Novi MAXTV reciver

poruka: 1.588
|
čitano: 646.156
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Evo da Vam predstavim novi MAXTV reciver. Danas mi je došao na kućnu adresu, te će doći i svima drugima do kraja ove godine kao besplatna zamijena. Znači svi novi i svi stari korisnici će dobiti novi MAXTV reciver tokom ove godine. 

Ako imate kakvo pitanje slobodno me pitajte ili ako želite kakve dodatne slike samo recite.

Sve slike u boljoj rezoluciji ovdje na linku 

Poruka je uređivana zadnji put uto 9.5.2017 11:44 (Ivanjino96).
 
7 0 hvala 8
7 godina
neaktivan
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Moze koja slika receivera a ne kutije ;)
Potpis
13 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Foz-matija kaže...
Moze koja slika receivera a ne kutije ;)

Imaš u prvom postu link na slike postavljen jer ovdje na forum stavit sike je užas uploader sere 

Evo ti ponovo link 

16 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver

Prije par tjedana su već stavljene slike i pričalo se o novom uređaju tzv "NextTV".

 

Korisnik je slike još prije 2 tjedna stavio

http://imgur.com/gallery/aUPrQ

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
13 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Ag008 kaže...

Prije par tjedana su već stavljene slike i pričalo se o novom uređaju tzv "NextTV".

 

Korisnik je slike još prije 2 tjedna stavio

http://imgur.com/gallery/aUPrQ

 U redu ja evo nisam to još vidio ovdje na forumu tak da eto sam stavio ako ima negdje već daj link 

11 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Guta li više brzine taj novi uređaj, može li ga se zatražiti od njih već sada, koja je rezolucija kanala ?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Kazi ti meni sto ja dobijem sa tim "novim" reciverom a da nisam imao na starom?

Poruka je uređivana zadnji put uto 9.5.2017 12:12 (C3c1l).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
C3c1l kaže...

Kazi ti meni sto ja dobijem sa tim "novim" reciverom a da nisam imao na starom?

 Novije kodiranje programa te bi programi s vremenom trebali biti u boljoj kvaliteti

Novo sučelje 

13 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Silent horror1992 kaže...

Guta li više brzine taj novi uređaj, može li ga se zatražiti od njih već sada, koja je rezolucija kanala ?

 Za brzinu ne znam, ne može se zatražit dobit će se na kućnu adresu ili obavijest da si dođete u t centar po novi reciver 

 

11 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Ivanjino96 kaže...
Silent horror1992 kaže...

Guta li više brzine taj novi uređaj, može li ga se zatražiti od njih već sada, koja je rezolucija kanala ?

 Za brzinu ne znam, ne može se zatražit dobit će se na kućnu adresu ili obavijest da si dođete u t centar po novi reciver 

 

 

A kak si ga ti onda dobio ? Radiš kod njih ? 

13 godina
offline
Novi MAXTV reciver

kak si dobio taj novi STB?

jel ima nesto drugo osim pomoći pod aplikacijama? HBO GO mozda, Youtube?

kakvi su dojmovi u odnosu na stari STB, SD i HD kanali, jel se vidi kakva razlika? Jesi na optici? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Silent horror1992 kaže...
Ivanjino96 kaže...
Silent horror1992 kaže...

Guta li više brzine taj novi uređaj, može li ga se zatražiti od njih već sada, koja je rezolucija kanala ?

 Za brzinu ne znam, ne može se zatražit dobit će se na kućnu adresu ili obavijest da si dođete u t centar po novi reciver 

 

 

A kak si ga ti onda dobio ? Radiš kod njih ? 

Ne radim ja direktno ali da iz kuće mi netko radi i trenutno zaposlenici dobivaju ali uskoro će i ostali korisnici 

13 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Spike1983 kaže...

kak si dobio taj novi STB?

jel ima nesto drugo osim pomoći pod aplikacijama? HBO GO mozda, Youtube?

kakvi su dojmovi u odnosu na stari STB, SD i HD kanali, jel se vidi kakva razlika? Jesi na optici? 

 Ukućan mi je zaposlenik HT-a te zaposlenici dobivaju te nove recivere, a uskoro i ostali korisnici 

Trenutno pod aplikacije ima samo MOJ TV i kada na to kliknem izbaci mi poruku da je još u izradi 

Daljinski novi mi je mrak, još nisam imao sličan takav daljinski on me je oduševio sa kliktanjem tipki ne mogu opisati dok ne isprobate jendostavno potpuno drugačiji osječaj naspram starog daljinskog ko da prijeđete sa membranske tipkovnice na mehaničku na PC-u

HD paket nemam pa ne mogu ništa reći u vezi toga a SD kanali su mi ko i prije pošto je ovo 4K TV na koji je spojen MAXTV ali navodno bi se trebali i oni poboljšati i svi bi trebali se emitirati u većoj rezoluciji ali to treba sačekati dok zaživi do kraja platforma  

9 godina
neaktivan
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Da nova platforma je krenula i kao aplikacija na iOSu i Androidu.
Puno je bolja aplikacija nego stara i izgleda da je to sve ista aplikacija.
Puno bolje.
Nadam se da će napraviti aplikaciju i za Tizen, ma nadam se da će napraviti i za appleTV, ali znam da neće.
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Novi MAXTV reciver

I jel usb utor napokon nečemu služi ili su ga opet rozi mamlazi disejblali kompletno?

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Ivanjino96 kaže...

Evo da Vam predstavim novi MAXTV reciver. Danas mi je došao na kućnu adresu, te će doći i svima drugima do kraja ove godine kao besplatna zamijena. Znači svi novi i svi stari korisnici će dobiti novi MAXTV reciver tokom ove godine. 

Ako imate kakvo pitanje slobodno me pitajte ili ako želite kakve dodatne slike samo recite.

Sve slike u boljoj rezoluciji ovdje na linku 

 

E, jel ova kutija tako jako svijetli ili je to samo tako ispalo na slici?

 

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
13 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
djigibao kaže...

 E, jel ova kutija tako jako svijetli ili je to samo tako ispalo na slici?

Ovo je i meni upalo u oci. Ako je tako jako vjerojatno ce biti izolirano :P (ako bude radilo zbog daljinskog)

12 godina
neaktivan
offline
Re: Novi MAXTV reciver
djigibao kaže...

 

E, jel ova kutija tako jako svijetli ili je to samo tako ispalo na slici?

 Da, tako svijetli možda mrvicu slabije jer mi se cini kao da je ova slika oštrija, ali u principu to je to s tim da ti ne bi opet trebalo toliko smetati.

13 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
djigibao kaže...
Ivanjino96 kaže...

Evo da Vam predstavim novi MAXTV reciver. Danas mi je došao na kućnu adresu, te će doći i svima drugima do kraja ove godine kao besplatna zamijena. Znači svi novi i svi stari korisnici će dobiti novi MAXTV reciver tokom ove godine. 

Ako imate kakvo pitanje slobodno me pitajte ili ako želite kakve dodatne slike samo recite.

Sve slike u boljoj rezoluciji ovdje na linku 

 

E, jel ova kutija tako jako svijetli ili je to samo tako ispalo na slici? 

 Da svijetli tako i kad se ugasi MAXTV onda ta bijela lampica se ugasi pa upali ali kao slabije svijetli pa jace pa opet slabije pa se ugasi i tako u krug to me uzasno nervira. I jos jedna zamjerka je ta da sa starim reciverom Tv bio pojacan na 10 i sve se lijepo culo eventualno kad utakmicu gledam na 15 a danas gledao utakmicu trebo sam preko 30 stavit da bi nes normalno cuo. Uzasno je tih izlaz zvuka a cackao sam postavke i nigdje nema neko posebno pojacavanje osim preko daljinskog od recivera a tam je na 100 posto. Nadam se da ce to popraviti.

13 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
sisko93 kaže...
djigibao kaže...

 E, jel ova kutija tako jako svijetli ili je to samo tako ispalo na slici?

Ovo je i meni upalo u oci. Ako je tako jako vjerojatno ce biti izolirano :P (ako bude radilo zbog daljinskog)

 Meni osobno ne smeta a sto se tice daljinskog puno bolje lovi nego stari daljinski

12 godina
neaktivan
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Ivanjino96 kaže...

 Meni osobno ne smeta a sto se tice daljinskog puno bolje lovi nego stari daljinski

 Da, daljinski je nenormalno brz čak bi se reklo i previše. Inace sve je fluidnije, a u planu je softverska nadogranja koja će donijeti dosta novih stvari, a ujedno i popraviti trenutne greške.

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.5.2017 0:04 (Stux).
7 godina
neaktivan
offline
Re: Novi MAXTV reciver
I mene zanima ovo s usbom
Potpis
13 godina
offline
Novi MAXTV reciver

pridružujem se pitanju za usb 

jel ima kakav media player integriran u sustav?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Koliko vidim nema prikaza sata i datuma na skinu?
Pa to ima svaki najjeftiniji kineski risiver
 
1 1 hvala 0
9 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Imaš kakvu info dal misle proširiti osnovni paket sa dodatnim programima?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Novi MAXTV reciver

možda je  ali dal netko ima max tv na 6mj za 75kn, kako su mi ponudili? 
kako se to pokazuje u praksi.....

 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Uhh ako sam dobro vidio nema ni Scart ni Chinch konektore na sebi vise ?? Ako je tako to mi ne pashe tj. vracam ga nazad u tom slucaju dokle god radi stari.

--- Lewis --- www.lewis.tomsoft.hr --- Skype: lewis3d ---
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Lewis kaže...

Uhh ako sam dobro vidio nema ni Scart ni Chinch konektore na sebi vise ?? Ako je tako to mi ne pashe tj. vracam ga nazad u tom slucaju dokle god radi stari.

 Ima kabel koji sa 3.5mm pretvara na scart. A stari neces moci vratit tj koristit jer se ta platforma gasi zbog prelaska na novu

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.5.2017 9:50 (Ivanjino96).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Ivanjino96 kaže...

 USB port funkcionalan?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Za sad ne funkcionira nista sto osim standardni usluga HT-a, kodiranje programa je HEVEC, 1.6. ide nova nadogradnja gdje bi trebala biti dostupna vecina funkcija novog stb-a. Trenutno je sve u fazi testiranja i ispravljanja gresaka.
SD stream bi trebo ici po nekih cca 2.5 Mbita a HD po 4 i nesto.
Tako da je planirano da ce se ponudit svima svi HD programi jer cuclaju isto kao sada SD.
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice