Anime izdvojena tema

poruka: 3.996
|
čitano: 744.676
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
offline
Anime

https://www.wcostream.com/hataage-kemono-michi-episode-1-english-subbed

 

Ovo je presmiješano, skroz slučajno sam naletio na ovo i sad baš uživam u jednom lagano poremećenom i presmiješnom animeu.

Live long and prosper.
12 godina
offline
Anime

Preporuka za RE: Zero - Starting Life in Another World, sad sam ponovo pogledao prvu sezonu Directors cut, opet odlična, nadam se da druga sezona neće razočarati

6 godina
offline
Anime

Gledam Fairy Tail, navukao sam se.  100 epizoda u mjesec dana, zabavno je.

12 godina
offline
Re: Anime
cvaja997 kaže...

Gledam Fairy Tail, navukao sam se.  100 epizoda u mjesec dana, zabavno je.

 Nažalost poslje je sve lošiji i lošiji, priča ni glave ni repa, razvoja likova nema, jedva sam se natjerao da pogledam do kraja

10 godina
offline
Re: Anime

Ja sam na Baki (li-la), Boruto (meh), tower of God (ok), assassination classroom (odličan), full time magister (vidio neki dan da je izašla 4-ta sezona, čekam da uhvatim vremena, ooooodlične prve tri)

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
5 godina
offline
Re: Anime

Dobar je Boruto, dobiva nepotreban hate...

10 godina
offline
Re: Anime

ne kažem da je loš...ali ako si odrastao kao ja uz Naruta onda ti je ovo meh...

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
5 godina
offline
Re: Anime
cvaja997 kaže...

Gledam Fairy Tail, navukao sam se.  100 epizoda u mjesec dana, zabavno je.

 Fairy Tail je bio zabavan, ali i meni je dosadio do kraja. Dobro mi je bilo što nisam morao pratit 200 epizoda razvoja likova koji polako otrivaju svoje moći i snagu, nego dođe Natsu i odmah pokaže sve što zna. E sad, to je i dvosjekli mač, jer sam isti potez vidio tisuću puta i dosadi više.

 

Bolje od Fairy Taila, a nekako me podsjeća na njega, je Black Clover. Puno smislenije i bolja priča, pogotovo sad kad se malo razvilo sve i kad znamo malo više pozadine u svijetu magije i demona.

 

Nedavno je izašao i Dragon's Dogma od Netflixa. Nije loše, 7 epizoda i gotovo.

Live long and prosper.
6 godina
offline
Anime

Meh, stao sam, dosadilo je. Pogledao najbolje borbe na kraju na YT i gotovo. Postalo je predvidljivo. Volim Erzu, samo zbog nje bih se mogao silit gledat, ali nema smisla.

5 godina
offline
Anime

Ali ljudi, BAKI. Baki Hanma. Koji brutalan crtani. Nikad još nisam vidio ovako brutalne scene borbe, a svašta sam gledao. Ovi fajtovi su nešto spektakularno, pogotovo kad dođe Kaoru Hanayama. Govorim o novom Bakiju, jer vidim da ima i neki stari, kad je bio klinac još. Nisam taj stari gledao, ali ovaj novi je graphical violence level 100. Vrhunski i svaka preporuka. Malo kad se mogu vidit ovakve scene u jednom animeu. Osim japanaca, nitko drugi ne bi napravio i izdao ovako nešto, nema teorije. Ajme, a kako je tek prikazan odnos Bakija i one njegove cure, majko mila koja neugoda, meni je to bilo neugodno za gledat, pravi japanci, nema šta.

Live long and prosper.
9 godina
online
Re: Anime
Filox kaže...

Ali ljudi, BAKI. Baki Hanma. Koji brutalan crtani. Nikad još nisam vidio ovako brutalne scene borbe, a svašta sam gledao. Ovi fajtovi su nešto spektakularno, pogotovo kad dođe Kaoru Hanayama. Govorim o novom Bakiju, jer vidim da ima i neki stari, kad je bio klinac još. Nisam taj stari gledao, ali ovaj novi je graphical violence level 100. Vrhunski i svaka preporuka. Malo kad se mogu vidit ovakve scene u jednom animeu. Osim japanaca, nitko drugi ne bi napravio i izdao ovako nešto, nema teorije. Ajme, a kako je tek prikazan odnos Bakija i one njegove cure, majko mila koja neugoda, meni je to bilo neugodno za gledat, pravi japanci, nema šta.

 

jel to ono na netflixu? neki fajteri jel?

5 godina
offline
Re: Anime
Cansee kaže...
Filox kaže...

Ali ljudi, BAKI. Baki Hanma. Koji brutalan crtani. Nikad još nisam vidio ovako brutalne scene borbe, a svašta sam gledao. Ovi fajtovi su nešto spektakularno, pogotovo kad dođe Kaoru Hanayama. Govorim o novom Bakiju, jer vidim da ima i neki stari, kad je bio klinac još. Nisam taj stari gledao, ali ovaj novi je graphical violence level 100. Vrhunski i svaka preporuka. Malo kad se mogu vidit ovakve scene u jednom animeu. Osim japanaca, nitko drugi ne bi napravio i izdao ovako nešto, nema teorije. Ajme, a kako je tek prikazan odnos Bakija i one njegove cure, majko mila koja neugoda, meni je to bilo neugodno za gledat, pravi japanci, nema šta.

 

jel to ono na netflixu? neki fajteri jel?

 Nemam pojma jel na Netflixu, ne koristim te servise koji se plaćaju.

 

Fajteri, na šake se mlate, brutalni su, lome i drobe sve.

Live long and prosper.
5 godina
offline
Anime

Nedavno je i završio još jedan dio Sword Art Online franšize, Alicization, War of Underworld. Meni je bio dobar kao i sve ostalo s Kiritom Kirigayom, Kuro no Kenshi. Odlična je ideja i sviđa mi se realizacija.

Live long and prosper.
10 godina
offline
Re: Anime
Cansee kaže...
Filox kaže...

Ali ljudi, BAKI. Baki Hanma. Koji brutalan crtani. Nikad još nisam vidio ovako brutalne scene borbe, a svašta sam gledao. Ovi fajtovi su nešto spektakularno, pogotovo kad dođe Kaoru Hanayama. Govorim o novom Bakiju, jer vidim da ima i neki stari, kad je bio klinac još. Nisam taj stari gledao, ali ovaj novi je graphical violence level 100. Vrhunski i svaka preporuka. Malo kad se mogu vidit ovakve scene u jednom animeu. Osim japanaca, nitko drugi ne bi napravio i izdao ovako nešto, nema teorije. Ajme, a kako je tek prikazan odnos Bakija i one njegove cure, majko mila koja neugoda, meni je to bilo neugodno za gledat, pravi japanci, nema šta.

 

jel to ono na netflixu? neki fajteri jel?

 je na netflixu je...ne znam, ok je za pogledat...al osobno nisam previše impresioniran...nije mi to klasični anime, više kako si i napisao crtani :)

al sam zapeo za OP anime The Misfit of Demon King Academy ko budala  i The God of High School mi je odličan.

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
5 godina
offline
Re: Anime
nex987 kaže...

Preporuka za RE: Zero - Starting Life in Another World, sad sam ponovo pogledao prvu sezonu Directors cut, opet odlična, nadam se da druga sezona neće razočarati

 Jučer počeo gledat i dobar je, negdje sam oko osme epizode, za sada mi se sviđa, fino napreduje priča, fino se razvijaju likovi, ali nisam baš skroz zagrizao, kao na neke druge.

 

Ovo sam počeo gledat, jer sam upravo dovršio gledat That time I got reincarnated as a slime, odnosno Tensei Shitara Slime Datta Ken. Odličan, slično Overlordu u nekim stvarima, ali nije Lord of the Undead u pitanju, nego obični mali slime. 

 

I'm not a bad slime!

 

Super mi je Slime, potvrdili su drugu sezonu koja bi uskoro trebala krenut.

 

EDIT:

 

Nakon još desetak epizoda Re:Zero moram priznat da se sve malo zakompliciralo, postaje mračnije, inteligentnije i ozbiljnije. Više volim neozbiljnu zabavu za miran san, ali mislim da je ovako anime postao kvalitetniji, iako nešto teži za gledanje. U svakom slučaju, poprilično originalna priča. Dobar je Re:Zero, samo se sve nadam da će se glavni lik uspit skulirat do kraja.

Live long and prosper.
Poruka je uređivana zadnji put čet 15.10.2020 14:45 (Filox).
6 godina
offline
Re: Anime
nex987 kaže...

Preporuka za RE: Zero - Starting Life in Another World, sad sam ponovo pogledao prvu sezonu Directors cut, opet odlična, nadam se da druga sezona neće razočarati

 Jel ima nastavak ovoga? Moram priznat da je dobro. Pogledao sam svih 25 epizoda, al priča je ok. Htio bih još haha.
Edit: ima 2. sezona, zasad 13 epizoda, I think?

GdjeSuBikovi kaže... Dabog da ti dica igrala na toj i5-ici umisto na ryzenu.
Poruka je uređivana zadnji put ned 29.11.2020 0:13 (cvaja997).
12 godina
offline
Anime

da Re: Zero nije lagan za pratiti i kad misliš da je glavni lik naišao...počne agonija 

nevezano za anime ali ovaj metal bend 

10 godina
offline
Re: Anime
nex987 kaže...

da Re: Zero nije lagan za pratiti i kad misliš da je glavni lik naišao...počne agonija 

nevezano za anime ali ovaj metal bend 

 a japanci, kaj da ti velim :)

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
5 godina
offline
Re: Anime
MasterG kaže...

Cautious Hero: The Hero Is Overpowered but Overly Cautious - po meni solidan novi anime, klasični NEgejmer style...kad počnete gledat shvatit ćete  - preporuka

The Rising of the Shield Hero - također anime na sličnu tematiku, također solidan - po ozbiljnosti bih rekao i bolji od gornje navedenog - preporuka

 

nikako da se natjeram pogledat Vinland saga - ima jako dobru ocjenu i mišljenja gledaoca...al kad nisam ja za to ako nije neki SF, iako sam skinuo sve i čeka me 

 

 

Odgledao Cautious Hero - Kono Yūsha. Skroz je dobar.

Ovaj Rising of the Shield Hero planiram gledat uskoro.

 

Sad gledam Jujutsu Kaisen. Novo, tek je 11 epizoda izašlo, jučer odgledao i baš sam zadovoljan.

Live long and prosper.
10 godina
offline
Re: Anime

gledam ga i ja...ok je, nije mi nešto sjelo baš previše, lai je definitivno gledljivo.

pogledaj The daily life of an immortal king...meni odličan

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
15 godina
offline
Anime

Krenio AoT zadnja sezona, jel pratite ? 

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
12 godina
offline
Re: Anime

Pratim pratim :)))
Odlicno su prve dvije epizode napravili, vidi se da je malo drukciji stil kod Mappa studia ali sam se navikao vec. Jos 2 ep ja msm pa bi mogli doci do dolaska Survey Corpsa 

6 godina
offline
Re: Anime

Da, sredina 1. sezone. Za one koji misle da je osrednji anime, ne slazem se. Dobar je i vrlo dobar. Priča je super složena i razradena. Točno se zna što žele i kojim pravcem idu. Svida mi se tajnovitost. Animacija i uvodna muzika, nisam ljubitelj. Sve u svemu dobar anime.

GdjeSuBikovi kaže... Dabog da ti dica igrala na toj i5-ici umisto na ryzenu.
15 godina
offline
Re: Anime
Meni je super kad ga prvi put gledas. Sjecam se da sam ga htio pogledat ponovo prije sezonu, dvije (da se prisjetim i ponovo zabavim) i nisam se mogo natjerat. Tolko praznina i rupa izmjedju bitnih radnji mi se previse bilo i onda sam zakljucio da taj anime vise nikad necu gledat ispocetka. Al kad ga gledas prvi put, remek dijelo
Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
12 godina
offline
Re: Anime
Neznam, prve trii sezone prati mangu skroz skoro, rupa bas i nema. Treca sezona je malo sporija, barem part 1. Nova sezona ako je netko citao mangu ima masu preokreta i iznenadjenja. Ja nedavno prije nove sezone opet sve pogledao.
5 godina
offline
Anime

Ja mislim da sam ja jedan od rijetkih koji obožava razne anime i mange, ali mi taj Attack on Titan nikako nije sjeo. Bezveze mi je sve, od početka bilo, prestao sam gledat prije kraja prve sezone. Neznam zašto, sve skupa, radnja i svijet me baš nije oduševilo. Čudno, znam.

Live long and prosper.
6 godina
offline
Anime

Malo predaha od AoT. Jujutsu Kaisen. Čovječe. To i God of highschool. Moderna animacija je brutalna. Preporuka, izlazi petkom 1 epizoda.

GdjeSuBikovi kaže... Dabog da ti dica igrala na toj i5-ici umisto na ryzenu.
12 godina
online
Anime

ekipa evo malo ću upasti kao padobranac ali ne znam gdje drugo da pitam. Jel zna netko gdje bi se moglo naći/pogledati pokemon filmove?

Znači ova lista: https://www.pokemon.com/uk/pokemon-episodes/pokemon-movies/ 

 

5 godina
offline
Anime

Pogledao The Misfit of Demon King Academy. Vrhunski, sve do 2 scene kad počnu pjevat.    

Live long and prosper.
10 godina
offline
Re: Anime
Filox kaže...

Pogledao The Misfit of Demon King Academy. Vrhunski, sve do 2 scene kad počnu pjevat.    

 da, ono pjevanje sam samo zastao onak WTF se događa sad XD

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice