Android TV Box, molim preporuku izdvojena tema

poruka: 2.554
|
čitano: 1.502.154
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Koji media player kupiti?, Kodi Addonsi
14 godina
neaktivan
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
mkexx kaže...

Mene je prošle godine sa čini mi se gearbesta izašao mibox oko 320kn, carine nije bilo jer je išao sa talijanskog skladišta..

Cijena je bila takva jer su bili neki popusti na gearbestu..uglavnom mibox je super, pogotovo za cijenu...

Kupio sam ugreen usb to ethernet dongle, tako da je povezan žično, iako je i bežično skroz ok radilo...

 Šta ako sa Gearbesta android box dođe neispravan?

13 godina
offline
Android TV Box, molim preporuku

Nisam ni razmišljao o tome, kontaktirao bi ih i dogovorio povrat...

Iskreno da se pokvari za tu cijenu što sam ga platio nije me ni brige za garanciju kada dođe više nego duplo jeftinije nego kod nas..

 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku

kako duplo sad je bio 477kn na mall.hr prodali ih sve sa garancijom xiaomi mi box s

13 godina
offline
Android TV Box, molim preporuku

Kad sam ga ja uzimao bio je najjeftiniji oko 700 kn

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Moje iskustvo s GB je extra. Crkao mi Android Box nakon 5-6 dana. Javio im se preko forme na stranici i odgovorili mi za satak dva ili tako nešto. Tražili da snimim video greške. Doslovno mobitelom iz ruke snimio 20 sec video gdje se vidi problem i uplodao ga. Nakon par sati mi se javili sa tri opcije: da besplatno pošalju novi, vrate novac na račun ili daju sredstva za iduću kupnju. Izabrao sam ovo treće, nadoplatio malo i kupio jači box, koji je stigao za tjedna dana.

P. S. : ja sam u DE
12 godina
offline
Android TV Box, molim preporuku

Fire stick 4K je na 50% za black friday, koga zanima.

 

A mene zanima, jel se Alexa s Fire sticka može koristiti identično kao i svaka druga, za smart home, ili služi isključivo za TV?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Android TV Box, molim preporuku

Bok

Ima neko iskustva s ova 2 boxa?

 

HK1 X3 Amlogic S905X3 4GB RAM 32GB

A95X F3 Air S905X3 4GB RAM 32GB ROM

 

Ili moze preporuka nekog drugog boxa u tom cjenovnom rangu

 

 

hvala

Ako sam nešto progriješio, ispravite me. :D Mlad sam, još učim! :D
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.11.2019 15:45 (Tony1999).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Android TV Box, molim preporuku

Jedno pitanje, da li se može staviti HBO GO na Fire stick 4K?

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Ja isto gledam firestick 4k već neko vrijeme, ali nažalost taj na popustu za BF nema dostavu u RH...
13 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Dan1234567890 kaže...
Ja isto gledam firestick 4k već neko vrijeme, ali nažalost taj na popustu za BF nema dostavu u RH...

 mailboxde.com

Ili se javi kolegi AmonZero s obzirom da smo preko njega naručili nas nekoliko.

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.11.2019 7:53 (David87).
9 godina
online
Android TV Box, molim preporuku

da ne otvaram temu, moze li preporuka za tablet do 300 eur, da baterija dobro drzi, da je fluidan, igrice/ne one najzahtjevnije, YT da vrti bez sjeckanja...hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Tony1999 kaže...

Bok

Ima neko iskustva s ova 2 boxa?

 

HK1 X3 Amlogic S905X3 4GB RAM 32GB

A95X F3 Air S905X3 4GB RAM 32GB ROM

 

Ili moze preporuka nekog drugog boxa u tom cjenovnom rangu

 

 

hvala

 Itko? Ili bolje uzet mi box?

Ako sam nešto progriješio, ispravite me. :D Mlad sam, još učim! :D
14 godina
offline
Android TV Box, molim preporuku

Poz.jel netko koristi emby na x96 Max?

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.12.2019 18:39 (chewa).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
dadotb kaže...

da ne otvaram temu, moze li preporuka za tablet do 300 eur, da baterija dobro drzi, da je fluidan, igrice/ne one najzahtjevnije, YT da vrti bez sjeckanja...hvala

 

 

Ne znam kako si tablet povezao s ovom temom, ali pogledaj Xiaomi Mi Pad 4 ili Mi Pad 4 Plus.

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.12.2019 9:24 (bikloner).
9 godina
online
Re: Android TV Box, molim preporuku
bikloner kaže...
dadotb kaže...

da ne otvaram temu, moze li preporuka za tablet do 300 eur, da baterija dobro drzi, da je fluidan, igrice/ne one najzahtjevnije, YT da vrti bez sjeckanja...hvala

 

 

Ne znam kako si tablet povezao s ovom temom, ali pogledaj Xiaomi Mi Pad 4 ili Mi Pad 4 Plus.

 haha, ne znam ni ja, ali ko biva da ne otvaram temu...hvala , pogledam

13 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku

Za Tony1999 ... Imam F2 i box je sasvim solidan ... ovisi za sta ce ti na koncu trebati ...

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.12.2019 12:57 (LUX_67A).
4 godine
neaktivan
offline
Android TV Box, molim preporuku

Molim za pomoć .

Naime na android box tv beelink gt king za vrijeme gledanja programa pojavi mi se skočni prozor npr.ima neko ko te prati i. sl. Kako se rješiti tog problema?

Ako neko ima savjet bio bih mu zahvalan.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Android TV Box, molim preporuku

pozdrav danas sam kupio minix uh 9 imao sam do sad stari mede8er, ono sto me zanima posto gledam filmove preko mreznog kabela , kad stavim veći rip 70etak gb 2160p kad premotam sa mišom previše naprijed malo mi uspori film nisam siguran dali je to do ripa ili do minix-a dali se tu nešto može uraditi, drugo što me zanima dali postoji neka aplkacija ili neki način da imam odmah ulaz u mrežu a ne da ulatim u ES file menager pa da od tu na networing pokrećem flmove ... i treće kupio sam daljinsku tipkovnicu sa malim misom na sebi kao na laptopu i ne prepoznaje je kad ubodem u usb a miša prepozna normalno

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Android TV Box, molim preporuku

ima li netko iskustva sa xiaomi mi box s, isplati li se uzeti za 400kn sa geekbuyinga?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku

ja ga imam i meni je ok. Ja ga platio 70 eura. Iritira me što s vremena na vrijeme se uspori pa ga moram restartati. Ali nije to samo do mene već i na recenzijama se ljudi bune na youtubu. Vidim da je Amazon Fire TV Stick 4K nekih 35 eura, na amazonu i saturnu (DE) tako da je to još isplativije.

12 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Tony1999 kaže...
Tony1999 kaže...

Bok

Ima neko iskustva s ova 2 boxa?

 

HK1 X3 Amlogic S905X3 4GB RAM 32GB

A95X F3 Air S905X3 4GB RAM 32GB ROM

 

Ili moze preporuka nekog drugog boxa u tom cjenovnom rangu

 

 

hvala

 Itko? Ili bolje uzet mi box?

 uzmi ovaj prvi ima i 1Gbps LAN

9 godina
online
Android TV Box, molim preporuku

imam beelink mini MX III, koliko je bolji A95x F3 air ?? isplati li se prodati za 20 eur i dodari jos toliko ili malo vise za ovaj drugi ? koristim za IPTV, HBO GO i Kodi

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Android TV Box, molim preporuku

Za one koji imaju mi box s, jel vam plex radi fluidno kod gledanja full hd filmova sa većim bitrateom? I jel radi 4k streamanje normalno?

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Android TV Box, molim preporuku

Kao laiku, što bi mi preporučili da uzmem od boxova?
Ip tv ću još malo pregledati što i kako se nudi, a dok tražim najprihvatljiviji što se tiče cijene/performansi, moram odlučiti koji android box naručiti. Ne žuri mi se nigdje i ne patim toliko od garancije, pa ću radije pričekati artikl sa aliexpressa mjesec/dva, nego ga plaćati 3-4 puta skuplje u lijepoj našoj. 

Dakle, nekakav entry level box koji će služiti u sobi za gledanje sporta/filmova. Android igre me ne zanimaju. 
Ako može neki savjet na što paziti i kako odabrati "best buy" komponentu.. Što kažete na jedan od ovih npr?

Koliko gubim ako naručim 2.4G umjesto 5.8G Dual WiFI, ako će box biti povezan ethernet kabelom na router?
Što dobivam sa 4gb u odnosu na 2gb rama, ako ću izbjegavati igranje?
Ima li kakve veze i 16gb rom u odnosu na 32gb, ako planiram od appa staviti samo ip tv i eventualno Kodi?

Nadam se da pitanja nisu previše besmislena, al doslovno ne znam ništa o ovim stvarčicama, pa računam da je ovdje najbolje mjesto za dobiti suvislu informaciju. 

Hvala i lp.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
birra kaže...


1. Što kažete na jedan od ovih npr?

2. Koliko gubim ako naručim 2.4G umjesto 5.8G Dual WiFI, ako će box biti povezan ethernet kabelom na router?

3. Što dobivam sa 4gb u odnosu na 2gb rama, ako ću izbjegavati igranje?

4. Ima li kakve veze i 16gb rom u odnosu na 32gb, ako planiram od appa staviti samo ip tv i eventualno Kodi?

 



1. U pravilu se daje prednost amlogicu pred rockchipom 

2. Ništa, ne treba ti

3. Ništa

4. Nema

 

 

Obrati pažnju na ovaj članak

https://www.bug.hr/savjeti/kako-odabrati-android-tv-box-7794

 

Ako ti nije bitan u članku spomenut Widevine L1 DRM bilo koji box s amlogicom do 22 eura (radi carine) će ti bit dovoljan za kodi

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.1.2020 19:56 (Gee).
10 godina
offline
Android TV Box, molim preporuku

Uzeo sam https://www.geekbuying.com/item/A95X-F2-Amlogic-S905X2-Android-9-0-4GB-32GB-TV-Box-Dual-Band-WiFi-419701.html još prije na akciji. Meni dobar, dobro i brzo radi, ništa ne šteka. DHLom iz Italije za dva dana, milina.

 
2 0 hvala 2
14 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
iMik kaže...

Jedno pitanje, da li se može staviti HBO GO na Fire stick 4K?

Skini si eu.hbogo.androidtv.production.

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.1.2020 21:27 (chewa).
12 godina
offline
Android TV Box, molim preporuku

Imam Xioami mi box 3 i ok mi radi. No, u zadnje vrijeme imam potrebu kupiti nešto novije i zamijeniti ga. Mi box s vidim da i nije neki upgrade tj. ništa ne bih ni primjetio. Što bi preporučili osim Nvidia shield-a a da je sličnih mogućnosti i brže te sa više prostora za aplikacije? Napominjem da bi trebao dobro raditi i s igricama tj. upravljačima za igrice, a po mogućnosti bih i bluetooth upravljač, jer oni ic su stvar prošlosti. 

Pucaaaajjjj :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Imaš hrpu videa po youtubu gdje ekipa testira boxove i igrice na njima ,ali po meni ni jedan nije za igranje osim shilda, primarno ljudi kupuju box za iptv i slično ,moram reči da sam imao iskustvo sa igricama na minixu i dobro je sve radilo, ali malo igara funkcionira kako spada jer veči dio android igara je napravljeno za touch....
12 godina
offline
Android TV Box, molim preporuku

A recimo onda samo za iptv i kodi bolji prijedlog?

Pucaaaajjjj :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Koji media player kupiti?, Kodi Addonsi
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice