Game of Thrones

poruka: 4.117
|
čitano: 807.680
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Pjesma leda i vatre (Game Of Thrones) knjiga
16 godina
odjavljen
offline
Game of Thrones

5. epizoda 

 

6 godina
protjeran
offline
Re: Game of Thrones
XXX kaže...

 

Pogodili zmaja jer su ih čekali u zasjedi iza stijene, kaj je tu glupo? 

 Glupo je što su im zasjedu napravili ispred vlastitog matičnog dvorca (baze). Glupost bez presedana. PS Starcbucks u FHD rezi

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.5.2019 14:00 (Paolo Maldini).
16 godina
odjavljen
offline
Game of Thrones

Tamo gdje su se najmanje i nadali, osnovno pravilo svke dobre zasjede 

 

Nisu ih valjda trebali dočekati na otvorenom moru?

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.5.2019 14:05 (XXX).
6 godina
protjeran
offline
Re: Game of Thrones
XXX kaže...

Tamo gdje su se najmanje i nadali, osnovno pravilo svke dobre zasjede 

 

Nisu ih valjda trebali dočekati na otvorenom moru?

 Ne govorimo o zasjedi tipa Arya vs Night King već o prikradanju flote brodova otočiću koji je utvrđeni dvorac i to usred bijela dana.

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.5.2019 14:09 (Paolo Maldini).
16 godina
odjavljen
offline
Game of Thrones

Tamo sva dva otoka i bilo je desetak jedrenjaka u punoj brzini između otoka, mogli su se skrivati iza drugog otoka, mogli su i prilaziti sa udaljene lokacije...

To im je bila jedina prilika za takav napad i jedino mjesto za zasjedu, vremena za planiranje su imali hrpu.

 

Meni skroz logično i dobro napravljeno.

 

10 godina
offline
Re: Game Of Thrones

Ispada da na kraju sva ova priča s white walkersima je jeftini filler, meni osobno bi bila bolja serija bez fantazije i da su fokusirali priču samo na željezno prijestolje i Westeros.

16 godina
odjavljen
offline
Game of Thrones

Serija se zove igre prijestolja i kroz cijelu seriju su detaljno prikazivane kuće, likovi, previranja i borba za prijestolje. Ne kužim od kuda ljudima tolika fiksacija sa zombijima koji su sporedna priča. Tu su kako serija ne bi bila monotona.

10 godina
offline
Re: Game of Thrones
XXX kaže...

Serija se zove igre prijestolja i kroz cijelu seriju su detaljno prikazivane kuće, likovi, previranja i borba za prijestolje. Ne kužim od kuda ljudima tolika fiksacija sa zombijima koji su sporedna priča. Tu su kako serija ne bi bila monotona.

 Hah pa serija doslovno počinje s zombijima

16 godina
odjavljen
offline
Game of Thrones

Pa nije serija samo na sjeveru...tu je počela ali hrpa radnje je i na drugim stranama svijeta. Serija je igre prijestolja a ne zombi apokalipsa.

10 godina
offline
Re: Game of Thrones

Problem je što su prikazivali zombi apokalipsu kao main plot, a ispala je jeftini šrot

16 godina
odjavljen
offline
Game of Thrones

Ja ju nijednom nisam tako shvatio...čim su najavili dvije velike bitke u finalnoj sezoni sve mi je bilo jasno.

 

Daenerys i Cersei doslovno imaju samo jedan cilj kroz cijelu seriju, kako osvojiti tj. zadržati prijestolje.

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.5.2019 14:46 (XXX).
15 godina
offline
Re: Game of Thrones
XXX kaže...

Tamo sva dva otoka i bilo je desetak jedrenjaka u punoj brzini između otoka, mogli su se skrivati iza drugog otoka, mogli su i prilaziti sa udaljene lokacije...

To im je bila jedina prilika za takav napad i jedino mjesto za zasjedu, vremena za planiranje su imali hrpu.

 

Meni skroz logično i dobro napravljeno.

 

 Logicno ti je da zmajevi koji lete ful visoko nisu vidjeli flotu da dolazi? Meni to nije uopce logicno. 

16 godina
odjavljen
offline
Game of Thrones

Da su letjeli ful visoko koplja im nebi došla ni blizu. Nisu očekivali napad pa su i bili na dohvat i relativno nisko. Da je bila Daenerys pametna obletila bi ranije otoke, ali nije.

15 godina
neaktivan
offline
Game of Thrones

Epizoda 4 mi je najbolja dosad, vratio se got stil, ali glupi  taktički potezi su ostali, mada im  to ne zamjeram puno.

 

Kad ona planira staviti neki metal  na tog zmaja.

Chill
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.5.2019 12:03 (ris).
15 godina
offline
Game of Thrones

Malo čitam zadnje stranice ljudi pričaju o ligici u seriji(ili knjizi) gdje ljudi lete na zmajevima, zombiji se mačevaju, zombi zamjevi lete i rigaju led, ljudi su izbodeni 20 puta i opet ožive.

 

I eto sad opet, prošlu previše akcije i otezanja, sad pak nema akcije opet ne valja.

 

 

12 godina
offline
Game of Thrones

Zmaj ovako jadno zamre 

"Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers." - Colin McRae
7 godina
offline
Re: Game of Thrones
Jack Sparrow kaže...

Malo čitam zadnje stranice ljudi pričaju o ligici u seriji(ili knjizi) gdje ljudi lete na zmajevima, zombiji se mačevaju, zombi zamjevi lete i rigaju led, ljudi su izbodeni 20 puta i opet ožive.

 svaki svijet ima svoje zakonitosti i pravila ma kako ona bila nemoguća u stvarnom svijetu... ljude živcira što ih se scenaristi ne drže, nekonzistentnost je problem a ne oživljavanje, riganje leda etc.

također u posljednjim epizodama ih živcira umjetno stvorena napetost, koja ne proizilazi iz priče i akcija protagonista već je tu samo radi spektakla... sve ono što je bilo dobro i spontano u ranijim sezonama sada je kompromitirano loše složenim scenarijem punim rupa a sve u potrazi za spektaklom... potka serije su brutalno realni odnosi (u tarantinovskom stilu) prebačeni u fantazijski svijet, da bi na kraju dobili bajkovito sapunjarsko razočaranje i melodramu

 

eto, tako ja to nekako vidim

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobe...
Poruka je uređivana zadnji put pon 6.5.2019 17:32 (Louis Pluto).
15 godina
offline
Game of Thrones

Moja zamjerka na čitav serijal jedino to što su Zombiji od prve epizode pa do zadnjeg pojavljivanja u serijalu prikazani kao jedino pravo i iskonsko zlo a nisu ostavljeni za finale serije. 

Puno bolje bi bilo da se borba između dvije kraljice odvila u trećoj epizodi a onda borba protiv zombija u zadnje dvije epizode u kojoj bi poginuli skoro svi glavni likovi i pokazalo se da borba za prijestolje nije značila ništa kad su zombiji bili prijetnja za sve.

15 godina
offline
Game of Thrones

Pozdrav za Tormunda

morrisoN
6 godina
offline
Re: Game of Thrones
Aportus kaže...
torente 35 kaže...
Aportus kaže...

Mozda bi imali prejaku vojsku protiv Cersei ako bi dothrakiji prezivjeli napad mrtvih... scenaristi su rekli "fuck it" neka ih radije mrtvi pobiju te posalju u YOLO napad

 Dohtrakiji u biti nemaju šanse protiv oklopa,odnosno Cersei,ako ćemo gledati realno,čak ni neokaljani ne bi dobro prošli.Jedino zmajevi nešto vrijede.

 Cersei ako napravi divovske samostrele, zmajevi ce nadrapati xP

 upsiiiiiii !!!!!

12 godina
offline
Game of Thrones

Jedva cekam da se Tyrion naloce i sjeti da Kings Landing lezi na Wildfireu.... 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
6 godina
offline
Re: Game of Thrones
SimeKZ kaže...

Jedva cekam da se Tyrion naloce i sjeti da Kings Landing lezi na Wildfireu.... 

 Mislis da jos bacvi lezi ispod grada? 

e da onaj kraljosjek, koja to pi*ka.... promjeniv kao ovo vrijeme

14 godina
neaktivan
offline
Game of Thrones

Evo vam još spoilera pa tko voli nek izvoli. https://i.imgur.com/CFwH3cL.png

To je neki lik na redditu napisao i prije nego je četvrta epizoda izašla, koliko vidim pogodio je skroz današnju epizodu.

15 godina
odjavljen
offline
Game of Thrones

Spoiler alert:

 


Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
Poruka je uređivana zadnji put pon 6.5.2019 20:20 (MrBlc).
7 godina
offline
Re: Game of Thrones

To bi čak bio i dobar rasplet, s obzirom kakvo je sranje ova sezona.

 A kaj se Hounda i Mountaina tiče, ziher ga Mountain bude ubio, i u tom trenu ga Grey worm bude s leđa...

To se vidjelo odmah u ovoj epizodi, točno su scenaristi najavili.

Jedino kaj mi se čini da bude Jon počinio samoubojstvo kad ubije drolju, i to je ok, zaslužio je.

Šteta Varysa, i šteta kaj su Tyriona okarakterizirali u zadnjih par sezona kao hiperemotivca, što mu nikak ne priliči.

E da, Jaimea i Cersei zajedno dekapitirati na trgu, to bi bilo fora.

 

 

Inače, serija postala teže gay-emo-tetkasto smeće, i fakat bolje da su stali prije par sezona.

 

 

Kruha i igala...
12 godina
offline
Game of Thrones

totalno je opala u kvaliteti. vidi se da deda više ne vodi glavnu riječ u scenariju, pa sad koriste jeftine šokove ala ubijanje zmajeva. čim prije da završi i da prestane to pilanje sa got-om na netu općenito.

What could possibly go wrong?
16 godina
odjavljen
offline
Game of Thrones

Po ovom spoielru rasplet će biti fenomenalan. Luda serija kad se sve pogleda, strašna produkcija.

10 godina
offline
Re: Game of Thrones
MacTheBig kaže...

Evo vam još spoilera pa tko voli nek izvoli. https://i.imgur.com/CFwH3cL.png

To je neki lik na redditu napisao i prije nego je četvrta epizoda izašla, koliko vidim pogodio je skroz današnju epizodu.

 Ima li jos igdi online da se sad okladimo? 

Origin_Steam: hrka11
6 godina
offline
Game of Thrones

gottcha bi*ch

16 godina
neaktivan
offline
Re: Game of Thrones
To da ce zmajevi pocrkat je bilo jasno jos od prosle sezone kad je prvi zmaj "pao".

Meni osobno je ova epizoda bila super, onako mracna.
Jedino mi se ne cini dobrim da jos imaju samo 2 epizode do epiloga. Imam osjecaj da ce to biti zbrda zdola sve rijeseno.
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Pjesma leda i vatre (Game Of Thrones) knjiga
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice