Gta 4 mutna slika zaključana tema

poruka: 5
|
čitano: 3.259
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
protjeran
offline
Gta 4

Kako to da ja stavija detalje na high ili low grafa je uvik losa mutno zasto je onako mutno kad igram gta4 i fps bude 30 katkad vise katkad manje ali grafa nista nevalja losa slika to se nemore igrat nema gore igre od GTA 4 JE najgora igra 

14 godina
offline
Gta 4 mutna slika
moras ukljuciti Definition na graphics opcijama, a ako je ukljucen ugasi ga xd
Što imaš više sira, imaš više rupa. Što imaš više rupa, imaš manje sira. ?????????????
14 godina
neaktivan
offline
RE: Gta 4
pariz2 kaže...

Kako to da ja stavija detalje na high ili low grafa je uvik losa mutno zasto je onako mutno kad igram gta4 i fps bude 30 katkad vise katkad manje ali grafa nista nevalja losa slika to se nemore igrat nema gore igre od GTA 4 JE najgora igra 

Gta4 uopce nije losa igra, to sto je tebi komp malo slabiji (mozda), nemozes kriviti igru................

The quieter you become, the more you are able to hear | where there is a shell , there is a way (◣_◢) 艾维诶艾娜 九百九十二...
13 godina
protjeran
offline
Gta 4 mutna slika

Kako nije bezvezna kad se terrian vidi ono gledas u drvece lisce sjenu i sve neke tockice se micu mislim bezveze i kad gume palis neka dodatna animacija se pokaziva i jos boje su bezvezne (a jos iman dobar kompjutor (grafa 1gb ddr3) (procesor dual core 2.93) (ram 3gb)

15 godina
neaktivan
offline
Gta 4 mutna slika
World Championships: 7, GP started: 269, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,441
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice