Hip Hop

poruka: 1.287
|
čitano: 442.523
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Hip Hop

Od novih repera dobar mi je Kendrick Lamar, mislim da suraduje sa DREom

 

Kendrick Lamar - She Needs Me

 

Kendrick Lamar - Cut You Off

 

Slaughterhouse - Frat Party (Shady records) dečki su iz Detroita.

 

Stat Quo - The Beginning  Odlična stvar, odlična pozadina.

 

Fort Minor - 100 Degrees

15 godina
neaktivan
offline
Hip Hop

Nas - Get Down

 

Imamo televune, radivone, televizije, lektrika, lektrika, sva čuda, raj na zemlji brajo... Samo nemamo pisme, ni ognjišta ni smija... E!
16 godina
neaktivan
offline
Hip Hop

Tres Delinquentes

15 godina
neaktivan
offline
Hip Hop

time's up

The only thing I put before me is do re.
16 godina
neaktivan
offline
Hip Hop

Magellano

 

Panoptik ft. Yuri - U Početku Bijaše Riječ

 

11 godina
neaktivan
offline
Hip Hop

ma domaci rap uglavnom ;)


The Wicker Man
14 godina
offline
Hip Hop

Da se i ja ukljucim temu :) Hip Hop mi je inace omiljeni muzicki zanr. Slusam otprilike podjednako strani i domaci...

Nemam omiljenih izvodjaca, svi oni koji rade kvalitetan Hip Hop su mi dragi, all uvijek se nekako izdvajaju legende: Strani: 2pac, Wu Tang, Public Enemy, Kool G Rap, Biggie, Eminem, Snoop donekle, Mobb Deep kao i undergroud izvodjaci: R.A the rugged man, Immortal Technique, Jedi Mind Tricks (Vinnie Paz) ...

 

Domaci: Hrvatska stara skola, Doppler Efekt je isto jako dobra grupa, Edo Maajka, Mayer, Bad Copy, Frenkie, Marčelo, te ovi noviji malo: Brka, Kontra, Mostarska ekipa isto ima potencijala. Naravno ima ih jos dosta sto se cesto zavrte, no eto ovi su mi prvi naumpali.

 

Evo neke sto trenutno slusam:

 

 

Domace: 

 

Nova stvar od Stoke, Generala i Bizza: 

I vrtim citav Verbalni Delikt od Generala, trenutno ovu pjesmu najvise, dosta je u njoj receno: 

Marčelo Pegla je isto prejaka stvar: 

dzix
14 godina
offline
Hip Hop

Reality is wrong. Dreams are for real.
14 godina
offline
Hip Hop

Reality is wrong. Dreams are for real.
Poruka je uređivana zadnji put ned 6.4.2014 0:01 (ja,vrba).
13 godina
offline
Hip Hop
“The only thing standing between you and your goal is the bullshit story you keep telling yourself as to why you can't achieve it.”
12 godina
neaktivan
offline
Hip Hop

Dialated People - Worst Comes to Worst

 

 

Naj rep stvar ovih dana

Poruka je uređivana zadnji put sub 6.9.2014 23:39 (gave233).
14 godina
offline
Hip Hop
R.I.P.
Reality is wrong. Dreams are for real.
11 godina
neaktivan
offline
Hip Hop

ima netko Pogodi tko se beko? :) 

14 godina
offline
Hip Hop

   uvik je bia jak...

Only God Can Judge Me
9 godina
neaktivan
offline
Hip Hop

IMA JOŠ KRVI U STAROM JARCU
10 godina
offline
Hip Hop

Ej, ljubitelji dobrog rap, Stole nam se vratio

 

Uživajte, te se nikada ne predajte...

Dobro nam došao Stole, legendo...

 

Panzerkampfwagen.Unatoč svemu - Dinamo Zagreb.Leaving or dead, always ahead...
13 godina
offline
Re: Hip Hop
PzKpfw kaže...

Ej, ljubitelji dobrog rap, Stole nam se vratio

 

Uživajte, te se nikada ne predajte...

Dobro nam došao Stole, legendo...

 

 Žao mi je kolega, ovdje se ne slažemo!

Ne volim te "I'm back" fore. Pucaju se drogom pa kao neće više

 

Samo da ne završi kao Ol dirty

 

The official cause of death was a drug overdose; an autopsy found a lethal mixture of cocaine and the prescription drug tramadol.

Wikipedija

 

You have to be odd to be number one
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.3.2017 22:55 (Top Bugovac).
10 godina
offline
Re: Hip Hop

@Top Bugovac

 

Eh, frende ja podržavam svakome tko se bori. Ne treba se čovjek vraćati unazad, nego treba naći snage da sve svoje probleme riješi, te da započne novi život.

Stole je pozitivan lik, te mu na privatnome i svakome drugome planu želim puno uspjeha i sreće.

 

Bez obzira što ga izrazito cijenim kao repera, te mi je osobno u top 5 repera koje volim slušati i sa njima zajedno rokati kroz život, podržavam svaku pozitivnu promjenu kod bilo koga

Tko mu ne vjeruje, ah' ne mora.

 

Ionako, svatko je kovač svoje sreće, ako i ne uspije, ipak se borio, nije se kao mnogi prepustio svojim slabostima, nego se i dalje bori, iako je već par puta padao i podizao se.

Nije u životu bitno koliko puta padnemo, nego dal' se nakon toga dignemo.

Život je kao boksački ring.

 

Panzerkampfwagen.Unatoč svemu - Dinamo Zagreb.Leaving or dead, always ahead...
15 godina
neaktivan
offline
Hip Hop

Izvadio sam svoje CDove nakon 15 godina skupljanja prašine, evo vam jedan mixtape, uživajte:

 

Imamo televune, radivone, televizije, lektrika, lektrika, sva čuda, raj na zemlji brajo... Samo nemamo pisme, ni ognjišta ni smija... E!
14 godina
offline
Hip Hop

Dvije godine od izlaska, po meni jednog od najibljih Balkanih Hip Hop albuma: ONI - Lajtmotiv...


 

 

 

13 godina
odjavljen
offline
Hip Hop

Ogroman sam ljubitelj RAP glazbe, citam ovu temu i jednostavno nemogu vjerovati sto se sve moze naci. Spomenu se reperi koji nemaju veze sa vezom (citaj Lil Wayne). 

 

OVDJE NIKO NIJE SPOMENUO RAKIMA. Covjek je realno kada se gleda tehnika, flow, lyrics najbolji reper svih vremena. Sad ce me poprilican broj 2Pac fanova napasti, da se razumijemo - meni je 2Pac uvijek broj jedan bez obzira na sve. Ono sto 2Paca dijeli od ostalih je njegova povezanost sa ljudima koji slusaju i koliko moze doprijeti do njih, njegov utjecaj je definitivno broj jedan. Sto se tice tehnickog dijela, niko nije ravan RAKIMU. 

 

Tu su jos Andre 3000, Nas, Scarface, KRS One itd

6 godina
protjeran
offline
Re: Hip Hop

De gustibus non est disputandum. Doduše, to nećeš čuti u navodnim uspješnicama rap-glazbe.

Zlo se vratilo. Ime mu (b)je Arendelle.
14 godina
offline
Hip Hop

Da malo zivnemo temu: Kako pratite domacu scenu (exYu), ko vam se svidja i kako ste zadovoljni.

 

Sto se mene tice: ONI - Lajtmotiv mi je jedan od najboljih Rao albuma na Balkanu svih vremena i znam da nisam jedini. Dobar je i Pendrek i njegov novi album. Iz Srbije Smoke Mardeljano, a u Bosni su mi super Helem Nejse, zafrkancija ali dobar Rap, bacaju na Bolesnu Bracu, poslusajte obavezno. Ima jos dosta ekipe, ali gore navedeni su mi ono bas koji su mi prvi u glavi kad se spomene kvalitet u ovim drzavama. 

 

A scena i kvaliteta, kako se moze vidjeti, bas ima, stari se vracaju i to ozbiljno. Zanimljivo ce biti i ubuduce.

10 godina
offline
Hip Hop

Immortal Technique - Dance with the devil

 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
6 godina
protjeran
offline
Hip Hop

6 godina
protjeran
offline
Hip Hop

Jedna od najjačih ikad.

Spooks - Things I've Seen

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.3.2018 19:22 (honor8).
13 godina
offline
Hip Hop

Evo malo nove hrvatske scene iz Kutine:

http://www.youtube.com/user/Bambytalica
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice