Volan za PC ali kvalitetan i dobar :D

poruka: 160
|
čitano: 52.997
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Volan za PC ali kvalitetan i dobar :D

btw jel normalno da na f1 2018 volan bude punoo tvrdi, recimo na ravnici je bas tvrd (sto mi se svidja ), dok recimo na raceroom je dosta mekan, kao da nemam nekog otpora na ravnici, sad koja postavka utjece na to?

Zaradite do 150 dolara dnevno testiranjem aplikacija http://bit.ly/2iPkkYu
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Volan za PC ali kvalitetan i dobar :D

moguce, i vrlo vjerojatno, da razlicite klase auta imaju razlicit osjecaj, ako se igra vec poziva na simulaciju..

 

pogledaj si za svaku igru preporucene postavke negdje na netu i kaj koja postavka tocno znaci, i onda si oko toga gradi svoj setup.

FFB, spring, damper, center imaju skoro svi volanu na trzistu, neke je preporuceno i ugasiti (ne znam sad napamet koje i zasto).

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
12 godina
offline
Volan za PC ali kvalitetan i dobar :D

spring, damper kazu da je najbolje ugasiti, zasto? ne znam

 

ugasio sam ugl.. 

 

navikao sam se vec, lakse je igrati, iako nisam jos brz kao na gamepadu (ali tamo sam koristio automatic mjenjac)

 

btw koristite li pomagala? tipa abs i tracking control? ja sam stavio sam kao factory abs i factory TC

Zaradite do 150 dolara dnevno testiranjem aplikacija http://bit.ly/2iPkkYu
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Volan za PC ali kvalitetan i dobar :D

ABS nastojim imati na factory, a TC ili skroz off ili na prvoj najmanjoj mogucoj opciji. TC uglavnom blokira gas na izlazima iz zavoja i tu se moze izgubiti dosta vremena ako je preagresivan

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
10 godina
offline
Re: Volan za PC ali kvalitetan i dobar :D
exer1234 kaže...

 

 

btw koristite li pomagala? tipa abs i tracking control? ja sam stavio sam kao factory abs i factory TC

 ABS uvijek ON, da uopce mozes kocit zesce kad skreces. TC ako ima ostavi na prvoj crti, poslije kad se ufuras mozes slobodno njega off a tad ce ti se auto "bacat" po cesti pogotovo ak je zadnji pogon...

13 godina
online
Re: Volan za PC ali kvalitetan i dobar :D

Vozim naravno ko pravi bez ikakvih pomagala, odnosno kakav je auto/formula/kamion i inače. 

10 godina
offline
Re: Volan za PC ali kvalitetan i dobar :D
itomic009 kaže...

Vozim naravno ko pravi bez ikakvih pomagala, odnosno kakav je auto/formula/kamion i inače. 

 Ne vozis valjda trke bez absa ? Pa ja bi zavrsio u zidu sa kojim brzinama ulazim u zavoj, isto tako u zavojima istovremeno kocim i dodajem gas tak da bi meni kocnice zablokirale

12 godina
offline
Re: Volan za PC ali kvalitetan i dobar :D
itomic009 kaže...

Vozim naravno ko pravi bez ikakvih pomagala, odnosno kakav je auto/formula/kamion i inače. 

 probao sam bez ABS i nema sanse, eventualno ako imas vrhunske pedale (nazalost na GT nisu), pa da imas bas dobar osjecaj, inace nema sanse..

sto se tice TC, tu bi se dalo naviknuti, ostalo mi ne treba, ni ne koristim, 

 

 

btw evo skinio AC i igrao malo, fina je, ajd preporucite neke staze itd sta da poskidam

Zaradite do 150 dolara dnevno testiranjem aplikacija http://bit.ly/2iPkkYu
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.3.2020 17:18 (exer1234).
16 godina
offline
Re: Volan za PC ali kvalitetan i dobar :D

Spa, Suzuka, Laguna seca, Sonoma, Nurb.

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
13 godina
online
Re: Volan za PC ali kvalitetan i dobar :D

 Zadnje vrijeme realno igram jako malo, ali sad kako smo u karanteni, vraća mi se opet želja kad sam svakako u stanu stalno . F1 2018 igram i to vozim na najtežim postavkama, bez ikakvih uključenih pomagala te isključivo samo kokpit camera (ovako kao što se vidi u drugom djelu clipa). Kad igram ETS, kamion mi ima ABS . Od auta igram Project Cars 2 i tu kako koji auto jer se kod nekih ne može ugasiti ABS i slično. Tu u pravilu vozim na off, ako ima opcija. Ako je auto takav da nema, odnosno da se ne gasi, onda tako vozim. Imam G27 volan, dobre su pedale. Gle, ja to volim i meni što bliže stvarnosti, to bolje.   Evo jedan clip s testiranja, još od prije kad sam više igrao pa da vidiš malo .

 

12 godina
offline
Volan za PC ali kvalitetan i dobar :D

odigrao neku brdsku s nekom starom skodom, vrh

Zaradite do 150 dolara dnevno testiranjem aplikacija http://bit.ly/2iPkkYu
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.3.2020 18:57 (exer1234).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Volan za PC ali kvalitetan i dobar :D
itomic009 kaže...

 Zadnje vrijeme realno igram jako malo, ali sad kako smo u karanteni, vraća mi se opet želja kad sam svakako u stanu stalno . F1 2018 igram i to vozim na najtežim postavkama, bez ikakvih uključenih pomagala te isključivo samo kokpit camera (ovako kao što se vidi u drugom djelu clipa). Kad igram ETS, kamion mi ima ABS . Od auta igram Project Cars 2 i tu kako koji auto jer se kod nekih ne može ugasiti ABS i slično. Tu u pravilu vozim na off, ako ima opcija. Ako je auto takav da nema, odnosno da se ne gasi, onda tako vozim. Imam G27 volan, dobre su pedale. Gle, ja to volim i meni što bliže stvarnosti, to bolje.   Evo jedan clip s testiranja, još od prije kad sam više igrao pa da vidiš malo .

 

 Pa cekaj, hoces reci da auti u realnosti automatski imaju iskljucen ABS i TC ? Mozda ovi stari da, ali noviji sigurno ne... Iako nit na starijim autima u ACu nema po defaultu TCa

16 godina
offline
Re: Volan za PC ali kvalitetan i dobar :D
exer1234 kaže...

odigrao neku brdsku s nekom starom skodom, vrh

 Ja sam vozio Lanciu Fulviu po nekoj random stazi na nekom serveru, predobro.

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.3.2020 0:17 (nixass).
4 godine
odjavljen
offline
Re: Volan za PC ali kvalitetan i dobar :D
exer1234 kaže...

Dakle, htio bih si uzeti neki malo bolji volan za pc, uglavnom su to trke, tako da i nema neke potrebe za puno stupnjeva okretaja, ali nema veze

 

sta kazete na ovo? akcija je

 

 

https://www.mediamarkt.de/de/product/_thrustmaster-t150-rs-inkl-2-pedalset-ps4-ps3-pc-2029180.html

 Kako si ono napisao u drugoj temi, nije sad vrijeme za trošit novce 

Have no fear, Vlad is here
12 godina
offline
Re: Volan za PC ali kvalitetan i dobar :D
VladimirLem kaže...
exer1234 kaže...

Dakle, htio bih si uzeti neki malo bolji volan za pc, uglavnom su to trke, tako da i nema neke potrebe za puno stupnjeva okretaja, ali nema veze

 

sta kazete na ovo? akcija je

 

 

https://www.mediamarkt.de/de/product/_thrustmaster-t150-rs-inkl-2-pedalset-ps4-ps3-pc-2029180.html

 Kako si ono napisao u drugoj temi, nije sad vrijeme za trošit novce 

 pa i nije, da, ali zivim u njemackoj, trenutno nemam problema s poslom itd tako da si mogu priustiti ovo dok sam u "izolaciji"..

 

 

btw koji DLC za AC se najvise igra? sta da kupim?

 

 

btw nasao sam nacin kako namjestiti wheel steering degree bez da se vise zajebavam s tim

Zaradite do 150 dolara dnevno testiranjem aplikacija http://bit.ly/2iPkkYu
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.3.2020 17:37 (exer1234).
16 godina
offline
Re: Volan za PC ali kvalitetan i dobar :D

iz mog iskustva, u control panelu od volana ostavis sve na max ili default, a onda u igri namjestas kako ti pase.

 

vezano za AC, mislim da se online vise vozi preko simracingsystem plugina nego preko open lobbya

https://www.simracingsystem.com/

 

ne znam jel DLC uopce potreban uz sve ovo.

btw di si u njemackoj?

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
12 godina
offline
Volan za PC ali kvalitetan i dobar :D

frankfurt, ti?

 

https://www.simracingsystem.com/

 

kako to funkcionira? vidim da sam vec logiran (ne znam ni sam kad sam napravio racun tamo hmmm), 

 

 

nervira me sto ima dosta idiota, namjerno se zabija u tebe, nikako zavrsit utrku 

 

i da li hoce tko igrati? cisto da vidim gdje sam, naravno nisam jos dovoljno dobar, ali da vidim kaliko sam sporiji od vas

Zaradite do 150 dolara dnevno testiranjem aplikacija http://bit.ly/2iPkkYu
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.3.2020 18:04 (exer1234).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Volan za PC ali kvalitetan i dobar :D

simracingsystem bas funkcionira na nacin da rangira ljude i tjera ih da budu fer i korektni.

ja trenutno nemam graficku u komp pa ne mogu upogoniti AC, igram GT Sport na PS4 sad.

 

simracingsystem - registriras se, skines klijent i on te poveze sa drugim vozacima. svaka 2h (ako se ne varam) ide jedna utrka sa predefiniranom stazom i autima, vozis kvalifikacije i nakon toga utrka.

 

(ja sam minhen)

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
12 godina
offline
Re: Volan za PC ali kvalitetan i dobar :D
nixass kaže...

simracingsystem bas funkcionira na nacin da rangira ljude i tjera ih da budu fer i korektni.

ja trenutno nemam graficku u komp pa ne mogu upogoniti AC, igram GT Sport na PS4 sad.

 

simracingsystem - registriras se, skines klijent i on te poveze sa drugim vozacima. svaka 2h (ako se ne varam) ide jedna utrka sa predefiniranom stazom i autima, vozis kvalifikacije i nakon toga utrka.

 

(ja sam minhen)

 vidim da sam regan prije 3 dana (ne sjecam se zaista :D ) ali nisu mi jos odobrili account, tako da ne mogu skinuti clijent :( 

 

 

ali sam se navukao na volan i ovo, na pocetku je bilo teskooo, ali sad je vec dosta bolje, iako bih volio igrati neku ligu itd, cisto da bude konstanta, ovako stalno mijenjam automobiel i tesko se naviknuti

Zaradite do 150 dolara dnevno testiranjem aplikacija http://bit.ly/2iPkkYu
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.3.2020 18:28 (exer1234).
4 godine
protjeran
offline
Volan za PC ali kvalitetan i dobar :D

A polovni G27 ili G25? Ne kvare se a postoji i Logitech servis u Sloveniji koji povoljno mjenja matičnu ploču u volanu

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Volan za PC ali kvalitetan i dobar :D
itomic009 kaže...

 Zadnje vrijeme realno igram jako malo, ali sad kako smo u karanteni, vraća mi se opet želja kad sam svakako u stanu stalno . F1 2018 igram i to vozim na najtežim postavkama, bez ikakvih uključenih pomagala te isključivo samo kokpit camera (ovako kao što se vidi u drugom djelu clipa). Kad igram ETS, kamion mi ima ABS . Od auta igram Project Cars 2 i tu kako koji auto jer se kod nekih ne može ugasiti ABS i slično. Tu u pravilu vozim na off, ako ima opcija. Ako je auto takav da nema, odnosno da se ne gasi, onda tako vozim. Imam G27 volan, dobre su pedale. Gle, ja to volim i meni što bliže stvarnosti, to bolje.   Evo jedan clip s testiranja, još od prije kad sam više igrao pa da vidiš malo .

 

 ja sam isto neki dan počeo igrat fq 2018 na volanu koji je sigurno star nekih 15 godina, ovakav volan https://www.njuskalo.hr/gaming-oprema/volan-upravljac-pc-atomic-boxster-steering-wheel-pro-oglas-23353794

isto obavezno mora biti cockpit kamera, nema mi smisla igrat s volanom ako nije ta kamera


nego kak si podesio postavke volana?

16 godina
offline
Volan za PC ali kvalitetan i dobar :D

vezano za kameru, igram iz cockpita jedino ako mogu sakriti in-game volan, inace me zivciraju dva volana u vidnom polju..

ako se ne moze maknuti onda ili "na haubu" ili ispred haube "na cesti"

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Volan za PC ali kvalitetan i dobar :D

trust gxt 288 racing wheel

 

mišljenje o ovom volanu? 

 

ima li ga netko?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Volan za PC ali kvalitetan i dobar :D

Djecja igracka, 270 kut okretanja ti sve govori. 

 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Volan za PC ali kvalitetan i dobar :D
maminho #74 kaže...

trust gxt 288 racing wheel

 

mišljenje o ovom volanu? 

 

ima li ga netko?

vidim da je 90-100 eura nov, za manje novce uzmes rabljeni driving force GT.

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.4.2020 15:40 (nixass).
13 godina
offline
Volan za PC ali kvalitetan i dobar :D

100€ za to? Pljačka 

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Volan za PC ali kvalitetan i dobar :D

Kakvih 100€  Pa ja sam uzeo novi G29 za 120€ 

 

Radije kupim DFGT ili DFP po 50€ nego to smece za 100€

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Volan za PC ali kvalitetan i dobar :D

našo sam na njuškalu za 200kn

 

sigurno je bolji nego 15 god star atomic boxter pro koji imam

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Volan za PC ali kvalitetan i dobar :D

Cek a koji je trenutno best buy volan g29 ili ima nesto bolje a da nije previse skuplje ?

 

 

Bnet: mNik987#2148
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Volan za PC ali kvalitetan i dobar :D
toxic kaže...

Cek a koji je trenutno best buy volan g29 ili ima nesto bolje a da nije previse skuplje ?

 

 

 Ako si ciljas da imas kvacilo i da poslije kupis mjenjac onda G29, a ak ne mislis imat mjenjac poslije onda vjerovatno Thrustmaster TMX ili T150 s tim da sa njima se dobiju plasticne pedale.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice