže...
Cansee kaže...

Pogledao sam sa ženom seriju Clickbait, tek izašla na Netflixu. Označeno je sa limited series, ne znam šta točno to znači, ali uglavnom to je kao miniserija, 8 epizoda i gotovo.

 

Prvo da naglasim da nisam uopće ljubitelj novih Netflixovih svari, većinom mi je bezveze, gura se nekakva propaganda, ne da mi se gledat nakon 15 minuta.

 

Ovo je moja žena počela gledat slučajno, a ja sjedio pored nje i malo škicao bez ikakve namjere da gledam. 

 

Na kraju mi je serija ispala super, odlična. Svih 8 epizoda sam samo čekao šta će se dogoditi sljedeće, baš sam uživao i uživio se. Radnja je ta da je jedan normalan tip, oženjen, otac dvoje djece, izviri na interenetu u videu sa natpisom da će umrijeti ako video dosegne 5 milijuna clickova. Tu kreće zaplet, njegova familija kreće u potragu.

 

Nemam šta puno više reći a da ne spoilam, ali toplo preporučam da se ovo pogleda, čak i u edukacijske svrhe. Znam da bug forumaši poznaju opasnosti interneta više od prosječne populacije, ali svejedno je dobro pogledati ovako šta da se podsjetimo u kakvom svijetu trenutno živimo

 Taman žena šta ćemo gledat na Netflixu. Ka Isus.

 

 ---

Krenili smo gledat i The Good Doctor, nešto kao House izgleda...

 I ja počeo to gledat. Isti je autor serije kao i house. Ok mi je, al tu je puno više na tom glavnom liku i njegovim odnosima i autizmu, a manje na tim medicinskim slučajevima, pa ipak ne bih preporučio ljubiteljima housea.

foofajter kaže...
Postoji li trenutno veća trash sapunica od La Case de Papel? Kakvo smeće od serije je to postalo, a prva sezona je stvarno bila oke

 

Ja sam čuo da je prva sezona super, al da se pretvori brzo u sapunicu. Reko idem probat jer sam nekako u tom moodu (pogledao sam baš ovaj tjedan oceanovih 11, 12, 13 i španjolski The Heist of the Century).

 

Al evo dropao nakon prve epizode jer mi već jako glupi likovi. Onak ovaj koji ih je okupio prvo pravilo kaže bez ljubavnih spletki/upoznavanja itd, a zaposlo oca i sina (wtf), pa se onda ovo dvoje zaljubi (wtf x2) i kap koja je prelila čašu (plan je bio da malo pucaju i vrate se unutra. oni pucaju i policija naravno puca nazad. "oh ne u planu nije bilo da će policija pucat nazad" (wtf x3) (neka mi netko slobodno spojla jel zapravo bilo planirano to što se desilo na kraju prve epizode, možda pickupam :) ) 

Remember, remember the 5th of November, the gun powder treason and plot. I know of no reason why the gun powder treason should ever be forgot.
2 godine
neaktivan
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Pozdrav, novi sam na forumu i odma mi je ova tema zapala za oko jer sam veliki ljubitelj serija. Procitao sam nekih 20-ak stranica ove teme pa sam se htio priključiti.
Znaci pitanje trebam li poceti gledati Lost iako sam vec cuo da je kraj uzas. Veliki sam ljubitelj GoTa i svakog tko me pita vrijedi li gledati zbog užasnog kraja, kazem odma da vrijedi jer 5 sezona te seriju su nesto vrhunski, pa se isto tome nadam i kod Lost-a.
Drugo pitanje isto jedna kultna serija Sons of anarchy gledati ili ne?
9 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
cron1ck kaže...
Pozdrav, novi sam na forumu i odma mi je ova tema zapala za oko jer sam veliki ljubitelj serija. Procitao sam nekih 20-ak stranica ove teme pa sam se htio priključiti.
Znaci pitanje trebam li poceti gledati Lost iako sam vec cuo da je kraj uzas. Veliki sam ljubitelj GoTa i svakog tko me pita vrijedi li gledati zbog užasnog kraja, kazem odma da vrijedi jer 5 sezona te seriju su nesto vrhunski, pa se isto tome nadam i kod Lost-a.
Drugo pitanje isto jedna kultna serija Sons of anarchy gledati ili ne?

 

Lost sam gledao samo prvu sezonu, i to davano davno kad je bila prvi put kod nas na TV-u, sjećam se da mi je bila super ali samo prva sezona.

 

Sons of Anarchy sam pogledao sve, i to dvaput. Ako te zanimaju te bajkerske bande obavezno ju pogledaj. Glumačka postava je odlična, priča i akcija su isto super, ima duhovitih scena, crnog humora, rocknroll glazbe. Također treba imati na umu da je serija dosta nasilna, pogotovo nakon prve dvije sezone, događaju se razne surove stvari, a ima naravno ljudi koji to ne žele gledati. Sve u svemu od mene ocjena 8/10 za seriju, dobra je ali se pronađe koja mana. 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
cron1ck kaže...
Pozdrav, novi sam na forumu i odma mi je ova tema zapala za oko jer sam veliki ljubitelj serija. Procitao sam nekih 20-ak stranica ove teme pa sam se htio priključiti.
Znaci pitanje trebam li poceti gledati Lost iako sam vec cuo da je kraj uzas. Veliki sam ljubitelj GoTa i svakog tko me pita vrijedi li gledati zbog užasnog kraja, kazem odma da vrijedi jer 5 sezona te seriju su nesto vrhunski, pa se isto tome nadam i kod Lost-a.
Drugo pitanje isto jedna kultna serija Sons of anarchy gledati ili ne?

Obavezno jer bez obzira na kraj koji se nekome sviđa, a nekome ne, serija pruža puno zabavnih minuta.

Nakon nje se prebaci na Leftovers istog redatelja.

15 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Lost obavezno, odlicna serija. Meni kraj uopce nije los, stvar je u tome da su oni kako sezone idu previse zakomplicirali pricu i otvorili puno pitanja i na krajj to nekako prebrzo zatvorili. 

Dvaput sam ju gledao, prvi put prve 4 sezone koje su isle na tvu nasem i onda sam htio nastavit no odlucio bas zbog komplicirane price sve ispocetka tako da sam bingao od pocetka do kraja. I mislim da cu ju jednom opet pogledat cijelu ispocetka do kraja, meni odlicna serija. 

15 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Jack Black kaže...

Pogledao Warrior na preporuku forumaša. Uvijek me zanimala MMA tematika i borilačke vještine, a serija je napravljena po spisima Bruce Leea. Uglavnom radnja se odvija u San Franciscu nakon građanskog rata i prati razvoj i ratovanje između kineskih klanova/banda te kako su diskriminirani od strane Amerikanaca. Serija me ugodno iznenadila i zbilja ima svega, krvi, seksa/golotinje, dobrih borilačkih scena i zanimljivih dijaloga te ni u kojem trenutku ne bude dosadna ili spora. Sve u svemu topla preporuka i čeka se 3. sezona 9/10.

Daj bože da ćemo dočekati treću sezonu i kad. Ne zna se (barem kada sam ja provjeravao prije par mjeseci) ni tko je kupio seriju. Navodno HBO.
5. Epizoda 1. sezone je zapravo mini-film u rangu Tarrantina. Najbolje što sam ove godine pogledao.. doduše ne znam ni u kojoj sam godini :-D jer bio je tu i Mandolorian.

Inače završio Narcos: Mexico, nije loše. Moja preporuka.

9 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Narcos Mexico meni isto kao Money Heist od 2. sezone...Trash sa velikim T

10 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?

Može li netko preporučiti neke must watch serije koje su završene.

Do sad sam pogledao: mr.robot, dark, better call saul, breaking bad, got, fargo, the wire, sherlock, stranger things, narcos(samo prva sezona i nije me baš oduševila). Posebno su me oduševili mr. robot i dark.

 

Pogledao prvu epizodu sopranosa i bila mi je dosadna, ne znam da nastavim gledat. Pogledao i epizodu hannibala i isto me nije privuklo.

9 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
The_K kaže...

Može li netko preporučiti neke must watch serije koje su završene.

Do sad sam pogledao: mr.robot, dark, better call saul, breaking bad, got, fargo, the wire, sherlock, stranger things, narcos(samo prva sezona i nije me baš oduševila). Posebno su me oduševili mr. robot i dark.

 

Pogledao prvu epizodu sopranosa i bila mi je dosadna, ne znam da nastavim gledat. Pogledao i epizodu hannibala i isto me nije privuklo.

 

Pa moram priznat da evo čitam i razmišljam i ne mogu se sjetiti šta bi ja osobno još preporučio, Sons of Anarchy bi preporučio svakome tko voli gledati američke kriminalce, stvarno je dobra serija i dovršena je.

 

I ozbiljno bi ti preporučio da nastaviš Sopranose, jer je to meni osobno uz Breaking Bad najbolja serija svih vremena. Također sam se mučio sa prve 2-3 epizode, počinjao sam tu seriju triput gledati, malo bude sam početak dosadnjikav, ali poslije nema zajebancije.

 

Također možeš škicnuti Mad Men, nisam je pogledao do kraja, ali je stvarno dobra serija

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.9.2021 13:40 (Cansee).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?

Bosch, 8 punih sezona, jedna od rijetkih serija gdje neznas koja je sezona bolja. Napisi si na google best tv shows ever idmb list i biraj sta ti se svida.

9 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Dr.Feel kaže...

Bosch, 8 punih sezona, jedna od rijetkih serija gdje neznas koja je sezona bolja. Napisi si na google best tv shows ever idmb list i biraj sta ti se svida.

 

ja stalno miješam to i Banshee. A nisam ni jednu od tih počeo gledati, a mogao bi.

 

E a također što se tiče preporuka za kolegu koji je pitao, sjetio sam se i Deadwooda i Oza. Jedino je Oz dosta mračan i nasilan pa to isto treba imati na umu

9 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Nine perfect strangers...nakon 3 epizode, sta znam, ni odusevljen ni razocaran, ima cak malo i lumunada komedija elemenata...botoks Nikol Kidman dobraaaa...ostali glumci vrlo solidni

14 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
The_K kaže...

Može li netko preporučiti neke must watch serije koje su završene.

 Halt and catch fire

13 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Southland, Rome, Boardwalk Empire, Hell on Wheels, Justified, Black Sails.

Evo par dobrih, a rjeđe spominjanih.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Hexfire kaže...
* * * Hell on Wheels, * * *

Jesi li sliku avatara uzeo iz Hell on Wheels? Inače vrhunska serija. Tada je sve AMC dobro pravio. 

10 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Boardwalk empire odlicna serija.

 

Ja trenutno gledam Bosch i Power kombinovano, obje su dobre ko voli crime tematiku. Maloprije zavrsih 3. sezonu Power i odmah nastavljam dalje, odavno me neka serija nije tako vukla da nastavim gledati. Inace 50 cent je medju glavnim ulogama.

13 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Da, glavni lik iz serije. Slab sam na vestern tematiku :). Usput sam se sjetio i serije Godless. Također odlično.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
5 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
erminn kaže...

Boardwalk empire odlicna serija.

 

Ja trenutno gledam Bosch i Power kombinovano, obje su dobre ko voli crime tematiku. Maloprije zavrsih 3. sezonu Power i odmah nastavljam dalje, odavno me neka serija nije tako vukla da nastavim gledati. Inace 50 cent je medju glavnim ulogama.

 https://www.imdb.com/title/tt3281796/

Jel to ova serija?

11 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?

Onda si pogledao i The son isto zanimljivo a pogledao sam sve serije s tvoje preporuke.Rome ide na novo gledanje.

10 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Posmatrač kaže...
erminn kaže...

Boardwalk empire odlicna serija.

 

Ja trenutno gledam Bosch i Power kombinovano, obje su dobre ko voli crime tematiku. Maloprije zavrsih 3. sezonu Power i odmah nastavljam dalje, odavno me neka serija nije tako vukla da nastavim gledati. Inace 50 cent je medju glavnim ulogama.

 https://www.imdb.com/title/tt3281796/

Jel to ova serija?

 Da

5 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Odgledao Drive to Survive, odlicna dokumentarna serija o F1.

Live long and prosper.
5 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Filox kaže...

Odgledao Drive to Survive, odlicna dokumentarna serija o F1.

 Osim sto daju dramu tamo gdje je realno nije bilo.....

2 godine
offline
Koju seriju trenutno pratite?

danas ću pogledati osmu epizodu treće sezone rosvel nju mehiko..

neeeeemam viiiše što gledati, sve što valja sam pogledao...

Najteže je u životu sirovini dokazati da je sekundarna ! MININGOM PROTIV DROGE !
5 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Posmatrač kaže...
Filox kaže...

Odgledao Drive to Survive, odlicna dokumentarna serija o F1.

 Osim sto daju dramu tamo gdje je realno nije bilo.....

 Nema veze, malo drame ucini sve zanimljivijim. Meni je bila odlicna serija i sad mogu nastavit pratit F1.

Live long and prosper.
5 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Filox kaže...
Posmatrač kaže...
Filox kaže...

Odgledao Drive to Survive, odlicna dokumentarna serija o F1.

 Osim sto daju dramu tamo gdje je realno nije bilo.....

 Nema veze, malo drame ucini sve zanimljivijim. Meni je bila odlicna serija i sad mogu nastavit pratit F1.

 Odgledao sam i ja ali za nekog ko ne prati F1 je odlicna ali i daje netacne informacije ponekad.....

5 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Posmatrač kaže...
Filox kaže...
Posmatrač kaže...
Filox kaže...

Odgledao Drive to Survive, odlicna dokumentarna serija o F1.

 Osim sto daju dramu tamo gdje je realno nije bilo.....

 Nema veze, malo drame ucini sve zanimljivijim. Meni je bila odlicna serija i sad mogu nastavit pratit F1.

 Odgledao sam i ja ali za nekog ko ne prati F1 je odlicna ali i daje netacne informacije ponekad.....

 Ako netko prati F1 inace, onda mu serija nema smisla, s obzirom da pokriva 3 sezone F1. Ja nisam pratio i bas mi je dobro dosla,, usput sam masu wikipedije otvorio da se upoznam s nekim detaljima i sad mogu lagano nastavit gledat trke za ovu sezonu, bar znam tko vozi za koga, tko je presao iz kojeg tima i kako se koji tim zvao prije...

 

 

 

Live long and prosper.
8 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Neznam dali je netko do sada spomenuo, serija Evil, vec dvije sezone ima...

 

Nelose, X-files na religijski nacin, ima blesave momente, i lutajuce epizode, ali ipak sve u svemu gledljivo...

 

Izasla i prva epizoda Dan Brown's The Lost Symbol, jos jedna ekranizacija djela Dan Browna, u istom duhu kao i sve ostale, ova se desava kronoloski nesto ranije od ostalih romana (ionako nemaju poveznicu), pa je glavni junak sad nesto mladji, sto mi ne sjeda nekako, Tom Hanks je dobar odabir za tumacenje lika iz knjiga, no nije totalno negledljivo.

 

Prica - kao i sve ostale, kultovi, tajna drustva, zakopane tajne, obozavatelji nece ostati razocarani barem sudeci po prvoj epizodi, vidjet cemo dalje, a svi ostali - vrijedi pogledati i dati priliku, ionako ce imati samo 5 epizoda....

Children Shouldnt Play with Dead Things
2 godine
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

My Hero Academia, Kingdom, See i the Walking Dead.

Za koji tjedan bi trebala krenuti nova sezona 86: Eighty-six. Pa se čeka.

5 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Foundation

 

Za sve ljubitelje SF i Asimova

 

dvije epizode vani, oni koji su citali knjige ce poluditi zbog lika Eto Demerzel, bez spoliera, skuzit cete odmah 

 

vrlo dobra za sada, preporuka 

www.youtube.com/TerabitTV
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice