Avatar: The legend of Korra

poruka: 9
|
čitano: 8.485
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Avatar: Thelegend of Korra

Naime po informacijama izaci ce potpuno nova "sezona" i nastavak crtane serije "Avatar the last airbender" (koja je xyz puta bolja od filma) i u njoj ce se radnja odvijati oko novog avatara tj cure imenom "Korra" Vise pogledajte na ovom linku: http://avatar.wikia.com/wiki/Avatar:_Legend_of_Korra

[url=http://profile.xfire.com/lux21][img]http://miniprofile.xfire.com/bg/sh/type/0/lux21.png[/img][/url]
16 godina
neaktivan
offline
Avatar: Thelegend of Korra

Opet su odgodili seriju, za ljeto iduće godine {#}

IRebic
12 godina
neaktivan
offline
Avatar: Thelegend of Korra

ako nekog zanma, izašao je trailer :P

16 godina
neaktivan
offline
Re: Avatar: Thelegend of Korra
TheRunner kaže...

ako nekog zanma, izašao je trailer :P

 Moglo bi bit nešto od toga...

IRebic
14 godina
offline
Avatar: The legend of Korra

Moglo bi cak i dobro bit. Zanima me kako ce ona naucit airbending ako je Aang bio zadnji airbender? To moraju ubacit u cijelu pricu i to vjerojatno na pocetak s obzirom da nakon vode treba ic na airbending

16 godina
neaktivan
offline
Re: Avatar: The legend of Korra
buco2 kaže...

Moglo bi cak i dobro bit. Zanima me kako ce ona naucit airbending ako je Aang bio zadnji airbender? To moraju ubacit u cijelu pricu i to vjerojatno na pocetak s obzirom da nakon vode treba ic na airbending

 pa dobili su sina on i Katara, on je također airbender...

IRebic
15 godina
offline
Avatar: The legend of Korra

Evo da malo oživim temu!

 

Mislio sam da je ovo neki patetični američki dječji wannabe anime, ali previsoka ocjena na IMDB-u me je natjerala da mu dam šansu.

Moj dojam je sljedeći: ovo je nešto PREEPIČNO, još uvijek ne mogu vjerovati da sam pogledao sve epizode u jednom dahu!

 

Kao prvo, izgleda predivno! Animacija je fluidna, likovi su vrlo detaljni, razne panorame i pogledi na grad stvarno oduzimaju dah.

 

Drugo, setting je po meni genijalan. Svijet je, što se tiče tehnologije, na razini 20-tih, sve odiše steampunkom, a grad koji je mjesto radnje

je kombinacija Manhattana i Shangaija iz tog razdoblja. Posebno  zanimljiv dodatak su cepelini koji patroliraju gradom. Jednom rječju: Genijalno!

 

Priča je također vrlo zanimljiva. Mislio sam da će opet biti neko spašavanje svijeta, kao i u svim akcijskim crtićima, ali ovo je nešto puno bolje.

Benderi kao superiorna rasa koja tlači "obične ljude" s jedne strane i Equalisti (koji se bore za jednakost, iako je očito da je u pitanju nešto veće)

su totalno nešto s čime se i naš svijet može poistovijetiti. Jesam li spomenuo i da je glavni antagonist totalni badass?!

 

U priču je uveden i romantični zaplet, i mada je takve stvari inače ne preferiram, ovdje to nikad ne prelazi granicu da postane patetično.

Pro-bending turnir je po meni malo slabija, dosadnija strana, tako da sam jedva dočekao da završi kako bi se mogli više fokusirati na odličnu glavnu priču.

 

Serija će ukupno imati 26 epizoda, tako da ne vjerujem da će se imati kad pokvariti. Štoviše, nadam se tomu.

 

Uglavnom, sve preporuke. Ocjena na IMDB-u je zasada potpuno zaslužena i nadam se da će serija zadržati kvalitetu.

 

Obavezno pogledati!!

 

 

 

I mean, I try to say the right things and give the right advice. But still, I'm only a person.
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.5.2012 0:46 (Alex Mercer).
12 godina
neaktivan
offline
Avatar: The legend of Korra

Serija je definitivno zanimljiva i odlično napravljena. Od priče pa do grafičkih detalja... 
Evo upravo pogledao 1. sezonu, sad čekam 2. Jel se zna možda datum izlaska prve epizode? 

Now you see me, now you don't :D
9 godina
odjavljen
offline
Avatar: The legend of Korra

Serija je zakon i sve sezone koje postoje.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice