LCD TV/Monitor P2770HD.

poruka: 1
|
čitano: 3.608
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Problemi sa teletekstom
Nemam zemaljsku antenu nego sam korisnik MAX Tva. Ono što me muči kod televizije je teletekst .
Problem je kada gledam teletekst pomoću daljinskog od televizije . Ono što mi se dešava je slijedeće
Pokrenem teletekst na HRTu i sve radi upišem broj 300 kako bi pogledao program i sve lijepo lista 301 pa 302 303 itd. Sada bih želio pogledati teletekst Nove Tv otvorim teletekst i ukoliko mi ne dođe odmah na broj 100 stisnem na daljinskom tipku meni . Tom tipkom osvježavam teletekst. Upišem broj 300 pojavi mi se program od Nove tv i tu počinju moji problemi …
tipkama + i - hoću da prelistam program nove tv dođem na 301 umjesto da se pojavi jutarnji program Nove tv med dođe program od HRTa idem opet + pojavi se popodnevni program Nove tv ukoliko navečer to radim oda mi teletekst prikaže jutarnji program pokaže i popodnevni i kad treba da pokaže večernji njega ne pokaže nego pokaže večernji program HRTa iako sam na programu Nove tv.
Ukoliko sam prije pratio program RTLa onda se programu teletekst Nove tv miješa sa teletekstima HRTa i RTLa
Ja nikako ne mogu da pronađem rješenje toga problema budući da mi se nekada nakon malo vremena teletekst radi normalno istina da moram malo pričekat pa nakon nekog vremena radi a nekad i nakon više sati kada okrenem neki drugi kanal na teletekst Nove tv ili RTLa miješa se teletekst HRTa isto tako i na nekom drugom kanalu se miješa teletekst od neke druge televizije
I na kraju da kažem kada teletekst krenem gledati pomoću daljinskog od MAX TVa onda radi sve savršeno nema nikakvih miješanja da recimo da na hrt-u na broju 303 pojavi se program RTL televizije
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice