HRT 3 ili RTL?

poruka: 73
|
čitano: 16.683
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Htv 3

Sjecate li se legendarnog HRT 3, svakodnevno su na njemu bile tekme i bilo je full sporta, kojeg sada na HTV 2 skoro nema :S. Pojavio se RTL sa svojim stalnim reprizama.... Da li bi radje gledali HRT 3 ili RTL? Govorilo se o  HRT sport.. ali gdje je zapelo??

14 godina
neaktivan
offline
RE: Htv 3
lajK kaže...

Sjecate li se legendarnog HRT 3, svakodnevno su na njemu bile tekme i bilo je full sporta, kojeg sada na HTV 2 skoro nema :S. Pojavio se RTL sa svojim stalnim reprizama.... Da li bi radje gledali HRT 3 ili RTL? Govorilo se o  HRT sport.. ali gdje je zapelo??

sve sto je lijepo kratko traje

Ako vam roditelji nisu imali djece velika je mogućnost da ih i vi nećete imati...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Htv 3
gamer4ever kaže...
lajK kaže...

Sjecate li se legendarnog HRT 3, svakodnevno su na njemu bile tekme i bilo je full sporta, kojeg sada na HTV 2 skoro nema :S. Pojavio se RTL sa svojim stalnim reprizama.... Da li bi radje gledali HRT 3 ili RTL? Govorilo se o  HRT sport.. ali gdje je zapelo??

sve sto je lijepo kratko traje

nekada je HRT i south park puštao a sad ni to...

Lijepo li je Hrvat biti, majko hvala ti!!! | Bolje biti 100 godina bogataš nego 7 dana siromah
15 godina
neaktivan
offline
HRT 3 ili RTL?

ja bi radije gledao RTL jer me opce ne zanima gledanje sporta

14 godina
neaktivan
offline
HRT 3 ili RTL?

da bar naprave taj HRT sport :S

 

south park ...preludi su

14 godina
neaktivan
offline
HRT 3 ili RTL?

i meni je RTL uredu al kad mi stave Vulkan ili Policijsku akademiju 32 put onda stvarno...

14 godina
offline
RE: HRT 3 ili RTL?

RTL se u zadnje vrijeme jako popravio,novu tv su prešišali odavno a u zadnje vrijeme sam primjetio da stavljaju jako dobre filmove,neke još nisam gledao,i slažem se s kolegom iznad ionako sporta ima previše dajte nam filmove i glazbu

dovoljan mi je jedan uređaj sa os u sebi
14 godina
neaktivan
offline
RE: Htv 3
lajK kaže...

Sjecate li se legendarnog HRT 3, svakodnevno su na njemu bile tekme i bilo je full sporta, kojeg sada na HTV 2 skoro nema :S. Pojavio se RTL sa svojim stalnim reprizama.... Da li bi radje gledali HRT 3 ili RTL? Govorilo se o  HRT sport.. ali gdje je zapelo??

ja bi prije gledao HRT3

 

bio sam mali ali ga se sjećam

nogomet me općenito ne zanima,ali sigurno bih volio pogledati koju tekmu drugih sportova,poput košarke i vaterpola

15 godina
neaktivan
offline
RE: HRT 3 ili RTL?
blackalbum kaže...

RTL se u zadnje vrijeme jako popravio,novu tv su prešišali odavno a u zadnje vrijeme sam primjetio da stavljaju jako dobre filmove,neke još nisam gledao,i slažem se s kolegom iznad ionako sporta ima previše dajte nam filmove i glazbu

a i od tog "sportskog" je samo nogomet

Lijepo li je Hrvat biti, majko hvala ti!!! | Bolje biti 100 godina bogataš nego 7 dana siromah
14 godina
neaktivan
offline
HRT 3 ili RTL?

samo da hokej nazimu povecaju

15 godina
neaktivan
offline
RE: HRT 3 ili RTL?
blackalbum kaže...

RTL se u zadnje vrijeme jako popravio,novu tv su prešišali odavno a u zadnje vrijeme sam primjetio da stavljaju jako dobre filmove,neke još nisam gledao,i slažem se s kolegom iznad ionako sporta ima previše dajte nam filmove i glazbu

Nebih se baš složio sa ovim da su se popravili, Nova TV ima stvarno izvrsno napravljen dnevnik, a RTL već godinama spama sa jednim te istim hebenim humorističnim serija 80ih i 90ih, što se tiče filmova, svaki 3. je ili sa Stevenom Segalom ili Jean Claude van Dammeom, ili repriza filma koji su odvrtili već 5-6 puta ( recimo Harry Potter ), osobno mislim da im je program jako loš, a o reklamama koje svako 5 minuta sijeću program neću ni govoriti.

I'm gonna be Iron, like Lion, in Zion...
15 godina
offline
HRT 3 ili RTL?

Ja novu tv ni ne gledam idu mi na živce.


HRT mi je najbolji pa tek onda RTL, na RTL-u samo pogledam film ako ima koji dobar i to je to, a na HRT-u em ima dobrih filmova, star trek, sport (gledam samo svjetska i europska prvenstva u nogometu i rukometu te olimpijske igre), dokumentarci,emisije...

 

 

HRT 3 se slabo sjećam, sjećam se da sam gledao glazbene spotove na njemu i da se stalno sport vrtio.



Također se sjećam zadnjeg dana HRT-a 3 mislim da su prenosili odnekud pokraj nekog bazena, svirao je leteći odred...

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
Poruka je uređivana zadnji put pon 3.5.2010 19:46 (Hyperion).
14 godina
neaktivan
offline
HRT 3 ili RTL?

a ovaj HRT sport bude šta od njega, jel full volim sport, a pun mi je od snookera na eurosportu :)

14 godina
neaktivan
offline
RE: HRT 3 ili RTL?
lajK kaže...

a ovaj HRT sport bude šta od njega, jel full volim sport, a pun mi je od snookera na eurosportu :)

ne vjerujem da će u skoro vrijeme biti išta od toga

14 godina
neaktivan
offline
HRT 3 ili RTL?

a boze mili filozofije recite RTL! i gotovo xD

InF3RnO 4eVeR
14 godina
offline
HRT 3 ili RTL?

meni je RTL uredu ali previše ponavljaju neke stvari

sviđa mi se to što ujutro ima glazba i to što uz kokice subotmom i nedjeljom mogu pogledat tekmu, ali filmove češće gledamo na novoj

živi život kako spada probaj sve ne moj da te niko spreči JER JE SAMO JEDAN ŽIVOT I TVOJ JE
15 godina
neaktivan
offline
HRT 3 ili RTL?

RTL po meni ima najlošiji program. He..š ti kad ti se program sastoji od Harry pottera, Vulkana i Policijske akademije, humoristične serije neću ni komentirat, ni činjenicu da znam svaku epizodu napamet. Po meni bi trebalo uvest neki sportski program kao što je bio HRT 3, jer je RTL samo loša kopija NOVE a takva dva programa po meni nisu potrebna, reklame su iritantne jer zaboravim što sam gledao prije njih, pa stečem dojam da stavljaju malo filma usred reklama, a ne obrnuto.

14 godina
offline
RE: HRT 3 ili RTL?
kero kaže...

RTL po meni ima najlošiji program. He..š ti kad ti se program sastoji od Harry pottera, Vulkana i Policijske akademije, humoristične serije neću ni komentirat, ni činjenicu da znam svaku epizodu napamet. Po meni bi trebalo uvest neki sportski program kao što je bio HRT 3, jer je RTL samo loša kopija NOVE a takva dva programa po meni nisu potrebna, reklame su iritantne jer zaboravim što sam gledao prije njih, pa stečem dojam da stavljaju malo filma usred reklama, a ne obrnuto.

ako neznaš RTL je bio prije nove TV

živi život kako spada probaj sve ne moj da te niko spreči JER JE SAMO JEDAN ŽIVOT I TVOJ JE
15 godina
neaktivan
offline
RE: HRT 3 ili RTL?
michael kaže...
kero kaže...

RTL po meni ima najlošiji program. He..š ti kad ti se program sastoji od Harry pottera, Vulkana i Policijske akademije, humoristične serije neću ni komentirat, ni činjenicu da znam svaku epizodu napamet. Po meni bi trebalo uvest neki sportski program kao što je bio HRT 3, jer je RTL samo loša kopija NOVE a takva dva programa po meni nisu potrebna, reklame su iritantne jer zaboravim što sam gledao prije njih, pa stečem dojam da stavljaju malo filma usred reklama, a ne obrnuto.

ako neznaš RTL je bio prije nove TV

Nova je započela sa emitiranjem 2000., a RTL 4 godine kasnije

16 godina
offline
HRT 3 ili RTL?

HRT   3  Smijeh

14 godina
offline
HRT 3 ili RTL?

ahhh, bilo je to davvnoo, ok, prije 5-6 godina, maturalac i ostalo.... No evo kako   bi ja volio... Neka ukinu HRT2 i neka stave HRT3, pa neka bude HRT1 i HRT3, ionako na hrt2 rijeto šta gledam... HRT1 I HRT3 su super :) A RTL (na bosanskom OBN) mi je dobar, no iako ima milijardu repriza, zadovoljan sam s njim jer sam neki dan bio na televiziji u Okučanima :) kad se padobranac srondo, a vidio sam i Josipovica :)

Molio bih vas da odete na ovu str. tamo možete osvojiti nagrade, a i ukoliko dođete pomažete i meni :D hvala! http://www.e-castig.com/index.php?r=ujAg
15 godina
neaktivan
offline
RE: HRT 3 ili RTL?
Vkm996 kaže...

ahhh, bilo je to davvnoo, ok, prije 5-6 godina, maturalac i ostalo.... No evo kako   bi ja volio... Neka ukinu HRT2 i neka stave HRT3, pa neka bude HRT1 i HRT3, ionako na hrt2 rijeto šta gledam... HRT1 I HRT3 su super :) A RTL (na bosanskom OBN) mi je dobar, no iako ima milijardu repriza, zadovoljan sam s njim jer sam neki dan bio na televiziji u Okučanima :) kad se padobranac srondo, a vidio sam i Josipovica :)

Hahaha, specijalne postrojbe HV-a , jedan sletija na nos, drugi falija teren, a treći uletija u publiku i btw jedan se zalipija u ogradu, tako je Smijeh

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.5.2010 21:22 (kero).
14 godina
neaktivan
offline
RE: HRT 3 ili RTL?
Vkm996 kaže...

ahhh, bilo je to davvnoo, ok, prije 5-6 godina, maturalac i ostalo.... No evo kako   bi ja volio... Neka ukinu HRT2 i neka stave HRT3, pa neka bude HRT1 i HRT3, ionako na hrt2 rijeto šta gledam... HRT1 I HRT3 su super :) A RTL (na bosanskom OBN) mi je dobar, no iako ima milijardu repriza, zadovoljan sam s njim jer sam neki dan bio na televiziji u Okučanima :) kad se padobranac srondo, a vidio sam i Josipovica :)

hahahah

ostaviti hrt1 i hrt3

 

ali kakva je naša država ne bi goste začudilo da vide da imamo hrt 1 i hrt3 a dvici ni traga ni glasa

14 godina
neaktivan
offline
RE: HRT 3 ili RTL?
xXx lnf3rno xXx kaže...

a boze mili filozofije recite RTL! i gotovo xD

Valjda treba obrazložit.

Ja gledam RTL jedino kad je neki dobar film. Inače gledam Discovery Channel ili neki drugi dokumentarni program.

A bilo bi vrijeme da ovi iz RTL-a stavu neku dobru seriju, jer kako je rekao kolega thuglife, samo vrte iste serije koje ja mislim mali broj ljudi i gleda (oni zaboravni :D, da se malo podsjete)

Neznam šta da napišem :) xf:cerina14
Poruka je uređivana zadnji put pon 3.5.2010 21:23 (Cerina15).
14 godina
neaktivan
offline
HRT 3 ili RTL?

ako već rtl neće spontanim samozapaljenjem izgoriti,onda da mu bar zbog ovih svojih zakonskih propusta ukinu koncesiju.od kad imam flat više niti ne gledam tv praktički,ali sama pomisao da postoji takva tv mi se gadi.od likova koji vode program pa do repriza,hebo ih sve ko onu plavu đomba mirza.

više anarhije i osobnosti,i svima bi bilo bolje!
15 godina
protjeran
offline
HRT 3 ili RTL?

ma kakav rtl ja bi bolji program slozio od njih

Death Cube K
14 godina
offline
HRT 3 ili RTL?

NOVA TV  je stvarno sad postala najjaca...(to su postali na izborima gdje su unistili HRT).  but kick farma !

 HRT je meni najdrazi jer ima dosta dobrih dokumentaraca, kojih nikad nije dosta,

RTL je ima onaj dobar "kako prezivjeti" divljinu no vec su reprize, kad vidim onog stev urkela najrade mi se objesil

 

Jedan poznanik si je dobar sa Blazickom koji je reko da je on imao detaljan plan za hrt 3 - sport   ( WTCC, NBA <3, vjerovatno moto.....) no negdje je zapelo, ova Hloverka unistava HRT - recimo Nedeljom u 2 najbolja emisija bi bila bolja da hloverka ne krade goste stankovicu !!

 

MOJ AVARTAR = JAMES HETFIELD /// WEB SITE http://hcgamer.weebly.com/ !!!!!!!!!
13 godina
neaktivan
offline
HRT 3 ili RTL?

Rtl je najvece sranje (bar meni) kad bi bar bio taj HRT3 omg ne bih se micao s televizije al jbg...

Jonja
14 godina
neaktivan
offline
RE: HRT 3 ili RTL?

Meni je Nova TV najbolja, jedino me smeta farma. Imaju dobre filmove, dobre serije, od koji bi istaknuo najbolje godine, i lud zbunjen normalan. od sporta isto imaju dosta, ligu prvaka i ufc. Jednostavno u mojoj kući najvie radi nova tv. HRT također nije loš, imaju dobrih stvari, rekao bih da su oni malo ozbiljnija televizija. A rtl također nije loš, al po meni najlošiji trenutno od četiri državne televizije.

!!alkoholom protiv droge!!
15 godina
odjavljen
offline
HRT 3 ili RTL?

Neki dan sam se i ja mislio koji to progam barem malo odstupa od ostalih po kvaliteti. Rezultat tog razmišljanja: Ištekao sam antenu iz TV kartice i spremio je u ormar.

U životu ne postoje pobjednici, samo preživjeli.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice