Izbor električnog romobila izdvojena tema

poruka: 68
|
čitano: 69.446
|
moderatori: XXX-Man, pirat, vincimus, Lazarus Long, DrNasty
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
2 godine
neaktivan
offline
Izbor električnog romobila

Planiram kupiti električni romobil, a za oko mi je zapeo MS Energy m10 s cijenom 2500kn. Isplati li se i ima li moža neki isplativiji do 3000kn. Također kakva su iskustva s njim?
Lp!

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Izbor električnog romobila

 

Ako ti se da riskirati sa Kineskom završnom obradom..

 

U ostalom imaš garanciju. Nekako mislim da sam i ja trebao uzeti taj E10 a ne Ninebot G30 Max..

11 godina
neaktivan
offline
Izbor električnog romobila

Treba mi romobil za na posao od Dubrave do Rudesa, cca 13 km u jednom pravcu. Hoce li me dobro protresti ako vozim sa punim gumama ili to i nije neki problem? Imam 85 kg.

 

Sto je bolje, imati zracne gume ili imati pune gume i romobil s amortizerima?

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Izbor električnog romobila
DrTony kaže...

Treba mi romobil za na posao od Dubrave do Rudesa, cca 13 km u jednom pravcu. Hoce li me dobro protresti ako vozim sa punim gumama ili to i nije neki problem? Imam 85 kg.

 

Sto je bolje, imati zracne gume ili imati pune gume i romobil s amortizerima?

obzirom na naše nogostupe, bolje ti je pumpana guma, e sad obzirom na prelaske cesta/nogostup, bolje ti je puna guma ...

 

Ja sam vozio od Bestovja do Radničke (Auto Hrvatska) po Škorpikovoj-Zagrebačkoj i moram priznati da su nogostupi katastrofa, čak i dijelovi gdje su odvojeni nogostupi "parkići", užas ...

 

Da ne pričam o prijelazima kod semafora ...

14 godina
offline
Re: Izbor električnog romobila
Pozdrav, molim preporuku romobila za gradsku voznju, mozda 2-3 km dnevno ne vise, al imam 110kg pa da mi nije bas neki jeftilen koji nece vuc po cesti..
Kakva su iskustva sa Unagi model one, oko 1000€ je cijena..
WHITE STONES VARAŽDIN
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Izbor električnog romobila

ovo ti je moja preporuka, ja sam uzeo  EP-2 Pro prezadovoljan sam, bježi od romobila, kamikaze su na cesti, pogotovo s tvojom težinom.

 

https://engwe-bikes-eu.com/

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Izbor električnog romobila
Hvala na preporuci..malo je specificna situacija potrebe mog romobila; da preciziram, vozio bih se od pregdrada do ulaza u grad, prakticki seoska, sporedna cesta i eventualno malo po krugu firme tako da mi nije neka tlaka promet i cestovni uvjeti..
WHITE STONES VARAŽDIN
Poruka je uređivana zadnji put čet 9.3.2023 13:35 (Tincha).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Izbor električnog romobila

Pozdrav ekipa.Nisam ljubitelj el romobila i sve to, ali žena si namjerava kupiti nekakav romobil do 4000kn odprilike.Tocnije,treba joj za posao od tocke A do tocke B. Cirka 10-15km daljine. Pa me zanima neka vaša preporuka sta uzeti, jer totalno smo neupuceni. I dal se stvarno treba regat to cudo? Ako da, koliko dodje registracija? Pa eto... Ako imate kakav prijedlog, savjet, super. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice