Da li se HRT 2 emitira u HD?

poruka: 12
|
čitano: 8.518
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Da li se HRT 2 emitira u HD?

Ili je to bilo samo za vrijeme svjetskog prvenstva (lipanj 2014.)?

Poruka je uređivana zadnji put pon 8.6.2015 1:05 (Šime).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Da li se HRT 2 emitira u HD?

Samo za vrijeme SP-a je bilo a bude vjerojatno kad opet bude neko veliko natjecanje kao i OI. Npr. Slovenci imaju Prvi i Drugi program u HD-u kao i večina normalnih zemalja a kod nas? A čuj, možda bi trebalo 500 kn pretplatu plaćati da bi oni uveli trajni HD. Ali prvo uhljebe treba nahraniti.

---Life is ours, we live it our way---
Moj PC  
8 0 hvala 0
16 godina
offline
Da li se HRT 2 emitira u HD?

Da li HRT navodi neki valjani razlog zasto nisu jos presli na HD? Pa danas svaki normalni smartphone moze snimati u HD. Ako im samo dio opreme podrzava snimanje u HD, neka barem ostali sadrzaj upscale-aju.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Da li se HRT 2 emitira u HD?

Na HD će vjerojatno preći 2019. godine kada prelazimo na DVB-T2.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Da li se HRT 2 emitira u HD?

Dajte nemojte nasmijavati narod da će HTV prijeći na HD emitiranje. Pa jučer nisu bili u stanju prenositi utakmicu hrvatske reprezentacije iz Varaždina. Vjerojatno se pripremaju za 3 mjeseca tzv. "ljetne" sheme, a u stvari repriza 100x prije repriziranog programa. A to im mi omogućavamo plaćanjem pretplate.

Zora puca, bit će dana ...
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Da li se HRT 2 emitira u HD?

Izgovor zašto nema trajnog HD-a im je bio da nemaju dosta nasnimanog sadržaja u tom formatu, da bi sve trebali snimati u HD-u nadalje te da nemaju dovoljno opreme, nešto u tom smislu. Samo od pretplate godišnje uberu, da ne kažem ukradu preko milijardu kuna. Jadni oni, baš su sirotinja 

---Life is ours, we live it our way---
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Da li se HRT 2 emitira u HD?
vrinho kaže...

Izgovor zašto nema trajnog HD-a im je bio da nemaju dosta nasnimanog sadržaja u tom formatu, da bi sve trebali snimati u HD-u nadalje te da nemaju dovoljno opreme, nešto u tom smislu. Samo od pretplate godišnje uberu, da ne kažem ukradu preko milijardu kuna. Jadni oni, baš su sirotinja 

 pa onda nek prenose hd samo kad je neka utakmica (ili nešto što imaju), a ne da ovu jadnu sliku moramo gledati

nemam za potpis
13 godina
offline
Re: Da li se HRT 2 emitira u HD?
tenac kaže...

 pa onda nek prenose hd samo kad je neka utakmica (ili nešto što imaju), a ne da ovu jadnu sliku moramo gledati

Mislim da moraju imati poseban program za HD, ne mogu samo šaltati. Ali nije u tome problem, mene muči zašto se ljudi ne pobune malo više, pa ne treba biti netko raketni znanstvenik da izračuna samo prihode od pretplate, a gdje je ostalo.... Pa da se pitaju, pa jebote koga vraga mi to toliko plaćamo? Ali ne, ljudi, pardon ovce, bezpogovorno plaćaju i šute i zadovoljni su trenutnim stanjem i ne treba im očiti napredak. Ili država da ih stisne pa da im malo proviri u račune i knjige pa vide na što ovi puste milijune troše..... Oh wait, pa to je državna televizija. Silly me :)

---Life is ours, we live it our way---
13 godina
offline
Da li se HRT 2 emitira u HD?

Ja bi taj HRT ukinuo. 

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Da li se HRT 2 emitira u HD?

I ne bi bio neki gubitak, ljudima bi ostalo 80 kn koji ovi harače i svi sretni i zadovoljni. Osim onih uhljeba tamo naravno.

---Life is ours, we live it our way---
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Da li se HRT 2 emitira u HD?

Nebi ljudima nista ostalo, onda bi oni tih 80 kuna uzeli sebi - drzavi, ionako kazu da je TV pretplata neka vrsta nameta-poreza na audio-video uredjaje.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Da li se HRT 2 emitira u HD?
Bugov moljac kaže...

Nebi ljudima nista ostalo, onda bi oni tih 80 kuna uzeli sebi - drzavi, ionako kazu da je TV pretplata neka vrsta nameta-poreza na audio-video uredjaje.

 ...koje redovito placas zampu dobar postotak, bio ti kupio prazan CD ili audiosustav za veci koncert...

mojpismonosa
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice