Android TV Box, molim preporuku izdvojena tema

poruka: 1.868
|
čitano: 857.784
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Koji media player kupiti?, Kodi Addonsi
10 godina
Android TV Box, molim preporuku

Pozdrav treba mi preporuka za Android TV box sa mogućnosti instalacije KODI-a, TV je 1080p Max rezolucije. Tako da nešto jeftino a pouzdano sa wifi-jem. Hvala!

everyday i'm shuffling...
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
Re: Android TV Box, molim preporuku
xiaomi mi box

0 0 hvala 0
8 godina
Neznam je li prava tema za to, ali...imam mi box s i isključi mi se kad god promjenim output, npr. odem na hdmi2 gdje mi je ps5 i ne želim gasit mi box, no on se isključuje...kako promjeniti da mi box ostane aktivan?
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M

0 0 hvala 0
6 godina
Isključi hdmi cec
13 godina

Koristim TANIX TX3 TV Box 4G i nemam nikakvih problema.

Omiljeni gaming žanrovi: simulacije vozila i RPG
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 mjeseci

Možda je glupo pitanje al evo gledam akciju na TV koja traje jos 2h pa mi je ovako lakše e nego koncentrirati se i guglat... Pitanje je, da li koristenjem android boxa kompletno eliminiramo sve mane operativnog sustava koji dolazi ugrađen na tv?  Po logici bi trebalo to tako ici... al provjeravam..  (Gledam Philips sa Saphi OS-om ako je to vazno..). Hvala

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.11.2021 21:54 (tom hanks).

0 0 hvala 0
12 godina
tom hanks kaže...

Možda je glupo pitanje al evo gledam akciju na TV koja traje jos 2h pa mi je ovako lakše e nego koncentrirati se i guglat... Pitanje je, da li koristenjem android boxa kompletno eliminiramo sve mane operativnog sustava koji dolazi ugrađen na tv?  Po logici bi trebalo to tako ici... al provjeravam..  (Gledam Philips sa Saphi OS-om ako je to vazno..). Hvala

Da, jer onda box preuzima sve tv je samo ekran.

12 godina
Buhaha kaže...

Molim preporuku za daljinski za Mi Box S, koji bi najbolje radio sa EON aplikacijom. Hvala unaprijed. 

Uključi HDMI-CEC i možeš koristit daljinski od TVa kao npr. tipke brojeva za lakše šaltanje kanala.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Koji media player kupiti?, Kodi Addonsi
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice