J.R.R. Tolkien - Izmišljeni svijet

poruka: 164
|
čitano: 30.183
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: J.R.R. Tolkien - Izmišljeni svijet

Hvala

12 godina
neaktivan
offline
Re: J.R.R. Tolkien - Izmišljeni svijet
sudy_freak kaže...
sebnov kaže...

Može mi netko dati link gdje mogu naručiti hobbit knjigu

Algoritam, a imaš i u svakoj prodavaonici.

 Samo da te jos pitam koja je razlika između ove i ove sa ovom koju si mi ti predložio? Koju da uzmem?
edit ova 75 edition nije raspoloživa

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.1.2015 13:29 (sebnov).
11 godina
neaktivan
offline
Re: J.R.R. Tolkien - Izmišljeni svijet
sebnov kaže...

 Samo da te jos pitam koja je razlika između ove i ove sa ovom koju si mi ti predložio? Koju da uzmem?

 Ako tako slabo čitaš, preporučujem ti da ne uzmeš niti jednu od te dvije i da čitaš nešto lakše poput čitanke za prvi.

 

Na prvom linku je Tolkinov Hobit, a na drugom Andersonov Anotirani Hobit.

12 godina
neaktivan
offline
Re: J.R.R. Tolkien - Izmišljeni svijet

Onda ću naručiti ovu koju je sudy predložio

12 godina
neaktivan
offline
J.R.R. Tolkien - Izmišljeni svijet

Malo prije mi je došla knjiga

Oko nje je stavlljena slika 3 djela koja se lako može skinuti Oko nje je stavlljena slika 3 djela koja se lako može skinuti
13 godina
offline
Re: J.R.R. Tolkien - Izmišljeni svijet
sebnov kaže...

Malo prije mi je došla knjiga

Odlično :)
Uživaj u čitanju.

Batllelog: sudy_freak || Xiaomi MI3W crew || Jeftine igre - https://www.g2a.com/r/sudy_freak ||
9 godina
offline
J.R.R. Tolkien - Izmišljeni svijet

Ima netko da igra Third Age Total War da odigramo neku bitku? Steam:llamaboy_cro

Taj mod je i jedini razlog zasto sam kupio M2TW (igrao sam ga i prije ali onu, piratsku verziju ).

Od svih rasa, patuljci su mi najbolji. Ima nesto kod njih-covjek znam kako je biti hehe, viljenjaci su nekako OP.

Volio bih da snime film o napadu na Dale (battle of Dale)od strane Rhuna.  Hobita sam procitao i knjiga je odlicna. Inace, tu knjigu sam imao za lektiru u 2. razredu (Ekonomist-novi strukovni kurikulum)

BARUK KHAZAD! KHAZAD AI-MENU!

Loyalty to country ALWAYS. Loyalty to government, when it deserves it. http://battlelog.battlefield.com/bf4/soldier/Llamaboy_Cro/stats/1228616394/pc/
11 godina
offline
J.R.R. Tolkien - Izmišljeni svijet

Iduće godine izlazi nova knjiga (Beren i Luthien) i vjerujem posljednja, Christopher ima već ~90g. Priča već poznata naravno i više puta pričana s određenim razlikama ali vjerujem da će biti nešto kao i sa  Hurinovom djecom. Svejedno odlična vijest!

 

https://johngarth.wordpress.com/2016/10/19/beren-and-luthien-a-centenary-publication/

 

 

Ah, gravity - thou art a heartless bitch.
8 godina
neaktivan
offline
J.R.R. Tolkien - Izmišljeni svijet

Ima netko voljan za prodati od Tolkiena Nedovrsene pripovijesti i Pripovijesti iz opasnih predjela, dajem 250 kuna za ove dvije knjige :D  ako ima netko voljan neka se javi.

8 godina
neaktivan
offline
Re: J.R.R. Tolkien - Izmišljeni svijet
Schindler23 kaže...

Ima netko voljan za prodati od Tolkiena Nedovrsene pripovijesti i Pripovijesti iz opasnih predjela, dajem 250 kuna za ove dvije knjige :D  ako ima netko voljan neka se javi.

  

 

ispravak dajem 350, 200 za nedovrsene i 150 za pripovjesti :D

13 godina
offline
J.R.R. Tolkien - Izmišljeni svijet

30.8. izlazi The Fall of Gondolin čime se završava trilogija starih priča.

Upravo ponovno čitam serijal nakon dosta godina i ovo će mi taman fino stići, moram još nabaviti Beren i Luthien pa ću kad izađe knjiga uzeti ih na Bookdepository-u.

Tko zna kad i ako će prijevoda biti za ove dvije, ne znam kakva je situacija sad sa Algoritmom. Nije problem na engleskom čitati ali bilo bi lijepo hr kolekciju upotpuniti. 

Build a man a fire, and he*ll be warm for a day. Set a man on fire, and he*ll be warm for the rest of his life.
6 godina
protjeran
offline
J.R.R. Tolkien - Izmišljeni svijet

Bilo mi je nekako cudno ponovo uzet gospodara prstenova i hobita (err, ne?) u ruku nakon dugo, dugo vremena....ono sto sam nekoc gutao kao done fact, hobiti su takvi elfovi su vakvi, je sad poprimilo sasvim drugu dimenziju, s obzirom da u opisima doticnih pronalazim odredjenu sortu, err...ljudi sad kad imam nesto godina...u svakom slucaju, Tolkien je bio genijalac i skidam mu kapu...

Brajanov život
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.4.2018 5:06 (Gorstak79).
6 godina
protjeran
offline
Re: J.R.R. Tolkien - Izmišljeni svijet

Ljudi nazbilj i ljudi nahvao.

Zlo se vratilo. Ime mu (b)je Arendelle.
9 godina
neaktivan
offline
J.R.R. Tolkien - Izmišljeni svijet

Pozdrav vec dugo trazim knjige od Tolkiena , te me zanima ako netko ima i zeli prodati te knjige jer bih kupio od njega ili me netko moze usmjeriti gdje bi bilo tih knjiga za kupiti,hvala

 

1.Hurinova Djeca-Samo Algoritam izdanje


2.Silmarillion-Samo Algoritam izdanje


3.Priča o Beren i Luthien- Neznam da li ima Hrvatsko izdanje


4.Nedovršene pripovijesti-Samo Algoritam izdanje


5.Pripovijesti iz opasnih predjela.


6.Epovi Belerianda-Neznam da li ima Hrvatsko izdanje

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.10.2018 17:18 (Barracuda727).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice