Iron Maiden

poruka: 187
|
čitano: 70.694
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Iron Maiden

Out of the shadows

orks is made for two thing' fighting and winnning we are going smash hummies who isten to folk
14 godina
protjeran
offline
Iron Maiden

daj nek neko stavi link za marduk pa da vidimo reakciju garfielda!!a iron maiden je zakon normalno!meni osobno je najbolji prvi album.di anno je imao opak glas!!

15 godina
offline
Iron Maiden

Evo

gore od MardukaSmijeh

bubamara...hehehehehe:)))
15 godina
neaktivan
offline
Iron Maiden

Ovo je prestrašno ali zbog "Trola" dajem +

15 godina
neaktivan
offline
RE: Iron Maiden

Viče...... a di sam baš morao jesti kad sam kliknuo na link..Plač...............

Life taker and heart breaker
14 godina
neaktivan
offline
Iron Maiden

dok nisam ovaj post vidio nisam ni razmišljao o tome koja mi je najbolja pjesma,ima ih toliko predobrih da se ni sad ne mogu odlučiti potpuno,ali možda "clansman" za dlaku strši jer kad to slušam imam feeling da sam u nekoj opakoj bitci na polju sa velikom sjekirom i rokam,ali to je stvarno preteško pitanje jer je previše,previše dobrih stvari.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Iron Maiden
To je to! ja jednostavo obozavam ove pjesme sa ratnom tematikom tipa: the longest day, paschendale, aces high i dr. neznam, jednostavno mi pasu, najbolje tjekom igranja cod4 =)
Life taker and heart breaker
14 godina
neaktivan
offline
RE: Iron Maiden
Mariola85 kaže...

daj nek neko stavi link za marduk pa da vidimo reakciju garfielda!!a iron maiden je zakon normalno!meni osobno je najbolji prvi album.di anno je imao opak glas!!

U potpunosti se slazem! Phantom of the opera, iron maiden, Sanctuary, Remember tomorrow, ... Jooj, ma zakon jednostavno :D

Let's just say that if complete and utter chaos was lightning, he'd be the sort to stand on a hilltop in a thunderstorm wearing wet copper armour and shouting 'All gods are bastards'.
14 godina
neaktivan
offline
Iron Maiden

onaj lik "garfield" mi dao palac dolje,pa sam gledao profil njegov i onda šok i nevjerica,ali neču sad o tome nego ako toliko voli tuđmana onda sigurno voli i thompsona,a trebao bi znati da je njemu najjači bend i ono što najviše sluša upravo "iron maiden",pa ti vidi sad..!možda bi se mogao dodati i jedan citat iz serije alo-alo "you stupid women",ne moram govoriti za šta to ide,jel..

15 godina
neaktivan
offline
Iron Maiden

POWERSLAVE!!! Najbolji album kojeg sam zasada poslušao. Sve pjesme na albumu su fantastične. Aces High, 2 Minutes to Midnight, Powerslave, Rime of the Ancient Mariner, The Duellists, Flash of the Blade, Losfer Words (Big 'Orra) i Back in the Village. Fantastično.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Iron Maiden

Ono što ja volim kod Iron Maidena, je to što nemaju puno kratkih pjesma, nego im je većina ~6 minuta a najduže idu do 15 minuta tako da sa jednom pjesmom mogu komotno prošetati oko sela.....

Life taker and heart breaker
14 godina
neaktivan
offline
RE: Iron Maiden
The Geek kaže...

Ono što ja volim kod Iron Maidena, je to što nemaju puno kratkih pjesma, nego im je većina ~6 minuta a najduže idu do 15 minuta tako da sa jednom pjesmom mogu komotno prošetati oko sela.....

ma to je uvijek više nego pjesma,to je priča o nečem,mit i legenda,kao i oni.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Iron Maiden

Školski primjer: Rime of the Ancient Mariner

Life taker and heart breaker
14 godina
neaktivan
offline
Iron Maiden

Maiden uvijek ima prigodnu priču o svemu.Naravno i lijepo opjevanu još bolje kad je malo više izsolirana sa gitarom onak kak treba bit...

1% sam normalan,75% neuracunljiv,23%zaboravan ali sam 100% otkvacen
15 godina
neaktivan
offline
Iron Maiden

14 godina
neaktivan
offline
Iron Maiden

odličan bend jako ga volim i često sviram njihove stvari.

 

od albuma najbolji mi je powerslave iako mi ni number of the beast ne zaostaje.

 

adrian i bruce su mi najjači članovi benda.

 

naj pjesme the evil that men do,powerslave,mother russia

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
15 godina
neaktivan
offline
Iron Maiden

"Iron Maiden je završio snimanje novog studijskog albuma, koje se odvijalo u Compass Point Studiu u Nassau na Bahamskom otočju.

Producent albuma ponovno je Kevin 'The Caveman' Shirley, koji je i prenio ovu informaciju, rekavši kako još ima posla, no da je bend svoj dio završio.

Detalji oko novog albuma još nisu objavljeni, no s obzirom da na razvoj situacije, moglo bi se dogoditi da on bude objavljen ove godine, kako je to prvotno i bilo predviđeno, mada je McBrain početkom godine rekao da ga se ne očekuje prije 2011.

To će biti 15. studijski album Iron Maidena, nasljednik "A Matter Of Life And Death" iz 2006., te četvrti studijski kojeg je producirao Kevin Shirley."

14 godina
offline
RE: Iron Maiden

dobri su bili u osamdesetima ,imam par njihovih cd-a sa bruceom,u devedesetima su drastično opali na kvaliteti,a ovo današnje je glazbica za djecu do 12 godina,ustvari žive na staroj slavi jer se sigurno s ovim novim albumima nebi proslavili,zadnji album što ima je valjao bio je brawe new world,pravo remek dijelo i jedan od njihovih najboljih albuma

14 godina
neaktivan
offline
RE: Iron Maiden
blackalbum kaže...

dobri su bili u osamdesetima ,imam par njihovih cd-a sa bruceom,u devedesetima su drastično opali na kvaliteti,a ovo današnje je glazbica za djecu do 12 godina,ustvari žive na staroj slavi jer se sigurno s ovim novim albumima nebi proslavili,zadnji album što ima je valjao bio je brawe new world,pravo remek dijelo i jedan od njihovih najboljih albuma

činjenica je da je to lošije nego prije,ali ipak je malo pregrubo reči da to ništa ne valja,vremena su drugačija i oni su stariji pa se i to vidi (kao i metallica,ac/dc i drugi koji su isto izgubili na onom nečem što je bilo),ali ipak nije baš katastrofa kako ti kažeš.zapravo i je ali tebi,meni nije.

15 godina
offline
Iron Maiden

Da brave new world je stvarno odlican album i bolji od ovih zadnjih.

 

15 godina
neaktivan
offline
Iron Maiden

Novi albumi itekako valjaju, Maideni su promjenili stil u nekavu progresivu. Nemozete ocekivati da ce ljudi od 50+ godina raditi istu onu glazbu koju su radili dok su imali 20 godina.

Reci da su Blood Brothers, Dance of Death, Face in the Sand, These colours don't run (da ne nabrajam vise) pjesme za djecu od 12 godina je totalno glupo i nezrelo (cak stovise to bi i napisala osoba koja se fura na Maidene iz 80'-ih i ima 12 godina)

14 godina
offline
RE: Iron Maiden
powerslave kaže...

Novi albumi itekako valjaju, Maideni su promjenili stil u nekavu progresivu. Nemozete ocekivati da ce ljudi od 50+ godina raditi istu onu glazbu koju su radili dok su imali 20 godina.

Reci da su Blood Brothers, Dance of Death, Face in the Sand, These colours don't run (da ne nabrajam vise) pjesme za djecu od 12 godina je totalno glupo i nezrelo (cak stovise to bi i napisala osoba koja se fura na Maidene iz 80'-ih i ima 12 godina)

dobar je taj album što koristiš kao nadimak,mislim da ove nove albume sigurno ne možeš usporediti po kvaliteti s remekdjelima iz osamdesetih

16 godina
neaktivan
offline
RE: Iron Maiden
blackalbum kaže...
powerslave kaže...

Novi albumi itekako valjaju, Maideni su promjenili stil u nekavu progresivu. Nemozete ocekivati da ce ljudi od 50+ godina raditi istu onu glazbu koju su radili dok su imali 20 godina.

Reci da su Blood Brothers, Dance of Death, Face in the Sand, These colours don't run (da ne nabrajam vise) pjesme za djecu od 12 godina je totalno glupo i nezrelo (cak stovise to bi i napisala osoba koja se fura na Maidene iz 80'-ih i ima 12 godina)

dobar je taj album što koristiš kao nadimak,mislim da ove nove albume sigurno ne možeš usporediti po kvaliteti s remekdjelima iz osamdesetih

A zato su dobili popularne nadimke poput Fillerslave i Piece of Shit Smijeh

 

Osobno meni su gotovo svi odlični albumi od Maidena. Jedino ne podnosim Blaze-a pa Virtual XI i X factor su mi "izrodi" koje nikada ne slušam.

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
Poruka je uređivana zadnji put sub 20.2.2010 13:31 (Paolo2612).
15 godina
offline
RE: Iron Maiden
Paolo2612 kaže...

Osobno meni su gotovo svi odlični albumi od Maidena. Jedino ne podnosim Blaze-a pa Virtual XI i X factor su mi "izrodi" koje nikada ne slušam.

Da nisu to maideni kad bruce ne pjeva. kad sam prvi put pustio X factor i cuo kak to zvuci vise ga nikad nisam upalio. isto je bilo i s viltual xi.

Inace frend mi se pobljuvao u svlacioni blazea kad su bili u rijeci

14 godina
neaktivan
offline
Iron Maiden

pa mislim da se to podrazumijeva kad se kaže da to nije bio Maiden u tom periodu kad je Bruce izbivao

15 godina
neaktivan
offline
RE: Iron Maiden
blackalbum kaže...
powerslave kaže...

Novi albumi itekako valjaju, Maideni su promjenili stil u nekavu progresivu. Nemozete ocekivati da ce ljudi od 50+ godina raditi istu onu glazbu koju su radili dok su imali 20 godina.

Reci da su Blood Brothers, Dance of Death, Face in the Sand, These colours don't run (da ne nabrajam vise) pjesme za djecu od 12 godina je totalno glupo i nezrelo (cak stovise to bi i napisala osoba koja se fura na Maidene iz 80'-ih i ima 12 godina)

dobar je taj album što koristiš kao nadimak,mislim da ove nove albume sigurno ne možeš usporediti po kvaliteti s remekdjelima iz osamdesetih

Pa cuj, meni nije cilj uspoređivati kakvi su bili onda i sad, albumi iz 80'ih se nikad nece ponoviti, s tim se moramo pomiriti, onda su bili na vrhu kreativnosti (i na vrhu svijeta sto se tice metala).

I opet naglasavam, ljudi od 50 godina nemogu opet napravit album kao "Killers"

A sto se tice Blazea, slazem se, svako ima svoj ukus, nekome valja, nekome ne, al opet napravili su nekolicinu hitova

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 20.2.2010 13:58 (powerslave).
14 godina
offline
RE: Iron Maiden
wyks kaže...
Paolo2612 kaže...

Osobno meni su gotovo svi odlični albumi od Maidena. Jedino ne podnosim Blaze-a pa Virtual XI i X factor su mi "izrodi" koje nikada ne slušam.

Da nisu to maideni kad bruce ne pjeva. kad sam prvi put pustio X factor i cuo kak to zvuci vise ga nikad nisam upalio. isto je bilo i s viltual xi.

Inace frend mi se pobljuvao u svlacioni blazea kad su bili u rijeci

meni je virtual x predobar album

14 godina
neaktivan
offline
Iron Maiden

Nema do Iron Maidena pre dobri su! Izlanuo se

Tvoj život je LoL.
15 godina
neaktivan
offline
Iron Maiden

Najavljen novi album koji bi se trebao pojaviti krajem ljeta Smijeh

 

 

"IRON MAIDEN are pleased to announce that their forthcoming new studio album will be called 'THE FINAL FRONTIER', and is expected be released late summer of this year."

15 godina
neaktivan
offline
Iron Maiden

Stara ali dobra pjesma:

U zadnje vrijeme stalno slušam Iron Maiden,najviše ovu pjesmu Smijeh

Fućkaj ga!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice