Evotv (Hrvatska pošta)

poruka: 126
|
čitano: 144.100
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Evo TV
14 godina
neaktivan
offline
Re: Evotv (Hrvatska pošta)
logan kaže...

Evo i ja sam prošli tjedan uzeo EvoTV. Procedura je jednostavna, jedino su ženske u mome lokalnom poštanskom uredu u Zagrebu bile malo zmotane jer sam im bio prva mušterija po tom pitanju. Reciver je Strong 8526, ali specijalno rađen za Hrvatsku i EvoTV. Kupio sam ga za gotovinu 449,99Kn, a ide i na rate do max.24 rata na neke kartice (American, Diners) ili obročno plaćanje putem opće uplatnice, ali onda se u tom slučaju Ugovara obročna otplata. Trenutno imaju promocijsku ponudu, dakle odabereš svoja tri buketa i uz njih dobiš gratis godinu dana HBO i Cinemax, a prvih dva mjeseca imaš mogučnost pratiti i sve ostale programe iz ostalih buketa.

Kaj da velim, sada preko obične UHF yagi antene na krovu hvatam ukupno 64 digitalnih programa pošto je uređaj kompatibilan i sa običnim DVB-T standardom tako da hvata i free on the air programe. Programi EvoTV-a idu preko dva mux-a, Mux C i Mux E. a za odašiljać na Sljemenu su to 28 i 53 kanal. Prijem je odličan, kako slika tako i zvuk.

Stvar je prenosiva, a meni to treba za ljeto, idem na selo i nadam se da ću uspješno hvatati signal sa odašiljaća na Ivanščici.

Aktivacija usluge je unutar 48h od ugovaranja nekim automatizmom, ali ja sam čim sam došao doma i sve spojio zvao službu za korisnike 0800 0707 i aktivacija je bila trenutna, a osoblje sa druge strane ljubazno i korektno.

Reciver je dobar, pun raznih mogučnosti i nije bačeni novac.

Dakle usluga nije obvezujuća, nitko nikoga ne prisiljava na korištenje iste u nekom ugovornom roku, a kaj se tiče samog recivera u slučaju otkazivanja usluge, pa reciver je u mome vlasništvu pošto je plačen bilo gotovinom ili na rate i naravno, može poslužiti u druge svrhe nevezano za EvoTV. Evo za sada toliko, a ako ima još nekih pitanja, rado ću odgovoriti..!

 

Koliko je garancija na reciver u slučaju kvara ?

12 godina
offline
Re: Evotv (Hrvatska pošta)

Garancija je 12 mjeseci

15 godina
neaktivan
offline
Re: Evotv (Hrvatska pošta)
dr.Jekyll kaže...

Koliko sam shvatio, uređaj je tipa DVB-T2, i mogu uzeti opciju same usluge, bez uređaja.. Zanima me da se može normalno koristiti evoTV ako imam TV koji posjeduje integrirani DVB-T2 prijamnik (da nepotrebno ne bacam 450 kn)?

Zanimljivo pitanje. Ja mislim da to neće ići jer je vjerojatno taj "Strong" kodiran za EVOTV pa naši postojeći DVBT prijemnici nisu u mogućnosti dekodirati njihov signal. Moraju se i oni nekako zaštititi.

zvec
12 godina
neaktivan
offline
Evotv (Hrvatska pošta)

Ko kaže da je maxTV jeftin mora da je išao na loše instrukcije iz matematike!!! {#}

 
2 6 hvala 0
15 godina
offline
Re: Evotv (Hrvatska pošta)
kingrz kaže...

Ko kaže da je maxTV jeftin mora da je išao na loše instrukcije iz matematike!!! {#}

pa nije ni skup nesto posebno

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them In the Land of Mordor where the Shadows lie.
15 godina
offline
Re: Evotv (Hrvatska pošta)
kingrz kaže...

Ko kaže da je maxTV jeftin mora da je išao na loše instrukcije iz matematike!!! {#}

Pa po videnom..... MaxTV nudi vise za menje novaca od ovoga, MaxTV je 67 KN ako imas MaxADSL (ADSL prakticki svi imaju, a pogotovo t-com jer mnogima nije dostupno nista drugo), tako da............... tebi ne ide bas najbolje matematika.

 

Mislim da nije potrebno navoditi MaxTV kanale (imas sve sto pozelis i u osnovnom), problem kod t-coma su cijene za ADSL, a ne cijene TV-a.... uzeli smo si maxTV aka IPTV jer nam je signal los, a jos ga imamo prvenstveno zbog dokumentaraca, djecjih kanala, filmova i glazbenih kanala.

 

Po cemu to evotv nudi bolju uslugu odnosno po cemu je bolji omjer ulozenog i dobivenog od MaxTV-a? pa tvojoj "matematici" ili sto?

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.1.2013 17:12 (lovac82).
12 godina
neaktivan
offline
Evotv (Hrvatska pošta)

Ljudi moji ne možete računat cijenu maxTV bez da u to uračunate i maxDSL i telfonsku pretplatu.

Uzmite samo MAXTV bez tel i Interneta pa cijena više nije 65kn nego 180.

Što se tiće toga da večina ljudi ne može imat niš drugo nego t-com i to više nije baš tako. Pogledajte malo di živi večina u HR. i vidjet čete da priča baš ne stoji. U ostalom valjda ono što je pokrenuo HAKOM ove godine neće ostat samo na puste rijeći.

 
8 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Evotv (Hrvatska pošta)

Isto pitanje sam uputio sluzbi za korisnike. Odgvor je da evotv uslugu možemo pratiti iskljucivo kupnjom njihovog uredaja STRONG SRT 8526. Hm, planiram kupiti tv sa integriranim dvb-t2, pa cemo vidjeti...

14 godina
neaktivan
offline
Evotv (Hrvatska pošta)
Ovo kodiranje, da li je moguće riješiti sa nekim CAM modulom koji bi bio unutar TV?
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Evotv (Hrvatska pošta)
kingrz kaže...

Ljudi moji ne možete računat cijenu maxTV bez da u to uračunate i maxDSL i telfonsku pretplatu.

Uzmite samo MAXTV bez tel i Interneta pa cijena više nije 65kn nego 180.

Što se tiće toga da večina ljudi ne može imat niš drugo nego t-com i to više nije baš tako. Pogledajte malo di živi večina u HR. i vidjet čete da priča baš ne stoji. U ostalom valjda ono što je pokrenuo HAKOM ove godine neće ostat samo na puste rijeći.

Pa to je druga stvar...  MaxTV sat klik, telefonsku pretplatu placas svugdje, taj takozvani "predodabir operatera" ti nece pomoci i nije svima primamljiv, meni konkretno nije jer nemam kanale koje zelim na VIP TV-u, bnet TV-u i Iskon TV-u..... da odlucuje samo jedna osoba u kuci lako bismo se odlucili za nesto drugo ali kada su u pitanju drugi ukucani onda jednostavno ne mozes svima ugoditi. Mozda nesto propustam ali nigdje ne vidim tih 180 KN

 

Ja mogu imati nesto drugo (ne prava dostupnost, vec "siva zona") ali to je opet skupo odnosno vise manje isto kao i kod t-coma, dobijem mozda vise minuta ali zato placam uspostave i druge troskove kada je u pitanju konkretno telefon..... ADSL jest jeftiniji dosta kod drugih odnosno nudi vise za manju cijenu ali samo ako imas pravu dostupnost.

 

HAKOM je upravo i razlog zasto su cijene vise manje slicne (odnosno nesto je bolje kod nekih, a nesto losije) kada usporedujemo T-com i predodabir operatera (dakle, ne pravu dostupnost).

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
13 godina
protjeran
offline
Evotv (Hrvatska pošta)

Dobar dodatak ako si doma negdje gdje nema iptv-a, kablovske itd.

 

I super je besplatno HBO/Cinnemax na godinu dana.

Ad astra peronospora
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Evotv (Hrvatska pošta)
nije mi dostupan lol... zabit FTW
wat?
15 godina
offline
Evotv (Hrvatska pošta)

sto ti stvarno nije dostupan ,odakle si

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Evotv (Hrvatska pošta)

Uskoro će i meni stići EVO TV-nepokon. Jedva čekam-podijelim dojmove o uređaju.

Professional Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle,In Win, Enermax
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Evotv (Hrvatska pošta)

evotv je od prošlog tjedna i na facebooku: https://www.facebook.com/EvoTV.hr?fref=ts

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Evotv (Hrvatska pošta)

Dakle, tih 69kn za opciju moji buketi, da li se to poveca na cijenu individualnih paketa (tipa 45+45+30) nakon godinu dana ili uvijek bude 69kn za tri paketa po izboru?

Pozdrav,Calinjos (BF3 ingame: calinjos)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Evotv (Hrvatska pošta)

lol, kod mene nedostupno. signal banana. pag, grad pag, otok pag - pripi7dina

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Evotv (Hrvatska pošta)

Kako ste zadovoljni kvalitetom EvoTV-a?

Žena i ja vidjeli reklamu pa se zainteresirali, MaxTV je skup ko pas a jedino to nam je do sada bilo dostupno pa nismo niti htjeli uzimati, a općenito ovi naši programi su žali bože.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Evotv (Hrvatska pošta)
Maxtv kao skup.Pa ovaj evo tv nudi daleko manje program za 70kn dok za 65 na maxtvu dobijem hrpu programa
robimarko@gmail.com
16 godina
neaktivan
offline
Re: Evotv (Hrvatska pošta)
robimarko kaže...
Maxtv kao skup.Pa ovaj evo tv nudi daleko manje program za 70kn dok za 65 na maxtvu dobijem hrpu programa

dada, ali koji su ti preduvjeti da ti dodje 65 kn maxtv?

 

Ovo dodje uvijek isto, bez preduvjeta ikakvih i bez obveza (ako se odmah plati uredaj-inace se isplacuje svaki mjesec)

Pozdrav,Calinjos (BF3 ingame: calinjos)
13 godina
offline
Re: Evotv (Hrvatska pošta)
Calinjos kaže...

Dakle, tih 69kn za opciju moji buketi, da li se to poveca na cijenu individualnih paketa (tipa 45+45+30) nakon godinu dana ili uvijek bude 69kn za tri paketa po izboru?

3 najskuplja izabrana buketa su u 69 kn, a ostali (ako ih uzmeš više od 3) se plaćaju dodatno. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.2.2013 15:32 (espero).
13 godina
offline
Evotv (Hrvatska pošta)

Sramota da u užem centru Zagreba (nekih 10 minuta od Trga) treba imati vanjsku antenu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Evotv (Hrvatska pošta)

To mi i frend veli koji se nalazi u N.Zg lik sad to uzeo i još mora 'kačit riblju kost vani...{#} jer inače ne radi kak spada

el presidente http://www.speedtest.net/result/1631331270.png
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Evotv (Hrvatska pošta)

Ja u Palmotićevoj odlično lovim bez vanjske antene. Samo treba uključiti napajanje iz STB-a

14 godina
neaktivan
offline
Evotv (Hrvatska pošta)

Kod njih na stranicama piše da se mora kupiti njihov reciever, jel to baš treba ili se može preko postojećeg dvb-t recievera iste marke Strong uhvatiti signal? Netko možda probao?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Evotv (Hrvatska pošta)

Meni na Trgu Marka Marulića idu samo HTV, Nova i RTL

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Evotv (Hrvatska pošta)

Pozdrav, moram reći da sam super zadpvoljna, slika mi radi besprijekorno, instalacija je jako brzo gotova i ne postoji ugovorna obveza. Čak sam isprobala odnjeti na vikendicu i tamo mi isto radi bez problema!

Programi su po mom ukusu, nemam primjedbi. Plaćam 70kn mjesečno, tako da stvarno nije skupo a ne moraš imati ni internet. Toplo preporučam, ako imaš kakvih pitanja javi.

 

 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Evotv (Hrvatska pošta)

Moraš uzeti njihov reciever jer je on kodiran na uslugu, tj. ima mali čip unutra koji prepoznaje evotv. Ostali recieveri bez obzira na marku to nemaju.

11 godina
neaktivan
offline
Evotv (Hrvatska pošta)

Ekipa

 

Ja sam uzeo Evotv i nisam zadovoljan.

Kvaliteta signala svugdje je navedena kao odlična, ali nakon spajanja nisam mogao gledati pola programa.

Tj programe sa 51 kanala sam mogao gledati dok sa 56 nisam.

 

Nakon nebrojenih razgovora sa kontakt službom problem nije riješen.

Zaključak je ukoliko nemate idealne uvjete s antenom (obavezno vanjska) ništa od prijema.

 

Ugovor za korištenje Evo usluge se može raskinuti bez problema, ali vas onda prisiljavaju da otplatite prijamnik (Strong), iako

kao pružatelj usluge nisu ispunili svoju obavezu.

 

To vam je kao da kupite mobitel, a nema mreže te vas na kraju prisiljavaju da ta mobitel otplatite.

U biti prodaju prijamnike.

 

Pozdrav svima

 

 

 
0 5 hvala 1
12 godina
odjavljen
offline
Evotv (Hrvatska pošta)

Da,tko bi rekao da je za uslugu za koju je potrebna vanjska antena potrebna vanjska antena-baš čudno,zar ne?

 

Šta si ti mislio sa onom sobnom antenicom hvatati EVO? ROFL.

 

I od kada to EVO ima 107 programa?

Professional Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle,In Win, Enermax, EKWB, ASUS
Moj PC  
3 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Evo TV
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice