Bonbon usluge

poruka: 417
|
čitano: 228.023
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
offline
Re: Bonbon usluge
fanaticni gejmer kaže...

Uzeo sam opciju neogranicen youtube za 15kn/mj.

No videa se ne mogu gledati u hd rezoluciji, inace se trose mb..

Za sada sam zadovoljan sa bonbonom, koristim tarifu na bonove: 7gb interneta + 1000min razgovora.

Steta sta se ne isplati uzimat bonove ispod 90kn..

Tražim im po webu dali igdje stoji * za neke dodatne info i nemogu naći

Pitaj ih na WA ili na mail oko toga jer nema smisla

10 godina
offline
Bonbon usluge

M vec sam zvao sluzbu za korisnike i rekla mi zena da se trose mb ako se gleda u hd rezoluciji.

Meni je to malo glupo al dobro je i ovako.

Da napomenem da se zna potrosit koji megabajt tu i tamo..

Neznam zbog cega.. ako smo platili vec za to trebali bi imat sve pogodnosti i nikakve dodatne troskove.

Moj preporuka je nemojte uzimat opciju neogranicen youtube.

Neznam kakva je situacija sa netflix opcijom i hbo max..

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Bonbon usluge

Bok. Dobio sam poruku d od 1 prosinca vise nece biti opcija bez potrosnje. Pise da ce dati duple gige za jako veliki internet. Sad me zanima hoce li i ostali paketi dobit duple gige?

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Bonbon usluge

Pričekajmo, pa ćemo vidjeti. Ja sam na pretplati i do sada nisu dirali cijenu pretplate, što je čudo, jer su svi drugi dizali cijenu pretplate makar za par kuna.

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Bonbon usluge

imam priliku prec sa tomata (24000 jedinica za 109kn) na bonbon ona jako velika kombinacija za 70kn

kakva iskustva imate u vidu pokrivenosti?

brzina mi apsolutno nije bitna, jer ne koristim 4G ni 5G, skroz sam zadovoljan sa brzinom na H+

ostala iskustva?

sutra bi trebao potvrditi, pa sva iskustva su dobro dosla (vec sam nesto procitao na zadnjih par stranica)

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Bonbon usluge

Dobiva li se u toj jako velikoj kombinaciji i dalje 30GB interneta ili su smanjili?

15 godina
offline
Re: Bonbon usluge
Ja imam tu tarifu i meni je odlična. Nemam nikakvih zamjerki. Svaki mjesec 30+30gb, 400+400sms, 3500+3500min za 70kn. Sa pokrivenosti nisam imao problema.
''Glupan koji inzistira na svojoj gluposti postati ce mudar'' - William Blake
12 godina
offline
Re: Bonbon usluge
RuskeGTT kaže...

imam priliku prec sa tomata (24000 jedinica za 109kn) na bonbon ona jako velika kombinacija za 70kn

kakva iskustva imate u vidu pokrivenosti?

brzina mi apsolutno nije bitna, jer ne koristim 4G ni 5G, skroz sam zadovoljan sa brzinom na H+

ostala iskustva?

sutra bi trebao potvrditi, pa sva iskustva su dobro dosla (vec sam nesto procitao na zadnjih par stranica)

 Prije sam bio na Simpi i zadovoljan pokrivenosti i uslugom, ali su bili preskupi, a malo davali. 
Prešao prije godinu dana na tu jako veliku kombinaciju i ja sam prezadovoljan, također sam dvoje ukućana prebacio na tu opciju i također su zadovoljni. Za te novce mislim da nema bolje opcije bez ugovorne obveze.
Što se tiće pokrivenosti nikad nisam imao problema sa signalom, neka tako i ostane  . Što se tiče H+ iskreno nemam pojma, meni je stalno 4G (Lokacija Rijeka-Krk-Požega)
Jedini minus im je aplikacija, koja je često zbugana pa danima ne mogu platit račun. Prošli mjesec sam se registrirao na web bonbon.hr pa tamo platio račun jer nisam mogao preko aplikacije.

cRokoC kaže...

Dobiva li se u toj jako velikoj kombinaciji i dalje 30GB interneta ili su smanjili?

 I dalje 30GB.
Slika u privitku

13 godina
offline
Bonbon usluge

hvala na feedbacku

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Bonbon usluge
Kak si dobio 30+30 ?
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Bonbon usluge
To su nepotrošene iz prošlog mjeseca 30+30 gb i i minute i sms-ovi
4 godine
offline
Re: Bonbon usluge
Alfredo nr.2 kaže...
Ja imam tu tarifu i meni je odlična. Nemam nikakvih zamjerki. Svaki mjesec 30+30gb, 400+400sms, 3500+3500min za 70kn. Sa pokrivenosti nisam imao problema.

 Napiši ljudima da si slabi potrošač te tarife, jer će se netko zakvačiti (a vidim da već je) na te tvoje brojeve koji znače ukupan broj jedinica u prethodnom i tekućem mjesecu ako nisi potrošio niti jednu jedinu jedinicu tj. 2 mjeseca nisi pipnuo mobitel.

 

U jednom mjesecu to je 30GB, 400 SMS-ova i 3500 minuta. Nepotrošeno se prenosi u sljedeći mjesec (ali do maksimalnog dvostrukog iznosa).

 

15 godina
offline
Re: Bonbon usluge
zelenapaprika kaže...
Alfredo nr.2 kaže...
Ja imam tu tarifu i meni je odlična. Nemam nikakvih zamjerki. Svaki mjesec 30+30gb, 400+400sms, 3500+3500min za 70kn. Sa pokrivenosti nisam imao problema.

 Napiši ljudima da si slabi potrošač te tarife, jer će se netko zakvačiti (a vidim da već je) na te tvoje brojeve koji znače ukupan broj jedinica u prethodnom i tekućem mjesecu ako nisi potrošio niti jednu jedinu jedinicu tj. 2 mjeseca nisi pipnuo mobitel.

 

U jednom mjesecu to je 30GB, 400 SMS-ova i 3500 minuta. Nepotrošeno se prenosi u sljedeći mjesec (ali do maksimalnog dvostrukog iznosa).

 

 Ja trošim mjesečno oko 8gb, 1000min i 100 sms-a te dalje svaki mjesec dobijem dodatnih 30gb, 400sms i 3500min. Ono koji potroše cijeli paket njima se nema što prenijeti.

''Glupan koji inzistira na svojoj gluposti postati ce mudar'' - William Blake
4 godine
offline
Re: Bonbon usluge
Alfredo nr.2 kaže...

 Ja trošim mjesečno oko 8gb, 1000min i 100 sms-a te dalje svaki mjesec dobijem dodatnih 30gb, 400sms i 3500min. Ono koji potroše cijeli paket njima se nema što prenijeti.

 Sve je to ok. Samo nemoj pisati da mjesečno imaš 30+30 itd. jer će te netko pogrešno shvatiti. Tarifa je i više nego ok za današnje vrijeme, a postoje još dvije, s manje i više gigabajta. Ja sam isto na ovoj srednjoj i presretan sam da postoji. Čak i kada mi istekne popust na 2 godine, vjerojatno ću nastaviti biti na njoj, jer ima dobar omjer jedinica (u skladu s mojim potrebama), a i cijena će još uvijek biti prihvatljiva. Jasno, ako ju ne podignu toliko da više ne bude isplativa.

11 godina
offline
Re: Bonbon usluge
Jel itko od vas kupio internet simicu? Ja imam aktivirano 50gb za 90kn opcija, i danas skuzim da sa tog broja mogu primat pozive, a internet sim je 😲
Jedino zvat ne mogu
TikTok - bambitoss (Youtube - DAKI92 )
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.1.2023 12:43 (mp3david).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Bonbon usluge

Prošli mjesec sam prebacio broj na bonbon, i sada kada je račun došao vidim da mi je naplaćen jedan SMS prema međunarodnim brojevima 5 centi plus 1 cent pdv. Ja to naravno poslao nisam. Poslao sam prigovor, oni se naravno peru od odgovornosti i oni nisu ništa napravili. Problem je što sam prebacio još jedan broj u istom mjesecu i na njegovom računu ima isti trošak, a sms također nije poslan.

Navodno su poslali poštom na adresu mjesečni ispis pa ću onda vidjeti o čemu se radi jer su napisali u prigovoru datum i vrijeme slanja sms-a (broj na koji je poslan naravno nisu napisali iako sam ga zatražio) pa ću vidjeti kada dođe, ali prema svim trenutno dostupnim informacijama varaju i naplaćuju fiktivne troškove koji ostvareni nisu. U životu nisam poslao sms na inozemni broj, a sad odjednom nekoliko komada sa različitih brojeva i to baš u mjesecu kada je prebačen broj kod njih, kako da ne.

 

Je li imao tko ovakvih iskustava?

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Bonbon usluge
Hacker002 kaže...

Prošli mjesec sam prebacio broj na bonbon, i sada kada je račun došao vidim da mi je naplaćen jedan SMS prema međunarodnim brojevima 5 centi plus 1 cent pdv. Ja to naravno poslao nisam. Poslao sam prigovor, oni se naravno peru od odgovornosti i oni nisu ništa napravili. Problem je što sam prebacio još jedan broj u istom mjesecu i na njegovom računu ima isti trošak, a sms također nije poslan.

Navodno su poslali poštom na adresu mjesečni ispis pa ću onda vidjeti o čemu se radi jer su napisali u prigovoru datum i vrijeme slanja sms-a (broj na koji je poslan naravno nisu napisali iako sam ga zatražio) pa ću vidjeti kada dođe, ali prema svim trenutno dostupnim informacijama varaju i naplaćuju fiktivne troškove koji ostvareni nisu. U životu nisam poslao sms na inozemni broj, a sad odjednom nekoliko komada sa različitih brojeva i to baš u mjesecu kada je prebačen broj kod njih, kako da ne.

 

Je li imao tko ovakvih iskustava?

 Da nije možda zbog reaktivacije Vibera, Whatsappa ili nečega tome sličnog? U svakom slučaju je smiješno da nisi dobio broj na koji je poslano. Barem bi lakše otkrio što je.

 

Što se samog bonbona tiče, nisam imao loših iskustava s njima.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
4 godine
offline
Re: Bonbon usluge
Hacker002 kaže...

Prošli mjesec sam prebacio broj na bonbon, i sada kada je račun došao vidim da mi je naplaćen jedan SMS prema međunarodnim brojevima 5 centi plus 1 cent pdv. Ja to naravno poslao nisam. Poslao sam prigovor, oni se naravno peru od odgovornosti i oni nisu ništa napravili. Problem je što sam prebacio još jedan broj u istom mjesecu i na njegovom računu ima isti trošak, a sms također nije poslan.

Navodno su poslali poštom na adresu mjesečni ispis pa ću onda vidjeti o čemu se radi jer su napisali u prigovoru datum i vrijeme slanja sms-a (broj na koji je poslan naravno nisu napisali iako sam ga zatražio) pa ću vidjeti kada dođe, ali prema svim trenutno dostupnim informacijama varaju i naplaćuju fiktivne troškove koji ostvareni nisu. U životu nisam poslao sms na inozemni broj, a sad odjednom nekoliko komada sa različitih brojeva i to baš u mjesecu kada je prebačen broj kod njih, kako da ne.

 

Je li imao tko ovakvih iskustava?

 Da i ne. Imao sam problema s dolaznim telefonskim prometom, ne sjećam se točno. I na kućnu adresu su mi poslali stranice i stranice ispisa, ali bez onoga što je meni bilo potrebno. :-)

 

No, provjeri aplikacije koje si u zadnje vrijeme instalirao. Traži li koja slanje SMS-a kao oblik neke provjere pristupa nekom servisu ili zbog bilo čega. Tako da ti osobno nisi poslao SMS, ali neka zločesta aplikacija možda jest.

13 godina
offline
Bonbon usluge

da svaki dan pratis potrosnju u aplikaciji, vidio bi promjenu iznosa, pa bi znao e taj dan sam poslao sms ljubavnici u somaliji jer nije imala wifi na selu kod roditelja

ovako nakon mjesec dana je tesko sjetiti se sta si radio, pa odmah krivis provajdera. naslusao sam se takvih 4 godine i u 98% slucaja je bila krivnja korisnika, a ne provajdera

zivio!

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Bonbon usluge
Hexfire kaže...

 Da nije možda zbog reaktivacije Vibera, Whatsappa ili nečega tome sličnog? U svakom slučaju je smiješno da nisi dobio broj na koji je poslano. Barem bi lakše otkrio što je.

 

Što se samog bonbona tiče, nisam imao loših iskustava s njima.

 Tvrde da je trošak nastao 7 dana nakon aktivacije broja, tako da je nemoguće da je naplaćena reaktivacija ičega. A i nikada se aktivacija nije plaćala na ničemu.  Ispis su rekli poslati poštom pa ćemo vidjeti, baš me zanima šta će biti. Prvi sms sam poslao tjedan nakon nakon tog famoznog troška, 2 tjedna nakon aktivacije kartice, imam sve sms-ove u mobitelu, nema govora o inozemnom broju.

zelenapaprika kaže...

 Da i ne. Imao sam problema s dolaznim telefonskim prometom, ne sjećam se točno. I na kućnu adresu su mi poslali stranice i stranice ispisa, ali bez onoga što je meni bilo potrebno. :-)

 

No, provjeri aplikacije koje si u zadnje vrijeme instalirao. Traži li koja slanje SMS-a kao oblik neke provjere pristupa nekom servisu ili zbog bilo čega. Tako da ti osobno nisi poslao SMS, ali neka zločesta aplikacija možda jest.

 Nije bilo nikakvih instalacija novih aplikacija niti ičega, znam šta radim, nisam basic korisnik :)

 

Zanimljivo je kako sam didu prebacio broj isto prošli mjesec, i jučer gledam njegov račun i ima istu stavku naplaćenu, nije čovjek poslao nijedan sms cijeli mjesec. I imam još jedan prebačem broj, no do njega ću doći kasnije pa vidjeti je li i na njemu naplaćeno, ali šta god da rade nije normalno, budem ih ganjao i slao prigovore dok se to ne riješi.

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
12 godina
offline
Re: Bonbon usluge
zelenapaprika kaže...
Alfredo nr.2 kaže...

 Ja trošim mjesečno oko 8gb, 1000min i 100 sms-a te dalje svaki mjesec dobijem dodatnih 30gb, 400sms i 3500min. Ono koji potroše cijeli paket njima se nema što prenijeti.

 Sve je to ok. Samo nemoj pisati da mjesečno imaš 30+30 itd. jer će te netko pogrešno shvatiti. Tarifa je i više nego ok za današnje vrijeme, a postoje još dvije, s manje i više gigabajta. Ja sam isto na ovoj srednjoj i presretan sam da postoji. Čak i kada mi istekne popust na 2 godine, vjerojatno ću nastaviti biti na njoj, jer ima dobar omjer jedinica (u skladu s mojim potrebama), a i cijena će još uvijek biti prihvatljiva. Jasno, ako ju ne podignu toliko da više ne bude isplativa.

 Ja planiram preci negdje drugdje i onda se opet vratiti i kao "novi korisnik" opet iskoristiti 2 godine popusta :P posto je opcija jos uvijek aktualna...

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
16 godina
offline
Re: Bonbon usluge
RuskeGTT kaže...

da svaki dan pratis potrosnju u aplikaciji, vidio bi promjenu iznosa, pa bi znao e taj dan sam poslao sms ljubavnici u somaliji jer nije imala wifi na selu kod roditelja

ovako nakon mjesec dana je tesko sjetiti se sta si radio, pa odmah krivis provajdera. naslusao sam se takvih 4 godine i u 98% slucaja je bila krivnja korisnika, a ne provajdera

zivio!

 Je da, najbolje da imam vremena svaki dan pratiti bonbon aplikaciju, nemam pametnijeg posla u životu. 20 godina sam na pretplati i nikada nisam imao nikakav trošak van onoga što sam napravio, sms u inozemstvo nisam u životu poslao, ali eto ti znaš da sam ja kriv, svaka ti čast.

Da, krivim providera, jer znam šta radim i imam sve pozive i poruke spremljene u mobitelu jer ništa ne brišem, tako da sam 200% siguran da trošak nisam napravio.

Živio!

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
13 godina
offline
Bonbon usluge

cekaj STVARNO? koliko ti vremena uzima otvoriti ju, pogledati iznos i zatvoriti? 10 sekundi? niti...

nemoj rec da nemas vremena za to jer ti nece nitko vjerovati

Moj PC  
0 3 hvala 0
10 godina
offline
Re: Bonbon usluge
Hacker002 kaže...

Prošli mjesec sam prebacio broj na bonbon, i sada kada je račun došao vidim da mi je naplaćen jedan SMS prema međunarodnim brojevima 5 centi plus 1 cent pdv. Ja to naravno poslao nisam.

Koristiš li iphone? Te da li si vadio sim karticu van?
Jer, iphone ti automatski pošalje SMS ukoliko fizički vadiš/stavljaš sim karticu, za prijavu na mrežu, iMessages/SMS kako već.

16 godina
offline
Re: Bonbon usluge
RuskeGTT kaže...

cekaj STVARNO? koliko ti vremena uzima otvoriti ju, pogledati iznos i zatvoriti? 10 sekundi? niti...

nemoj rec da nemas vremena za to jer ti nece nitko vjerovati

Zasto bi to radio, pobogu?!

Gledam te!
13 godina
offline
Bonbon usluge

zasto ne? lijenost potrositi 10 sekundi na provjeru? od kad postoje aplikacije, ja ih otvorim i par puta na dan, provjerim, ugasim. neznam zasto postoje onda aplikacije ako ih ne koristite? pa onda se cudite gdje idu pare

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Bonbon usluge
Minneyar kaže...
zelenapaprika kaže...
Alfredo nr.2 kaže...

 Ja trošim mjesečno oko 8gb, 1000min i 100 sms-a te dalje svaki mjesec dobijem dodatnih 30gb, 400sms i 3500min. Ono koji potroše cijeli paket njima se nema što prenijeti.

 Sve je to ok. Samo nemoj pisati da mjesečno imaš 30+30 itd. jer će te netko pogrešno shvatiti. Tarifa je i više nego ok za današnje vrijeme, a postoje još dvije, s manje i više gigabajta. Ja sam isto na ovoj srednjoj i presretan sam da postoji. Čak i kada mi istekne popust na 2 godine, vjerojatno ću nastaviti biti na njoj, jer ima dobar omjer jedinica (u skladu s mojim potrebama), a i cijena će još uvijek biti prihvatljiva. Jasno, ako ju ne podignu toliko da više ne bude isplativa.

 Ja planiram preci negdje drugdje i onda se opet vratiti i kao "novi korisnik" opet iskoristiti 2 godine popusta :P posto je opcija jos uvijek aktualna...

 Javi ako je to moguće.

16 godina
offline
Re: Bonbon usluge
kiki_b kaže...

Koristiš li iphone? Te da li si vadio sim karticu van?
Jer, iphone ti automatski pošalje SMS ukoliko fizički vadiš/stavljaš sim karticu, za prijavu na mrežu, iMessages/SMS kako već.

 Samsung, kartica 9.1 stavljena u mobitel i nije dirana od tada. Nema troška, izmišljen je, a to ću i dokazati kada dođe ispis troškova poštom, a dok god trošak ne utvrdimo račun platiti neću, makar to bio i treći mjesec.

3 broja sam prebacio tamo prošli mjesec, na 2 su to naplatili a nitko nije slao sms prema inozemstvu u životu, pa tako ni prošli mjesec. Lagani prigovori i nema plaćanja dok ne riješimo situaciju.

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
8 godina
neaktivan
offline
Re: Bonbon usluge

Ista stvar se dogodila meni kad sam prešao sa Telemach na Bonbon, tri sms su mi naplatili prema inozemstvu...

Jedinu stvar koju sam mijenjao kad su mi aktivirali uslugu je da sam ograničio potrošnju i stavio zabranu za roming pa sam mislio da su ti sms ovi radi toga naplaćeni...

11 godina
offline
Bonbon usluge

Ja sam također prebacio 4 brojeva prošli mjesec i ni na jednom računu nema ni jednog problema.

 

Nadam se da jest njihova krivnja, nek se zbilja isplat trošit toliko vremena za 6 centi.  

 
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice