Kablovska na digitalni reciver

poruka: 11
|
čitano: 18.688
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Kablovska na digitalni reciver

Pozdrav.Imam digitalni reciver Elit DVB-T SD 300 USB,na njega sam spojio kablovsku.Ali kad idem na automatsko trazenje ne nadje ni jedan kanal.Pa me interesuje moze li mi ko pomoci.

Core2duo E7200 2.53Ghz DDR2 2 GB DDR2-1066 DUAL CHANNEL KIT ASUS P5Q SE/R motherbard Ati HD4852 DDO 160 gb hard disc
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Kablovska na digitalni reciver

Taj resiver služi samo za zemaljsku digitalnu tv.Tebi za kabelsku digitalnu televiziju treba DVB-C resiver koji dobiješ od kabelskog operatera.

Sa ovim resiverom na koji si spojio kabelsku nemožeš gledati digitalne kabelske programe.

12 godina
neaktivan
offline
Kablovska na digitalni reciver

Ispravak

možeš gledati 

DVB-t Mpg2 i 4 

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Kablovska na digitalni reciver
digitalni risiver hdx2 globi, nemoguce sloziti kanale i sam se gasi.
marinko
8 godina
neaktivan
offline
Re: Kablovska na digitalni reciver

 Digitalni risiver HDx2 Globo, nemoguce složiti kanale da tako ostanu i sam se gasi.

marinko
8 godina
neaktivan
offline
Re: Kablovska na digitalni reciver

Digitalni risiver HDx2 dozvoljava složiti tv kanale ali ne ostanu. Isti se gasi bez obzira na podešavanje. U čemu je problem!

marinko
8 godina
neaktivan
offline
Re: Kablovska na digitalni reciver
Rifka kaže...
digitalni risiver hdx2 globi, nemoguce sloziti kanale i sam se gasi.

 

marinko
8 godina
neaktivan
offline
Re: Kablovska na digitalni reciver

kablovski risiver Globo HDx2, dozvoljava slaganje tv kanale ali ih vrati na pocetni polozaj. sam se gasi.

marinko
8 godina
odjavljen
offline
Kablovska na digitalni reciver

Jebate, ja bih ga nakon dva dana torpedirala u smeće, a ti se ovim baviš već skoro pola godine.

Znaš kako kažu za internet – muškarci su muškarci, žene su također muškarci, a klinci su tajni agenti. – Lastan, travanj 2010.
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Kablovska na digitalni reciver

Digitalni risiver HDX2 Globo ja ispravan dobro radi ali kad slozim kanale i postavim da se ne gasi, sve se vrati na staro.

marinko
15 godina
neaktivan
offline
Kablovska na digitalni reciver

Sve ostale teme su mrtve pa da ovdje pitam. Imam kablovsku tv tj tv sa CI Conax modulom i unutra je kartica. I dio programa mi je otključan a ostali nisu npr HD paket koji se dodatno plaća. Baš se ne razumijem ali da li je moguće kako otključati te programe I drugo pitanje čemu služe oni CAM Moduli npr ova dva

 

http://www.prejeftino.com/opisproizvoda.php?id=79

 

http://www.prejeftino.com/opisproizvoda.php?id=78

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice