BUG pretplata

poruka: 34
|
čitano: 11.571
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
Re: BUG pretplata

Hvala, Miro! Nisam ovo ranije pronašao. 

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
13 godina
moderator
Re: BUG pretplata
turopolje kaže...

Digitalna izdanja.

Imam zadnjih mjesec dana problem s čitanjem digitalnih izdanja jer kad hoču pogledati članak (stranu) uvečanu ona je žučkaste boje i otvori mi se dio teme koju može svatko čitati a ne konkretna strana uvečana da je mogu čitati.

Pokušao sam u više preglednika i na tabletu ,računalu i mobitelu.

U čemu je štos?

Pretpostavljam da te zbunjuje što su svi tekstovi iz novih izdanja dostupni samo u web formi (samo su brojevi od 12/2019 i stariji ostali isključivo u PDF formi), iz razloga da bi bili lako i ugodno čitljivi na svim platformama.

Pristupa im se na tri načina:

- tablični prikaz kompletnog izdanja na stranici s novim brojem (recimo za Bug 343 je to ova stranica: https://www.bug.hr/bug/lipanj-2021/285#tab-grid):

Drugi način je 'web listanjem' kroz teme uz pomoć navigacije koja se nalazi uz svaki tekst iz pojedinog broja (klikanjem na "sljedeća tema"):

I treći način je "prelistaj" (na stranici sadržaja svakog broja bira se između svi članci i prelistaj), za koji pretpostavljam da si ti koristio:

Prelistavanje je svima dostupno i služi kako bi se svi infomirali što je sve objavljeno, ali baš zato slike stranica nisu čitljive.

Kada se kursorom prelazi preko slika stranica, pojedine zone, kako ti kažeš, "požute" - to znači da svatko od pretplatnika, ako klikne na tu zonu, otvoriti će baš taj konkretni tekst, u cijelosti dostupan u web obliku:

Klikom na gornju stranicu odlazi se na https://www.bug.hr/komentar/na-autopilotu-21516

Tko se želi vratiti na listanje, tamo gdje je stao, jednostavno u browseru klikne na back/povratak i vraća se nazad na "prelistaj" na stranicu s koje je otiša na web.

Ukoliko još nešto treba pojasniti, samo reci!

...
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.6.2021 16:03 (Miro).
8 godina
BUG pretplata

moj Bugič za svibanj se po putu negdje izgubio . poslao sam mail na službu pretplate, "provjerit ćemo sa dostavom", "javit ćemo", ... nikakve daljne informacije nemam. znam da imam digitalnu verziju, no ako papir ne zašuška pod prstima, ujutro, uz kavicu i pljugicu to nije to. za lipanj mi je dostavljeno, nadam se  da će uskoro i  dvobroj doć. tko zna možda su susjedi izvukli iz sandučića ... 

Moj PC  
0 1 hvala 0
8 godina
BUG pretplata

primjerak časopisa za svibanj jučer osvanuo u sandučiću ! Hvala Bug ( Vesna ) i hvala HP  

Moj PC  
0 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice