Dr. House

poruka: 474
|
čitano: 187.631
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Dr.House

Onda nemaš šta čekati, genijalna je sezona (zapravo, svaka je, al ova mi nekako posebno).

 

Pogotovo prve dvije epizode, možda i najbolje.

No more can they keep us in, listen damnit, we will win.
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.4.2011 21:46 (The Unforgiven).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Dr.House
7. sezona mi je bolja od 6. vratili su se na temu "ja sam House Bog i mogu zahebavat sve i ali opet ispasti takva faca" :D
Freaky Styley!!!
14 godina
neaktivan
offline
Dr.House

Šta očekujete od zadnje 2 epizode 7 sez ofc? šta mislite kako će završit?

16 godina
neaktivan
offline
Re: Dr.House
HughLaurieFan kaže...

Šta očekujete od zadnje 2 epizode 7 sez ofc? šta mislite kako će završit?

Ja znam kako će završiti, koji su pacijenti i većinu radnje{#}

House je oduvijek bila serija gdje nisu skrivali gotovo ništa tako da se mnogo toga zna

HOUSE (8:00-9:00 PM ET/PT) –“After Hours”
Thirteen’s friend and former ex-con (guest star Amy Landecker) arrives at Thirteen’s apartment unannounced and in need of urgent medical attention. When she finds out that her friend has relapsed into drug use, Thirteen promises not to take her to the hospital where the cops could find her and instead turns to Chase in desperation. Meanwhile, House deals with devastating information, and Taub (Peter Jacobson) begins to come to terms with surprising news.

HOUSE (8:00-9:00 PM ET/PT) –“Moving On”– Season Finale
Well-known performance artist Afsoun Hamidi (guest star Shohreh Aghdashloo) is admitted to the hospital, but when the team learns that her symptoms may have been self-inflicted as part of a documentary for her latest performance piece, they begin to question whether treatments are necessary and if they are unwittingly participating in the creation of a piece of her art. Meanwhile, a situation prompts House to do something very unexpected, a move that could change his relationship with Cuddy and Wilson permanently.

 slike i neke sočnije stvari neću stavljat

 

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.5.2011 12:52 (Paolo2612).
14 godina
neaktivan
offline
Dr.House

šta se tiče radnje (pacijenti itd.) znam sve ... ono, nema di me nema i šta neznan... šta se toga tiče predobro san informirana ... ali mislila san na ono kako će završit ova sezona, šta će bit sa njim i Wilsonom i sa njim i Cuddy ... npr. niko nije zna kako i na koji način će završit 6 sezona...zato i je tako "juicy" nagađat :D ... šta sad kažeš? :)) @Paolo2612  PS jesi vidia sve spoilere? :D

16 godina
neaktivan
offline
Re: Dr.House
HughLaurieFan kaže...

@Paolo2612  PS jesi vidia sve spoilere? :D

Sve na koje sam naišao - sada da li su to bili svi nemam pojma :)

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
14 godina
neaktivan
offline
Dr.House

Evo nešto šta nema baš direktne veze sa Houseom, a tila bi spomenit :)  Hugh Laurie mi je uvijek bio uzor prvenstveno kao muzičar, a onda ostalo ...  da se malo pohvalim :P .... ovo je članak o mom bendu, u Slobodnoj Dalmaciji, i Hugh Laurie je spomenut kao moj glazbeni uzor ^^ ... tako sam sretna :D ... pogledajte, nadam se da ćete uživat ;))  http://www.slobodnadalmacija.hr/Spektakli/tabid/79/articleType/ArticleView/articleId/138577/Default.aspx  
imamo i band page na FB:  http://www.facebook.com/pages/RBB-Veronica-Franco/165175950164017  =)
PS nadam se da se nećete naljutit zbog ovog posta :) Pozdrav! 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Dr.House
HughLaurieFan kaže...

Evo nešto šta nema baš direktne veze sa Houseom, a tila bi spomenit :)  Hugh Laurie mi je uvijek bio uzor prvenstveno kao muzičar, a onda ostalo ...  da se malo pohvalim :P .... ovo je članak o mom bendu, u Slobodnoj Dalmaciji, i Hugh Laurie je spomenut kao moj glazbeni uzor ^^ ... tako sam sretna :D ... pogledajte, nadam se da ćete uživat ;))  http://www.slobodnadalmacija.hr/Spektakli/tabid/79/articleType/ArticleView/articleId/138577/Default.aspx  
imamo i band page na FB:  http://www.facebook.com/pages/RBB-Veronica-Franco/165175950164017  =)
PS nadam se da se nećete naljutit zbog ovog posta :) Pozdrav! 

koja si ti sa slike

15 godina
neaktivan
offline
Re: Dr.House
HughLaurieFan kaže...

Evo nešto šta nema baš direktne veze sa Houseom, a tila bi spomenit :)   Hugh Laurie mi je uvijek bio uzor prvenstveno kao muzičar, a onda ostalo ...   da se malo pohvalim :P .... ovo je članak o mom bendu, u Slobodnoj Dalmaciji, i Hugh Laurie je spomenut kao moj glazbeni uzor ^^ ... tako sam sretna :D ... pogledajte, nadam se da ćete uživat ;))   http://www.slobodnadalmacija.hr/Spektakli/tabid/79/articleType/ArticleView/articleId/138577/Default.aspx   
imamo i band page na FB:   http://www.facebook.com/pages/RBB-Veronica-Franco/165175950164017  =)
PS nadam se da se nećete naljutit zbog ovog posta :) Pozdrav!

  Oh, pa to ste vi! :)

Čitao sam jučer o bendu malo...

Lockerzboy kaže...

koja si ti sa slike

  Pa očito Jelena, back vokal i na ritam gitari...  {#}

http://androoolog.blogspot.com/
14 godina
neaktivan
offline
Dr.House

druga slika... skroz lijevo :D

16 godina
offline
Dr.House

I dal je ovo bila zadnja epizoda Housa il samo zadnja sezone? Nekako sam očekivao moćniji kraj od ovog...

LoL username: UnimatriX (EU) HoN username: ArmageddonX
16 godina
neaktivan
offline
Re: Dr.House
Unimatrix 007 kaže...

I dal je ovo bila zadnja epizoda Housa il samo zadnja sezone? Nekako sam očekivao moćniji kraj od ovog...

Zadnja ove sezone. House ima inače odlična finala sezone, ali ovo je podbacilo - nije epizoda loša, ali kao i ti - očekivao sam puno više

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
14 godina
neaktivan
offline
Dr.House

Šta mislite je li halucinira plažu na kraju?

16 godina
offline
Re: Dr.House
HughLaurieFan kaže...

Šta mislite je li halucinira plažu na kraju?

Mislim da ovaj put ne, ovaj put je stvarno otišao, ali jedva čekam da vidim povratak kralja xD

LoL username: UnimatriX (EU) HoN username: ArmageddonX
14 godina
online
Dr.House

Jel znate u kojoj epizodi su cura i dečko negdje u nekom klubu i cura se sruši počne joj ić krvava pjena iz usta? Poznata mi je epizoda al ju ne mogu nać....

Piracy lives forever!!!
15 godina
offline
Dr.House

Jeli zna neko di imaju titlovi prve sezone ali za HD?

Only the brave
15 godina
offline
Re: Dr.House
14 godina
neaktivan
offline
Dr.House

jel iko zna di se može vidit arhiva HRTa 2 od 7.6.2011. (jučer) ... .. znan da imaju ono na njihovim str. "Na zahtjev" i to su baš emisije koje se vrte al meni triba ovo ... Bon Jovi splecijal + poseban dodatak: Hugh Laurie (Dr House)  .... i znan da ima onaj SaaN tv i da se tu može vidit al se to triba plaćat mislin :S ... btw jel neko korisnik SaaNa ili ima tako nešto ? pomagajte :D 

13 godina
neaktivan
offline
Dr.House

Serija je imala 4 PERFEKTNE sezone, a po meni sve se pocinje raspadati sredinom 5. sezone, pocetkom bullshita sa Cuddy.

Iako ona 1.5 satna epizoda, 1. iz 6. sezone je pre pre dobra ...

Naravno i kraj 7. je veoma intrigantan ...

15 godina
neaktivan
offline
Re: Dr.House

jel mi mozes reci na kojoj stranici gledas housa?

14 godina
offline
Re: Dr.House
Šteks kaže...

jel mi mozes reci na kojoj stranici gledas housa?

http://www.cucirca.com/2009/04/28/watch-house-online/

Na sve komentare tipa 'Na Wikipediji piše ovo', 'na Internetu san naša da piše ono' odgovaram 'Pisalo je i na zidu pička pa ja slomija kurac'.
14 godina
neaktivan
offline
Dr.House

upravo sam pogleda zadnju epizodu u sedmoj sezoni, super zavrsetak haha :D , zanima me sta je sa osmom sezonom,jel to gotovo il se jos snima?

Nikad te necemo zaboraviti. RIP EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Dr.House
athlon64 kaže...

upravo sam pogleda zadnju epizodu u sedmoj sezoni, super zavrsetak haha :D , zanima me sta je sa osmom sezonom,jel to gotovo il se jos snima?

 

 

 

snima se i dalje..nastavak u 10. mj..

 

http://www.tv.com/house/show/22374/episode.html

 

 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Dr.House
Vesperian kaže...
athlon64 kaže...

upravo sam pogleda zadnju epizodu u sedmoj sezoni, super zavrsetak haha :D , zanima me sta je sa osmom sezonom,jel to gotovo il se jos snima?

 

 

 

snima se i dalje..nastavak u 10. mj..

 

http://www.tv.com/house/show/22374/episode.html

 

 

znaći u 10-to mjesec osma sezona,zakon,bas me zanima kako će nastavit ovo,predobra je sedma bila :D ,btw jel istina da će osma bit zadnja tj da neće snimat ništa nakon?

Nikad te necemo zaboraviti. RIP EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Dr.House
athlon64 kaže...

znaći u 10-to mjesec osma sezona,zakon,bas me zanima kako će nastavit ovo,predobra je sedma bila :D ,btw jel istina da će osma bit zadnja tj da neće snimat ništa nakon?

On u zatvoru - već su neki traileri vani

 

Osma zadnja? Lako moguće - gledanost pada, glumcima ističu ugovori i neki žele otići, neki već otišli itd.

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dr.House
Paolo2612 kaže...
athlon64 kaže...

znaći u 10-to mjesec osma sezona,zakon,bas me zanima kako će nastavit ovo,predobra je sedma bila :D ,btw jel istina da će osma bit zadnja tj da neće snimat ništa nakon?

On u zatvoru - već su neki traileri vani

 

Osma zadnja? Lako moguće - gledanost pada, glumcima ističu ugovori i neki žele otići, neki već otišli itd.

haha u zatvoru :D, a kako joj je uletia u kuću >.<,brutalno,a ništa onda,jedva ćekam povratak kralja, a ne bude li devete bilo bi im bolje da naprave jako dobar završetak !

Nikad te necemo zaboraviti. RIP EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
neaktivan
offline
Dr.House

ekipa šta je sa 8. sezonom, to bi trebalo poćet ovih dana??

Nikad te necemo zaboraviti. RIP EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dr.House

Vani su 2 epizode, treća izlazi 17-og tj sutra.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Dr.House
ATiGamer kaže...

Vani su 2 epizode, treća izlazi 17-og tj sutra.

ok,fala

Nikad te necemo zaboraviti. RIP EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice