Bnet total tv sat. ili Maxtv sat.

poruka: 43
|
čitano: 25.154
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
protjeran
offline
Bnet total tv sat. ili Maxtv sat.

Šta je bolje uzeti... večinom me zanima sport i dokumentarni programi...

Nisam na njihovim stranicama baš našao šta se dobije od opreme pa ako netko zna neka napiše...nemam ni tanjur ni ništa...i dali se to od njih dobije ili moram imat svoje...hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Bnet total tv sat. ili Maxtv sat.

ako si planiraš uzeti i sportski paket sa Max TV-om, onda ti je to bolje rješenje. Ako ćeš sam oosnovni paket programa onda uzmi b.net.

što se tiče opreme, to neznam.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Bnet total tv sat. ili Maxtv sat.

Mislio sam samo osnovni a vidim da kod bneta u osnovnom ima sportklub , sportklub+ i sportklub prime.... sad šta točno prenose to nemam pojma...najviše me sad zanima kaka je situacija sa opremom jer velim nemam ništa....znao bi sve sam montirat tu nema brige samo što nemam ništa svoje...pa me zanima jel se dobije od njih i koliko to naplate....ako netko ima neka napiše kako stvari stoje ...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Bnet total tv sat. ili Maxtv sat.
ursusc355 kaže...

Mislio sam samo osnovni a vidim da kod bneta u osnovnom ima sportklub , sportklub+ i sportklub prime.... sad šta točno prenose to nemam pojma...najviše me sad zanima kaka je situacija sa opremom jer velim nemam ništa....znao bi sve sam montirat tu nema brige samo što nemam ništa svoje...pa me zanima jel se dobije od njih i koliko to naplate....ako netko ima neka napiše kako stvari stoje ...

SportKlub programi ti prenose englesku, španjolsku i još neke lige ponekad, prenose i tenis, košarku. Arenasport prenosi talijansku i francusku ligu i Ligu Prvaka od ove godine, i također ponekad košarku.

za opremu ih probaj nazvati, valjda će znati odgovor.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
11 godina
neaktivan
offline
Bnet total tv sat. ili Maxtv sat.

Kod MaxTv-sat imaš u proširenom paketu Arene sport sve, Sportklub i Sportklub prime i naravno Eurosport 1 i 2

 

Vidim da je dobro kod bneta što možeš za 25 kuna uzet još jedan prijamnik

Poruka je uređivana zadnji put ned 14.10.2012 16:28 (O B O).
 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Bnet total tv sat. ili Maxtv sat.
O B O kaže...

Kod MaxTv-sat imaš u proširenom paketu Arene sport sve, Sportklub i Sportklub prime i naravno Eurosport 1 i 2

 

Vidim da je dobro kod bneta što možeš za 25 kuna uzet još jedan prijamnik

 

Ima sve arene da ali koliko sam ja vidio to vrijedi do 7 mjeseca nagodinu samo ....

15 godina
offline
Bnet total tv sat. ili Maxtv sat.

Ja imam bnet total tv godinu dana i nest sitno, sa paketom programa sam prilično zadovoljan + HBO imam za filmove i komedije neke, tak da me ispadne nekih 105 kn mjesecno. Jedina zamjerka kod total tv je starinski resiver ECHOLITE, a valjd ce za godinu dana nesta promjenit ili cu se prebacit dalje, optima mi nudi bolji paket sa programima. Jedina prednost kod bneta ti je sto imas puno srpskih i domacih kanala, tak da ti muzike i srpskih filmova nece falit

Poruka je uređivana zadnji put ned 14.10.2012 16:56 (razer1911).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Bnet total tv sat. ili Maxtv sat.
antimadridista kaže...

što se tiče opreme, to neznam.

E znam ja. Situacija ti je ovakva: za MaxTV Sat dobiješ odličan Pace HD receiver koji je još uz to i combo (DVB-S + DVB-T mpeg4)

 

B.net ti daje najveće sranje od receivera koje može postojati (bio sam pretplatnik satelitskog bneta) nekakav echolite koji je uz to i samo mpeg2 dakle SD i koji se barem 1 ili 2x tjedno zablesavi pa ga moraš ištekavati iz struje. Naravno postoji kod bneta i opcija da umjesto tog SD echoshita dobiješ i pravi HD receiver no u tom slučaju ti naplaćuju za njega neki gadni mjesečni najam

 

Ukratko: izbor program je tu negdje isti, i cijene su tu negdje slične, no baš zbog tog sranja od receivera kojeg daje b.net moja topla preporuka ti ja da uzmeš MaxTV sat

 

P.S. Sad T-Com ima još i neka akciju prva tri mjeseca besplatno + 6 mjeseci gratis sport paket ako se ne varam ?

 

11 godina
protjeran
offline
Bnet total tv sat. ili Maxtv sat.

Hvala...mislim da ču ič na opciju maxtv sat baš zbog resivera....samo još moram vidit jel dobijem i antenu i ostalo...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Bnet total tv sat. ili Maxtv sat.

Možeš dobiti i od njih antenu i ostalo te podržanu montažu no moja preporuka (ako želiš proći jeftinije i usput nešto još i naučiti) ti je da sam odeš u neki sat-shop npr. www.prejeftino.com i tamo kupiš opremu pa ako nemaš dvije lijeve ruke sam si to montiraš (ili nekome daš 150kn da ti on to montira)

16 godina
neaktivan
offline
Bnet total tv sat. ili Maxtv sat.

trenutno imam digi tv, planiram se prebaciti na maxtv sat i sad me zanima ako uymem na ugovor hocu li dobiti opremu od njih ili moram posebno placati i tko vrswi instalaciju sustava?

 

"Samostalni MAXtv Sat korisnik možete postati bez obzira koristite li ili ne koristite HT-usluge, uz mogućnost instaliranja satelitskog antenskog sustava što je i jedini preduvjet."- nznm sta im ovo znaci...

It s me against the world
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.10.2012 19:50 (gamer2).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Bnet total tv sat. ili Maxtv sat.

To znači da ne moraš biti pretplatnik njihove usluge (MAXadsl-a, telefona i sl.) da bi bio pretplatnik njihove satelitske platforme.

Uz sklapanje ugovora na 24mjeseca oprema se plaća 1Kn(jednokratno), uz samoinstalaciju, ali ako pozoveš njihovog instalatera instalacija košta oko 300Kn

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.10.2012 20:23 (Ord Mantel).
15 godina
neaktivan
offline
Bnet total tv sat. ili Maxtv sat.

Ja sam recimo po završetku Digi ugovora otkupio antenu ( 150kn ) i samo ju okrenuo na Eutelsat i sad preko nje gledam Max Tv Sat. Možeš tako učiniti ako znaš baratat sa sat.antenama.

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.10.2012 20:25 (al zagorec).
 
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Bnet total tv sat. ili Maxtv sat.

imam pitanje imam digi tv tanjur i resiver skinut dole jer mi je ugovor istekao prije 2 godine, dali ja mogu nekak tu antenu osposobit i gledat preko nje neke free kanale, imam resiver koji mi skuplja prasinu quadro dr-8050 fta

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Bnet total tv sat. ili Maxtv sat.
razer1911 kaže...

imam pitanje imam digi tv tanjur i resiver skinut dole jer mi je ugovor istekao prije 2 godine, dali ja mogu nekak tu antenu osposobit i gledat preko nje neke free kanale, imam resiver koji mi skuplja prasinu quadro dr-8050 fta

Naravno da možeš, okreneš ju na neki satelit na kojem ima puno fta kanala ( Hotbird ili Astra ) i spojiš na taj Quadro i gledaš.

15 godina
offline
Re: Bnet total tv sat. ili Maxtv sat.
al zagorec kaže...

Naravno da možeš, okreneš ju na neki satelit na kojem ima puno fta kanala ( Hotbird ili Astra ) i spojiš na taj Quadro i gledaš.

ma znam to. dali je moguće okrenit antenu bez onog testera sto signal hvata, sto spojim na antenu i onda okrecem i hvatam satelit koji želim? dali je moguće eutelsat uhvatit? ili je resiver prestar

14 godina
offline
Re: Bnet total tv sat. ili Maxtv sat.

To nema veze sa starošću receivera, ako je ispravan. Moraš u receiver unijeti neku frekvenciju sa željenog satelita, podesiti položaj antene (i visinu i pravac) i pratiti skalu snage i kvalitete signala na toj frekvenciji.

15 godina
offline
Re: Bnet total tv sat. ili Maxtv sat.
Ord Mantel kaže...

To nema veze sa starošću receivera, ako je ispravan. Moraš u receiver unijeti neku frekvenciju sa željenog satelita, podesiti položaj antene (i visinu i pravac) i pratiti skalu snage i kvalitete signala na toj frekvenciji.

problem je u tome što nemam onaj instrument sto prištekam na antenu i okrecem na određeni satelit.izgleda da mi nista ne preostaje nego jedan kod televizora i jedan na anteni i onda vikat

12 godina
neaktivan
offline
Bnet total tv sat. ili Maxtv sat.

Krasan je max tv i njihov sportski paket. Sve tri usluge placam duplo vise nego bnet 3 paket, plus jos placam sportski paket. I onda ne dobijem ni ufc prijenose, ni mirka jucer, ni el classico vise ne prenose.. sramota.. Da ne spominjem troduplo sporiji net. 

Sometimes I feel like a prophet, misunderstood and under gun like a new disease disease disease
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Bnet total tv sat. ili Maxtv sat.

To je žalosno da...neznam više ni sam sad šta da uzmem ...{#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Bnet total tv sat. ili Maxtv sat.
cecenac kaže...

Krasan je max tv i njihov sportski paket. Sve tri usluge placam duplo vise nego bnet 3 paket, plus jos placam sportski paket. I onda ne dobijem ni ufc prijenose, ni mirka jucer, ni el classico vise ne prenose.. sramota.. Da ne spominjem troduplo sporiji net. 

Dečko, pobrkao si lončiće. Mi govorimo o _SATELITSKOJ_ verziji maxTV-a i koja ima drugačiji raspored kanala nego iptv verzija

 

Evo ovo je popis programa u osnovnom extra paketu https://www.hrvatskitelekom.hr/televizija/maxtv-sat/maxtv-sat-programski-paketi/maxtv-sat-osnovni-extra-programski-paket/ i koji košta isto ko i tvoj usrani bnet (80,29 kn mjesečno)

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.10.2012 23:30 (Han Solo).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Bnet total tv sat. ili Maxtv sat.
Evo da vam objasnim kak ide za max tv sat. Ovako ako potpisete ugovor na 24. Mjeseca dobijete reciver i to je samoinstalacija, morate imat svoju antenu, al do sad vec 2. Godinu kako to montiram s korisnikovim antenama pogotovo od digi tv a ne radi bas najbolje ili ne radi uopce. Ako uzmete uz to i instalaciju i antenu placate dodatno kroz te 2 godine 20 + 5 kn, 20 kn za antenski sustav ( 2 lnb a i triax tanjur te kabela do 20 metara) a ovih pet kuna placate za instalaciju od strane tehnicke sluzbe (koperantske firme), resiver je dosta dobar problema s njima nema znaju se nekad zaledit al iskljucivanje rijesi problem. Maxtv sat radi s eutel sat w2 te prilikom montaze mozete rec da 2. Lnb usmjere na hot bird 13 za talijanseke (to se inace radi i standardno ako nist ne kazete) ili na astru 19 ako ocete svabske programe. Resiver nema mogucnost dodavanja kanala na listu koji su slobodini na satelitu, a ht ih nije uvrstio. Programe dodaju samo oni pomocu nadogradni koje uredaj zna tu i tamo dobit. Uglavnom ima jako puno uvrstenih besplatnih s astre ili hot birda. Naravno tih programa nema na iptv platformu pa je to i prednost. Bnet neznam kad za njih ne radim
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
14 godina
offline
Re: Bnet total tv sat. ili Maxtv sat.
razer1911 kaže...

problem je u tome što nemam onaj instrument sto prištekam na antenu i okrecem na određeni satelit.izgleda da mi nista ne preostaje nego jedan kod televizora i jedan na anteni i onda vikat

Pa, naravno, to je uobičajeni domaći način pronalaženja satelita. {#}

11 godina
neaktivan
offline
Bnet total tv sat. ili Maxtv sat.

Hej. Ja sam ciparskih Grka Interes za Total TV, a željeli biste znati ako se HD kanali imaju dobar uvid u zašto neki kažu da nije kvalitetna. Hvala Vam.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Bnet total tv sat. ili Maxtv sat.

Da ne otvaram novu temu, al vidim da je ova zastarila... uglavnom, zvali me danas iz t-coma i nude mi max tv preko satelita...50 % popusta prvu godinu, tako da bi mi račun bio 40 kn + 25 kn oprema(reciever i antena).sve mi to lijepo izgleda, al ako cu vec uzimat zanima me koje je bolje. Max tv sat ili Total TV? 

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Bnet total tv sat. ili Maxtv sat.

Molila bih nekoga za pomoć ako bi mi to mogao učiniti.

 

Naime, moj brat i ja planiramo uzeti nešto preko satelita: ili Max Tv ili Total TV.

 

E, sada nismo sigurni kako će se to vidjeti. Satelitska antena nam je okrenuta na 16" istočno, odlično se vide svi HRT i SLO programi, ali ne znamo za frekvencije Max i Total TV-a koje preko običnog receivera kojeg imamo (Humax VA FOX).

Probali smo tražiti 11509 H 30000 3/4 od Max TV-a i 11554 H 30000 3/4 od Total TV-a, ali ih ne možemo naći.

 

Pitanje bi bilo: da li se te frekvencije uopće mogu naći sa ovakvim receiverom ili za to baš treba imati receiver koji daju Max TV i Total TV? 

 

Veliko hvala unaprijed. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 18.10.2016 16:58 (SatManijac).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Bnet total tv sat. ili Maxtv sat.

Da gledaš njihove kanale treba ti njihova kartica.

 
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Bnet total tv sat. ili Maxtv sat.
Syke kaže...

Da gledaš njihove kanale treba ti njihova kartica.

 Hvala, to mi je jasno u trenutku kada se uzme na korištenje njihov receiver, ali da li se može naći signal njihovih frekvencija sa nekim drugim receiverom koji nije njihov.

 

Ovako bi bilo, ako sam dobro razumjela, da se tek ubacivanjem kartice u njihov receiver dobije ta frekvencija. Ili možda griješim?

7 godina
online
Re: Bnet total tv sat. ili Maxtv sat.
SatManijac kaže...

 Hvala, to mi je jasno u trenutku kada se uzme na korištenje njihov receiver, ali da li se može naći signal njihovih frekvencija sa nekim drugim receiverom koji nije njihov.

 

Ovako bi bilo, ako sam dobro razumjela, da se tek ubacivanjem kartice u njihov receiver dobije ta frekvencija. Ili možda griješim?

 Prije nekih mjesec dana sam kod kume postavljao tanjur, i probali smo tri recievera, i samo na Max TV recieveru smo uspjeli naći njihove programe.

Ni jedan drugi reciever ih ne nalazi, pretpostavljam da koriste neko drugačije kodiranje podataka.

Uglavnom, stavio sam joj moj stari reciever koji ne koristim, i može bez kartice gledati hrvatske, srpske, rumunjske, makedonske i albanske kanale.

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put uto 18.10.2016 17:00 (fer-de-lance).
7 godina
neaktivan
offline
Re: Bnet total tv sat. ili Maxtv sat.
fer-de-lance kaže...

 Peijw nwkih mjesec dana sam kod kume postavljao tanjur, i probali smo tri recievera, i samo na Max TV recieveru smo uspjeli naći njihove programe.

Ni jedan drugi reciever ih ne nalazi, pretpostavljam da koriste neko drugačije kodiranje podataka.

Uglavnom, stavio sam joj moj stari reciever koji ne koristim, i može bez kartice gledati hrvatske, srpske, rumunjske, makedonske i albanske kanale.

 E, ako je ovo bilo tako, to bi mogao biti pravi odgovor na pitanje koji bi nam pomogao da riješimo problem.

 

Znači da ih kod pretrage uopće niti ne nalaze, nego ih jednostavno preskaču.

 

Puno hvala na odgovoru...i zamolila bih samo još nešto: da li je tanjur od 80 cm dovoljan za prijem Max Tv-a ili je potrebno imati minimano 90 cm?

Poruka je uređivana zadnji put uto 18.10.2016 17:13 (SatManijac).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice