QUADRO DT-265H DVB-T 2 prijemnik

poruka: 7
|
čitano: 724
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, Danny_HR, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 mjeseci
Quadro DT-265H DVB-T 2 prijemnik

Da li netko ima ovaj DVB-T2 prijemnik od Quadra, te kako pokriva signal ?

Inače, koliko ja znam Quadro nije dugo proizvodio DVB-T/T2 prijemnike ako se ne varam, ovo im je prvi T2 prijemnik, 

Vivax ih već proizvodi ma jedno 5 godina. Od Quadra samo su TV-i podržavali T2 i HEVC.

Naletio sam na njega u Quadro Web Shopu za 149,00 kn. Još se nudi uz njega WI-FI antenica, ne znam

čemu ona služi, valjda za neke aplikacije. 

Što se tiče izgleda, sličan je Opticumovom Nytru, a priključaka je malo jako.

Samsung UE46ES7000,Philips FR-996,Vivax HT-401,Samsung 3D BLURAY HT-H4500R,PS4 Slim 1TB,i Vip TV KAONMEDIA VM-1200
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
Re: Quadro DT-265H DVB-T 2 prijemnik

-prvo, kad nešto takvo pitaš možeš staviti link, tj lakše je nego tražiti..

-drugo, trgovci pišu gluposti, ne postoji wifi-antena-usb.. tj to nije 'antena' za wifi nego usb wlan adaprer, kao i svaki drugi samo što ima antenu + izgleda da konkretan uređaj podržava (kao što to podržava PC+driver) .. tj to se tad naziva dongle, priključak koji priključiš i radi (jer je direktno podržan tj ima driver u software-firmwareu uređaja jer bez tog ništa ne može raditi.. tj ne možeš samo tako priključit ineki uređaj negdje npr printer-miš-disk.. bilo što što može biti na usb kontroleru tj neće raditi ako nema podršku. Kako je ovo reklamirano, znači da podržava i da će raditi tj tad može koristiti wlan umjesto žice a kako radi možda dobro možda loše..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
13 mjeseci
ihush kaže...

-prvo, kad nešto takvo pitaš možeš staviti link, tj lakše je nego tražiti..

-drugo, trgovci pišu gluposti, ne postoji wifi-antena-usb.. tj to nije 'antena' za wifi nego usb wlan adaprer, kao i svaki drugi samo što ima antenu + izgleda da konkretan uređaj podržava (kao što to podržava PC+driver) .. tj to se tad naziva dongle, priključak koji priključiš i radi (jer je direktno podržan tj ima driver u software-firmwareu uređaja jer bez tog ništa ne može raditi.. tj ne možeš samo tako priključit ineki uređaj negdje npr printer-miš-disk.. bilo što što može biti na usb kontroleru tj neće raditi ako nema podršku. Kako je ovo reklamirano, znači da podržava i da će raditi tj tad može koristiti wlan umjesto žice a kako radi možda dobro možda loše..

Pa hvala sad za link, no ja sam napisao ko ima ovaj prijemnik i kakav mu je signal.

Samsung UE46ES7000,Philips FR-996,Vivax HT-401,Samsung 3D BLURAY HT-H4500R,PS4 Slim 1TB,i Vip TV KAONMEDIA VM-1200
11 godina

-signal nije stvar prijemnika.. svi su isti, nego imaš antenu. Osjetljivost prijemnika (tunera) može biti različita ali 99% je identično, tj sve te tržišne marke su identične-kopije samo drugi naziv za tržište ili većeg kupca koji tad može izmisliti svoj brand.

-problem ako čekaš da se javi netko tko ga ima, jer takve stvari nisu postojale prije npr godinu i tad je mala statiskička šansa da ga netko ima dok 'signal' ne znači ništa, tj radi ili ne i to ti tad ne može pomoći, tj može samo iskustvo da se npr smrzava, da je spor ili da je loš daljinski ali signal s tim nema veze. Sve je to isto i za taj iznos je to ok odnosno ovisi što trebaš, npr wlan tad je zanimljiv, inače nije, ako trebaš s dvostrukim tunerom (dok snimaš gledaš drugi program) tad tražiš takav a što se standarda tiče svi rade isto-jednako osim same kvalitete-plastike i sl. koju možeš povezati s cijnom ili proizvođačem.. no za taj iznos sasvim ok mada unutar desetak kuna imaš u bilo kojoj drugoj trgovini sličan (isti-drugi naziv..) uređaj.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
4 godine

Odlican je za te pare ,preko etherneta i wifi sticka mozes gledat iptv :)

23 mjeseca
QUADRO DT-265H DVB-T 2 prijemnik

Na Iptv-u,m3u lista je ogranićena na dvestotinjak programa,liste zato treba editirati!

0 0 hvala 0
4 godine
Re: QUADRO DT-265H DVB-T 2 prijemnik
Zapravo 500 kanala ,1000 redova .

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice