Card sharing izdvojena tema

poruka: 963
|
čitano: 788.737
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Re: Card sharing

Hvala na javljanju, Rjesio sam problem. Vratio sam na tvornicke postavke i ponovno ubacio sw i sad radi cs  Ima jos dosta toga za gledati nisu za baciti ti resiveri jos. Ja sam razmisljo uzeti mecool K III pro 3u 1 Android .dvb-t hevc i dvb-ts

dani
5 godina
neaktivan
offline
Card sharing

Imam saznanje da će Telekom Srbija ić u Cs na Astri 23.5. Da dolaze arene u hd rezoluciji. Jel ko ima saznanja o tome išta. 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Card sharing

Imali kakvih novosti za MaxTv ili A1 TV na cs-u ? 

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Card sharing

Ne bas

dani
16 godina
offline
Card sharing

molim preporuku za dobar CS ili ponudu na pm

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Card sharing
Maloprije sam slučajno vidio kako mi par kanala iz max tv paketa radi preko cs kupljenog preko aliexpressa.Radili su mi viasat history,explorer..Od ovih boljih nije radilo ništa.
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Card sharing

Neke novosti za MaxTV za CS ? 

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Card sharing

Postovanje majstori,ovo je za mene novo pa se ispricavam na neznanju-ukratko tv ima S2 reciver i zafrko sam koaks.atenski kabel ispred totalovog resivera(total radi normalno) i dobio par gledljivih kanala,i poneki testni 4k-ostalo sve kodirano-ima liopcija doc do koda i kako i gdje se unosi za neke 4k kanale koji se ne mijenjaju cesto(TV Panas.ser.7... firefox os)ili je jedina opcija kupnja kartice ili opreme za cs?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Card sharing
plitbarski kaže...

Imali kakvih novosti za MaxTv ili A1 TV na cs-u ? 

 Ima kavih novosti o tome? Ujedno molim preporuku za dobar CS ili ponudu na pm. Hvala

13 godina
offline
Card sharing

Nema nikakvih novosti.

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
IPTV i stari ili novi prijamnik

Dugo nisam „listao“ po forumima ali vidim ili sumnjam da moj DM HD800SE ili točnije SUNRAY- kineski klon, koji je godinama odlično radio, ne može pratiti IPTV i satelitsku. Jesam li u pravu, ne znam. Molim odgovor upućenih. Treba li za sigurnije gledanje IPTV (u načelu sve imam što treba) bolji ili noviji prijamnik? Satelitskoj ništa ne smeta moj desetogodišnjak Sunray!!!Koristio sam više IPTVlista na duže i kraće vrijeme, ali kod mene je to jadno za gledati. Malo radi pa ne radi pa ne znaš koji ćeraditi. Jesu li liste ogromne pa da ih sam smanjim? Koristim OpenPli 7.  Hvala!

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Card sharing

Možda je i ovdje vikend? Nema pomoći za mene! Pa da dodam još nešto, iako to mnogi znaju. Ali uvijek ima netko tko ne zna. Dobio sam M3U. Radilo, radilo, karakteristično mutno za IPTV. M3U sam stavio u TV BOX (puno jači procesor i ostalo), to je bila i pretpostavka jer sam dobio i link za androiju. Jedan primjer liste sam prebacio u userbouquet.favourites i stavio u moj stari Dremabox (klon ili ljepše, replika). Slika je puno bolja, ali, sada, nakon manje od mjesec dana uglavnom je nema. Nisam čak ni primijetio da na TV BOX-u radi urednije. Možda je sve to u sukobu. Ni to ne znam.

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Card sharing

Ako hoces iptv televiziju kupi si mag resiver taj ti je najbolji za iptv. 

Te stare dreambox resivere nisu vise za to.

 

pozzz

5 godina
neaktivan
offline
Card sharing

Imam android TV BOX TX9, Amlogic S912 DDR: 3GB eMMC Flash: 32G i sumnjam da ima smisla mijenjati slično za slično. Na njemu je aplikacija, preporuka davatelja usluga IPTV Smartes Pro. Prebacio sam tu M3U listu u userbouquet i stavio na stari DM na kojem imam i satelitsku s davateljem usluga. Satelitska ima puno bolju sliku od IPTV na istom uređaju, a IPTV na „starcu“ (DM +OpenPli 7) bolju nego na TV Box-u (ima KODI i drugo kao veliki +). Dugoročno, satelitska gubi kanale pa treba imati jedno i drugo.

Kad si na selu – imaš sporu mrežu, sad imam hibridni router, ali s ograničenom potrošnjom.

Ne znam kako drugi vide IPTV. Imao sam dva davatelja i dva na probu za IPTV te dva uređaja. Nemam nikakvih saznanja o  android satelit prijamniku (???). Ne znam kakve su dobre IPTV usluge – bolja slika, stabilnija itd. Ima li takvih, barem 80% kao satelitska. Gledao sam kao zaključno – i da ne množim uređaje, Dreambox solo, ali je skup – sličan je Dinobox, kineski, ali s njima imam dobra iskustva, kao i Meelo combo, kopija VU plus ali bez 4K, koji je još jeftiniji – kopija starog,  ali dobrog modela. Oba ova kineza imaju jak hardware i za IPTV. Moje dvojbe ne mogu riješiti jer nemam iskustvo i mogućnost da nekome pokucam na vrata.

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Card sharing

Pozzz,

 

več sam spomenuo da radi max tv u cs'u i radi i dalje, samo morate upoznat prave ljudi. Neće te nigdje nać da vam radi. Meni je prijatelj

slučajno upoznao čovjeka što radi to profesionalno i jedva sam dobio te linije. Al to je drugačije nego normalne linije ide preko oscam i ja osobno nemogu ući u boxu ako nešto trebam samo moram reći ime i on ulazi u box i sve naštima. Nisam nikad vjerovao da cu tako nešto dobit. Sad je napravio i total tv na 16e u cs. Taj lik veli kako sve radi u cs samo nesmiju sve pustit u cs neznam zašto. Al nema veze uglavnom radi sve i sky i max i total u cs'u. 

lp

 

 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Card sharing

da, potvrđeno na nekoliko specijaliziranih foruma da rade max i total, sky, kompletno sve ali više nema na javno nikome nego samo na jaku preporuku... znači zaboravite oglasnike i prodaju preko foruma i takve stvari, kao anonimus sa nekog foruma ne možete upasti u taj klub

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Card sharing
Ico2005 kaže...

da, potvrđeno na nekoliko specijaliziranih foruma da rade max i total, sky, kompletno sve ali više nema na javno nikome nego samo na jaku preporuku... znači zaboravite oglasnike i prodaju preko foruma i takve stvari, kao anonimus sa nekog foruma ne možete upasti u taj klub

 Ja imam, ali da se teško nabavi, netočno. Nabavi se bez problema. Odi na njuškalo ili olx.ba imaš ih ko u priči (ja ne koristim od nijednog takvog, već od starog i provjerenog kolege).

 

Treba stavit Ncam 10.6, jer bolje radi od trenutnog OSCAM-a 11570

 

Kanali koji rade na MaxTV-u, no ovo što pišu da radi bez greške, nije točno, jer zna zaštekat nakon nekog vremena, pa opet krene, zavisi od kanala do kanala;

 

CineStar Premiere 1 HD
CineStar Premiere 2 HD
RTL
RTL 2
Nova TV
Doma TV
RTL Living
RTL Kockica
National Geographic
NatGeo Wild
BBC Earth
CineStar Fantasy
Nickelodeon
Vavoom
Boomerang
Baby TV
Cartoon Network
Fox Life
Fox Crime
HNTV
Nick Jr.
Jugoton TV
Sport Klub Start
History Channel
M1 Gold
AXN
HRT 2
Croatian Music Channel
VH 1 Classic
Da Vinci Learning
CNN
Fox Movies
RTL Passion
RTL Crime
Fox
HRT 1
Vivid TV
Woman
History 2
Pickbox TV
24Kitchen
Blue Hustler
HRT 3
Klasik TV
Mini TV
SPTV
N1 HRV
Viasat History
Viasat Explore
Crime & Investigation
Viasat Nature
CBS Reality
E Entretaiment
CineStar
CineStar A&T
TV 1000
Epic Drama
Kino TV
Comedy Central EXTRA
VH 1
15 godina
offline
Card sharing

pročitaj još jednom šta sam napisao, govorim o full maxtv, total, sky i to radi bez greške ali se ne može lako do toga... na ovom popisu fali hbo, arene, sk...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Card sharing
Tko me može preporučiti?
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Card sharing
Ico2005 kaže...

pročitaj još jednom šta sam napisao, govorim o full maxtv, total, sky i to radi bez greške ali se ne može lako do toga... na ovom popisu fali hbo, arene, sk...

Za maxtv stima, i sam sam ga imao u full-u, ali total sigurno ne. Znas da su im resiveri i kartice upareni?

8 godina
offline
Card sharing

Reko sam vec jednom imam max Full i total u cs. 
Ali se nemoze doc do njih, ja sam imao srecu.

 
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Card sharing
T.J.11 kaže...

Reko sam vec jednom imam Full total u cs. 

hahahaha

15 godina
offline
Card sharing

Ja mislim da ništa nije nemoguće. Moguće je da je nađeno riješenje da radi sve bez obzira na uparivanje. Kakve to ima veze što je upareno? Uvijek je bilo zaštite i uvijek je bila probijana kad tad. Ovdje se možda čeka na public release da svi zamijene receivere I onda dolazi.... Mozda, samo rezmisljam na glas.

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Card sharing

odite na novi satelitski forum pa tamo čitajte šta ekipa gleda, imaju screenshotove i sve... ide sve ovo što sam naveo bilo upareno ili ne... kinezi rasturaju trenutno

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Card sharing

Jel imaš link od foruma

7 godina
offline
Re: Card sharing
da, samo sta nisu to enigma 2 rec, nego moras kupit taj kineski il kakav vec rec i stavir orca server, kak to vec ide.. nije standardno.. nije tesko doc do toga, samo treba platit taj receiver...
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Card sharing

Pošalji link pa da vidim sa ljudima... Čuo sam za tu orcu.... Ja imam forever server radi mi sve recio od maxa osim sporta

15 godina
offline
Re: Card sharing
Ico2005 kaže...

odite na novi satelitski forum pa tamo čitajte šta ekipa gleda, imaju screenshotove i sve... ide sve ovo što sam naveo bilo upareno ili ne... kinezi rasturaju trenutno

 

kako se prijaviti na forum treba pozivnica?

15 godina
offline
Card sharing

Kod mene radi Max Tv sve osim sporta. Kupio kineske linije sa aliexpress još prije god dana.  Proradilo je prije cca 2 mjeseca...

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Card sharing

ma kakav maxtv, oni su na nagra3 kodiranju koje je razvaljeno ko pijana prostitutka 3 dana prije mirovine... ovdje ljudi gledaju sky uk i total tv koji imaju uparene kartice i recivere, to nećeš dobit niti na jednom oglasniku... kombinacija za koju su rekli da je neprobojna, ali eto je....

Moj PC  
0 0 hvala 2
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice