Satelitska

poruka: 13
|
čitano: 22.335
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Satelitska

Pozdrav svima, ispričavam se ako sam napisao pod krivu temu satelitske. Dakle želim njemačke programe, pa ako imate neke prijedloge koju satelitsku, gdje kupit, bilo što, jer nisam baš upoznat s time pa... Dobro bi mi došla svaka informacija.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Satelitska

ak hoćeš free kanale,okreni antenu na hotbird(13E) ili Astru (19.2E),a od pretplate imaš sky de al to je preskupo

West Side
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Satelitska

Jel znas koja ti je oprema potrebna? Za receiver je navodno Topfield najkvalitetniji. Prvo sam imao quadro i stvarno sve zivo se pokvarilo. Nekada je zelena slika pa treba restart, daljinski radi, ali receiver uopce ne reagira vise na daljinski. znaci tu nemoj stediti, kupi kvalitetno, evo imam topfield i sve radi dobro neku pola godine :D

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Satelitska

Ok budem potražio taj Topfield, kaj mi je dalje potrebno, mislim imao sam ja prije satelitsku, ali nezz kak je sad, jer mi frendovi kažu da ne uzimam da su kodirali sve programe i da neću moć puno gledat, te da se sad plaća itd..., daj mi reci kolko programa hvataš (od prilike)?

13 godina
neaktivan
offline
Satelitska

Za njemačke programe ti je najbolja Astra 19.2 E . A taj satelit ima najjaći signal, pa za njega ti netriba nešto posebno tj. možeš kupiti i nešto manji satelitski pijat (tanjur), oko 80 cm (10 cm + -). LNB (nos na tanjuru) može biti i od 0.3 db (0.1 db je skuplji i najbolji ali nepotrebno). Reciver - tu nemam baš nekakvog iskustva , ali mislim da tu paziš samo na garanciju, jedino ako misliš kupiti reciver koji može primati kartice za zakljućane kanale, mada na Astri ima dosta neloših i otkljućanih kanala pa mislim da je i to nepotrebno. To sve možeš kuptiti u bilo kojem većem šopu gdje se može kupiti tehnologija.

 

EDIT: Malo kasnim (Kad se radu dvije stvari odjednom).

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.1.2011 17:06 (Maamen).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Satelitska

Hvala puno na savjetima, a dajte mi još recite kad bih uzimao ovaj na karticu, kolko bi me došlo? Mislim, jel skupo?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Satelitska

ma imat ces puno programa, ali neces one sto se placaju Premiere gdje su cijeli dan filmovi bez reklama, national geographic itd. a ja imam sve one najvaznije: prosieben, rtl, sat1, rtl2, dsf, eurosport, kabel1, super rtl, n24, n-tv, mtv i drugi sa muzikom, vox itd. ali imas brdo programa samo sto su korisni kao Z1 naspram Hrt-a rtl-a i slicnog.

 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Satelitska

Ovako imaš načine dekodiranja(poslat ću ti u inbox),ali to je šturo ništa nekad sam pratio premiere(Sky),cijeli Thor i IntelSat(sve u Nagri 2),ali sad možeš jedino nešto u BISS-u.
Što se "Švaba" tiče imaš ih na Astri(19,2E) na Astri_2(23,5E) i Astri_3(28E),većina kanala je FTV,a "DEKODIRANJE" zaboravi.
Ima nešto što se zove  Card Sharing ali to je nedozvoljeno i ilegalno i na mnogim forumima je Zabranjena tema.Objasnit ćuti u Inbox.{#}

SENAID
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Satelitska

e jesi se bacio na posao, zbog takvih kako ti propast će i cs.

13 godina
protjeran
offline
Re: Satelitska
nurofeg kaže...

e jesi se bacio na posao, zbog takvih kako ti propast će i cs.

I treba da propadne,radio sam ja to prije 2-3 godine bilo posla pravo,ali prestao kad sam vidio kako narod to iskorišrtava.
Zbog takvih kao(a ne kako) ti propast će kartice.

SENAID
14 godina
neaktivan
offline
Re: Satelitska

A kad propadnu kartice preko čega ćeš ti nuditi cs-a ???

 

Ajde šalji ljudima pm kome nudiš cs, ili idi na male oglase pa daj ponudu i mail, a ne nas ovdje piliti okolo na 100 poruka da imaš cs.

 

Evo i ja se pirkačim kod tebe ako mi daš Polaris da gledam !!!

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.7.2011 14:24 (nurofeg).
13 godina
protjeran
offline
Re: Satelitska
nurofeg kaže...

A kad propadnu kartice preko čega ćeš ti nuditi cs-a ???

 

Ajde šalji ljudima pm kome nudiš cs, ili idi na male oglase pa daj ponudu i mail, a ne nas ovdje piliti okolo na 100 poruka da imaš cs.

 

Evo i ja se pirkačim kod tebe ako mi daš Polaris da gledam !!!

Pročitaj još jednom šta sam napisao,da bavio sam se CS-om ali više NE.
Satelitski Resiver nisam upalio ima 6 mjeseci,imam IP tv isto se plaća koliko bi vi davali za CS,a usput je legalno.
Polaris,bolji je Total TV ili DIGI.

SENAID
11 godina
neaktivan
offline
Re: Satelitska
Pozz. Treba mi jedna strucna osoba u vezi satelitske opreme. Planiram doma gledati tv na 2 odvojena tv preko Cs ili neceg slicnog. Znaci molio bi nekog da mi navede svu potrebnu opremu za nekakvu srednju cijenu za prosjecnog Hrvata, znaci nista preskupo niti jeftin škart. Nije mi samom tesko pogledati na int. vec ja neznan koliko realno vrijedi neki komad opreme jer nisam upucen u to. Mozete se slobodno javiti i u inbox. Hvala
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice