Anime izdvojena tema

poruka: 3.996
|
čitano: 747.807
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: Anime

Sekai Saikou no Ansatsusha, Isekai Kizoku ni Tensei suru - The World's Finest Assassin Gets Reincarnated in a Different World as an Aristocrat

Saihate No Paladin - The Faraway Paladin

 

meni su ova dva jako dosadna...nisu me uopće zaintrigirala, ali generalno to nije moj stil tako da nisam iznenađen.

 

a Demon Slayer, arc 2 je Mungen train...a taman sam pogledao film prije dva tjedna..i sad krene nova sezona isti ARC samo malo oprširnije...da barem nisam pogledao film -.-

 

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
5 godina
offline
Re: Anime
MasterG kaže...

Sekai Saikou no Ansatsusha, Isekai Kizoku ni Tensei suru - The World's Finest Assassin Gets Reincarnated in a Different World as an Aristocrat

Saihate No Paladin - The Faraway Paladin

 

meni su ova dva jako dosadna...nisu me uopće zaintrigirala, ali generalno to nije moj stil tako da nisam iznenađen.

 

a Demon Slayer, arc 2 je Mungen train...a taman sam pogledao film prije dva tjedna..i sad krene nova sezona isti ARC samo malo oprširnije...da barem nisam pogledao film -.-

 

 Oba animea su u samom pocetku, ali zanimljiv mi je pocetak, moze se razvit bas kako ja volim, pogotovo ovaj assasin. A i zanimljiv mi je koncept paladina kojeg odgajaju 3 good undeada.

Live long and prosper.
10 godina
offline
Re: Anime
Filox kaže...
MasterG kaže...

Sekai Saikou no Ansatsusha, Isekai Kizoku ni Tensei suru - The World's Finest Assassin Gets Reincarnated in a Different World as an Aristocrat

Saihate No Paladin - The Faraway Paladin

 

meni su ova dva jako dosadna...nisu me uopće zaintrigirala, ali generalno to nije moj stil tako da nisam iznenađen.

 

a Demon Slayer, arc 2 je Mungen train...a taman sam pogledao film prije dva tjedna..i sad krene nova sezona isti ARC samo malo oprširnije...da barem nisam pogledao film -.-

 

 Oba animea su u samom pocetku, ali zanimljiv mi je pocetak, moze se razvit bas kako ja volim, pogotovo ovaj assasin. A i zanimljiv mi je koncept paladina kojeg odgajaju 3 good undeada.

 a zapravo da, the faraway paladin mi je ok...zamijenio sam ga sa nečim što sam skinuo taj dan

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
15 godina
offline
Anime

Btw, krenio je zadnji dio Attack on titan serijala. Prva epizoda je izasla u nedjelju. Sve ce zavrsit kroz x tjedana.

Mangu sam procitao i bas me zanima kako ce animirati sve to.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
10 godina
offline
Re: Anime

iskreno, ja sam mislio da je prošla sezona bila zadnja, zato sam i krenuo to gledat...kad ono vidim na torrentu da piše "final season" rekao kaj je ovo reupload, totalno me zblesirali XD

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
14 godina
offline
Re: Anime
AmonZero kaže...

Btw, krenio je zadnji dio Attack on titan serijala. Prva epizoda je izasla u nedjelju. Sve ce zavrsit kroz x tjedana.

Mangu sam procitao i bas me zanima kako ce animirati sve to.

 koliko još ima epizoda? na imdb ne pise

15 godina
offline
Re: Anime
Google kaze da ce bit 12, ne znam dal je tocna informacija.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
10 godina
offline
Re: Anime

The Strongest Sage With the Weakest Crest novi isekai sa OP characterom...meni se dopao, pa bacite oko...nema ništa pametno za gledat već dulje vrijeme :(

 

 

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
13 godina
offline
Anime

Pogledao  Neon Genesis Evangelion ,mnogo zadovoljan.....

To Each His Own.
5 godina
offline
Anime

Legend of Vox Machina je dobar.

 

Arifureta Shokugyou de Sekai Saikyou, odnosno Arifureta: From Commonplace to World's Strongest isto nije loše.

 

Demon Slayer, Kimetsu no Yaiba: Yuukaku Hen još uvijek ide, to mi je odlično.

Live long and prosper.
6 godina
offline
Anime

Poceo gledat Fate serijal. Puno Ufotable "sezona". Ogromna prica i jako mi odgovara. Pogledao film i malo sam si kao spoilao, al zapravo je jako slicno seriji Travelers tako da sam trenutno dosta zadovoljan sto sam krenuo gledat i dao sansu. 

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
5 godina
offline
Re: Anime
cvaja997 kaže...

Poceo gledat Fate serijal. Puno Ufotable "sezona". Ogromna prica i jako mi odgovara. Pogledao film i malo sam si kao spoilao, al zapravo je jako slicno seriji Travelers tako da sam trenutno dosta zadovoljan sto sam krenuo gledat i dao sansu. 

 Ja sam gledao Zero i Stay night. Šta još ima i kojim redom idu?

Live long and prosper.
6 godina
offline
Anime

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
5 godina
offline
Anime

Jel gledate Shikkakumon no Saikyou Kenja (The Strongest Sage With the Weakest Crest)? Meni je odličan.

 

 

Live long and prosper.
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.2.2022 22:53 (Filox).
10 godina
offline
Re: Anime
Filox kaže...

Jel gledate Shikkakumon no Saikyou Kenja (The Strongest Sage With the Weakest Crest)? Meni je odličan.

 

 

 dobar je...konačno nešto zanimljivo, al epizode na kapaljku XD

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
6 godina
offline
Anime

Jel ovo šala ua 1. april?

 

Dokada će izbacivat "the final season"? Postali su ko brzi i žestoki.
Usput kaj se tiče mangi, Nano machine. Ima i novela koja ima 483 chaptera i gotova je. ALI! Postoji i sequel novela sa jos 195 chaptera, Descent of the demon god, tako nešto. Uff. Fun times. Dalje, Challenger. Vau manga. Sad sam na Overgear, malo spora u početku. Onda idem dalje na Nano sequel novelu. Naravno klasik, Slime i Solo leveling. Solo navodno dobiva anime, al će nažalost bit korejski studio.

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
Poruka je uređivana zadnji put ned 3.4.2022 23:46 (cvaja997).
14 godina
offline
Anime

Pa dok ne adaptiraju cijeli strip. Jedino je malo annoying jer razvlače, al i to je ok ako znači da će kvaliteta bit bolja.

Remember, remember the 5th of November, the gun powder treason and plot. I know of no reason why the gun powder treason should ever be forgot.
14 godina
online
Re: Anime
cvaja997 kaže...

Dokada će izbacivat "the final season"? Postali su ko brzi i žestoki.

 Mislim da imaju još 8-9 chaptera za adaptirati, zato su neki spominjali da će možda biti film. To bi uglavnom bilo još 8-9 epizoda, ako idu kao dosada po jedan chapter po epizodi, tako da će to napokon biti finalna sezona.

 

Ali da mi ide na živce, ide i to strašno. "Finalna" sezona razvučena na tri sezone.

10 godina
offline
Re: Anime

evo par animea koje sam "otkrio" u zadnje vrijeme

 

Arifureta - OP muški MC...7/10

In the Land of Leadale...OP ženski MC...7/10

Rokka no Yuusha...a ono nije mi baš sjeo iskreno...5/10

Seirei Gensouki Spirit Chronicles - e ovaj mi je solidan...8/10

 

 

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
6 godina
offline
Anime

MasterG  Ako nisi pogledao, topla preporuka, 


Animacija i borbe na razini Slimea. Zvuk isto. Vrhunski anime. Zadnja epizoda, razvalili. 
Arifureta, ima ta jedna scena radi koje sam pogledao anime, zakon je bila hehe.  Ima sezona 2, sad je ja mislim bila gotova.
Seirei isto, jako dobar anime, slažem se. Eee da, jel se gleda onaj harem anime?

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.4.2022 22:48 (cvaja997).
10 godina
offline
Re: Anime
cvaja997 kaže...

MasterG  Ako nisi pogledao, topla preporuka, 


Animacija i borbe na razini Slimea. Zvuk isto. Vrhunski anime. Zadnja epizoda, razvalili. 
Arifureta, ima ta jedna scena radi koje sam pogledao anime, zakon je bila hehe.  Ima sezona 2, sad je ja mislim bila gotova.
Seirei isto, jako dobar anime, slažem se.

 skinut ću i pogledat...fali mi Slime XD

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
5 godina
offline
Anime

Nova sezona Shield Hero krenula...

Live long and prosper.
10 godina
offline
Re: Anime
cvaja997 kaže...

MasterG  Ako nisi pogledao, topla preporuka, 


Animacija i borbe na razini Slimea. Zvuk isto. Vrhunski anime. Zadnja epizoda, razvalili. 
Arifureta, ima ta jedna scena radi koje sam pogledao anime, zakon je bila hehe.  Ima sezona 2, sad je ja mislim bila gotova.
Seirei isto, jako dobar anime, slažem se. Eee da, jel se gleda onaj harem anime?

 znaš što...odličan je

totalno bi mi prošao ispod radara

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
11 godina
offline
Anime

Sta je jos must see osim top 3 akire, cowboy bepop i ghost in the shell.

 

Znaci cyberpunk i da nisu serije nego filmovi.gledao sam bubblegum i cowboy serije i nije mi nesto

Poruka je uređivana zadnji put pon 30.5.2022 11:35 (GSP).
15 godina
offline
Anime

Prosli tjedan krenio gledat: Haikyuu!!

Malo je rec da sam sada na zadnjoj sezoni koliko mi je dobar anime.

 

Ovo najbolji anime vezan za neki sport (ovdje se radi o odbojci). Likovi i sam razvoj istih su im fenomenalni i plot je odlican.

Ogromna preporuka od mene.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
12 godina
offline
Re: Anime
AmonZero kaže...

Prosli tjedan krenio gledat: Haikyuu!!

Malo je rec da sam sada na zadnjoj sezoni koliko mi je dobar anime.

 

Ovo najbolji anime vezan za neki sport (ovdje se radi o odbojci). Likovi i sam razvoj istih su im fenomenalni i plot je odlican.

Ogromna preporuka od mene.

 Odličan je anime ima još dobrih sportskih kao Kuroko no Basket, Baby Steps, Giant Killing, dugačak Prince of Tennis i sad novi Aoashi. 

14 godina
offline
Re: Anime
nex987 kaže...
AmonZero kaže...

Prosli tjedan krenio gledat: Haikyuu!!

Malo je rec da sam sada na zadnjoj sezoni koliko mi je dobar anime.

 

Ovo najbolji anime vezan za neki sport (ovdje se radi o odbojci). Likovi i sam razvoj istih su im fenomenalni i plot je odlican.

Ogromna preporuka od mene.

 Odličan je anime ima još dobrih sportskih kao Kuroko no Basket, Baby Steps, Giant Killing, dugačak Prince of Tennis i sad novi Aoashi. 

 Tolko ih nabrojiš a ne spomeneš dva najbolja, Ping Pong the Animation i Girls und Panzer.

 

Haikyuu je treći!

Remember, remember the 5th of November, the gun powder treason and plot. I know of no reason why the gun powder treason should ever be forgot.
20 mjeseci
neaktivan
offline
Anime

Sijecanj 2023.

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 8.8.2022 10:17 (GabrielZG).
14 godina
online
Anime

Napokon je na Netflix došao drugi set od 12 epizoda šestog dijela Jojoa. Mislim da je velika šteta što ih tako izdaju, odjednom po 12 epizoda s mjesecima razmaka između. Da objavljuju svaki tjedan po jednu bio bi puno veći hype i community bi bio puno više aktivan. I Jojo bi dobio pažnju koju zaslužuje.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice