Evotv (Hrvatska pošta)

poruka: 126
|
čitano: 143.978
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Evo TV
15 godina
offline
Re: Evotv (Hrvatska pošta)
Pranja kaže...

Pa to ti i cijelo vrijeme govorim. {#}

 

Ja sma na Optimi,telefon i net su mi 180 kn, ako uzmem tv to je 280 kn a sa evom mi je 250 kn i mogu ga nositi na more.

PA to ja tebi govorim cijelo vrijeme :).

evo tv se isplati.

 

ali ako si zadovoljan paketom programa koje nudi.

inače ne

hobi:moj-android.net
11 godina
offline
Evotv (Hrvatska pošta)

Javlja se jos jedan korisnik EVOtv-a, za sada sam uslugom vise nego zadovoljan. Od problema naveo bi jedino titlove koji odredeni put na odredenim kanalima zanaju kasnit 0,5-1,0sec.

S obzirom na releativno losu ponudu programa uspio sam doci do voditeljice EVOtv i rekla je da ce u skorom vremenu zamjeniti neke programe novim i da najvise upita imaju bas za discovery i fox programe. Meni osobno bi bilo idealno da dodaju discovery, history, eurosport i fox programe

Poruka je uređivana zadnji put pon 31.12.2012 1:46 (markonezg).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Evotv (Hrvatska pošta)

Ako bi raskinuo ugovor sa tcomom (samo za maxtv) kojem ugovor traje do 2014 kao i za internet dali bi morao platiti sve do kraja ili samo nekakav raskid ugovora ?

(̅_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅я̲̅l̲̅b̲̅o̲̅r̲̅o̲̅̅ _̅_̅_̅()
15 godina
offline
Evotv (Hrvatska pošta)

dobro tek su poceli jos ce tu biti promjena ,nadam se na bolje

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Evotv (Hrvatska pošta)

mislim da uzimam!

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Evotv (Hrvatska pošta)

Pozdrav,

 

uzela sam evotv prije skoro mjesec dana i moram reći kako sam jako zadovoljna. Kada sam pitala na šalteru za uslugu, osoblje je bilo jako

ljubazno, sve su mi objasnili što trebam znati. Kada sam došla doma, instalacija i sve ostalo je bilo gotovo za cca sat i pol vremena, cijelo vrijeme

sam imala podršku njihovog call centra koji mi je sve objašnjavao korak po korak. Slika je odlična, nemam nikakvih smetnji. Programi su mi

super, a imam običnu antenu spojenu na zgradu. Toplo preporučam!

 
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Evotv (Hrvatska pošta)
RanYo kaže...

Pozdrav,

 

uzela sam evotv prije skoro mjesec dana i moram reći kako sam jako zadovoljna. Kada sam pitala na šalteru za uslugu, osoblje je bilo jako

ljubazno, sve su mi objasnili što trebam znati. Kada sam došla doma, instalacija i sve ostalo je bilo gotovo za cca sat i pol vremena, cijelo vrijeme

sam imala podršku njihovog call centra koji mi je sve objašnjavao korak po korak. Slika je odlična, nemam nikakvih smetnji. Programi su mi

super, a imam običnu antenu spojenu na zgradu. Toplo preporučam!

Sat i pol vremena? Pa šta ima toliko za instalirati? 

12 godina
odjavljen
offline
Evotv (Hrvatska pošta)

To je vjerojatno bilo vrijeme aktivacije.

Professional Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle,In Win, Enermax
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Evotv (Hrvatska pošta)
Eyekool kaže...
RanYo kaže...

Pozdrav,

 

uzela sam evotv prije skoro mjesec dana i moram reći kako sam jako zadovoljna. Kada sam pitala na šalteru za uslugu, osoblje je bilo jako

ljubazno, sve su mi objasnili što trebam znati. Kada sam došla doma, instalacija i sve ostalo je bilo gotovo za cca sat i pol vremena, cijelo vrijeme

sam imala podršku njihovog call centra koji mi je sve objašnjavao korak po korak. Slika je odlična, nemam nikakvih smetnji. Programi su mi

super, a imam običnu antenu spojenu na zgradu. Toplo preporučam!

Sat i pol vremena? Pa šta ima toliko za instalirati? 

Žensko hbg {#}.Šalim se =).

15 godina
neaktivan
offline
Re: Evotv (Hrvatska pošta)

Pozdrav!

Također sam korisnik evo tv-a, aktivacija traje nekih 15min max,tako da je tu očigledno nešto drugo posrijedi.

 

Svakako preporučam!

12 godina
offline
Re: Evotv (Hrvatska pošta)
mene zanima ovaj evo tv jer zivim na 2 lokacije pa bi mi se ovo
isplatilo..
Sad kako to radi s postavljanjem.

Ako sam dobro skuzio otidem na postu kupim prijamnik otidem
doma spojim i to je to..ili moram nešto drugo napraviti?

a druga stvar ovdje nema zar ne nikakvog ugovora, znaci ja mogu
uzeti 3 buketa + hbo i nakon godinu dana prekinuti ugovor
Ukoliko zelite podici ratia/upload na trackerima, javite mi se na pp,VEOMA JEFTINO
11 godina
offline
Re: Evotv (Hrvatska pošta)
MSN kaže...
mene zanima ovaj evo tv jer zivim na 2 lokacije pa bi mi se ovo
isplatilo..
Sad kako to radi s postavljanjem.

Ako sam dobro skuzio otidem na postu kupim prijamnik otidem
doma spojim i to je to..ili moram nešto drugo napraviti?

a druga stvar ovdje nema zar ne nikakvog ugovora, znaci ja mogu
uzeti 3 buketa + hbo i nakon godinu dana prekinuti ugovor

 

Tocno tako, kupis u posti prijamnik i ispunis ugovor...dodjes doma ukljucis i nazoves info tel za aktivaciju. 

Inace aktivacija se automatski obavi unutar 24h ali ako ti se neda cekat zoves info tel za aktivaciju.

 

Sto se tice ugovora ti uslugu mozes prekinuti nakon 2 dana tako da s te strane nema problema.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Evotv (Hrvatska pošta)

A kako stvari stoje s plaćanjem prijamnika? Ako naprimjer potpišem ugovor i usluga mi se ne svidi i želim prekinuti nakon mjesec-dva dana. Da li vraćam prijamnik ili ga moram isplatit u cijelosti? I da ne bude zabune, prijamnik se plaća 20 kn mjesečno kroz 2 godine, dakle račun je 90 kn mjesečno? Ajmo vi koji koristite uslugu...

11 godina
offline
Re: Evotv (Hrvatska pošta)

Vjerojatno sklapas nekakav ugovor o obrocnoj oplati a ako ne placas idu redovni pravni postupci..znaci opomena pa tuzba pa ovrha

15 godina
offline
Evotv (Hrvatska pošta)

ako sam ja dobro skuzio....to funkcionira ko dbvtv...lovi signal prek normalne antene....a kaj ak ja ne lovim signal sa dbvtv-om? onda lagana banana...ili?

Remember my friends, God is dead. Marx is also dead. But the market lives. The market must become your new God.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Evotv (Hrvatska pošta)
Srednji kaže...

ako sam ja dobro skuzio....to funkcionira ko dbvtv...lovi signal prek normalne antene....a kaj ak ja ne lovim signal sa dbvtv-om? onda lagana banana...ili?

 Ne da funkcionira kao DVB-T, to jest DVB-T. Ako ne hvataš signal, onda ti ne pomaže.

Professional Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle,In Win, Enermax
12 godina
offline
Evotv (Hrvatska pošta)

Pozdrav,

 

uzeo sam Evo tv za roditelje i mislim da se isplati. Na stranu kvaliteta izabranih kanala u paketima, ali sam dvb-t stb je ispod cijene, nema vremenskog ugovornog ograničenja, mogućnost promjene lokacije gledanja i na kraju ipak imaš mogućnost gledati neke programe koji su u ponudi samo preko iptv ili kabelske tv. Ako još ubace fox, history i sl. sve 5+.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Evotv (Hrvatska pošta)
perokt kaže...

A kako stvari stoje s plaćanjem prijamnika? Ako naprimjer potpišem ugovor i usluga mi se ne svidi i želim prekinuti nakon mjesec-dva dana. Da li vraćam prijamnik ili ga moram isplatit u cijelosti? I da ne bude zabune, prijamnik se plaća 20 kn mjesečno kroz 2 godine, dakle račun je 90 kn mjesečno? Ajmo vi koji koristite uslugu...

 

Ugovor se napravi,samo zbog računa tj. na koju adresu dai šalju i koje bukete uzimate. DVB-T2 prijemnik košta 450kn, možete ga otplatiti kupoprodajnim ugovorom do 24 rate (pošta šalje uplatnice),ali ovim modelom će vas prijemnik koštati oko 480kn otprilike. Ja sam ga uzeo na 2 rate karticom.

Testno razdoblje traje 7 dana,znači ako vam ne odgovara ili ako ne radi unutar 7 dana morate odjaviti uslugu (koliko sam razumio,i vraćate uređaj)

U pravilu uređaj je vaš,bilo da odustanete od usluge ili ne.

Dobra je stvar,da možete deaktivirati uslugu,ako želite na neko vrijeme bez naknade i istu ponovo aktivirati kad god želite,također bez naknade.

 

Dva mjeseca imate sve kanale, a pri isteku možete gledati samo kanale u buketima koje ste odabrali pri ugovaranju i ostaju HBO,HBO Comedy,Cinemax i Cinemax 2 slijedećih godinu dana besplatno.

 

 

 

16 godina
neaktivan
offline
Evotv (Hrvatska pošta)

Evo i ja sam prošli tjedan uzeo EvoTV. Procedura je jednostavna, jedino su ženske u mome lokalnom poštanskom uredu u Zagrebu bile malo zmotane jer sam im bio prva mušterija po tom pitanju. Reciver je Strong 8526, ali specijalno rađen za Hrvatsku i EvoTV. Kupio sam ga za gotovinu 449,99Kn, a ide i na rate do max.24 rata na neke kartice (American, Diners) ili obročno plaćanje putem opće uplatnice, ali onda se u tom slučaju Ugovara obročna otplata. Trenutno imaju promocijsku ponudu, dakle odabereš svoja tri buketa i uz njih dobiš gratis godinu dana HBO i Cinemax, a prvih dva mjeseca imaš mogučnost pratiti i sve ostale programe iz ostalih buketa.

Kaj da velim, sada preko obične UHF yagi antene na krovu hvatam ukupno 64 digitalnih programa pošto je uređaj kompatibilan i sa običnim DVB-T standardom tako da hvata i free on the air programe. Programi EvoTV-a idu preko dva mux-a, Mux C i Mux E. a za odašiljać na Sljemenu su to 28 i 53 kanal. Prijem je odličan, kako slika tako i zvuk.

Stvar je prenosiva, a meni to treba za ljeto, idem na selo i nadam se da ću uspješno hvatati signal sa odašiljaća na Ivanščici.

Aktivacija usluge je unutar 48h od ugovaranja nekim automatizmom, ali ja sam čim sam došao doma i sve spojio zvao službu za korisnike 0800 0707 i aktivacija je bila trenutna, a osoblje sa druge strane ljubazno i korektno.

Reciver je dobar, pun raznih mogučnosti i nije bačeni novac.

Dakle usluga nije obvezujuća, nitko nikoga ne prisiljava na korištenje iste u nekom ugovornom roku, a kaj se tiče samog recivera u slučaju otkazivanja usluge, pa reciver je u mome vlasništvu pošto je plačen bilo gotovinom ili na rate i naravno, može poslužiti u druge svrhe nevezano za EvoTV. Evo za sada toliko, a ako ima još nekih pitanja, rado ću odgovoriti..!

 

-- Kaj buš ti bum i ja --
Moj PC  
0 0 hvala 2
11 godina
neaktivan
offline
Re: Evotv (Hrvatska pošta)

Da cca sat i pol, možda i manje. Mislila sam na apsolutno sve, dakle dok sam ja to izvadila (a nisam neka iskusna pa valjda zato :D), pogledala

gdje je što, spojila, pa antenu narihtala, i onda aktivirala. Daklem tu uključujem vrijeme od kada sam ušla u stan do kada sam gledala

evotv. A neki su možda brži, što ću im ja ;)

11 godina
neaktivan
offline
Evotv (Hrvatska pošta)

Na EVO-Tv meni je najveći problem što  titlovi nepotrebno kratko traju tako da mi u pravilu ostaje jedna ili dvije zadnje rijeći nepročitane.Dali se to može uskladiti jer zbog toga radije pogledam i lošiji film na našim Tv-kanalima nego na HBO,Cinemax-u,AXN itd

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Evotv (Hrvatska pošta)
Trenutno nema pomoci, iz sluzbe za korisnike je receno da rade na otklanjanju tog problema.

btw: danas sam pitao u SZK mogu li prodat svoj uredjaj trecoj osobi koja zeli EvoTV ali nisu znali odgovorit rekli su mi javit kasnije :)
Po nekom logickom razmisljanju trebalo bi se moci a onda ta osoba samo potpise ugovor u posti o paketima programa. Vidjet cemo :)
15 godina
offline
Evotv (Hrvatska pošta)

Dali se preko tog prijemnika mogu gledati filmovi sa vanjskog hard disk-a i dali podržava mkv. file-ove veće od 4 GB odnosno NTFS file system?

Nemožeš stisnut i prdnut.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Evotv (Hrvatska pošta)
goodie kaže...

Dali se preko tog prijemnika mogu gledati filmovi sa vanjskog hard disk-a i dali podržava mkv. file-ove veće od 4 GB odnosno NTFS file system?

Podržava ali nema zvuka ( barem u mom slučaju ) a upgrade softvera nema

Chance of winning a battle is inversely proportional with the amount of polish players on team.
15 godina
odjavljen
offline
Re: Evotv (Hrvatska pošta)

dts ili ac3 ti neće šljakat. probaj nešto drugo.

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
13 godina
offline
Evotv (Hrvatska pošta)

Evo i ja danas uzeo ovo čudo. Samo šta mi je kvaliteta zvuka nikakva, kao da je tv u bačvi pa sve odzvanja{#}, a i kvaliteta same slike nija baš najbolja. Ovakvih problema dosad nisam imao dok je tv bio spojen samo na antenu ili na hdmi na komp.

Inače sam prijemnik sam spojio hdmi-om na tv. Ima li tko od vas sličnih problema

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Evotv (Hrvatska pošta)
skank666 kaže...

dts ili ac3 ti neće šljakat. probaj nešto drugo.

To nema zvuka na telki koja je spojena hdmi kabelom.

 

Ali ako ih spojim Spdif out na pojačalo onda bi trebalo biti zvuka.

 

Nemožeš stisnut i prdnut.
13 godina
offline
Re: Evotv (Hrvatska pošta)
markonezg kaže...
btw: danas sam pitao u SZK mogu li prodat svoj uredjaj trecoj osobi koja zeli EvoTV ali nisu znali odgovorit rekli su mi javit kasnije :) 
Po nekom logickom razmisljanju trebalo bi se moci a onda ta osoba samo potpise ugovor u posti o paketima programa. Vidjet cemo :)

Da, možeš. Znam to jer radim u HP-u. Postoji opcija "Samo usluga", dakle bez uređaja.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Evotv (Hrvatska pošta)

Zanima me jel netko isprobao spojiti sa av reciverom,tj. dali ima koji program 5.1zvuk.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Evotv (Hrvatska pošta)

Koliko sam shvatio, uređaj je tipa DVB-T2, i mogu uzeti opciju same usluge, bez uređaja.. Zanima me da se može normalno koristiti evoTV ako imam TV koji posjeduje integrirani DVB-T2 prijamnik (da nepotrebno ne bacam 450 kn)?

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Evo TV
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice