Anime izdvojena tema

poruka: 3.996
|
čitano: 747.715
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Anime

na animepahe.com je izasao Kimetsu no Yaiba Movie: Mugen Ressha-hen subbed

5 godina
offline
Re: Anime
Mr.Natural kaže...

na animepahe.com je izasao Kimetsu no Yaiba Movie: Mugen Ressha-hen subbed

 HVALA!!

Live long and prosper.
12 godina
offline
Anime

i na Nyaa.si 

6 godina
offline
Anime

Sad su Slime diaries. Meni je fora za odgledat. Pratim Solo mangu, ponovno pročitao Solo novelu, Slime mangu, čitam novelu i ima 400+ dugih!! chaptera. Znam po 25 minuta zadubit se u chapter. Od 61. je mislim stala manga ili anime, ne znam vise. Mushoku tensei tko nije pogledao neka pogleda. Budem mangu i novelu sredio jer je predobar anime. Knights&Magic je isto zanimljiv, sad kad nema boljeg. Nešto ala Power Rangers, al mrvicu bolje. Ima još, samo se moram sjetit. Tko nije, kultni Naruto, Boruto-hrpa sadržaja. Dragon ball super.

Malo izvan, Kuroku no basket. Meni ok. Honorable mention Misfit of a demon king academy te ono što nije za svakoga, Nanatsu no Taizai. Moj najdraži lik iz svih animea je iz Nanatsu.

GdjeSuBikovi kaže... Dabog da ti dica igrala na toj i5-ici umisto na ryzenu.
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.4.2021 9:20 (cvaja997).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Anime
Hvalaa, konacno gledljivo, kvaliteta je toop
5 godina
offline
Re: Anime
cvaja997 kaže...

Sad su Slime diaries. Meni je fora za odgledat. Pratim Solo mangu, ponovno pročitao Solo novelu, Slime mangu, čitam novelu i ima 400+ dugih!! chaptera. Znam po 25 minuta zadubit se u chapter. Od 61. je mislim stala manga ili anime, ne znam vise. Mushoku tensei tko nije pogledao neka pogleda. Budem mangu i novelu sredio jer je predobar anime. Knights&Magic je isto zanimljiv, sad kad nema boljeg. Nešto ala Power Rangers, al mrvicu bolje. Ima još, samo se moram sjetit. Tko nije, kultni Naruto, Boruto-hrpa sadržaja. Dragon ball super.

Malo izvan, Kuroku no basket. Meni ok. Honorable mention Misfit of a demon king academy te ono što nije za svakoga, Nanatsu no Taizai. Moj najdraži lik iz svih animea je iz Nanatsu.

 O čemu je ovaj Nanatsu no Taizai, jel to valja? Vidio sam već par puta, nikako da se sjetim pogledat.

Live long and prosper.
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.4.2021 10:46 (Filox).
6 godina
offline
Anime

Priča je fenomenalna. SPOILER!! Meliodas, glavni lik, je prvi u redu kod demona za nasljednika u čistilištu. Zaljubio se u "božicu", nešto poput anđela, Elizabeth. Potom su Demon king, Meliodasov otac i još jedno biće iz "Godesses" klana stavili prokletstva na njih dvoje. Ona se nakon smrti reinkarnira i izgubi sjećanja, on ostaje bez emocija. Vodi se rat, biju se bitke, uglavnom super je. Potom je Mel osnovao grupu 7 deadly sins gdje je još 6 OP pojedinaca i oni su obitelj. Sa time počinje 1. sezona, kasnije tek saznajemo "main plot". Animacija mi je bila loša. Meliodas izgleda kao dijete. Međutim, što mlađe izgledaju, to su stariji i moćniji. Otprilike. Priča me zadržala, dao sam priliku i sad će film; 2.7. Usput, gotov je anime sa ovom sezonom, koliko sam shvatio.

GdjeSuBikovi kaže... Dabog da ti dica igrala na toj i5-ici umisto na ryzenu.
14 godina
offline
Anime

Radije gledaj superiorniji 7 deadly sins: https://myanimelist.net/anime/33834/Sin__Nanatsu_no_Taizai

 

 

Remember, remember the 5th of November, the gun powder treason and plot. I know of no reason why the gun powder treason should ever be forgot.
6 godina
offline
Re: Anime

Pogledano... 2 put!

GdjeSuBikovi kaže... Dabog da ti dica igrala na toj i5-ici umisto na ryzenu.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Anime
Link ne radi vise?!?! Imal koji drugi?
12 godina
neaktivan
offline
Anime

Pogledao Demon Slayer: Mugen train, obavezno pogledati, animacije, VA, muzika, sve je vrhunski odradjeno i sam film je vrijedan pogleda koliko je dobar.

10 godina
offline
Re: Anime

jučer ga skinuo i čeka me XD

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
5 godina
offline
Anime

Svak dan ponovno zaboravim da je izašao... Damn!    

Live long and prosper.
10 godina
offline
Anime

Ej ekipa je li netko zna gdje mogu pogledat ili "nabavit" Dragon Ball ne Z ni super nego prvu gdje je Goku jos mali?

Origin_Steam: hrka11
12 godina
offline
Re: Anime
hrka11 kaže...

Ej ekipa je li netko zna gdje mogu pogledat ili "nabavit" Dragon Ball ne Z ni super nego prvu gdje je Goku jos mali?

 odeš na neki torrent site i napišeš dragon ball u serach 

poredaš ih npr po veličini i naići ćeš na dosta kolekcija

15 godina
offline
Re: Anime
hrka11 kaže...

Ej ekipa je li netko zna gdje mogu pogledat ili "nabavit" Dragon Ball ne Z ni super nego prvu gdje je Goku jos mali?

 Imam ja na kazeti snimljeno jos dok se na Novoj TV emitiralo pa ak trebas mog ti posudit 

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
10 godina
offline
Re: Anime
nex987 kaže...
hrka11 kaže...

Ej ekipa je li netko zna gdje mogu pogledat ili "nabavit" Dragon Ball ne Z ni super nego prvu gdje je Goku jos mali?

 odeš na neki torrent site i napišeš dragon ball u serach 

poredaš ih npr po veličini i naići ćeš na dosta kolekcija

 A to sam prvo oprobao i izbaciva mi sve ostalo osim ove prve serije,posalji mi u pm ako znas di nac.

Gledao sam na torrenthr.org i rarbg2019.org.

Origin_Steam: hrka11
10 godina
offline
Re: Anime

nyaa.si

 

najbolji site za anime, tamo ćeš naći sigurno

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
10 godina
offline
Anime

Rijeseno,hvala!

Origin_Steam: hrka11
5 godina
offline
Anime

Castlevania, sezona 4.

 

Super, nema se što prigovorit.

Live long and prosper.
5 godina
offline
Anime

Pogledao sam prvu sezonu 7 Deadly Sins.

 

Skroz su dobri, puno bolji nego sam mislio prije gledanja.

Live long and prosper.
15 godina
offline
Re: Anime
Predzadnja epizoda 4 sezone fenomenalna.
Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
13 godina
offline
Anime
Morao sam provjeriti taj hype oko Demon Slayer pa sam pogledao prvu sezonu i film.
I stvarno fenomenalan anime. Odlično prikazana bratska ljubav, slična je u biti priča kao i kod Fullmetal Alchemist. Sviđa mi se što i demonima daju mali backstory pa da se bar nekako može vidjeti zašto su tako postali.
Animacija mislim da ne može biti bolja, a soundtrack je poseban.
Sad se nećkam bi li pročitao mangu do kraja ili strpljivo čekati ekranizaciju. Iako znam će trebati godine do toga...
15 godina
offline
Re: Anime

Ja krenio gledat film i ugasio ga nakon pol sata. Nije mi nesto primamljivo izgledalo i reko nema mi smisla gubit vrijeme na to.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
6 godina
offline
Re: Anime

Priča je sve u tom animeu.

GdjeSuBikovi kaže... Dabog da ti dica igrala na toj i5-ici umisto na ryzenu.
13 godina
offline
Re: Anime
AmonZero kaže...

Ja krenio gledat film i ugasio ga nakon pol sata. Nije mi nesto primamljivo izgledalo i reko nema mi smisla gubit vrijeme na to.

 Prekinuo si točno kada počinje akcija do kraja. I jesi pogledao 1. sezonu? Jer po meni, iznimno je bitno pogledati seriju prije filma. Ne bi ni meni film bio napet da nisam bio upućen u to.

15 godina
offline
Re: Anime

Nisam gledao prvu sezonu, nego su ljudi hvalili film i reko ajd da vidim kolko ce mi se svidit i uso sam u njega bez ikakvog predznanja. Mislim ak me nemos hookat i dat mi nesto zanimljivo u prvoj trecini filma onda neamo tu sta pricat.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
13 godina
offline
Anime
Pa da, film je u biti za one koji prate seriju i mangu. Ne znam kak ti misliš da te film može odmah navući ako direktno nastavlja priču iz serije/mange.
I baš zato mi se sviđa što je film canon. A ne kao recimo My Hero Academia filmovi koji nisu.
14 godina
offline
Anime

nisam baš ljubitelj Anime.a ali sam pogledo Vinland Saga i  Attack of Titan (fenomenalna serija, vuče me na Game of Thrones). Pa ako moze kakva preporuka sa odlicnom pricom i likovima.

 

btw. u planu imam pogledat Steins Gate (dojmovi)?

Poruka je uređivana zadnji put pon 31.5.2021 19:20 (serlok).
14 godina
offline
Re: Anime
serlok kaže...

nisam baš ljubitelj Anime.a ali sam pogledo Vinland Saga i  Attack of Titan (fenomenalna serija, vuče me na Game of Thrones). Pa ako moze kakva preporuka sa odlicnom pricom i likovima.

 

btw. u planu imam pogledat Steins Gate (dojmovi)?

 Ako voliš Tarantina, pogledaj Baccano!

 

Ako voliš trilere, pogledaj Death Note ili Monster.

 

Ako voliš mind games/gambling pogledaj One Outs (ja nikad baseball nisam gledao niti ga volim, ali mi je ovaj anime bio odličan)

 

Ako voliš time travel pogledaj Steins;Gate kao što si i pronašao sam, solidan je, možd malo previše "animeovski".

 

Ako voliš avanturu, Fullmetal Alchemist Brotherhood je najbolji.

 

Ako voliš nešto što je veće od svemira i rule-of-cool, Tengen Toppa Gurren Lagann.

 

Ako voliš sport (i najbolje likove) Ping Pong the Animation.

Evo ovo sve što sam ti predložio je brzo i gotovo. (jedino one outs se nastavlja radnja u mangi dalje, koja je odavno gotova btw)

Remember, remember the 5th of November, the gun powder treason and plot. I know of no reason why the gun powder treason should ever be forgot.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice