Android TV Box, molim preporuku izdvojena tema

poruka: 2.556
|
čitano: 1.506.184
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Koji media player kupiti?, Kodi Addonsi
12 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Ivooh11 kaže...
Imaš hrpu videa po youtubu gdje ekipa testira boxove i igrice na njima ,ali po meni ni jedan nije za igranje osim shilda, primarno ljudi kupuju box za iptv i slično ,moram reči da sam imao iskustvo sa igricama na minixu i dobro je sve radilo, ali malo igara funkcionira kako spada jer veči dio android igara je napravljeno za touch....

 Tako je 

OSIM ako igra isključivo igre koju su savršene za Bluetooth kontrolere, npr: PUBG, Minecraft, platformeri...

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
9 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Sve 5 ,ali nisam ziher koliko ima takvih igara , u konačnici sad se stvarno da nabaviti ps 4 za male novce što je neusporedivo što se igara tiče ,a android box onda može biti jeftinija varijanta.
 
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Android TV Box, molim preporuku

Imam pitanje pa ako itko ima kakva vlastita iskustva molio bi da mi preporuči neki Android TV box koji u sebi ima ugrađen i DVB-T2 prijemnik jer bi isti spojio na TV koji nema u sebi ugrađen DVB-T2 prijemnik pa da ne kupujem dva uređaja i naravno da cijena bude razumna....

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Android TV Box, molim preporuku

Pozz svima.

 

Bratov frend me pitao da mu malo istrazim Android TV Boxeve, pa reko odma da ovdje vidim sta vi preporucujete, do 500kn, moze i skuplje, ali mislim da se moze naci pristojan TV Box do 500kn. Predpostavljam da nece igrati igre i to, nego vjerovatno filmovi i IPTV. Neznam da li ima kakvih caka ili preferencija, pa eto, neke best buyeve.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Android TV Box, molim preporuku

Ekipa pozdrav,

 

Frend je kupio Mi Box S, na njega smo instalirali KODi, ali to je jednostavno neupotrebljivo na njemu. Buffera stoljećima, da pustim jedan film preko gaie ili exodusa treba mi 5 minuta i onda sve šteka i dalje... Internet je dobar 70mbps download i 40mbps up.

 

Također, youtube šteka na 480p rezoluciji tj. skippa frejmove. Kada odemo preko LG sučelja na youtube sve radi normalno, loada video ko od šale i na 4k... ima ko kakvoh iskustva s ovime?


hvala !

Bene docet, qui bene distinguit.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
molnyi kaže...

Ekipa pozdrav,

 

Frend je kupio Mi Box S, na njega smo instalirali KODi, ali to je jednostavno neupotrebljivo na njemu. Buffera stoljećima, da pustim jedan film preko gaie ili exodusa treba mi 5 minuta i onda sve šteka i dalje... Internet je dobar 70mbps download i 40mbps up.

 

Također, youtube šteka na 480p rezoluciji tj. skippa frejmove. Kada odemo preko LG sučelja na youtube sve radi normalno, loada video ko od šale i na 4k... ima ko kakvoh iskustva s ovime?


hvala !

 Testiraj internet na Boxu:

https://www.speedtest.net/

http://www.dslreports.com/speedtest

 

Možda ima nekih smetnji sa signalom.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
11 godina
neaktivan
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
CyberDemonVZ kaže...

 Testiraj internet na Boxu:

https://www.speedtest.net/

http://www.dslreports.com/speedtest

 

Možda ima nekih smetnji sa signalom.

 Hvala, probao sam i rezultat je 70mbps down/40mbps up.

 

Isto sam dobivao i na mobitelu itd... Čudno je jako, video se nakon nekog vremena zbuffera, ali reprodukcija nije ni malo glatka... Pazi, 480p ne može puštat bez skipanja, pa to možeš doslovno na 1mbps internetu rokat..

Bene docet, qui bene distinguit.
12 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
molnyi kaže...

Možda ima nekih smetnji sa signalom.

 Hvala, probao sam i rezultat je 70mbps down/40mbps up.

Isto sam dobivao i na mobitelu itd... Čudno je jako, video se nakon nekog vremena zbuffera, ali reprodukcija nije ni malo glatka... Pazi, 480p ne može puštat bez skipanja, pa to možeš doslovno na 1mbps internetu rokat..

 

Jesi probao tvorničke postavke, ili tak neku malo drastičniju mjeru?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
11 godina
neaktivan
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
CyberDemonVZ kaže...
molnyi kaže...

Možda ima nekih smetnji sa signalom.

 Hvala, probao sam i rezultat je 70mbps down/40mbps up.

Isto sam dobivao i na mobitelu itd... Čudno je jako, video se nakon nekog vremena zbuffera, ali reprodukcija nije ni malo glatka... Pazi, 480p ne može puštat bez skipanja, pa to možeš doslovno na 1mbps internetu rokat..

 

Jesi probao tvorničke postavke, ili tak neku malo drastičniju mjeru?

 Pa malo mi je glupo to bilo radit, kad smo ga tek otpakirali i postavili. Probat ću sutra, ali ne vjerujem da će rješiti problem :/

Bene docet, qui bene distinguit.
12 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
molnyi kaže...

 Pa malo mi je glupo to bilo radit, kad smo ga tek otpakirali i postavili. Probat ću sutra, ali ne vjerujem da će rješiti problem :/

 Ni ja, al morao sam nešto napisati, pogotovo ako će onda proraditi, onda će savjet izgledati odlično :)

 

Probati box na nekoj drugoj lokaciji, na drugom provideru?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put sub 25.1.2020 23:18 (CyberDemonVZ).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
CyberDemonVZ kaže...
molnyi kaže...

 Pa malo mi je glupo to bilo radit, kad smo ga tek otpakirali i postavili. Probat ću sutra, ali ne vjerujem da će rješiti problem :/

 Ni ja, al morao sam nešto napisati, pogotovo ako će onda proraditi, onda će savjet izgledati odlično :)

 

Probati box na nekoj drugoj lokaciji, na drugom provideru?

 Hahah, vidjet ćemo :)

 

Probam sutra/prekosutra kod sebe. 

Bene docet, qui bene distinguit.
4 godine
neaktivan
offline
Android TV Box, molim preporuku

Da li se isplati kupiti Xiaomi Mi box

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
personauserCRO kaže...

Da li se isplati kupiti Xiaomi Mi box

 Pitaj molnyi  :)

 

Je, jako je hvaljen uređaj.  Za klasu bolji od nekog prosjeka kineskih boxeva. Često spominjani minus je nedostatak mrežnog priključka (možeš ignorirati ako ćeš spajati bežićno, ili kupiti USB-ethernet adapter)

 

P.S. Najnovija verzija je Mi box S, na njega misliš?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put ned 26.1.2020 0:14 (CyberDemonVZ).
4 godine
neaktivan
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
CyberDemonVZ kaže...
personauserCRO kaže...

Da li se isplati kupiti Xiaomi Mi box

 Pitaj molnyi  :)

 

Je, jako je hvaljen uređaj.  Za klasu bolji od nekog prosjeka kineskih boxeva. Često spominjani minus je nedostatak mrežnog priključka (možeš ignorirati ako ćeš spajati bežićno, ili kupiti USB-ethernet adapter)

 

P.S. Najnovija verzija je Mi box S, na njega misliš?

 Da,na njega mislim

11 godina
neaktivan
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
personauserCRO kaže...

 Da,na njega mislim

 Vidi par postova gore moje iskustvo, tako da ja nisam baš zadovoljan. Još ga moram testirati kod sebe pa ću vidjeti kako se ponaša... Ali inače generalno je ekipa zadovoljna i nisu imali probleme kao ja. Ako ti treba mogućnost netflixa u 4k i da ti ima podršku za DTS HD i Dolby 5.1 / 7.1 onda je to to.

Bene docet, qui bene distinguit.
12 godina
offline
Android TV Box, molim preporuku

Možda nije pitanje za ovu temu, ali ajd... Da li je netko možda koristio / probao koristiti Xbox one s kao tv box? Ako je da li to radi dobro? Hvala na odgovorima...

Pucaaaajjjj :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Android TV Box, molim preporuku

pitanje, ako mi treba uredjaj samo za IPTV je li mi bolje uzeti Amazon firestick ??? umjesto android boxa ?? ima li razlike u jednostavnosti , kvalitetu slike ? hvala

dalje, je li ima dobar wi fi prijam ??? udaljen mi je ruter 7 metara i 1 armirani zid je izmedju

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.2.2020 19:47 (dadotb).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
molnyi kaže...
...

 Hahah, vidjet ćemo :)

 

Probam sutra/prekosutra kod sebe. 

 Jesi ga na kraju uspio upogonit da radi kako treba?

15 godina
neaktivan
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
dadotb kaže...

pitanje, ako mi treba uredjaj samo za IPTV je li mi bolje uzeti Amazon firestick ??? umjesto android boxa ?? ima li razlike u jednostavnosti , kvalitetu slike ? hvala

dalje, je li ima dobar wi fi prijam ??? udaljen mi je ruter 7 metara i 1 armirani zid je izmedju

 Meni su neki dan na drugoj temi rekli da je izuzetno dobar za to za što ti treba. Ja sam sebi naručio i čekam. 

14 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku

bNeo 

 

ne znam kako to namjestiti, jer sam ga "smjestio" u Irsku kod inicijalnog setupa...

 

i sad mi nudi samo irske streamove...

Ju je je? Je ju je!
Poruka je uređivana zadnji put sri 12.2.2020 14:16 (Stric_Jura).
12 godina
offline
Android TV Box, molim preporuku

Namjeravam uzest svoj prvi android box nisam bas vidio da ga se ovdje spominje ali u oko mi je upao surfajuci po internetu ovaj model https://www.formuler.tv/z7plus sa postarinom cca bi me ispao 800 kn, deli zate novce ima sta bolje i jeli ko ima ovaj model i jeli zadovoljan sa njim. 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku

Loše, i skupo.

Pogledaj tu.

12 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
bodija kaže...

Loše, i skupo.

Pogledaj tu.

 Ima ih puno koji mi preporucujes, koristio bi ga najvise za iptv i daje iz EU skladista

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.2.2020 23:39 (nike098).
14 godina
offline
Android TV Box, molim preporuku

Svi linkani su iz Eu skladišta. Ja bih ti preporučio amologic 4gb rama/32 il 64 roma...ovajovaj ili ovaj

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
bodija kaže...

Svi linkani su iz Eu skladišta. Ja bih ti preporučio amologic 4gb rama/32 il 64 roma...ovajovaj ili ovaj

 Znaš li možda ima li neke bitne razlike između A95x F3 Air i slim?

Koliko vidim u opisu, samo je razlika u podršci za PLEX, ili se varam?

Steam: Dalthor85 Bnet: Dalthor#2799
11 godina
offline
Android TV Box, molim preporuku

Je zna netko koji USB-ethernet adapter kupiti kod nas da provjereno radi na "Xiaomi Mi Box 3" ?

 

Narucio bih iz kine ali tko ce cekat 2 mjeseca da dode pogotovo sada zbog sranja oko virusa.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
azzie kaže...

Je zna netko koji USB-ethernet adapter kupiti kod nas da provjereno radi na "Xiaomi Mi Box 3" ?

 

Narucio bih iz kine ali tko ce cekat 2 mjeseca da dode pogotovo sada zbog sranja oko virusa.

 UGreen se skoro svugje preporuča:

https://www.reddit.com/r/AndroidTV/comments/64mjwk/ethernet_adapters_works_on_xiaomi_mi_box/

https://www.reddit.com/r/AndroidTV/comments/5xtiye/mi_box_usb_ethernet_dongle_testing/

I kad na googleu tražiš, prvo su linkovi na UGREEN.

 

Kod nas ih baš nema

https://www.nabava.net/search.php?q=UGREEN+USB+Ethernet+Adapter

Al ima iz DE:

https://www.amazon.de/s?k=UGREEN+USB+Ethernet+Adapter&ref=nb_sb_noss_2

 

Uzmeš USB 3, i bez ostalih konektora ako ti ne trebaju.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
11 godina
offline
Android TV Box, molim preporuku

Platio bih do 100 kn , bas 150 to je skoro pola cijene mi box 3 uredaja,  evo u kini ima za 3 i pol dolara.

 

https://www.aliexpress.com/item/32685629443.html?spm=a2g0o.cart.0.0.2f883c00HaKMMx&mp=1

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku

Koliko vidim jedino od ovih jeftinijih box-ova xiaomi MI box s korisit androida tv os i amazon fire stick 4k koji je prerađen za amazon.

E sad me zanima da li na ovom fire stick-u mogu koristiti androida store, tj. zanimame dali aplikacije poput IPTV Smarters i OTT navigator mogu koristiti.

 

BF3:fluffy_inside
13 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Wolf88 kaže...

Koliko vidim jedino od ovih jeftinijih box-ova xiaomi MI box s korisit androida tv os i amazon fire stick 4k koji je prerađen za amazon.

E sad me zanima da li na ovom fire stick-u mogu koristiti androida store, tj. zanimame dali aplikacije poput IPTV Smarters i OTT navigator mogu koristiti.

 

 Možeš i to bilo koju aplikaciju, samo uključiš "Unknown Sources" i preko Downloadera skidaš i instaliraš.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Koji media player kupiti?, Kodi Addonsi
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice