HRT Hrvati ribari Pacifika

poruka: 4
|
čitano: 4.251
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
neaktivan
offline
HRT Hrvati ribari Pacifika

Pozdrav i poštovanje svima,
Već 5 godina tragam za dokumentarnom serijom koju je HRT prikazivao devedesetih a zvala se Hrvati ribari Pacifika. Imala je 9 nastavaka. Javio sam se HRT-ovoj arhivi i kazao im kako sam spreman je kupiti (mislio sam da neće cijena ići više od 400 kn) i pronašli su je i ponudili da mi je prodaju ali za 1700 kn što je ipak malo previše, zar ne?
Mislim da je nikad više nisu reprizirali i ovo mi je zadnja šansa da je pronađem pa ako je tko ima snimljenu ili pozna nekog tko bi je mogao imati molim da mi se javi preko poruke u sklopu foruma ili jednostavno odgovori na ovaj post pa da se dogovorimo.

Hvala i lijep pozdrav

7 godina
protjeran
offline
Re: HRT Hrvati ribari Pacifika

Meni je HRT isto tako za 3 epizode (210min , 130kn/min) jedne HR serije dao ponudu sa cjenikom po minuti. Ispalo je 27.000kn.

Poslao sam ih u tri lijepe materine.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher... Cyberpunk for PCMR
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.4.2021 22:45 (Čitatelj).
13 godina
offline
Re: HRT Hrvati ribari Pacifika
Čitatelj kaže...

Meni je HRT isto tako za 3 epizode (210min , 130kn/min) jedne HR serije dao ponudu sa cjenikom po minuti. Ispalo je 27.000kn.

Poslao sam ih u tri lijepe materine.

 Boli ih kurac, mogli su ti reći i 5000 po minuti, ionako plivaju u lovi od (države) legaliziranog reketarenja naroda nazvanog hrt pristojba.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
2 godine
neaktivan
offline
Re: HRT Hrvati ribari Pacifika
Poštovni.
Ja sam Robert Jurišić.
Moja firma Studio K36 bila je producent predmetne serije koja je snimana 45 dana na Pacifiku.
Režiser je bio Tadej Vladimir ali u montaži.
Ja sa probijao led sa tom serijom i dvije igrane seriji Obiteljska stvar i Naša kućica naša slobodica i odličnu skrivenu kameru.
Žalosno je da HTV ne emitira silne projekte koje sam radio 90tih na ovakav poluproducentski naćin.
Originalni materijali svih serija nalaze se u Interfilmu na Novoj vesi.
Producent moj tadašnji partner bio je sve dane na Pacifiku pa ga pitajte da li možete dobiti seriju.
Imate broj Interfilma na internetu.
Lp i hvala na iskazanom interesu
Robert Jurišić
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice