Problemi kod prijenosa broja

poruka: 3
|
čitano: 3.357
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Problemi kod prijenosa broja
Prenio sam broj iz A1 u bonbon, danas aktivirao broj,ukucao bon i napravio poziv.
Sluzbi to naravno ni nije vidljivo.
No na broj mobitela niti mogu primat poruke, niti pozive, kao da mi je ugašen mobitel.
Šta da radim.
Sluzba na jedvite jade kaže da imaju nekih poteskoca, da ugasim upalim mob klasika, al mene ljudi zovi ne vrijedi.

Da pišem žalbu hakomu ili kaj?
Jel se ovo još ikome desilo možda?

Al stvarno ne mogu vjerovat da uvijek neki problemi, svaki jeb..ni prijenos broja nešto mora zaebavat
TikTok - daki__92 (Youtube - DAKI92 )
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Problemi kod prijenosa broja

Ja sam prebacivao brojeve iz A1 u Telemach i obrnuto u zadnjih 1 g, komada 3, a i prije godinama , svake dvije bih mijenjao provajdera ako mi nisu dali dobar deal da ostanem.

Osobno , nas je 4 doma, sigurno 20 tak prebacivanja brojeva bez problema .

Ja bi ih maltretirao u poslovnicama, ako ima igdje da možeš otići preko telefona pogotovo koji nije ukopčan, nigdje, koliko sam skužio ja nebih čekao HAKOM i slično tjednima.

Odeš u poslovnicu i ne mičeš se dok ne riješiš.

Kulturan ali uporan.

NE DAŠ SE SA ŠALTERA!

 

Sretno

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Problemi kod prijenosa broja
Kad sam zadnji puta dolazio bonbon nisu mi poslali karticu a kazu da jesu, morao sam sam u poslovnicu po broj iako sam zahtjev radio preko weba.

Tata ode u postu prebacit broj u tomato i daju mu karticu koja uopce ne ide u mobitel danansnji.
Kartica iz 2013 godine sa nekim ogromnim cipom,ne moze se ni rucno izrezati jer jednostavno unistit cu čip.

Morao do grada po novu vozit 40kn

Drugi put kad sam prebaciva broj u bonbon isto kartica ne stize a signal na starom broju nestao,ja bez icega..

Prebacim se i a1 kad ono internet uzas, umjesto da u 2022 godini ide na bolje ja sam na fucking 3G, na 4G kad se prebaci ne otvara nista.5G ni nema.

I reko idem opet u bonbon pa ne mogu trpit ovo vise.
I sad se prebacim i po treci put zajeb, prenese se broj na pola, ja mogu zvat al mene niko ne moze...ne ovo stvarno nemam rijeci.
Mislim da mi oni u poslovnici ne mogu nista.
Osim da mi probaju dati novi sim i njega aktivirati, ako mi to ne rješe do 15h, idem nakon posla probat zamjenit sim.
TikTok - daki__92 (Youtube - DAKI92 )
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice