Best of Metallica

poruka: 54
|
čitano: 9.226
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Best of Metallica

Dobar dan ja sam nova tema po imenu "Best of Metallica".Što vi mislite, koji vam je najbolji album pjesma, svirač ...sto mislite o grupi opcenito??molim kritike,komentare i ostalo..Cool

I LOVE BIKES!!
Poruka je uređivana zadnji put uto 11.5.2010 20:04 (dinko.888).
16 godina
neaktivan
offline
Best of Metallica

RTL, MP; Orion

Nisam baš i preveliki ljubitelj Metallice.

15 godina
neaktivan
offline
Best of Metallica

Ne razumijem zašto bi otvarali 100 tema svakodnevno o raznoraznim glupostima.

 

Sutra ja otvaram temu "Koliko često idete na WC"

15 godina
neaktivan
offline
Best of Metallica

Nisam veliki ljubitelj Metallice ali obožavam

-a

Fućkaj ga!
16 godina
offline
Best of Metallica

Po meni je najbolji album The Black Album i pjesme Nothing Else Matters, The Unforgiven, Enter Sandman i Sad But True.

92% tinejđera sluša turbo folk, pop, rap ili tehno. Ako si među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu rock i metal glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Best of Metallica
Tomislav95 kaže...

Nisam veliki ljubitelj Metallice ali obožavam

-a

 

Ovo je prava izvedba Sandmana, ako ćemo cjepidlačit :)

14 godina
protjeran
offline
RE: Best of Metallica
franky kaže...

Ne razumijem zašto bi otvarali 100 tema svakodnevno o raznoraznim glupostima.

 

Sutra ja otvaram temu "Koliko često idete na WC"

Ne moras se trudit :p. Ti si na WC-u 24/7.

Kimi - the King of Spa.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Best of Metallica
franky kaže...
Tomislav95 kaže...

Nisam veliki ljubitelj Metallice ali obožavam

-a

 

Ovo je prava izvedba Sandmana, ako ćemo cjepidlačit :)

Ako ćemo već o Sandmanu onda bi

trebal zvučat...

http://3.141592653589793238462643383279502884197169399375105820974944592.com/index314.html
16 godina
neaktivan
offline
Best of Metallica

Fade to black

Tvoj win ovo nemoze http://www.youtube.com/watch?v=3V6365NQrV0 // Win 7 na osx-u http://www.youtube.com/watch?v=Co5BnTQDh2A
14 godina
neaktivan
offline
Best of Metallica

Garange inc. mi je ok album, oba diska, ima za svakoga po nešto, od laganog do žeščeg. RDL mi je super od starijih.

14 godina
offline
RE: Best of Metallica

meni je najbolji prvi album kill em all

dovoljan mi je jedan uređaj sa os u sebi
16 godina
offline
Best of Metallica

Najbolja stvar - Battery sa S&M-a, sa orkestrom

Album - Kill 'em all!

- Psiho246
15 godina
offline
Best of Metallica

Nothing Else Matters, The Unforgiven & Leaf Cover...

Radio, ne radio, svira radio!
13 godina
neaktivan
offline
Best of Metallica

METALLICA JE Cool

16 godina
neaktivan
offline
Best of Metallica

Uz ove koje ste naveli -

.

4chan always finds a way!
15 godina
offline
Best of Metallica

fade to black

Cool

15 godina
neaktivan
offline
RE: Best of Metallica
kill 'em all/ ajfa/ black il kak se zove (taj mi je ostao u sjećanju kao klincu)
Svako kapitalističko divljanje mora biti kažnjeno.- Ulrike Meinhof
14 godina
protjeran
offline
Best of Metallica

....scaning the scene, at Zagreb tonight CoolIzlanuo se .... Link

So fucking What.
16 godina
online
RE: Best of Metallica
Tallahasee kaže...

....scaning the scene, at Zagreb tonight CoolIzlanuo se .... Link

Srce mi zaigra kad se sjetim.

14 godina
protjeran
offline
Best of Metallica

Vec sam postao

pod Slusaona, ali ovo je full studijska verzija. Ne znam sta reci, osim da bolje od ovoga ne moze. Definitivan dokaz da je Batinovic bio u pravu kad je rekao da je koncert Metallice, cetvrti najvazniji rock dogadjaj u Hrvata (Bowie, Stonesi, U2, hm s U2 se ne slazem). Samo jedna mala kap onoga sta je u stvari Metallica u 80 tima napravila. RIP Cliff

So fucking What.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Best of Metallica
Tallahasee kaže...

Vec sam postao

pod Slusaona, ali ovo je full studijska verzija. Ne znam sta reci, osim da bolje od ovoga ne moze. Definitivan dokaz da je Batinovic bio u pravu kad je rekao da je koncert Metallice, cetvrti najvazniji rock dogadjaj u Hrvata (Bowie, Stonesi, U2, hm s U2 se ne slazem). Samo jedna mala kap onoga sta je u stvari Metallica u 80 tima napravila. RIP Cliff

To caaare... Najbolji instrumental ikad napisan. Cliff ga je praktički cijelog sam napisal. Pogotovo mi je odličan dio na 5.39 te naravno Cliffov solo na basu na 6.35 (studijska verzija pjesme ofc). Najviše mi je žao od svega što Cliff nije imao prilike odsvirati tu pjesmu live. Šteta. Takav čovjek još dugo neće hodati kuglom zemaljskom. RIP Cliff

http://3.141592653589793238462643383279502884197169399375105820974944592.com/index314.html
14 godina
protjeran
offline
Best of Metallica

Gazda topica, daj pls preformuliraj naslov u Best od Metallica i Slayer. Moram ovo postat

. Lombardo je najbolji bubnjar ove vrste mjuze ali ovaj klinac Paul Bostaph je odradio ovu stvar fakat nevjerojatno.

 

A inace nisam znao za ovaj festival thrasha. Huh, ne vjerujem da ce to i kod nas prenosit. No u nadi je spas.

 

EDIT: ok, nasao sam. Naravno ima Juzna Afrika ali ne i Hrvatska. http://www.thebigfourlive.com/

So fucking What.
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.6.2010 21:19 (Tallahasee).
16 godina
neaktivan
offline
Best of Metallica

A, nisam pogledal link, al mislim da je to Sonisphere. Jao da bar mogu ić. U Sofiji je ja brijem. Al to će ostat na pustim željama, možda jednog lijepog dana... A i 100tinjak eura je upad. Al opet milijun legendarnih bendova +ova četvorka... uh, i onak 3-4 dana festivala, milijardu cura, litre piva, roštilj, aaaaaa!

 

EDIT: Pogledo link. Opet naši debilni novinari. Trash bez slova H, pa onda Sonosphere umjesto Sonisphere, a još nisam ni počel čitat članak... đizus...

EDIT2: A neš članka, tri reda teksta... :D

http://3.141592653589793238462643383279502884197169399375105820974944592.com/index314.html
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.6.2010 21:23 (1domagoj1).
14 godina
offline
RE: Best of Metallica

Meni je najbolji prvi album Kill em All,to je za mene prava Metallica sa originalnom postavom,ali dobri su mi i ovi ostali albumi pogotovo Ride The Lightning i Garage Inc.

The World Needs a Hero
16 godina
neaktivan
offline
RE: Best of Metallica
Rocker kaže...

Meni je najbolji prvi album Kill em All,to je za mene prava Metallica sa originalnom postavom,ali dobri su mi i ovi ostali albumi pogotovo Ride The Lightning i Garage Inc.

Ovisi šta smatraš orginalnom postavom Metallice...

http://3.141592653589793238462643383279502884197169399375105820974944592.com/index314.html
14 godina
offline
RE: Best of Metallica
1domagoj1 kaže...
Rocker kaže...

Meni je najbolji prvi album Kill em All,to je za mene prava Metallica sa originalnom postavom,ali dobri su mi i ovi ostali albumi pogotovo Ride The Lightning i Garage Inc.

Ovisi šta smatraš orginalnom postavom Metallice...

Hetfield,Mustaine,Ulrich,Burton!

The World Needs a Hero
14 godina
offline
RE: Best of Metallica

možeš dobiti originalnu postavu ako jedan uskrsne ,a drugi raspusti megadeth ,a i tog mustainea su protjerali zbog drogiranja

dovoljan mi je jedan uređaj sa os u sebi
16 godina
neaktivan
offline
Best of Metallica

Dobro je, može. Inače skroz prva orginalna postava je bila Hetfield, Mustaine, Ulrich, McGovney, al su McGovneya kickali (mislili kickat, na kraju je sam otišel, nije baš bio zainteresiran za bend) zbog Burtona. Onda su taman pred snimanje Kill 'Em All-a kickali Mustainea jer je ovaj šutnuo McGovneyovog psa, pa se Hetfield potuko s njim i to je prelilo čašu i onda su zvali Hammetta koji je u Exodusu sviral da ide s njima svirat. I to je ono, druga orginalna postava Metallice koja je rušila sve pred sobom, ta četvorka je doslovno bila The Four Horsemen. Do, nažalost, 1986. :(

http://3.141592653589793238462643383279502884197169399375105820974944592.com/index314.html
14 godina
offline
RE: Best of Metallica
1domagoj1 kaže...

Dobro je, može. Inače skroz prva orginalna postava je bila Hetfield, Mustaine, Ulrich, McGovney, al su McGovneya kickali (mislili kickat, na kraju je sam otišel, nije baš bio zainteresiran za bend) zbog Burtona. Onda su taman pred snimanje Kill 'Em All-a kickali Mustainea jer je ovaj šutnuo McGovneyovog psa, pa se Hetfield potuko s njim i to je prelilo čašu i onda su zvali Hammetta koji je u Exodusu sviral da ide s njima svirat. I to je ono, druga orginalna postava Metallice koja je rušila sve pred sobom, ta četvorka je doslovno bila The Four Horsemen. Do, nažalost, 1986. :(

Znam ja sve to,samo kazem da je to bila meni najbolja postava,ali poslusaj The Four Horsemen i The Mechanix(od Megadetha) vidit ces da su to iste pjesme,samo sto su druge rijeci,tj.Mustaine je napisao par pjesama ukljucujuci i The Mechanix prije nego li je otisao iz Metallice,a nakon njegova odlaska su James i Larch preimenovali pjesmu u The Four Horsemen i izmjenili tekst!

The World Needs a Hero
15 godina
protjeran
offline
Best of Metallica

 , 
 ,
 ,
   

 

to su moje najdraze 

btw...jel zna netko sto znaci ta fraza "for whom the bell tolls" 

colonel claypool's bucket of bernie brains
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice