Evo TV izdvojena tema

poruka: 368
|
čitano: 280.475
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Evotv (Hrvatska pošta)
11 godina
Re: Evo TV
dawor kaže...
Može mala pomoć ? Onaj glupi Strong uređaj mi nakon par mjeseci korištenja hvata samo 10 % signala. kada antenu prebacim na TV onda imam oko 90 - 95 %. njihova služba kaže da mi nije antena dobro postavljena. Kada na TV-u ( znači bez evo TV uređaja) skeniram kanale svi evo TV programi imaju signal oko 80% ?? Samo što ih ne mogu gledati jer nemam onaj modul. Pošto je TV potpuno nov i ima prihvat za te module po nekakvoj logici sam skužio da bi mi sa tim modulom onda bio dobar signal ?? Ili ?

Vrati na ga tvorničke postavke.

dawor kaže...
Pošto je TV potpuno nov i ima prihvat za te module po nekakvoj logici sam skužio da bi mi sa tim modulom onda bio dobar signal ?? Ili ?

Ako televizor ima CI+ utor i podržava DVB-T2 HEVC, možeš kupiti EVOtv modul i gledati EVOtv kanale na televizoru. Štoviše, to je i preporučeno jer onda ne moraš imat dva daljinska nego samo jedan—onaj od televizora.

Cijena EVOtv modula je 299 kn. ➡ https://moj.evotv.hr/#/uredaji/evotv-startpaket-uz-tv-modul

2 godine
Pozdrav,

Evo muku mučim sa signalom u spavaćoj sobi. Znači nemam EvoTV, no Samsung TV mi ne počeo izbacivati poruku "Kodiran signal, Nisu pronađeni modul CI+ ili pametna kartica. Provjerite je li ispravno umetnut"

Kolko sam skužio nađe mi sve EvoTV kanale ali mi ne rade jer nemam taj CI+ modul, a niti neću to, nego hoću običnu digitalnu televiziju. E sad živim u zgradi, moguće da je neko negdje krivo spojio tu utičnicu? Neki dan normalno gledali Novu, danas upalim i problemi... To traje još od prelaska na DVBT2 standard, uvijek neki vrag s tim TV u spavaćoj sobi
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina

Ako TV ima prije pretraživanje kanala  mogućnost da odrediš samo pretragu nekodiranih kanala (FTA) to uključi .

19 mjeseci
FiTop kaže...
Pozdrav,

Evo muku mučim sa signalom u spavaćoj sobi. Znači nemam EvoTV, no Samsung TV mi ne počeo izbacivati poruku "Kodiran signal, Nisu pronađeni modul CI+ ili pametna kartica. Provjerite je li ispravno umetnut"

Kolko sam skužio nađe mi sve EvoTV kanale ali mi ne rade jer nemam taj CI+ modul, a niti neću to, nego hoću običnu digitalnu televiziju. E sad živim u zgradi, moguće da je neko negdje krivo spojio tu utičnicu? Neki dan normalno gledali Novu, danas upalim i problemi... To traje još od prelaska na DVBT2 standard, uvijek neki vrag s tim TV u spavaćoj sobi

TV će ti uvijek pronaći i te plative programe osim ako mu ne kažeš da želiš samo one besplatne. Dodatno, ako si u zgradi, pitaj onoga tko vam održava zajednički antenski sustav jesu li pojačala i sve ostalo podešena za određene kanale na kojim se sada emitira dvb-t2. Imaš ovdje nekoliko tema o tome, pa pogledaj.

6 godina
Evo TV

Za koliko mjesecne pretplate bi se mogao dobiti evo tv , tri buketa plus sport 1 (arena 1-5) ..Novi korisnik je u pitanju.

Ima li kakva caka za povoljnije, gledam posebne ponude na njihovoj stranici, ništa ne mogu naći.

0 0 hvala 0
19 mjeseci
lola25 kaže...

Za koliko mjesecne pretplate bi se mogao dobiti evo tv , tri buketa plus sport 1 (arena 1-5) ..Novi korisnik je u pitanju.

Ima li kakva caka za povoljnije, gledam posebne ponude na njihovoj stranici, ništa ne mogu naći.

Piše jedino "u pola cijene 6 mjeseci". Drugo ne vidim. Otkako ih ne preuzeo HT, čini mi se da se smanjio broj popusta.

12 godina
Evo TV

vivid tv je jedini erotski program na evo tvu?

Samobor je lepa varoš
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.9.2021 1:19 (geek_boy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Evotv (Hrvatska pošta)
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice