Android TV Box, molim preporuku izdvojena tema

poruka: 2.554
|
čitano: 1.500.972
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Koji media player kupiti?, Kodi Addonsi
15 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Jovanka kaže...

rPi2/3 bi nazvao jačim i moćnijim, ali ako je potreba samo kodi; ispada skuplji znacajno. Kupi štampanu pločicu, kupi kuciste, kupi BT/IR modul, kupi daljinski; ili samo kupi A95X i imas sve navedeno. To je bilo moje rezoniranje kada sam kupovao Android Box.

 Tako je Rpi3 u konačnici dođe više kad ga kompletiraš 

10 godina
online
Re: Android TV Box, molim preporuku
Jovanka kaže...

rPi2/3 bi nazvao jačim i moćnijim, ali ako je potreba samo kodi; ispada skuplji znacajno. Kupi štampanu pločicu, kupi kuciste, kupi BT/IR modul, kupi daljinski; ili samo kupi A95X i imas sve navedeno. To je bilo moje rezoniranje kada sam kupovao Android Box.

RPi2/3 nisu sigurno jači. Manje rama,1.2 vs 2 GHz A53, VideoCore IV vs Mali-450. Iako od nabrojanih stvari triba eventualno kućiste, daljinski je apsolutno nepotreban za libre/openelec pored hdmi cec ili kore/yatse aplikacije, a bt rPi3 ima. Kad oba uređaja vrte libre a95x je bolji uređaj. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.2.2017 13:45 (om-prat).
11 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
om-prat kaže...
Jovanka kaže...

rPi2/3 bi nazvao jačim i moćnijim, aliako je potreba samo kodi; ispada skuplji znacajno. Kupi štampanu pločicu, kupi kuciste, kupi BT/IR modul, kupi daljinski; ili samo kupi A95X i imas sve navedeno. To je bilo moje rezoniranje kada sam kupovao Android Box.

RPi2/3 nisu sigurno jači. Manje rama,1.2 vs 2 GHz A53, VideoCore IV vs Mali-450. Iako od nabrojanih stvari triba eventualno kućiste, daljinski je apsolutno nepotreban za libre/openelec pored hdmi cec ili kore/yatse aplikacije, a bt rPi3 ima. Kad oba uređaja vrte libre a95x je bolji uređaj. 

 

Nisam stavio "jači i moćniji" u navodnike, my bad; mislio sam da je jasno iz gornjeg da je RPi IMO neisplativ za Kodi :) Mislio sam na Rpieve primjene van Kodia i njegovo proširivost (senzori, dodaci i sl), a ne na sušte megahertze.

 

BTW koliko sam skontao svi A95X su downclockani na 1.5GHz ako imaju flashan firmware nakon negdje tokom ljeta. Izmedju kore/yatse i glupog daljinskog; uvijek biram glupi daljinski (zaključak nakon koristenja Kodi daljinskog na mobu godinu dana). Libre bi gurao mozda sa 1GB RAM na A95X, na 2GB mi je svejedno; ne svidja mi se gubitak nativne podrske za .apk; iako brijem da postoji neki Android emulator, ali kako bi to radilo pod Libreom (jos jedan layer translationa) bo :)

 

Meni je Android box savršen primjer kako jedan relativno nejak uredjaj može raditi jednu dvije funkcije perfektno, za stvarno malo para. Doslovno cjenovno još stepenicu nize od RPia ;)

Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavements, watch T.V., save for your old age, obey the law. Repeat after me; I am free
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.2.2017 16:11 (Jovanka).
13 godina
offline
Android TV Box, molim preporuku

pzz

 

pošto nemam pojma ništa o boxevima, zanima me dal isto box može raditi sa kodi i sa iptv?

 

zasad imam namjeri uzet neki iptv..

 

te preporuka za neki box do 50€

 

vidim koji post prije hvale svi A95X..

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku

Moze Kodi + IPTV moze Kodi i IPTV u Kodiju ;) Preporucam A95X i X96 (2/8 ili 2/16 konfiguraciju)

Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavements, watch T.V., save for your old age, obey the law. Repeat after me; I am free
13 godina
offline
Android TV Box, molim preporuku

gdje su najpovoljniji? ako može kakav link

 

hvala

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Jovanka kaže...

Moze Kodi + IPTV moze Kodi i IPTV u Kodiju ;) Preporucam A95X i X96 (2/8 ili 2/16 konfiguraciju)

 IPTV koji ima(tcom vip iskon itd) kod nas ne može ni na jedan android box. Davatelji usluga imaju svoje uređaje za gledanje nihovog programa. 

 

11 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
rapajic_st kaže...

gdje su najpovoljniji? ako može kakav link

 

hvala

Banggood, Aliexpress, Gearbest; kako kad, kako gdje. Najeftinije oko 35-40$

 

Buhaha kaže...
Jovanka kaže...

Moze Kodi + IPTV moze Kodi i IPTV u Kodiju ;) Preporucam A95X i X96 (2/8 ili 2/16 konfiguraciju)

 IPTV koji ima(tcom vip iskon itd) kod nas ne može ni na jedan android box. Davatelji usluga imaju svoje uređaje za gledanje nihovog programa. 

 

 

Ne pricamo o istom IPTVu.

Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavements, watch T.V., save for your old age, obey the law. Repeat after me; I am free
8 godina
neaktivan
offline
Android TV Box, molim preporuku

pozdrav imam trenutno ovaj uređaj http://m.gearbest.com/tv-box-mini-pc/pp_326916.html i zadovoljan sam sa njim ali nemaju ga trenutno na lageru, jeli mislite da je ovaj dovoljan za kodi tv http://www.gearbest.com/tv-box-mini-pc/pp_331077.html?wid=21 ...

ili da uzmem http://www.gearbest.com/tv-box-mini-pc/pp_366819.html kako preporučujete na forumu. ugl ovakav cijenovni razred, a trenutni mi je čisto dovoljan i netreba mi bolji.

 

Hvala pozzz

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku

Štagod sa S905X i posljedicno da ima barem Android 6.0; nikakav 4.4, nikakav 5.1.

Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavements, watch T.V., save for your old age, obey the law. Repeat after me; I am free
9 godina
neaktivan
offline
Android TV Box, molim preporuku

Upadam kao padobranac znaci ovo je best buy neki u toj cjeni X96 TV Box Amlogic S905X Android 6.0 Set Top BOX Quad Core 2.4GHz

i na njega mogu staviti Kodi gledati filmove i neke tv kanale recimo utakmice i sl ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Mislim da bi taj bio skroz ok samo pazi jer pise ships within 60 business days
9 godina
neaktivan
offline
Android TV Box, molim preporuku

Ok uzecu ga....EU plug color 1 oko 31 $

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku

ja bi potrosio 10$ vise i kupio 2GB verziju.

Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavements, watch T.V., save for your old age, obey the law. Repeat after me; I am free
9 godina
neaktivan
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku

Jel to neki kapacitet za snimanje ili ? ako je za snimanje stvarno mi ne treba a ako je brzina doplatio bi :D

mislim da sam skuzio podrazumjeva i jedno i drugo....prva opcija 1i8gb druga 2i16gb

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.2.2017 12:12 (dasan).
16 godina
neaktivan
offline
Android TV Box, molim preporuku

Sta mislite o ovome http://www.gearbest.com/tv-box-mini-pc/pp_415611.html?wid=21

Malo vise  rama nece da skodi. a cijena nije visoka,.......

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
dasan kaže...

Jel to neki kapacitet za snimanje ili ? ako je za snimanje stvarno mi ne treba a ako je brzina doplatio bi :D

mislim da sam skuzio podrazumjeva i jedno i drugo....prva opcija 1i8gb druga 2i16gb

 

Aaaa, moj previd, mislio sam da da se radi o A95X; a ne X96. za tih 10$ dobijes doslovno duplo brzi uredjaj tj. 1GB RAM i 8 GB storagea vs 2GB RAM i 16GB storagea. Definitivno vrijedi 10$ i definitivno produzava uporabni životni vijek uređaja.

 

S obzirom na cijenu, za oba imas mogucnost da ce zapeti na carini.

 

velibor kaže...

Sta mislite o ovome http://www.gearbest.com/tv-box-mini-pc/pp_415611.html?wid=21

Malo vise  rama nece da skodi. a cijena nije visoka,.......

 

http://www.bug.hr/forum/post/digitalna-televizija-dvb-tcs-iptv-hd-3d/android-tv-box-molim-preporuku/5315096.aspx

Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavements, watch T.V., save for your old age, obey the law. Repeat after me; I am free
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.2.2017 13:06 (Jovanka).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Jovanka kaže...
dasan kaže...

Jel to neki kapacitet za snimanje ili ? ako je za snimanje stvarno mi ne treba a ako je brzina doplatio bi :D

mislim da sam skuzio podrazumjeva i jedno i drugo....prva opcija 1i8gb druga 2i16gb

 

Aaaa, moj previd, mislio sam da da se radi o A95X; a ne X96. za tih 10$ dobijes doslovno duplo brzi uredjaj tj. 1GB RAM i 8 GB storagea vs 2GB RAM i 16GB storagea. Definitivno vrijedi 10$ i definitivno produzava uporabni životni vijek uređaja.

 

S obzirom na cijenu, za oba imas mogucnost da ce zapeti na carini.

 Naruceno...ali Ajme pa oko 200kn je nikad mi dosad nista iz Kine nije završilo na carini...

Sta se onda desava mislim jel komplicirano :D

11 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
dasan kaže...

 Naruceno...ali Ajme pa oko 200kn je nikad mi dosad nista iz Kine nije završilo na carini...

Sta se onda desava mislim jel komplicirano :D

 

Zuti papiric, na posti dobijes obracun carine i platis ili dopis da se javis Carini; dostavis sta traze, platis kolko traze, preuzmes paket. U teoriji jos mozes odbiti preuzeti/ignorirati paket.

Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavements, watch T.V., save for your old age, obey the law. Repeat after me; I am free
9 godina
neaktivan
offline
Android TV Box, molim preporuku

Ovo mi se nikad nije dogodilo znaci jucer sam platio Payment successfully made a danas stize poruka kako je naruđba otkazana jer nije placeno "We are sorry to see that you have been closed due to no timely payment of the order. Can you tell me why there is no payment?"

I danas opet narucim i opet isto

 

Thank you for shopping on AliExpress !

We are sorry to inform you that we have to cancel your order for security reasons. To make sure your transaction is secure, please provide us with documentation by clicking My Appeal for further verification.

When we receive your documents, we will verify them within 3 business days. If the documents are valid, you can reorder on Aliexpress.

We apologize for any inconvenience, and thank you for your patience and understanding.

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.2.2017 19:02 (dasan).
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Android TV Box, molim preporuku

Moracu kod nekog drugog kupiti sa ovim nikako na zelenu granu :D gje naci ovaj isti model gledam po aliju,gerbestu sve nesto slicno ali nista identicno ili je drugi proizvodjac i sl

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Android TV Box, molim preporuku

Moj neki generalni savjeti za Androd box (kroz ruku mi je proslo 7-8 različitih modela) :

 

Zaboraviti modele sa 1 GB rama,jednostavno zaboravite to. 2 GB must have. Procesor S905x, ispod toga ne,pogotovo ne ove Rockwell procesore. s912 je mozda overkill za Kodi i Iptv,s obzirom kolko su skuplji. Većina uređaja ima slab ili loš Wifi,gledajte ih spojiti kablom. Većina ima užasno ružno sučelje, poželjno ce biti instalirati neki launcher. Pokusajte uzeti pre-root uređaj s koje ćete lako ukloniti bloatware koje proizvođači stavljaju. I staviti naravno adaway, blocker oglasa kojem treba root pristup.

 

Najbolji YT kanal za Android tv box-ove,lik ih propisno testira i jedan od rijetkih koji trenira internet brzine.

 

Bears, Beets, Battlestar galactica!
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.2.2017 21:54 (DwightSchrute).
Moj PC  
8 0 hvala 0
10 godina
online
Re: Android TV Box, molim preporuku
Jovanka kaže...
om-prat kaže...
Jovanka kaže...

rPi2/3 bi nazvao jačim i moćnijim, aliako je potreba samo kodi; ispada skuplji znacajno. Kupi štampanu pločicu, kupi kuciste, kupi BT/IR modul, kupi daljinski; ili samo kupi A95X i imas sve navedeno. To je bilo moje rezoniranje kada sam kupovao Android Box.

RPi2/3 nisu sigurno jači. Manje rama,1.2 vs 2 GHz A53, VideoCore IV vs Mali-450. Iako od nabrojanih stvari triba eventualno kućiste, daljinski je apsolutno nepotreban za libre/openelec pored hdmi cec ili kore/yatse aplikacije, a bt rPi3 ima. Kad oba uređaja vrte libre a95x je bolji uređaj. 

 

Nisam stavio "jači i moćniji" u navodnike, my bad; mislio sam da je jasno iz gornjeg da je RPi IMO neisplativ za Kodi :) Mislio sam na Rpieve primjene van Kodia i njegovo proširivost (senzori, dodaci i sl), a ne na sušte megahertze.

 

BTW koliko sam skontao svi A95X su downclockani na 1.5GHz ako imaju flashan firmware nakon negdje tokom ljeta. Izmedju kore/yatse i glupog daljinskog; uvijek biram glupi daljinski (zaključak nakon koristenja Kodi daljinskog na mobu godinu dana). Libre bi gurao mozda sa 1GB RAM na A95X, na 2GB mi je svejedno; ne svidja mi se gubitak nativne podrske za .apk; iako brijem da postoji neki Android emulator, ali kako bi to radilo pod Libreom (jos jedan layer translationa) bo :)

 

Meni je Android box savršen primjer kako jedan relativno nejak uredjaj može raditi jednu dvije funkcije perfektno, za stvarno malo para. Doslovno cjenovno još stepenicu nize od RPia ;)

Skužaj na kasnom odgovoru.

 

Pa govorimo valjda o multimediji, van MHz ima lošiji gpu koji ne podržava hw decode svega šta podržava Mali 450.   Ne rade oni sa Kodijem savršeno pod Androidom u tome i je baza i zato spominjem Libre. Rpi na libreu je kud i kamo bolji recimo za moje potrebe nego x96 na androidu zbog AVR-a. Apk. podrška je isto bezveze realno za ovakav neki uređaj obzirom da najpopularniji servisi rade samo u sd-u. Meni je kod takvog uređaja bitna multimedija bez da skačem iz UI u UI, a ne podrška za aplikacije napravljene za 5' ekran. Zato mi je smiješan ovaj minus kolege na shield TV i manjak aplikacija iako ih moš sideloadat...

 

Ja Openelec koristim od prve verzije(dharma u biti je verzija 10), a na Winu još i prije (8), koristim šta mi je bliže i imam manje više sve(MCE,xbox controller,mini bluetooth tipkovnica,air mouse,mob...) Glupi i app je bezvezna rasprava jer oba imaju hdmi cec tj. ne triba ti daljinski(ovaj sta dobiješ je blago rečeno sranje), s tim da po mom iskustvu rpi obavlja tu funkciju bolje(konkretno starcima na anynetu x96 zajebaje, dok rpi radi normalno). Ali ostaju opet sd, hdmi kabel i punjač za kupit cak i da ga ne stavljaš u kućište, tako da si u pravu. Samo rpi je dostupan u RH za cca 350 kn i kasnije iskoristiv, dosta ljudi nije sklono naručivat iz Kine, a ovde je razlike cca 150 kn, a dosta ljudi već ima bar hdmi kabel i karticu iz nekakvog starog uređaja. Inače Odroid c2 bi bija nešto između ta dva uređaja, može mu se i emmc minjat samo nije baš "lako" dobavljiv ovde...


A isplativo ili ne isplativo ovisi o preferencama, meni trenutno paše apollo lake s pločom za 800 kn i mislim da mi je isplatljivije ić na njega nego na NAS(s lošijim braswelom cca 500$) +Android box na LibreElecu ili MIbox pošto Kodi vrti 90% vrimena pseudo tv(lokalne datoteke), a triba mi steam i retroarch jer ga koristim i ka UI za kolekciju igara(RCB)(ako Bog da brzo će Kodi s ugrađenim retroplayerom). Tako kad mi neko kaže koristit ću ga za Kodi meni to ne znači ništa bez da kažeš za šta ćeš ga koristit i kakvu opremu misliš kačit na njega.

11 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
om-prat kaže...

Skužaj na kasnom odgovoru.

 

Pa govorimo valjda o multimediji, van MHz ima lošiji gpu koji ne podržava hw decode svega šta podržava Mali 450.   Ne rade oni sa Kodijem savršeno pod Androidom u tome i je baza i zato spominjem Libre. Rpi na libreu je kud i kamo bolji recimo za moje potrebe nego x96 na androidu zbog AVR-a. Apk. podrška je isto bezveze realno za ovakav neki uređaj obzirom da najpopularniji servisi rade samo u sd-u. Meni je kod takvog uređaja bitna multimedija bez da skačem iz UI u UI, a ne podrška za aplikacije napravljene za 5' ekran. Zato mi je smiješan ovaj minus kolege na shield TV i manjak aplikacija iako ih moš sideloadat...

 

Ja Openelec koristim od prve verzije(dharma u biti je verzija 10), a na Winu još i prije (8), koristim šta mi je bliže i imam manje više sve(MCE,xbox controller,mini bluetooth tipkovnica,air mouse,mob...) Glupi i app je bezvezna rasprava jer oba imaju hdmi cec tj. ne triba ti daljinski(ovaj sta dobiješ je blago rečeno sranje), s tim da po mom iskustvu rpi obavlja tu funkciju bolje(konkretno starcima na anynetu x96 zajebaje, dok rpi radi normalno). Ali ostaju opet sd, hdmi kabel i punjač za kupit cak i da ga ne stavljaš u kućište, tako da si u pravu. Samo rpi je dostupan u RH za cca 350 kn i kasnije iskoristiv, dosta ljudi nije sklono naručivat iz Kine, a ovde je razlike cca 150 kn, a dosta ljudi već ima bar hdmi kabel i karticu iz nekakvog starog uređaja. Inače Odroid c2 bi bija nešto između ta dva uređaja, može mu se i emmc minjat samo nije baš "lako" dobavljiv ovde...

 

A isplativo ili ne isplativo ovisi o preferencama, meni trenutno paše apollo lake s pločom za 800 kn i mislim da mi je isplatljivije ić na njega nego na NAS(s lošijim braswelom cca 500$) +Android box na LibreElecu ili MIbox pošto Kodi vrti 90% vrimena pseudo tv(lokalne datoteke), a triba mi steam i retroarch jer ga koristim i ka UI za kolekciju igara(RCB)(ako Bog da brzo će Kodi s ugrađenim retroplayerom). Tako kad mi neko kaže koristit ću ga za Kodi meni to ne znači ništa bez da kažeš za šta ćeš ga koristit i kakvu opremu misliš kačit na njega.

 

Ma prika bolje ikad nego nikad, ni preša; ne se ispricavat! ;)

 

Moja multimedija je Kodi over SMB (80%), Kodi Stream (18%), .APK stream (2%), nisam nasao jos format u kojem mi je HW decoding "šteka" (ne znam kako stoji sa BD25 i gore, ja sam na 1080p ili niže) tako da realno, MENI whatever razliku u GPU S905X vs RPi1/2/3... Nema skakanja iz UI u UI klasicnom smislu; pricamo o promjeni sucelja if any; jedanput dvaput.

 

Vrtio sam i ideju dati malo vise para pa osim kodija na pločici vrtiti tipo OpenVPN server/router; mislim da sam se oko Banana Pi vrtio ili tako nesto. Sve discardao, shvatio da zelim samo glupi uredjaj koji radi za reativno malo para; što na kraju A95X za 230 kn jest ;)

 

Ja cu opet za ovaj zadnji pasus reci da je MiBOX debelo precijenjen, financijski jelte. Po ovom što si napisao (mislim da mi fali tocniji popis servisa za approval NAS-a ;)), tebi ne treba ni NAS ni Appolo lake; vec biti bio dovoljan obican mrežni disk (pada mi na pamet WD Cloud).

 

Sve ima svoje kako i zasto; moje je je da radi, za malo para.

Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavements, watch T.V., save for your old age, obey the law. Repeat after me; I am free
10 godina
online
Re: Android TV Box, molim preporuku

Zato i kažem. Tebi je svjedno meni nije jer imam 2 4K ekrana i AVR s podrškom za Multichanel HD Audio(da ih ne nabrajam).

 

Mi box je tu spomenut iz razloga jer je jedini koji podržava HDMI Passthrough i  tom smislu se ne bi triba zajebavat s Libreom. A opet ni on ne podržava ni DDR switch ni deinterlacing.

Ali svejedno mislim da 30 $ vridi dat za podržan uređaj osobito ako koristiš Netflix i slicno i imaš AVR. 

 

Cili zadnji pasos je o meni, jel. NAS i mrežni disk su jedna te ista stvar(network attached storage). Druga stvar je da već imam dva WD Red i sve ostalo osim tog comba pa ne znam kojom logikom mi je jeftinije uzest dva skuplja lošija uređaja od jednog comba s x više mogućnosti.

Taj NAS je naveden samo radi usporedbe u cijeni i slična je konfiguracija.

 

 

Steam Stream Client mogu pokrenit kako na Androidu? A ni ta Retroarch_RCM kombinacija ne radi baš najbolje.

"Did" mi navecer gleda priko remot emby-a filmove. Kako s Pvr-om bez deinterlacing jesi vidija kako to izgleda(mpeg2)?

I postoji li uopće način za okačit tuner i dilit na lokalnoj mreži na Androidu?

Ne da mi se više nabrajat, ali kužiš poantu....najradje ne bi ni minja trenutno, ali moj 5350 ne podržava 4k(ni u jednom formatu).

Arm uređaj neće još u mene ka glavni HTPC.

 

Tako da vraćam se na ono da se potribe razlikuju pa tako i preporuke....

 

 

 

 

 

 

11 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
om-prat kaže...

Cili zadnji pasos je o meni, jel. NAS i mrežni disk su jedna te ista stvar(network attached storage).Druga stvar je da već imam dva WD Red i sve ostalo osim tog comba pa ne znam kojom logikom mi je jeftinije uzest dva skuplja lošija uređaja od jednog comba s x više mogućnosti.

 

 Ma kuzim ja tebe od pocetka; samo tvoje poimanje "samo Kodi" se razlikuje od valjda 98% korisnika kodija; što smatram iznimno pohvalnim, da se razumijemo 

 

Ovo žuto: Nije :P Zavrti iSCSI sa WDa, pa će biti isto

 

Ovo zeleno: Ma i sam vrtim 2xRED u Mirroru; samo sto meni PC glumi NAS; nikako da odem linijom Synologya, jer si nemrem opravdati trosak.

 

Da zavrsimo, inace radim u ITu u jednom hrvatskom nazovi enterpriseu; i mindset mi je vise podešen na dostupnost nego na širinu usluge. I onda kad dodjem doma, izvalim noge na'sto, želim da stvari samo rade; a ne da mi pucaju dependancies i posljedicno potegnu "sve" za sobom. Nakon "servisiranja" na poslu, stvarno mi se najcesce ne da jos i doma, ako baš nije muss

Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavements, watch T.V., save for your old age, obey the law. Repeat after me; I am free
13 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Moze preporuka gdje je trenutno najpovoljnije za kupiti x96 2/16? Vrijeme isporuke nije bitno...
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Android TV Box, molim preporuku
Kupio sam Xiaomi Mi Box.
http://www.mi.com/en/mibox/#specs
Dobar izbor?
 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Postoji i Adguard kojem ne treba root, ali radi samo u browseru free verzija
9 godina
neaktivan
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
davor333 kaže...
Moze preporuka gdje je trenutno najpovoljnije za kupiti x96 2/16? Vrijeme isporuke nije bitno...

Na aliju...... ja nemogu platiti iz nepoznatog razloga-3 razlicite kartice,,,pa sam na kraju uzeo za 7dolara vise na geru

ali na gear bestu je izbor manji i skuplje

recimo ovaj x96 na aliju za 40$ 2gbi 16gb dok na gearu 2 i 8...i ostale stranice koliko sam vidio nisu ni blizu aliju samo sto je nemoguce kupiti taj uređaj jos je sad 5% off :S

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.2.2017 19:31 (dasan).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Koji media player kupiti?, Kodi Addonsi
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice