Koju seriju trenutno pratite? izdvojena tema

poruka: 16.058
|
čitano: 2.884.484
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Upravo sam pogledao finale četvrte sezone Dextera, zakon epizoda.

...E.C.H.O...
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.12.2009 18:06 (davorsite).
16 godina
offline
RE: Koju seriju trenutno pratite?
davorsite kaže...

Upravo sam pogledao finale četvrte sezone Dextera, zakon epizoda.

Slažem se, nakon ovakvog šokantnog završetka sezone, Dexter mi je definitivno najbolja serija koju sam gledao.

 

A ja sam taman mislio da bi ovo mogla biti zadnja sezona, nekako je sve vuklo na to da će se Dex riješiti "mračnog putnika".

 

Ali nije fora ovako staviti spojler, ima ljudi koji još nisu pogledali.

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.12.2009 18:03 (jastreb).
16 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Evo nema više slike.

...E.C.H.O...
14 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Samo Star Trek ('ebeni Paramount me učinio ovisnikom).

 

Usput, potpisujte ovo drugovi. http://www.petitiononline.com/sevenof9/ 

16 godina
offline
RE: Koju seriju trenutno pratite?
DruGabrieL kaže...

 

Usput, potpisujte ovo drugovi. http://www.petitiononline.com/sevenof9/ 

Čemu? Zar nisu već dosta reprizirali, a nove serije? Ili želite da HTV postane novi RTL?

 

Inače, i ja sam obožavatelj serijala ali dosta više, barem 10 godina.

14 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Upravo si skinuh  http://www.imdb.com/title/tt0185906/   Band of Brothers iliti Združena Braća, da pogledam i po drugi puta Smijeh

I'm diggin' my way to somethin' better
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.12.2009 22:44 (nekitamo).
14 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Pogledao finale 4.sezone Dextera.Ostao sam paf!!!

oko za oko,pasta za zube
14 godina
neaktivan
offline
RE: Koju seriju trenutno pratite?
jastreb kaže...
DruGabrieL kaže...

 

Usput, potpisujte ovo drugovi. http://www.petitiononline.com/sevenof9/ 

Čemu? Zar nisu već dosta reprizirali, a nove serije? Ili želite da HTV postane novi RTL?

 

Inače, i ja sam obožavatelj serijala ali dosta više, barem 10 godina.

Oprosti ali ne bih se složio. Koju je to kultnu seriju RTL imao u svom arsenalu do sada? Znamo što se to do sada repriziralo. Humoristične serije za razbibrigu. Jedina koja je nešto valjala (mislim na Married with children) je već odavno zaboravljena. Star Trek je ipak serija za sva vremena i za sve generacije te u neku ruku održava visok standard sveukupnog televizijskog programa HRT-a. Bar ja mislim tako. Jesam pristrani fan ali 'ebo program bez Trek-a. 

16 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Od večeras opet doktora Housea Cool

Napokon

You must take your opponent into a deep dark forest where 2+2=5, and the path leading out is only wide enough for one.- Mihail Talj
16 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Ja sam danas počeo gledati 'Fringe', drugu sezonu. Čekao sam da se nakupi desetak epizoda pa da mogu pogledati to odjednom. Odlična serija, ne znam zašto ali prije sam si skidao prvu sezonu i pogledao sam jedno par epizoda pa sam odustao, valjda jer sam pratio dosta serija u to vrijeme no zato ću sad opet nastaviti gdje sam stao nakon što pogledam ove novije epizode. Inače, serija je slična X-Filesima ali je još bolja.

Slika je iz epizode 2 druge sezone.

...E.C.H.O...
14 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Zdravnikova vest...Belji se (Dr. House)

Pogledao sve epizode do sad. Smijeh

15 godina
moderator
offline
RE: Koju seriju trenutno pratite?
Armor kaže...

Od večeras opet doktora Housea Cool

Napokon

Ja več gledam 6 sezonu :)

15 godina
offline
RE: Koju seriju trenutno pratite?
DruGabrieL kaže...

Samo Star Trek ('ebeni Paramount me učinio ovisnikom).

 

Usput, potpisujte ovo drugovi. http://www.petitiononline.com/sevenof9/ 

Bolje da sada poslje enterprise-a ili odmah poslje voyagera otkupe "star trek the original series REMASTERED" i onda stop na par godina. Neka puste galacticu sve sezone ili samo 4.-u pa onda nešto novo. Star Trek ionako imam na hardu cijeli + 11 star trek filmova u 720p HD-u i zadnji XI u 1080p (nemesis i ressurection su na mađarskom ili wtf? jezikom pa ću njih pobrisat i skinuti dvd rip na engleskom)

STAR TREK SERIJE STAR TREK SERIJE
 

I moj predivni novi enterprise za desktop:

 

 

davorsite kaže...

Ja sam danas počeo gledati 'Fringe', drugu sezonu. Čekao sam da se nakupi desetak epizoda pa da mogu pogledati to odjednom. Odlična serija, ne znam zašto ali prije sam si skidao prvu sezonu i pogledao sam jedno par epizoda pa sam odustao, valjda jer sam pratio dosta serija u to vrijeme no zato ću sad opet nastaviti gdje sam stao nakon što pogledam ove novije epizode. Inače, serija je slična X-Filesima ali je još bolja.

Slika je iz epizode 2 druge sezone.

Pa kada je radi J.J. Abrams, spasitelj star trek-a.Nevinašce

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.12.2009 20:07 (Hyperion).
14 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Californication, Nip/Tuck, South Park i nenadjebivi Top Gear Smijeh

14 godina
neaktivan
offline
RE: Koju seriju trenutno pratite?
Hyperion kaže...
DruGabrieL kaže...

Samo Star Trek ('ebeni Paramount me učinio ovisnikom).

 

Usput, potpisujte ovo drugovi. http://www.petitiononline.com/sevenof9/ 

Bolje da sada poslje enterprise-a ili odmah poslje voyagera otkupe "star trek the original series REMASTERED" i onda stop na par godina. Neka puste galacticu sve sezone ili samo 4.-u pa onda nešto novo. Star Trek ionako imam na hardu cijeli + 11 star trek filmova u 720p HD-u i zadnji XI u 1080p (nemesis i ressurection su na mađarskom ili wtf? jezikom pa ću njih pobrisat i skinuti dvd rip na engleskom)

 

I moj predivni novi enterprise za desktop:

 

 

davorsite kaže...

Ja sam danas počeo gledati 'Fringe', drugu sezonu. Čekao sam da se nakupi desetak epizoda pa da mogu pogledati to odjednom. Odlična serija, ne znam zašto ali prije sam si skidao prvu sezonu i pogledao sam jedno par epizoda pa sam odustao, valjda jer sam pratio dosta serija u to vrijeme no zato ću sad opet nastaviti gdje sam stao nakon što pogledam ove novije epizode. Inače, serija je slična X-Filesima ali je još bolja.

Slika je iz epizode 2 druge sezone.

Pa kada je radi J.J. Abrams, spasitelj star trek-a.Nevinašce

Ej, eeej. Jesi ti ovo skidao ili šta? Slinim nad tvojim hard disk-om, druže. Jesi li to na flat-u? Jesi lud, čuj brisati. Jesi li se voljan odreći toga i za koju cijenu?

14 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Fringe-što dalje to je sve bolji, kao i 1 sezona.

Supernatural-čekam da prođe pauza

The Unit - nije nova serija ali mi je odlična. Imam sve sezone pa sam sad na tome.

Flash Forward- pogledati pod Supernatural =) Iako mi polako počinje biti nezanimljiva.

V - potencijalno zanimljiva iako su pustili samo 4 nastavka.

Heroes- ide na bolje...

Stargate SG1- tek sada sam počeo sa pregledavanjem a ima ih ohoho( u prijevodu 10 sezona) pa polako....

Stargate Universe- kad sam već spomenuo SG1, ova mi se jako polako razvija, ali ima šanse da preraste u dobru seriju. Već su najavili i 2 sezonu.

- -Space may be the final frontier, but it's made in the Hollywood basemen- t--
15 godina
offline
RE: Koju seriju trenutno pratite?
DruGabrieL kaže...

Ej, eeej. Jesi ti ovo skidao ili šta? Slinim nad tvojim hard disk-om, druže. Jesi li to na flat-u? Jesi lud, čuj brisati. Jesi li se voljan odreći toga i za koju cijenu?

Da skinuo sam s net-a.

 

 

Samo slike baš i nisu svugdje divne. Recimo TNG,TOS,VOY,DS9 su u 4:3 formatu, neke epizode su dvd ripovi neke su tv ripovi no ENTERPRISE je isključivo DVD rip i 16:9 omjer te ima super sliku.

 

TOS je remastirani pa ima isto dobru sliku.

 

Ma čim i ti dobiješ flat skineš si s net-a, samo se registriraš na www.partis.si.

 

Jedino ćeš skidati preko tjedan dana sve serije.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
16 godina
offline
RE: Koju seriju trenutno pratite?
DruGabrieL kaže...

Oprosti ali ne bih se složio. Koju je to kultnu seriju RTL imao u svom arsenalu do sada? Znamo što se to do sada repriziralo. Humoristične serije za razbibrigu. Jedina koja je nešto valjala (mislim na Married with children) je već odavno zaboravljena. Star Trek je ipak serija za sva vremena i za sve generacije te u neku ruku održava visok standard sveukupnog televizijskog programa HRT-a. Bar ja mislim tako. Jesam pristrani fan ali 'ebo program bez Trek-a. 

Ja nisam mislio na kultne serije nego na serije koje se repriziraju unedogled i time im se srozava vrijednost. Ako si već pristrani fan mogao si si odavno nabaviti sve serije na DVD-u.

 

Što se tiče Fringea, serija mi je odlična ali čitam na netu da joj je budućnost upitna jer navodno joj pada gledanost. Kad je zamislio Fringe J.J. Abrams je rekao da ne želi više raditi seriju čija će se radnja odvijati unedogled već da želi raditi zasebne epizode koje može pogledati i neki slučajni gledatelj koji ne mora znati cijelu priču serije. Mislim da se je tu zeznuo jer serije ne žive od slučajnih gledatelja već od vjernih fanova koji su spremni natjerati TV kuću da otkupi još epizoda njihove omiljene serije (kao Jericho). Nije bez vraga da Lost, jedna od najpoznatijih serija, ima radnju koja neprekidno teče.

 

Fringe ima jednu priču koja veže cijelu seriju ali koja nije prisutna u svim epizodama. I uvijek su najzanimljivije epizode gdje se dio te priče pojavljuje (promatrači, putovanje kroz dimenzije, povijest Waltera Bishopa i Williama Bella...).

14 godina
neaktivan
offline
RE: Koju seriju trenutno pratite?

Ako si već pristrani fan mogao si si odavno nabaviti sve serije na DVD-u.

Zašto misliš da je toliko lako biti fan na Balkanu i iskeširati i preko 400 baksa na hrpu DVD-a (i to samo za jedan serijal S.T.-a)?

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.12.2009 11:58 (DruGabrieL).
14 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

ja uživam u Californicationu ,gledam Heroje kad se pojavi koja epizoda i naravno Housa.

Povremeno se zabavim s Mythbustersima (fale mi eksplozije) a i mislim konačno pogledat Galacticu do kraja.

15 godina
offline
RE: Koju seriju trenutno pratite?
jastreb kaže...
DruGabrieL kaže...

Oprosti ali ne bih se složio. Koju je to kultnu seriju RTL imao u svom arsenalu do sada? Znamo što se to do sada repriziralo. Humoristične serije za razbibrigu. Jedina koja je nešto valjala (mislim na Married with children) je već odavno zaboravljena. Star Trek je ipak serija za sva vremena i za sve generacije te u neku ruku održava visok standard sveukupnog televizijskog programa HRT-a. Bar ja mislim tako. Jesam pristrani fan ali 'ebo program bez Trek-a. 

Ja nisam mislio na kultne serije nego na serije koje se repriziraju unedogled i time im se srozava vrijednost. Ako si već pristrani fan mogao si si odavno nabaviti sve serije na DVD-u.

 

Što se tiče Fringea, serija mi je odlična ali čitam na netu da joj je budućnost upitna jer navodno joj pada gledanost. Kad je zamislio Fringe J.J. Abrams je rekao da ne želi više raditi seriju čija će se radnja odvijati unedogled već da želi raditi zasebne epizode koje može pogledati i neki slučajni gledatelj koji ne mora znati cijelu priču serije. Mislim da se je tu zeznuo jer serije ne žive od slučajnih gledatelja već od vjernih fanova koji su spremni natjerati TV kuću da otkupi još epizoda njihove omiljene serije (kao Jericho). Nije bez vraga da Lost, jedna od najpoznatijih serija, ima radnju koja neprekidno teče.

 

Fringe ima jednu priču koja veže cijelu seriju ali koja nije prisutna u svim epizodama. I uvijek su najzanimljivije epizode gdje se dio te priče pojavljuje (promatrači, putovanje kroz dimenzije, povijest Waltera Bishopa i Williama Bella...).

Recimo fanovi star trek enterprise-a su najbolji po meni. Čak su skupili oko $30 mil. da snime 5.-u sezonu koja nikad nije snimljena, a i pisali su na tisuće pisama UPN-u da snime 4. sezonu također što su ovi u UPN-u i napravili no gledanost je i dalje padala iako je 4.-a sezona za mnoge najbolja jer odgovara na puno pitanja iz drugih serija kao:

 

1. zašto klingonci nisu imali grebene na čelu u TOS-u, a u TNG-u jesu? (u novom filmu u deleted scenes-u su imali kacige da prikriju svoju sramotu)

2. Vulkancima se pridonijela velika pažnja pa ima dosta epizoda sa vulkancima i otkriva se dosta odgovora

3. Kako je nastala federacija

4. U ds9-u je u jednoj epizodi mislim sisko rekao da je bilo 5 enterprise-a , no jedan ga je znanstvenik ispravio i rekao da je u biti bilo 6 enterprise-a dotad. (zadnji je tada bio enteprise - d, a prvi je naravno nx-01)

5. Zemaljsko - romulanski ratovi (makar su to najavljivali ništa posebno nismo vidjeli osim da je nx-01 jednom uletio u romulansko minsko polje i da u 4.-oj sezoni romulanci stvaraju kaos sa holografskim brodom,a nepravdu ispravlja enterprise i taj događaj prethodi stvaranju federacije)

...

 

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
16 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Završio sam sa gledanjem druge sezone Fringea, sad počinjem prvu. To se možda čini čudno ali već sam objasnio da sam pogledao samo dvije tri epizode u prvoj sezoni pa sam odustao i onda opet počeo sa drugom sezonom, sad sam ovisan pa me zanima sve što nisam gledao. Serija je zakon, danas sam pogledao šest epizoda, tri zadnje iz druge sezone, prvu u prvoj sezoni koja traje oko sat i po i onda još jednu.

...E.C.H.O...
14 godina
offline
RE: Koju seriju trenutno pratite?
davorsite kaže...

Završio sam sa gledanjem druge sezone Fringea, sad počinjem prvu. To se možda čini čudno ali već sam objasnio da sam pogledao samo dvije tri epizode u prvoj sezoni pa sam odustao i onda opet počeo sa drugom sezonom, sad sam ovisan pa me zanima sve što nisam gledao. Serija je zakon, danas sam pogledao šest epizoda, tri zadnje iz druge sezone, prvu u prvoj sezoni koja traje oko sat i po i onda još jednu.

Da netko ovako prati serije, to još nisam sreo. Ali svako ima svoj ritual, al ovaj slučaj je za ekipu iz Fringe-a da riješi.

Šalim se malo, samo nastavi, serija je stvarno dobra. ali ja npr. nema šanse da gledam bez redoslijeda. Tako za bilo koju seriju.

- - -Space may be the final frontier, but it's made in the Hollywood basement - - -
16 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

To mi ne predstavlja neki problem. Jednostavno sam pregledao drugu sezonu, sad gledam prvu i onda samo povežem radnju. Trenutno sam na 8-oj epizodi prve sezone, sad mi se samo pune one praznine iz druge sezone kad nisam znao za neke stvari iz prve sezone.

...E.C.H.O...
15 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Kod mene se trenutno prati:

 

It's Always Sunny In Philadelphia

The Big Bang Theory

Scrubs

House

Stargate Universe

 

Jedva čekam nove epizode serije Bored To Death, prva sezona je totalno rulala.

16 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Upravo sam odgledao nove dvije epizode DollHousea. Što se bliži kraju svaka nova epizoda je sve bolja.

 

...E.C.H.O...
15 godina
protjeran
offline
Koju seriju trenutno pratite?

skinuo si 6 sezona The Sopranos i to polako gledam

Anti-depressants; controlling tools of YOUR system...
15 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

House obavezno, Numbers kad stignem jer je dosta kasno. Ostalo sve ako pogodim termin prikazivanja  Osmijeh

I don't care, what the people are thinkin' I ain't drunk, I'm just drinkin'
15 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

californication, a neki dan sam zavrsio enterprise

Bolje ispasti budala nego iz vlaka!
16 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Top gear i The Big Bang Theory.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice