Gledanje njemačkih programa

poruka: 6
|
čitano: 8.660
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Gledanje njemačkih programa

Da li zna netko kako gledati njemačke programe poput RTL i PRO7?

Gledao sam ih prije par godina, no onda su prešli na digitalno te ih više nisam mogao gledat.

Negdje sam čuo da mi treba DVB-S receiver ili takvo nešto?

Molim Vas za pomoć.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gledanje njemačkih programa

trebas digitalni satelitski prijemnik ili ti ga dvb-s. kad su prelazili na digitalno odmah sam si uzeo onoga koji podrzava i full hd tak da sam miran neko vrijeme

Poruka je uređivana zadnji put ned 29.9.2013 14:46 (Lord_Marko).
15 godina
offline
Re: Gledanje njemačkih programa
Lord_Marko kaže...

trebas digitalni satelitski prijemnik ili ti ga dvb-s. kad su prelazili na digitalno odmah sam si uzeo onoga koji podrzava i full hd tak da sam miran neko vrijeme

cek ali niti jedan se ne emitira u full HD (ofc ako ne placas dodatno svaki mjesec).

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
15 godina
offline
Re: Gledanje njemačkih programa

ima tu i tam neki. zdf ima u HD-u i slika je fenomenalna. kad su prelazili na digitalno onda sam morao kupiti prijemnik jer sam imao stari analogni pa sam odmah uzeo ovaj full hd i lcd tak da sam miran. ali da njemci lagano prelaze na hd

10 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje njemačkih programa
Lord_Marko kaže...

trebas digitalni satelitski prijemnik ili ti ga dvb-s. kad su prelazili na digitalno odmah sam si uzeo onoga koji podrzava i full hd tak da sam miran neko vrijeme

Znači treba mi DVB-S. I što unda s njim? Spojim u njega kabel od satelitske antene ili?

I može preporuka jeftinog DVB-S. Ne mora biti HD.

15 godina
offline
Re: Gledanje njemačkih programa

da prijemnik. spojis na satelirsku antenu, podesis tanjur ak ti nije vec podesen i trazis programe i to je to.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice