Dragon Ball izdvojena tema

poruka: 2.937
|
čitano: 603.040
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: Dragon Ball Super
Zver kaže...

Tko če se toga filma dočekat.... A traileri pšreviše otkrivaju-... i previše spojlera...kužim ja hype... al jbga...pokvariče sve...

 lol , pa jednostavno nemoj gledat trailere, ja sam pogledao samo onaj prvi i to je to.

8 godina
neaktivan
offline
10 godina
offline
Re: Dragon Ball Super
10 godina
offline
Re: Dragon Ball 2015 i novije

Ima li tko link za pogledat film, youtube vrvi klipovima iz filma, ali svi su dosta loše kvalitete i umanjeni

11 godina
online
Re: Dragon Ball 2015 i novije

Sumnjam, a ako i ima to ce bit "kvaliteta vindija".

Strpi se da izadje neki webrip ili bluray pa pogledas kako spada...

11 godina
offline
Dragon Ball Super

Jesu li izasle sad sve epizode Supera sa eng dub? Da si skinem i te, ne samo eng sub.

Kovačić
11 godina
online
Re: Dragon Ball Super

Nisu, tek su na 91.

11 godina
offline
Re: Dragon Ball Super

Hvala.

Kovačić
11 godina
online
Dragon Ball Super

DBS Manga Chapter42 klik

12 godina
offline
Re: Dragon Ball Super
ibme74 kaže...

DBS Manga Chapter42 klik

 Dobar početak novog arca

https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
8 godina
neaktivan
offline
Re: Dragon Ball 2015 i novije
The_K kaže...

Ima li tko link za pogledat film, youtube vrvi klipovima iz filma, ali svi su dosta loše kvalitete i umanjeni

 Na twitteru su pisali da se bez obzira moze izglasati da DBS Broly dodje u bilo koju zemlju. Jasno treba skupiti publiku. 

artuditu
13 godina
offline
Re: Dragon Ball 2015 i novije
flpmyslf kaže...
The_K kaže...

Ima li tko link za pogledat film, youtube vrvi klipovima iz filma, ali svi su dosta loše kvalitete i umanjeni

 Na twitteru su pisali da se bez obzira moze izglasati da DBS Broly dodje u bilo koju zemlju. Jasno treba skupiti publiku. 

 Pa što čekamo... ko mene nas je troje.. XD

 

kameamea na velikom platnu u extreme dvorani... sa nafrljenim zvukom .....aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa... najezim se odmah...

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.1.2019 12:31 (Zver).
11 godina
online
Dragon Ball Super

Evo 15min snimke iz kina Vegeta i Goku vs Broly

 

 

Ja sam se do sada suzdrzavao spoilera kokiko je islo ali sinoc je bilo jace od mene :D

11 godina
offline
Re: Dragon Ball Super
ibme74 kaže...

Evo 15min snimke iz kina Vegeta i Goku vs Broly

 

 

Ja sam se do sada suzdrzavao spoilera kokiko je islo ali sinoc je bilo jace od mene :D

 Ja jos nista nisam vidio, gotovo da sam 2 trailera pogledao, ali zato svaki dan Z sagu gledam nesto, bas mi fali hah 

Kovačić
14 godina
offline
Dragon Ball Super

Izgleda predobro (izuzev CG-a) i koliko sam pročitao na twitteru, zadnja trećina filma je sama akcija sa odličnom sakugom.

I see now that the circumstances of ones birth are irrelevant; it, is what you do with the gift of life that determines who you are. -Mewtwo
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.1.2019 17:43 (ph3nom_gamer).
5 godina
neaktivan
offline
Dragon Ball Super

Koliko vidim svi uce godinama nove tehnike itd, ovaj u 1 borbi bude ravnopravan sa vegetom i gokuom -.- 

 

Dobro, nije ravnopravan, vise je od toga :p Fajt je bio ok, ali ocekivao sam vise zato jer broly nije znao ni za powerup, a super se pokazao protiv gogete. Kraj je bezveze, vjerojatno nekima ok, uglavnom ovaj dozvao shenrona i spasio brolya i otisao ca, pa gdje su jos 2 zelje? Mislio sam da ce oziviti paragusa i sa 3 zeljom jos nesto dobro napraviti, ali nista. Kraj je isto ukakio i freeza, gogeta ga pustio da ode nakon 1-2 recenice -.-  Onda dok su oni pokusavali merge gogete, trebali su pokusavati svako 30min, a u super svaka runda je bila 1min (ako nesto nisam krivo procitao).

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.1.2019 1:50 (GoogleHydrant).
10 godina
offline
Re: Dragon Ball Super
GoogleHydrant kaže...

Koliko vidim svi uce godinama nove tehnike itd, ovaj u 1 borbi bude ravnopravan sa vegetom i gokuom -.- 

 

Dobro, nije ravnopravan, vise je od toga :p Fajt je bio ok, ali ocekivao sam vise zato jer broly nije znao ni za powerup, a super se pokazao protiv gogete. Kraj je bezveze, vjerojatno nekima ok, uglavnom ovaj dozvao shenrona i spasio brolya i otisao ca, pa gdje su jos 2 zelje? Mislio sam da ce oziviti paragusa i sa 3 zeljom jos nesto dobro napraviti, ali nista. Kraj je isto ukakio i freeza, gogeta ga pustio da ode nakon 1-2 recenice -.-  Onda dok su oni pokusavali merge gogete, trebali su pokusavati svako 30min, a u super svaka runda je bila 1min (ako nesto nisam krivo procitao).

 Pa broly je jednako star kao goku i vegeta i cijelo vrijeme je trenirao,a pošto ima veći potencijal ima smisla da je jači od njih dvojice.

Zmaj s zemlje ispunjava samo jednu želju.

Pa i pokušavali su merge svakih 30 min samo što su to prikazali ubrzano.

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.1.2019 17:17 (The_K).
12 godina
offline
Dragon Ball Super

Tko je fan DBZ vrijedi svakako pogledat.

5 godina
neaktivan
offline
Re: Dragon Ball Super
The_K kaže...
GoogleHydrant kaže...

Koliko vidim svi uce godinama nove tehnike itd, ovaj u 1 borbi bude ravnopravan sa vegetom i gokuom -.- 

 

Dobro, nije ravnopravan, vise je od toga :p Fajt je bio ok, ali ocekivao sam vise zato jer broly nije znao ni za powerup, a super se pokazao protiv gogete. Kraj je bezveze, vjerojatno nekima ok, uglavnom ovaj dozvao shenrona i spasio brolya i otisao ca, pa gdje su jos 2 zelje? Mislio sam da ce oziviti paragusa i sa 3 zeljom jos nesto dobro napraviti, ali nista. Kraj je isto ukakio i freeza, gogeta ga pustio da ode nakon 1-2 recenice -.-  Onda dok su oni pokusavali merge gogete, trebali su pokusavati svako 30min, a u super svaka runda je bila 1min (ako nesto nisam krivo procitao).

 Pa broly je jednako star kao goku i vegeta i cijelo vrijeme je trenirao,a pošto ima veći potencijal ima smisla da je jači od njih dvojice.

Zmaj s zemlje ispunjava samo jednu želju.

Pa i pokušavali su merge svakih 30 min samo što su to prikazali ubrzano.

 Dobro sto je jaci, to mogu i shvatiti, ali kako je prikazano je jako glupo. Tipa kada se borio protiv vegete nije mu mogao apsolutno nista, cak i kada vegeta nije uradio powerup, to je cijela bit price. Druga bit price je da je broly u samo 1 fightu toliko postao jak da mu ni goku ni vegeta sa najacim transformom nisu mogli apsolutno nista nego su morali uvaliti nesto skroz novo, a to je gogeta. Zamisli da je broly bio u universe fightu, svi bi bili mala beba za njega cak i jiren.

15 godina
offline
Dragon Ball Super

DBS Manga Chapter44.

ČVARCI = ČIPS OD SVINJE
5 godina
neaktivan
offline
Dragon Ball Super

Idemo se vratiti malo u proslost :)

12 godina
offline
Dragon Ball Super

https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
11 godina
online
Dragon Ball Super

DBS Broly 720p - gledajte dok nije uklonjeno

 

9 godina
online
Re: Dragon Ball Super
ibme74 kaže...

DBS Broly 720p - gledajte dok nije uklonjeno

 

 Hvalaa! Sad neka ga miču ako hoće :P

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.1.2019 18:46 (BeLLicus).
12 godina
offline
Re: Dragon Ball Super
ibme74 kaže...

DBS Broly 720p - gledajte dok nije uklonjeno

 

 Hvala,film je predobar

https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
11 godina
online
Dragon Ball Super

NP decki..

Evo i ja upravo zavrsio sa gledanjem, film je uzitak...

Od radnje, likova do borbe... 

9 godina
online
Dragon Ball Super

Film je odličan, ostatak ću napisati u spoileru pa da malo raspravimo.

 

Na početku filma vidimo kako Bardock osjeća da će Friza unišiti planet i odluči poslati Gokua na planet zemlju da ga spasi, objašnjava kako su power lvl zemljana slabi i friza nikad neće otkriti taj planet i zbog toga Gokua šalje tamo. No koliko ja znam, zar nije Goku poslan da ubije zemljane i osigura taj planet za Saiyane, jer je Goku pri rođenju klasa low lvl warriora i takve šalju na udaljene planete kako bi pobili slabije i prisvojili planet za sebe, to mi je nejasno...

 

Druga stvar. Borba. Borba prolazi kroz nekoliko faza, Broly je prirodno moćan i do sada nije imao ozbiljnu borbu, kroz samu borbu diže se i Goku mora od Super Saiyana,Super Saiyana God, pa SSGSS na kraju, međutim ni to nije dovoljno kad Frieza ubije oca od Brolya i ovaj poludi i pređe u fazu Legendary Super Saiyan, tu nastupa spajanje Gokua i Vegete pomoću onog plesa prvi put u Canonu vidimo Gogetu, Gogeta se čak morao dići na SSGSS kako bi pretukao Legendary Brolya. Na kraju filma Goku i sam kaže da je Broly u punoj snazi jači vjerovatno i od Beerusa, no opet Jiren full power bi se poigrao sa Legendary Brolyem, i sad se postavlja pitanje zašto Goku nije iskoristio mastered ultra instinct premda je dostigao taj lvl protiv Jirena, a prema rjećima Visa to nije faza koja se pojavljuje random, nego jednostavno kad to naučiš znaš to koristit u borbi, premda su to pokreti bez prethodnog razmišljanja. Što koristi Vis pri borbi, vidjeli smo nakratko kako je lagano izbjegavao Brolya sa smjehom. Masterd ultra instinc nije moć koja se pojavljuje random nego to kad savladaš, savladao si, Goku bi lagano riješio Brolya u toj fazi. Tako da mi nije jasno što je sa ultra instinctom. Inače Broly je fantastičan, čisti talentat za borbu, u to malo vremena kroz borbu prešišao je Gokua, a Goku je prošao sito i rešeto da bude to što je danas. Jedva čekam nastavak animea, kraj je odličan!!!

11 godina
online
Re: Dragon Ball Super

Raditz je rekao Gokuu na pocetku dbz da je poslan ovdje da osvoji planet jer su oni svemirski pirati, kao sto mozes vidjeti u filmu Raditz nije bio na Vegeti kada su Bardock i Gine poslali Gokua na zemlju tako da je ocito predpostavio da je to slucaj.

Ono sto meni nije jasno je to gdje su nedtala ostala 2 sayiana koja mozemo vidjeti u toj sceni na istom planetubsa Nappom, Vegetom i Raditzom nakon sto je planet Vegeta unisten. Pompricama kroz DBZ jedini prezivjeli sayiani su bili Goku, Vegeta, Napoa i Raditz (te naravno Broly i Paragus zankoje nisu znali posto su pobjegli taman prije unistenja).

 

Stvar je sto svi misle da se Broly vecinu vremena borio u base formi - a nije. Base forma.je bila na pocetku protiv vegeta gdje ga je ovaj bez puno muke dominirao, Brolyeva prva transformacija je bila nakon sto ga je Vegeta onim energy blastom poslao pod vodu, zute oci - Broly ocito ima tu svoju primal transformaciju povezano sa snagom "great ape" formom, meni se cine kao da je Akira malo "ukrao" ssj4 foru, odnosno ssj4 je na neki nacin kontrolirani great ape ssj form u ljudskom tijelu (SSJ4 ima isti oblik i boju kao Broly u toj formi).

Tu je Broly uvijek bio zaustavljen od strane Paragusa sa onim uredjajem ali ovaj outa nije mogao jer mu je uredjaj ukrafen i vidimo tu beserk formu Brolya koji postaje sve jaci i jaci (sto je logicno jer ipak je on LSSJ). 

 

Ne vjerujem da bi se Jiden bas poigrao sa Brolyem, tu bibto biko, jedini - Brolya je neiskustvo u borbi posto su mu Vegeta i Goku bili prvi pravi protivnici, po pitanju snage je to tu negdje (ja cak mislim da bi Broly mogao biti i jaci).

 

Odakle tebi da Goku moze koristiti UI? Ne moze i to je jasno rekao na kraju DBS kada se on i Vegeta bore u zadnjoj sceni zadnje epizode i jos jednom je to ponovio u Manga chapteru nakon ToP.

Rekao je da to ne moze kontrolirati i da se to na turniru dogodilo spontano svaki put kad je bio na rubu snage i kad su stvari izgledale bezizlazno po njega.

I ne to jije tako jednostavno niti je whis ikad to rekao, stovise rekao je da ni Beerus to nije savlado do kraja.

 

 

 

9 godina
online
Dragon Ball Super

Da rekao je da Beerus to nije svladao do kraja tj da nikad nije dostigao masterd ultra instinct, kako sam ja to shvatio to je vještina samo značenje MUI je borba bez prethodnog razmišljanja. Ali da očito kod Gokua se to događa spontano, znaš onu epizodu gdje vis trenira sa gokuom i vegetom te objašnjava što je to UI iz toga sam shvatio da kad to jednom savladaš to ostaje u tebi. No malo sam istraživao na stranim forumima, isto kažu da goku mora biti pritisnut do krajnjih granica kako bi se to aktiviralo, a premda sa brolyem to nije bio slučaj, premda je na turniru bila velika uloga opstanka svih univerzuma itd. 

 

  • While Broly is undoubtedly strong, he definitely doesn't rival the might of Ultra Instinct Goku and having Goku use UI against Broly would be a bit ridiculous considering the fact that Ultra Instinct has been regarded as such a complex skill and having Broly go toe to toe with it wouldn't make sense.
  • The movie obviously wanted to make Gogeta canon for the sake of pushing merchandise and to cater to fans and they decided to use the fusion route.
  • Even from the Movie's perspective, Goku isn't pushed to the same extent he is against Jiren. While Broly does defeat SSJB Goku, Both, Vegeta and Goku instant transmission out of there and then spend time fusing and go back. When Goku had to fight Jiren, despite getting beaten up multiple times, he had to still get up and keep fighting and a lot more was at stake(Considering his entire universe was at stake), compared to the fight with Broly. So Goku wasn't technically pushed to the same extent as he was in the tournament.

 

 

Da ni meni nije jasno koja su još ona 2 saiyana na onome planetu sa Napom,Raditzom i Vegetom http://prntscr.com/mdph7b.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Dragon Ball Super

a gle, možda su pojeli zadnjih par kolača vegeti pa ih je ovaj ubio. uostalom, ne bi me čudilo haha, vegeta je ubio nappu sa kojim je bio godinama. sumnjam da su mu ova dvojica išta značila

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice