Koju seriju trenutno pratite? izdvojena tema

poruka: 16.058
|
čitano: 2.883.999
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Posmatrač kaže...
SamoPitam3 kaže...

A zivote. Po onoj staroj kilavom q i dlaka smeta. Nemoj onda paliti ni imdb, jer odmah na prvoj stranici je spoiler gdje pise u koliko se epizoda pojavljaje i da se zadnji puta pojavio 2017.

Ali stvarno ne mogu vjerovati sto nekim ljudima smeta. Kako onda mislis da pisemo o serijama koje gledamo ? Da navedemo ime serije i cijeli tekst "sakrijemo" da se netko ne uvrijedi da spojlamo nesto, pa bilo to i prije 10 godina ?

 A to je tebi tesko spoiler staviti zasivljen? Na IMDBU ne pise ko je kad poginuo i sl. Pise generalna radnja bez detalja.....

 A sto ti mislis da se dogodilo sa likom koji je bio u 45 epizoda i nema ga vise od 2017-e u seriji ? Otisao u Sabor na jeftini rucak ?!?!? I nisam ja napisao gdje je i kada poginuo, vec da su ga sahranili. Uostalom, serija je o njemu i njegovim nasljednicima. Kako bi nasljednici dosli do izrazaja da je on ziv i dalje ?!?!?  Ups, jel' sada i ovo spojler, jer sam napisao da se radi u njoj i o "nasljednicima"... Ja stvarno mislio da se ovdje na forumu okupljaju ljudi kojima je barem logika jaca strana. Eto, obecajem da cu sada pisati kao da se obracam maloj djeci. Ili mozda najbolje da odem po drugi puta... Ovoga puta zauvijek.

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.1.2021 1:35 (SamoPitam3).
13 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Pogledao napokon GoT nakon što sam ga duže vrijeme odbijao gledat. Što reći? Serija je vrhunska, toliko subplotova, emocija, likova, vrhunskih scena i dijaloga, ali po meni najbolje je to što je nepredvidiva. Vidio sam da je trebalo biti više sezona, ali su ubrzali (puno previše). 8 godina te vode do zadnje sezone, svaka epizoda te vuče da pogledaš novu i onda tako blago rečeno useru sve jer se sve izdogađa na brzinu. Kraj uopće nema smisla - Jonov pravi identitet ne igra nikakvu ulogu, Bran postane kralj jer eto tek tako netko mora bit, zmaj odleti i više se nikad ne pojavi, nema nikakve dodatne priče niti objašnjenja o faceless ubojicama...

Ako niste gledali i ako krenete gledat, nemojte da vas prvih par epizoda ili čak skoro cijela prva sezona uvjere da je serija dosadna ili prespora. Prvu sezonu tek pobliže upoznate likove i obitelji. Preporučio bih seriju svima, uživat ćete svih 7 sezona, a onda 8 ćete pretrpit.

VISCA BARCA
5 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Jack Black kaže...


Ako niste gledali i ako krenete gledat, nemojte da vas prvih par epizoda ili čak skoro cijela prva sezona uvjere da je serija dosadna ili prespora. Prvu sezonu tek pobliže upoznate likove i obitelji. Preporučio bih seriju svima, uživat ćete svih 7 sezona, a onda 8 ćete pretrpit.

 O cemu to ti ? Pa prva sezona je mozda i najbolja...

13 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
SamoPitam3 kaže...
Jack Black kaže...


Ako niste gledali i ako krenete gledat, nemojte da vas prvih par epizoda ili čak skoro cijela prva sezona uvjere da je serija dosadna ili prespora. Prvu sezonu tek pobliže upoznate likove i obitelji. Preporučio bih seriju svima, uživat ćete svih 7 sezona, a onda 8 ćete pretrpit.

 O cemu to ti ? Pa prva sezona je mozda i najbolja...

 Meni je medu boljima slazem se, al par osoba su mi rekle da su im prespore pa zato kazem da ne treba prestat gledat.

VISCA BARCA
5 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Jack Black kaže...

 Meni je medu boljima slazem se, al par osoba su mi rekle da su im prespore pa zato kazem da ne treba prestat gledat.

 

Pa dobro. Kasnije ima vise akcije, istina. Mene je bas privukla prva sezona da ju nastavim pratiti...

9 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Zavrsio Homeland 3. sezonu...kakvo finale.

 

Nevjerojatno da mi je ova serija toliko dugo prosla relativno nezapazena. Ne sjecam se kad me je nesto ovoliko uvuklo. Mogli su komodno zavrsit ovdje seriju na trecoj sezoni, ali sto cujem ne razocarava ni kasnije te jos uvijek drzi na nepredvidljivosti i napetosti. 

15 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
SamoPitam3 kaže...
Jack Black kaže...


Ako niste gledali i ako krenete gledat, nemojte da vas prvih par epizoda ili čak skoro cijela prva sezona uvjere da je serija dosadna ili prespora. Prvu sezonu tek pobliže upoznate likove i obitelji. Preporučio bih seriju svima, uživat ćete svih 7 sezona, a onda 8 ćete pretrpit.

 O cemu to ti ? Pa prva sezona je mozda i najbolja...

 4. sezona je najbolja. mozda i najbolja sezona bilocega snimljenog ikad. 

 

A sto se tice spoilera, podsjetili ste me zasto nikad nisam krenuo gledat vikinge, zato sto je neki pametni isto tu u temi napiso taj spoiler i onda mi uopce nije bilo zanimljivo ni krenut. Stvarno ne kuzim kakve veze ima kolko je serija stara, a ove fore da na imdb sve vidis su glupost. ja kad neku seriju pratim nejdem na imdb citat u kolko je ko epizoda nego jedino bacim oko na ocjenu serije i onda kako pratim sezone tako bacim i oko na ocjene pojedinih epizoda i to je to. 

 

 

12 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
tommy2103 kaže...
Cordas kaže...

11.22.63

Ajme, ajme, što su napravili od ove serije. U biti, ne znam kakva je serija iz perspektive nekog tko nije čitao knjigu, ali tko je čitao knjigu ne bih mu preporučio gledanje jer je ovo masakr cijelog romana. 

3/10, prestao gleadati nakon dvije i pol epizode. 

 Znači tolika je razlika između knjige i serije, meni je serija top, pogledao sam je u jednom dahu takoreći još lani.

 

Upozorenje: spoileri iz knjige i serije

 

I pretpostavio sam da je drugačije vama koji niste čitali knjigu, ali toliko je nekih nebuloznih stvari da jednostavno nisam mogao gledati.. Prvi i osnovno što mi je bio "itch" u glavi je to što je "Rabbit hole" vodio nazad u 1960. godinu, a ne kao u knjizi u 1958. Mislim, sitnica, ali zašto to promijeniti? 

Drugo, u knjizi sam pola knjige morao prolistati dok se stabilizira radnja u prošlosti (Jake je imao više "reseta", primjerice prvi put nije uspio spasiti Dunning obitelj), dok je u seriji sve išlo iz prve, bez reseta.  I treće, ono što me najviše smetalo, je što je Jake u seriji totalno neoprezan i ponaša se kao da nema mozak. Približava se ključnim ljudima prije nego što će mijenjati prošlost (družio se s Dunningom i bio kod njegove žene, išao pratiti de Mohrenschildt na onu zabavu itd) i ne brine oko butterfly effecta, dok je u knjizi iznimno oprezan, ne približava se nikom dok ne dođe trenutak i pazi na svaku sitnicu. U seriji se ponašao kao kreten. I treće, deal breaker kod mene i razlog zašto sam prestao gledati, je što je već na kraju druge epizode netko našao njegove bilješke (onaj lik što mu je Dunning navodno ubio sestru - cijeli taj dio s njim u knjzi je totalno drugačije odrađen btw, al' ok) i skužio da je iz budućnosti. To je totalno idiotski napravljeno jer fundamentalno mijenja cijelu ideju karaktera koji je u knjizi svaki potez u prošlosti dobro promislio i prvi zadatak mu je bio da ga nitko nikad ne otkrije, ali evo, ovdje odmah u drugoj epizodi. 

 

To su samo tri razloga zbog kojih sam ja prestao gledati, a cijela radnja je generalno promijenjena, sad neke stvari su mi ok, a neke nisam mogao prožvakati.

5 godina
neaktivan
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
cvaja997 kaže...

Planiram pogledat Vikinge. Možete tu cijelu radnju ispričat, meni ne bude smetalo niti spoilalo. Snowflakes!!

 Ja bas jucer poceo, pogledao prve tri epizode i zasad izgleda ok iako sam sudeci po naslovu ocekivao vise akcije

12 godina
neaktivan
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Jack Black kaže...

Pogledao napokon GoT nakon što sam ga duže vrijeme odbijao gledat. Što reći? Serija je vrhunska, toliko subplotova, emocija, likova, vrhunskih scena i dijaloga, ali po meni najbolje je to što je nepredvidiva.

 Meni je to fantasy sapunica, X-rated santa barbara u fantasy okruženju. Odgledao 3 sezone i više nije išlo, svak svakoga sa svakim...

6 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?

Meni je SPILER!!!!!!! DAHEM IME LIKA!!! Lagertha badass. Gledao sam površno prije par godina dok je vrtilo na HRTu. Ili negdje. Tada sam bio izbirljiv i u drugim stvarima. Sad mi se čini da bih mogao gledat.

GdjeSuBikovi kaže... Dabog da ti dica igrala na toj i5-ici umisto na ryzenu.
5 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
cvaja997 kaže...

Meni je SPILER!!!!!!! DAHEM IME LIKA!!! Lagertha badass. Gledao sam površno prije par godina dok je vrtilo na HRTu. Ili negdje. Tada sam bio izbirljiv i u drugim stvarima. Sad mi se čini da bih mogao gledat.

 Ma ja sam gledao do jednog dijela, pa sam odustao, jer su mi ti Vikinzi postali sapunica. Svi bi svakoga je*ali i ubili. Vidio sam što se događa u zadnjoj sezoni, to mi djeluje zanimljivo, pa možda pogledam ovu zadnju...

Live long and prosper.
6 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
tommy2103 kaže...
Cordas kaže...

11.22.63

Ajme, ajme, što su napravili od ove serije. U biti, ne znam kakva je serija iz perspektive nekog tko nije čitao knjigu, ali tko je čitao knjigu ne bih mu preporučio gledanje jer je ovo masakr cijelog romana. 

3/10, prestao gleadati nakon dvije i pol epizode. 

 Znači tolika je razlika između knjige i serije, meni je serija top, pogledao sam je u jednom dahu takoreći još lani.

 

 I ja, sinoć i danas popodne. Tako dobra serija. Jel onaj stari koji vrti svoj loop gdje mu se kcer utapa bolje opisan u knjizi?

GdjeSuBikovi kaže... Dabog da ti dica igrala na toj i5-ici umisto na ryzenu.
12 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
cvaja997 kaže...
tommy2103 kaže...
Cordas kaže...

11.22.63

Ajme, ajme, što su napravili od ove serije. U biti, ne znam kakva je serija iz perspektive nekog tko nije čitao knjigu, ali tko je čitao knjigu ne bih mu preporučio gledanje jer je ovo masakr cijelog romana. 

3/10, prestao gleadati nakon dvije i pol epizode. 

 Znači tolika je razlika između knjige i serije, meni je serija top, pogledao sam je u jednom dahu takoreći još lani.

 

 I ja, sinoć i danas popodne. Tako dobra serija. Jel onaj stari koji vrti svoj loop gdje mu se kcer utapa bolje opisan u knjizi?

Huh? Nisam došao do tog dijela u seriju, a ne sjećam se toga u knjizi. 

6 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?

Onda su jos toga dodavali...

GdjeSuBikovi kaže... Dabog da ti dica igrala na toj i5-ici umisto na ryzenu.
13 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Ima netko za preporučiti nešto slično black mirroru? Pogledao sam cijelu seriju pa me vuče na još. 

14 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
snake44 kaže...

Ima netko za preporučiti nešto slično black mirroru? Pogledao sam cijelu seriju pa me vuče na još. 

 Probaj Tales from the loop.

Remember, remember the 5th of November, the gun powder treason and plot. I know of no reason why the gun powder treason should ever be forgot.
3 godine
protjeran
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Iz dosade gledam torrente na 1337x i naidem na nesto meni nevideno. Vjerujem da je to serijal/dokumentarac sklopljen u 2 fajla. Zivot adolfa hitlera, kako je dosao na vlast, sto je radio cijelo vrijeme slike/video, zasto je bio progon zidova, zasto je amerika usla u prvi svjetski rat itd 6 sati covjece, ja sam sada na 50 minuta i to nigdje nisam vidio u nekom dokumentarcu ili nesto slicno. Mozete ga naci na 1337x zove se Adolf Hitler - 6hr 1080p  Cak se spominje Balfour Declaration sto sumnjam da je itko cuo za to, a kamoli da nitko u usa tada,a sumnjam da puno ljudi sada zna zasto je amerika usla u rat. Ovo je hebeno remek djelo!

5 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Dronimanija kaže...

Iz dosade gledam torrente na 1337x i naidem na nesto meni nevideno. Vjerujem da je to serijal/dokumentarac sklopljen u 2 fajla. Zivot adolfa hitlera, kako je dosao na vlast, sto je radio cijelo vrijeme slike/video, zasto je bio progon zidova, zasto je amerika usla u prvi svjetski rat itd 6 sati covjece, ja sam sada na 50 minuta i to nigdje nisam vidio u nekom dokumentarcu ili nesto slicno. Mozete ga naci na 1337x zove se Adolf Hitler - 6hr 1080p  Cak se spominje Balfour Declaration sto sumnjam da je itko cuo za to, a kamoli da nitko u usa tada,a sumnjam da puno ljudi sada zna zasto je amerika usla u rat. Ovo je hebeno remek djelo!

 Zove se "Adolf Hitler - The Greatest Story Never Told" i imam ga doma. Odlično počne, sve je točno u prvih sat, dva, onda dođeš do prvih "grešaka" u činjenicama. Kad se priča o broju mrtvih u Danzigu (Gdansku) onda odjednom čuješ brojeve koji su se koristili u vrijeme dok je Hitler vladao (oko 30.000 ja mislim), a ne brojeve koji su danas službeni (oko 150-200 ako se dobro sjećam). E sad, koji je pravi podatak, ne znam, ali znam za činjenicu da je Njemačka propaganda uvijek radila svoje, a isto tako znam i za onu izjavu da "pobjednici pišu povijest". A koji je 100% točan podatak? Teško je za znat, ali nekako više vjerujem današnjoj povijesti, nego Naci propagandi.

 

Nastavi gledat. Provjeri svaki podatak. Bude zanimljivih podataka, koji se baš ne spominju. Meni je odličan dio o prvom svjetskom ratu i početku drugog, dosta toga nisam znao, a to je sve potvrđeno i kasnije, iz drugih izvora. 

 

Ozbiljniji problemi s dokumentarcem počinju nakon 3, 4 sata, pogotovo kad dođeš do dijela gdje se negiraju plinske komore i gdje se poteže teza o čišćenju ušiju iz kose zarobljenika - s Ciklonom B. Nakon toga sam ja ugasio taj "dokumentarac". Tu krenu gluposti, kao i teorija da je Jasenovac bio skupni logor, gdje su čuvali djecu bez roditelja i gdje je svima bilo super, a ne da je to bio koncentracioni logor za čišćenje nepodobnih ljudi.

 

Šteta, ali pomiješali su manje poznate činjenice s nacističkom propagandom, ne bi li ublažili zločine koji su počinjeni u ime Adolfa Hitlera. Molim te, gledaj to s pažnjom, dobro otvori oči i provjeri svaki broj koji čuješ, iz više različitih izvora.

 

I nikad nemoj past na tu glupost da se u koncentracionim logorima Ciklon B koristio za čistit uši (lice na engleski), te da su ljudi tamo umirali od tifusa, a ne od plinskih komora i ubijanja, dok su se Njemci trudili spasiti što više zarobljenika, ali eto, nisu jadni imali dovoljno hrave i lijekova.

 

Onaj dio o vlakovima za Izrael, prije Drugog svjetskog rata je istinit. Njemačka vlada je plaćala Židovima odlazak u Izrael, Palestinu tada. Nevjerojatno, ali to je istinito. Onda je počeo rat i to je prestalo, pa su ih drugačije "sredili". Da je bilo pustit Hitlera još malo bez Svjetskog rata, sve bi ih on ispratio u vlakove i platio im da odu i ne vraćaju se više.

Live long and prosper.
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.1.2021 14:21 (Filox).
3 godine
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Rewatch Sopranosa nakon 6-7 godina od prvog gledanja. 

 

Ne mogu vjerovati koliko je serija kvalitetna i kako je writing na nivou. Svakako preporuka!

Waiting for world to open again.
5 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Thonchek27 kaže...

Rewatch Sopranosa nakon 6-7 godina od prvog gledanja. 

 

Ne mogu vjerovati koliko je serija kvalitetna i kako je writing na nivou. Svakako preporuka!

 Ej, jel možeš vjerovat da ja to još nisam pogledao, nikad, a gledao sam sve što mi je došlo pod ruku... To moram stavit na listu, hvala na podsjetniku.

Live long and prosper.
15 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?

Original: The Twilight Zone

 

 

Pogledao sam After Life pošto mi je Ricky Gervais oke, dobro je serija, samo mi je u 2. sezone već pomalo išlo na živce cmizdrenje svaku epizodu.

Smijeh je zagarantiran i konačno neka komedija na koju se čovjek može zbilja nasmijati. Scene s psihijatarom su mi ipak bile najbolje.

3 godine
protjeran
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Filox kaže...
Dronimanija kaže...

Iz dosade gledam torrente na 1337x i naidem na nesto meni nevideno. Vjerujem da je to serijal/dokumentarac sklopljen u 2 fajla. Zivot adolfa hitlera, kako je dosao na vlast, sto je radio cijelo vrijeme slike/video, zasto je bio progon zidova, zasto je amerika usla u prvi svjetski rat itd 6 sati covjece, ja sam sada na 50 minuta i to nigdje nisam vidio u nekom dokumentarcu ili nesto slicno. Mozete ga naci na 1337x zove se Adolf Hitler - 6hr 1080p  Cak se spominje Balfour Declaration sto sumnjam da je itko cuo za to, a kamoli da nitko u usa tada,a sumnjam da puno ljudi sada zna zasto je amerika usla u rat. Ovo je hebeno remek djelo!

 Zove se "Adolf Hitler - The Greatest Story Never Told" i imam ga doma. Odlično počne, sve je točno u prvih sat, dva, onda dođeš do prvih "grešaka" u činjenicama. Kad se priča o broju mrtvih u Danzigu (Gdansku) onda odjednom čuješ brojeve koji su se koristili u vrijeme dok je Hitler vladao (oko 30.000 ja mislim), a ne brojeve koji su danas službeni (oko 150-200 ako se dobro sjećam). E sad, koji je pravi podatak, ne znam, ali znam za činjenicu da je Njemačka propaganda uvijek radila svoje, a isto tako znam i za onu izjavu da "pobjednici pišu povijest". A koji je 100% točan podatak? Teško je za znat, ali nekako više vjerujem današnjoj povijesti, nego Naci propagandi.

 

Nastavi gledat. Provjeri svaki podatak. Bude zanimljivih podataka, koji se baš ne spominju. Meni je odličan dio o prvom svjetskom ratu i početku drugog, dosta toga nisam znao, a to je sve potvrđeno i kasnije, iz drugih izvora. 

 

Ozbiljniji problemi s dokumentarcem počinju nakon 3, 4 sata, pogotovo kad dođeš do dijela gdje se negiraju plinske komore i gdje se poteže teza o čišćenju ušiju iz kose zarobljenika - s Ciklonom B. Nakon toga sam ja ugasio taj "dokumentarac". Tu krenu gluposti, kao i teorija da je Jasenovac bio skupni logor, gdje su čuvali djecu bez roditelja i gdje je svima bilo super, a ne da je to bio koncentracioni logor za čišćenje nepodobnih ljudi.

 

Šteta, ali pomiješali su manje poznate činjenice s nacističkom propagandom, ne bi li ublažili zločine koji su počinjeni u ime Adolfa Hitlera. Molim te, gledaj to s pažnjom, dobro otvori oči i provjeri svaki broj koji čuješ, iz više različitih izvora.

 

I nikad nemoj past na tu glupost da se u koncentracionim logorima Ciklon B koristio za čistit uši (lice na engleski), te da su ljudi tamo umirali od tifusa, a ne od plinskih komora i ubijanja, dok su se Njemci trudili spasiti što više zarobljenika, ali eto, nisu jadni imali dovoljno hrave i lijekova.

 

Onaj dio o vlakovima za Izrael, prije Drugog svjetskog rata je istinit. Njemačka vlada je plaćala Židovima odlazak u Izrael, Palestinu tada. Nevjerojatno, ali to je istinito. Onda je počeo rat i to je prestalo, pa su ih drugačije "sredili". Da je bilo pustit Hitlera još malo bez Svjetskog rata, sve bi ih on ispratio u vlakove i platio im da odu i ne vraćaju se više.

 

Sad sam na sat i 45 minuta, moram uzeti stanku :) Sto se tice brojeva, tu je uvijek nesto mutno, jer dan danas se spominje i uci ljude kako je ubijeno 6mil zidova u 2 svjetskom ratu, a ama bas nitko ni sekunde kada pisem ovo nije potvrdio taj broj. Kada gledam ovo jednostavno ne mogu vjerovati, od zidova koji su upropastili njemacku ekonomiju nekoliko puta dode do 2 svjetskog rata, i sada kada pomislim sto izrael sve radi palestincima i siriji, njihov ogromni lobi u americi i uk....mislim da je jasno koga tu treba prebit.  Idem odmorit oci, ceka me jos 4 sata i 15 minuta gledanja :)

5 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Dronimanija kaže...

 

Sad sam na sat i 45 minuta, moram uzeti stanku :) Sto se tice brojeva, tu je uvijek nesto mutno, jer dan danas se spominje i uci ljude kako je ubijeno 6mil zidova u 2 svjetskom ratu, a ama bas nitko ni sekunde kada pisem ovo nije potvrdio taj broj. Kada gledam ovo jednostavno ne mogu vjerovati, od zidova koji su upropastili njemacku ekonomiju nekoliko puta dode do 2 svjetskog rata, i sada kada pomislim sto izrael sve radi palestincima i siriji, njihov ogromni lobi u americi i uk....mislim da je jasno koga tu treba prebit.  Idem odmorit oci, ceka me jos 4 sata i 15 minuta gledanja :)

 Kažem ti ja, samo oprezno, nemoj da te prevari dokumentarac. Nisu loše napravljene neke stvari, ali ipak naginje malo na Naci propagandu i koristi se brojevima koje je Hitlerov režim koristio u svojoj propagandi, još u tridesetima, a i kasnije za vrijeme rata.

 

Live long and prosper.
3 godine
protjeran
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Dronimanija kaže...

 

Sad sam na sat i 45 minuta, moram uzeti stanku :) Sto se tice brojeva, tu je uvijek nesto mutno, jer dan danas se spominje i uci ljude kako je ubijeno 6mil zidova u 2 svjetskom ratu, a ama bas nitko ni sekunde kada pisem ovo nije potvrdio taj broj. Kada gledam ovo jednostavno ne mogu vjerovati, od zidova koji su upropastili njemacku ekonomiju nekoliko puta dode do 2 svjetskog rata, i sada kada pomislim sto izrael sve radi palestincima i siriji, njihov ogromni lobi u americi i uk....mislim da je jasno koga tu treba prebit.  Idem odmorit oci, ceka me jos 4 sata i 15 minuta gledanja :)

 Ozbiljno naginješ fašizmu, pripazi šta pišeš na forumu i još važnije uključi mozak jer ovo što si napisao je težak povjesni revizionizam koji nema veze s istinom.

Moja preporuka je dokumentarna serija iz 1974, do danas nije snimljena bolja i opširnija na tematiku WW2

https://www.imdb.com/title/tt0071075/

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.1.2021 7:58 (user2206).
15 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Počeo da geldam Mandaloriana drugu sezonu (zapravo 1. epizoda druge sezone je nastavak. tj. Chapter 9) i... wow.. ona muzika u pozadini je nešto što se u kosti uvuče.

Tako jednostavne priče. i takva gledljivost. Da se sinoć nisam trnuo, osvanuo bih dok ne bi odgledao svih 8 komada.

15 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?

Uopce nisam fan star warsa, al Mandalorian mi je bas lego.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
15 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
AmonZero kaže...

Uopce nisam fan star warsa, al Mandalorian mi je bas lego.

Ona muzika kada piše naslov The Mandalorian... spoj westerna i nečega novog - nemam riječi dalje. 

5 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Envy kaže...
AmonZero kaže...

Uopce nisam fan star warsa, al Mandalorian mi je bas lego.

Ona muzika kada piše naslov The Mandalorian... spoj westerna i nečega novog - nemam riječi dalje. 

 Muzika je western, ali Mandalorian je spoj westerna i nečega puno starijeg, ne novog. Stari japanski Lone Wolf and Cub, 6 filmova. Shogun Assasin... A tek onda westerni.

Live long and prosper.
15 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Filox kaže...
Envy kaže...
AmonZero kaže...

Uopce nisam fan star warsa, al Mandalorian mi je bas lego.

Ona muzika kada piše naslov The Mandalorian... spoj westerna i nečega novog - nemam riječi dalje. 

 Muzika je western, ali Mandalorian je spoj westerna i nečega puno starijeg, ne novog. Stari japanski Lone Wolf and Cub, 6 filmova. Shogun Assasin... A tek onda westerni.

Ako imaš kakav link na "nešto" pošalji mi u PP da ju skinem... ne odgovara mi YT kvaliteta nikako. BOlji mi je .mp3 u 160 a o 320kbps da i ne govorim.

Ako imaš te mutike javi mi se na PP da to nekako podjelimo.. (čitaj: ppoklonimo)  

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice