Android TV Box, molim preporuku izdvojena tema

poruka: 2.554
|
čitano: 1.501.441
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Koji media player kupiti?, Kodi Addonsi
14 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku

Kako si povezao mob sa boxom?Meni nekad daljinski ne želi upaliti box pa ga onda moram isključiti iz struje pa ponovo uključiti.

Reality is wrong. Dreams are for real.
14 godina
offline
Android TV Box, molim preporuku

pokušaj ga ponovo uparti putem bluetootha

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
ja,vrba kaže...

Kako si povezao mob sa boxom?Meni nekad daljinski ne želi upaliti box pa ga onda moram isključiti iz struje pa ponovo uključiti.

 Ja imam stick koi je spojen na wifi pa ga odmah nadje.a daljinski je megagovno.malo malo pa se zaledi a stick normalno radi i onda ga moram iscupat iz struje bezveze

Poruka je uređivana zadnji put sub 8.1.2022 15:29 (GSP).
14 godina
offline
Android TV Box, molim preporuku

Meni se događa da ga ne mogu upaliti.E sad je li do daljinskog ili boxa ne znam.Kad ga iskopčam pa ukopčam sve radi normalno.Zato tražim neko rješenje kako da ga upalim preko mobitela da ga ne moram isključivati iz struje.

Reality is wrong. Dreams are for real.
 
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Pozdrav ekipa.
Sta kazete na mi box android 8.1

Dali bi iptv radio bez stekanja.

Dali prihvaca usb stik
Poruka je uređivana zadnji put sub 8.1.2022 16:38 (Bagi0000).
14 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Bagi0000 kaže...
Pozdrav ekipa.
Sta kazete na mi box android 8.1

Dali bi iptv radio bez stekanja.

Dali prihvaca usb stik

 niš, za to možeš kupit bolji uređaj ... 

2 godine
neaktivan
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Koji bolji uređaj predlažeš..di ga ima za kupit
14 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
12 godina
offline
Android TV Box, molim preporuku

osim ako planiraš gledat legalne servise tipa netflix, max to go i slično, onda odi na mibox ili firestick

na miboxu će ti iptv radit ok i ima usb. Imam ga i jedno i drugo koristim bez problema. I zadnji update ga diže na android 9

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.1.2022 20:02 (MEDO11).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
ja,vrba kaže...

Meni se događa da ga ne mogu upaliti.E sad je li do daljinskog ili boxa ne znam.Kad ga iskopčam pa ukopčam sve radi normalno.Zato tražim neko rješenje kako da ga upalim preko mobitela da ga ne moram isključivati iz struje.

 Ako je preko wifi onda ggogle tv ako je preko infracrvenog onda MI remote aplikacija.boljih nema.za plavi zub nisam trazio

6 godina
neaktivan
offline
Android TV Box, molim preporuku

Jel mi moze netko zakacit link di mogu kupit amazone fire 4k...nesta gledam i sve mi otvori nema ga na stanju...

Di se najmanje ceka dostava po mogucnosti...

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.1.2022 11:40 (Ceco5465).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Ceco5465 kaže...

Jel mi moze netko zakacit link di mogu kupit amazone fire 4k...nesta gledam i sve mi otvori nema ga na stanju...

Di se najmanje ceka dostava po mogucnosti...

Amazon DE. Dostava drugi dan ako si Prime., samo DE naravno.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.1.2022 12:04 (x18x05x).
14 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
GSP kaže...
ja,vrba kaže...

Meni se događa da ga ne mogu upaliti.E sad je li do daljinskog ili boxa ne znam.Kad ga iskopčam pa ukopčam sve radi normalno.Zato tražim neko rješenje kako da ga upalim preko mobitela da ga ne moram isključivati iz struje.

 Ako je preko wifi onda ggogle tv ako je preko infracrvenog onda MI remote aplikacija.boljih nema.za plavi zub nisam trazio

 Koliko ja znam ovaj box nema IR daljinski.

Reality is wrong. Dreams are for real.
6 godina
neaktivan
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku

E samo pitanje...jel da uzmem sa kablom onim ili...za 79€ ili je ovo za 59€ok...i na kojem principu to radi..treba zica do toga iz rutera il?

Noob..heh

14 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Ceco5465 kaže...

E samo pitanje...jel da uzmem sa kablom onim ili...za 79€ ili je ovo za 59€ok...i na kojem principu to radi..treba zica do toga iz rutera il?

Noob..heh

 Ako ti treba kabel uzmi. Wifi ti bude dosta dobar za sve.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
12 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Ceco5465 kaže...

Jel mi moze netko zakacit link di mogu kupit amazone fire 4k...nesta gledam i sve mi otvori nema ga na stanju...

Di se najmanje ceka dostava po mogucnosti...

 ako nemas nikoga u njem, možda pogledaj na njuskalo, imas po 350kn nove zapakirane

12 godina
neaktivan
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
MSN kaže...
Ceco5465 kaže...

Jel mi moze netko zakacit link di mogu kupit amazone fire 4k...nesta gledam i sve mi otvori nema ga na stanju...

Di se najmanje ceka dostava po mogucnosti...

 ako nemas nikoga u njem, možda pogledaj na njuskalo, imas po 350kn nove zapakirane

 ili naruči preko mailbox.de, GLS oko 8-9 eura do RH.

6 godina
neaktivan
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku

Ok,hvala decki...uzet cu bez kabla jer ne znam kolika je duzina kabla,imam dosta od rutera...il mozda danuzmem pojacivac zbog wi fi..jer mi mobiteli nekad gube,vherojatno ce i to onda zezat...budem prvo samo to uzeo pa cu vidjet za kabal...

 

P.s...dali je bolje uzet amazone stick 4x max za 500kn sa njuske

Il obicni za 350...nije mi zao novaca sam da valja vec kad kupujem...hvala

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.1.2022 18:17 (Ceco5465).
14 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Ceco5465 kaže...

Ok,hvala decki...uzet cu bez kabla jer ne znam kolika je duzina kabla,imam dosta od rutera...il mozda danuzmem pojacivac zbog wi fi..jer mi mobiteli nekad gube,vherojatno ce i to onda zezat...budem prvo samo to uzeo pa cu vidjet za kabal...

 

P.s...dali je bolje uzet amazone stick 4x max za 500kn sa njuske

Il obicni za 350...nije mi zao novaca sam da valja vec kad kupujem...hvala

 Obični 4k.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Ceco5465 kaže...

Ok,hvala decki...uzet cu bez kabla jer ne znam kolika je duzina kabla,imam dosta od rutera...il mozda danuzmem pojacivac zbog wi fi..jer mi mobiteli nekad gube,vherojatno ce i to onda zezat...budem prvo samo to uzeo pa cu vidjet za kabal...

 

P.s...dali je bolje uzet amazone stick 4x max za 500kn sa njuske

Il obicni za 350...nije mi zao novaca sam da valja vec kad kupujem...hvala

nisam pratio najbolje raspravu, ali amazon stick ti nema LAN port pa ti treba USB spliter, ima ih na aliexpressu povoljno šalju iz EU.

ako ćeš preko wifia onda ti tu Max ima prednost jer podržava WiFi 6.

jedan i drugi rade dobro, s tim da se osjeti da je Max jači i brži pa ako kupuješ na duže staze mislim da je bolje investirati u Max.

 

ako ti nije hitno možeš pratiti akcije na amazon.de mene je 4k došao 25 eura, a 4k Max 37 eura + mailbox.de dostava. Verzija samo za Njemačku, ali sve radi najnormalnije i kod nas.

To je smiješna cijena za taj uređaj.

12 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Ceco5465 kaže...

Ok,hvala decki...uzet cu bez kabla jer ne znam kolika je duzina kabla,imam dosta od rutera...il mozda danuzmem pojacivac zbog wi fi..jer mi mobiteli nekad gube,vherojatno ce i to onda zezat...budem prvo samo to uzeo pa cu vidjet za kabal...

 

P.s...dali je bolje uzet amazone stick 4x max za 500kn sa njuske

Il obicni za 350...nije mi zao novaca sam da valja vec kad kupujem...hvala

 Osobno imam oba, max je nešto malo brzi ali razlika nije značajna, tipa tivimate i netflix rade praktički isto na oba, možda razlika nekad u sekundi, ništa posebno. 

14 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
MEDO11 kaže...

osim ako planiraš gledat legalne servise tipa netflix, max to go i slično, onda odi na mibox ili firestick

na miboxu će ti iptv radit ok i ima usb. Imam ga i jedno i drugo koristim bez problema. I zadnji update ga diže na android 9

 Imaš i mecool modele sa svim legalnim servisima. 

3 godine
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Ceco5465 kaže...

E samo pitanje...jel da uzmem sa kablom onim ili...za 79€ ili je ovo za 59€ok...i na kojem principu to radi..treba zica do toga iz rutera il?

Noob..heh

 

 Ne pricaj gluposti .. Uzmi s njuskala :)..

 

Imas ih po odlicnoj cijeni, nove, zapakirane ..

 

Kod 4K MAX ti je fora u tome kaj ima kao bolji WiFi al taj WIFI 6 jako malo rutera podrzava, za sad .. Gledano dugorocno se mozda i isplati, al ako mislis koristiti samo za IPTV / Netflix / HBO Go / slicno, onda vjerojatno ne budes ni primjetio razliku izmedju 4k i tog 4k Max..

6 godina
neaktivan
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku

A dobro jbg...ne kuzim te stvari zato pitam...uzet cu taj sa njuske max...ne znaci mi nesta ta razlika novaca,ako ce imalo bit bolji..svakako hvala...

 

14 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Ceco5465 kaže...

A dobro jbg...ne kuzim te stvari zato pitam...uzet cu taj sa njuske max...ne znaci mi nesta ta razlika novaca,ako ce imalo bit bolji..svakako hvala...

 

 Obični 4k uzmi.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
offline
Android TV Box, molim preporuku

Pozdrav, molim preporuku za Android tv box

 

HBO GO

NETFLIX

MAXTV TO GO

 

i da ga mogu sherat sa PC-em. Video, slike itd

 

Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Memphis kaže...
MEDO11 kaže...

osim ako planiraš gledat legalne servise tipa netflix, max to go i slično, onda odi na mibox ili firestick

na miboxu će ti iptv radit ok i ima usb. Imam ga i jedno i drugo koristim bez problema. I zadnji update ga diže na android 9

 Imaš i mecool modele sa svim legalnim servisima. 

 

odlično napokon da se još netko priključio sa svojim modelima. Koji modeli podržavaju netflix?

12 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
General_Woo kaže...

Pozdrav, molim preporuku za Android tv box

 

HBO GO

NETFLIX

MAXTV TO GO

 

i da ga mogu sherat sa PC-em. Video, slike itd

 

Hvala

 

mibox ti sve to vrti bez beda i ima chromecast za ovaj drugi dio

3 godine
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Ceco5465 kaže...

A dobro jbg...ne kuzim te stvari zato pitam...uzet cu taj sa njuske max...ne znaci mi nesta ta razlika novaca,ako ce imalo bit bolji..svakako hvala...

 

 Ma uzmi sa Njuske obican 4K, zbilja ne budes osjetio razliku .. Bolje te novce "uloži" u TiviMate i kupi taj plejer Premium verziju (po mogucnosti unlimited, jer cijene stalno idu gore) ..

 

Ili razmisli o nekoj dobroj IPTV listi :) ..

 

U svakom slucaju, posto si novi u tome, naucit ces :), s vremenom. Nije dovoljno kupiti dobar BOX da lista radi stabilno .. Ima tu jos puno faktora :))

6 godina
neaktivan
offline
Android TV Box, molim preporuku

Bas sam htjeo napisat da cu trebat nekog sa dobrom listom...ev sad hebi ga opet ne znam sta pricas al nema veze...znaci kupio bi taj stick,nebitno sad koji...sta je sljedece sto trebam radit...kupit dobru listu...koliko programa cu moc hvatat...dosta je tu nepoznanica za mene...placam neki evo tv paket koji zelim sto prije ukinut,jer je bezveze...

Ne zahtjevam nesta pisebno od programa..al ev zelio bi nesta dobrog sporta gledat opcenito..sport,national geo,pokoji film za zenu...to cu valjda moc sa ovim...hvala

 
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Koji media player kupiti?, Kodi Addonsi
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice