CineBench 11.5 Benchmark

poruka: 214
|
čitano: 38.741
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
novije poruke gore
16 godina
offline
Re: CineBench 11.5 Benchmark
Bulldozer kaže...

Izgleda da radi na 5ghz, stavio slabu grafu koja netroši ipak bager na 5 giga troši 400w 

 Kad renda, graficka je na minimumu, u idle modu. KOju si stavio umjesto koje.

12 godina
neaktivan
offline
Re: CineBench 11.5 Benchmark

4 ghz, 6.23 score..na integruši sam pa nemogu dobit koliko bi trebao (tj kad dođe grafa) 6.73 sam najviše isčupao sa 4.5 ghz

 

 

samo krupno, ništa sitniš
12 godina
protjeran
offline
CineBench 11.5 Benchmark

Izgleda da radi na 5ghz, stavio slabu grafu koja netroši ipak bager na 5 giga troši 400w 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: CineBench 11.5 Benchmark
Bulldozer kaže...

Pronjuškaj po netu malo, pa buš vidio, i nije mi jasno ako sve testove odvrti zašto neide ovaj 

 

Najviše sam uspio sa 4.9 i to dobijem 8.03 

Ne radi ovaj zato što mu je 5GHz preveliki zalogaj = SBa se bolje OCa na zraku. To se zna odavno a sad znaš i ti.

12 godina
protjeran
offline
CineBench 11.5 Benchmark

Pronjuškaj po netu malo, pa buš vidio, i nije mi jasno ako sve testove odvrti zašto neide ovaj 

 

Najviše sam uspio sa 4.9 i to dobijem 8.03 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
CineBench 11.5 Benchmark
Vidim da top scoreovi nis updateani godinama, i kako onda znate koji je ovdje rekord? Ili nije ni bitno, nego se tema pretvorila u chat sto ce ko napraviti sa benchom kad dodje kuci i kupi ovo il ono? http://www.bug.hr/_cache/7b1918f4e12b0da906a722df513e169a.jpg Sa http://www.bug.hr/forum/post/procesori-mbo/review-sandybridge-i7-3930kasus/2587516.aspx
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.1.2012 22:09 (overhaul).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: CineBench 11.5 Benchmark
Bulldozer kaže...

Nemogu stalno mi se crasha na 5 giga Cinebench, odnosno ne crasha se nego neka poruka dođe kao da je spremljeno u bug reports i kad ulazim dođe mi da pošaljem report, Al šta je zanimljivo PC Mark, i neki drugi prođu bez beda

Znači ipak nije tako dobar overclocker na zraku kao SB a? :)

12 godina
protjeran
offline
CineBench 11.5 Benchmark

Nemogu stalno mi se crasha na 5 giga Cinebench, odnosno ne crasha se nego neka poruka dođe kao da je spremljeno u bug reports i kad ulazim dođe mi da pošaljem report, Al šta je zanimljivo PC Mark, i neki drugi prođu bez beda

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.1.2012 21:57 (Bulldozer).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: CineBench 11.5 Benchmark
Bulldozer kaže...

Aj sutra ću te stič, računaj do podne sam budan do 13h te oborim :)

Kaj je Bully, odlužilo se? xD

15 godina
online
CineBench 11.5 Benchmark

Evo uz lagani @OC proca i grafe,ništa se bitno promjenilo nije.

Samo je OpenGL mrvicu(zanemarivo) bolji u odnosu na moj zadnji bench.

 

 

OS Win 7 SP1 x64

CPU: C2D E 8400 @ 3,7 GHz ZRAK

GPU: GTS250 512 Mb DDR3 830/1206

 

Rezultati:

GPU: 41.48 fps

CPU: 2.12 pts

 

 

CPU score je ostao isti.Zaključak: 100 MHz veći takt procesora ne znači baš ništa u ovom benchmarku.

Old Insomniac
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.1.2012 18:54 (fromcelltohell).
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
protjeran
offline
CineBench 11.5 Benchmark

Aj sutra ću te stič, računaj do podne sam budan do 13h te oborim :)

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: CineBench 11.5 Benchmark
Bulldozer kaže...

Evo 7.80 neide više sa ovim shrotex coolerom, Molim nekoga iz Rijeke ako može posudit vodeno hlađenje ili nešto poput NH D14 samo na par sati da ovrtim par benchova i oc ...

 

 

Evo da te i ja poderem Zvone kad si mi se rugao,malo ploca zahebaje al evo i moga i5 2500K na 5100 mhz.SCORE 7,93 PTS.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
13 godina
offline
Re: CineBench 11.5 Benchmark
Bulldozer kaže...

E moj ZoharBizo, nemoj reć da ti nisam ni ja govorio

Hahha.Covjece ja nisam nista rekao protiv Asrocka,nudi on mnogo za tu lovu.Samo ja ne spadam medu onih 99% korisnika kojima je dovoljno 4,5 ghz.Meni je to malo,ja hocu izvuci zadnji mhz iz procesora za 24/7 takt i za to mi treba ASUS.Inace je ova ploca super.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
12 godina
protjeran
offline
CineBench 11.5 Benchmark

E moj ZoharBizo, nemoj reć da ti nisam ni ja govorio

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: CineBench 11.5 Benchmark
Jurky kaže...
Bulldozer kaže...

Kad sam ja govorio kupi ASUS, ECS, GIGABYTE nije slušao pa se opekao ...

Na ovom forumu je to besmisleno govorit....{#}

 

A kasnije kad jos napises temu OC SB-a dobijes pun PM box poruka tipa neide-nemoze-nestabilno-los mi je primjerak proca-itd... Uglavnom zajednicko je svima brend ploce koja nije gore navedena. Jos kad reces u cemu bi mogao bit problem, neki se i naljute. {#}

 

Zato po pitanju brenda maticnih ploca bolje da odustanes na vrijeme...

Zato ja slusam od sada Jurkya jer zna i jer je uz sve to iz Splita pa bi mogli iscijediti ovoga moga jednog dana kad kupim ASUS(kad skupim novce {#}).

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
14 godina
neaktivan
offline
Re: CineBench 11.5 Benchmark
Bulldozer kaže...

Kad sam ja govorio kupi ASUS, ECS, GIGABYTE nije slušao pa se opekao ...

Na ovom forumu je to besmisleno govorit....{#}

 

A kasnije kad jos napises temu OC SB-a dobijes pun PM box poruka tipa neide-nemoze-nestabilno-los mi je primjerak proca-itd... Uglavnom zajednicko je svima brend ploce koja nije gore navedena. Jos kad reces u cemu bi mogao bit problem, neki se i naljute. {#}

 

Zato po pitanju brenda maticnih ploca bolje da odustanes na vrijeme...

Google is your friend
13 godina
offline
CineBench 11.5 Benchmark

Vidis,evo pojasnjenje situacije.Na 4,5 ghz mi u Cinbenchu ima pomaka pa sve do 4,7 ghz gdje takoder ima pomaka,dakle score se povecava.Throtla mi na svim frekvama iznad 4,4 ghz u Linxu i u OCCT-u ali zato radi normalno u Cinebenchu i normalnim aplikacijama sve do 4,7.Tek nakon 4,8 ghz pocinje zahebancija u Cinebenchu i onda nema koristi ni od podizanja napona na 1,43-1,5V jer ga ploca ne drzi na toj frekvi,dakle imam 5 ghz a nemogu ih koristit jer mi ploca spusti frekvu na 4700 mhz i zato score ostaje isti.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
 
1 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Re: CineBench 11.5 Benchmark
zoharbizo kaže...

U Winsima boosta nema.Sto se tice opcenite situacije dovoljno ti je da ti kazem da je recimo Skyrim sa Athlonom II X4 i HD 5870 nudio high settingse a sa I5 2500K i HD 4670 nudi sve ultra.Iako je onaj Athlon pogonio karticu bez ikakvih problema.Throttla mi pri extremnim frekvama tipa 4800 pa navise.Zato mi nema razlike izmedu 5ghz i 4,7 ghz.

Procesor radi na 4,5 ghz na P67 Pro3 B3,ukljucim OCCT ili Linx i nekad throttla sa 4500 na 4400 pa na 4300 mhz i tako stalno.U cemu je stvar?Evo i SS zajedno sa temp koje ne prelaze 55C u loadu na 1.335V.

Aha, prije si drugačije govoria. {#}

Malo te bockam, nije mi jasno čemu forsirat tako visoke taktove a pogotovo napone kad nemaš nikakve koristi.. Ja bi na tvom mistu udria teški undervolt, nekih 1.04v uz 3.3GHz(kad ionako nema razlike), sve dok ne uleti koja opaka grafa pošto vidin da ne rendaš, konvertiraš vide-e, obrađuješ slike u 25k x 25k i slične procesorski zahtjevne stvari.

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.1.2012 12:54 (Penryn).
12 godina
protjeran
offline
CineBench 11.5 Benchmark

Kad sam ja govorio kupi ASUS, ECS, GIGABYTE nije slušao pa se opekao ...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
CineBench 11.5 Benchmark

U Winsima boosta nema.Sto se tice opcenite situacije dovoljno ti je da ti kazem da je recimo Skyrim sa Athlonom II X4 i HD 5870 nudio high settingse a sa I5 2500K i HD 4670 nudi sve ultra.Iako je onaj Athlon pogonio karticu bez ikakvih problema.Throttla mi pri extremnim frekvama tipa 4800 pa navise.Zato mi nema razlike izmedu 5ghz i 4,7 ghz.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.1.2012 12:40 (zoharbizo).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: CineBench 11.5 Benchmark
zoharbizo kaže...

Jos da je ASUS ploca gdje bi mi bio kraj.Jurky poderao sam ti I7 920 konacno. :P

Šta al ti throttla sa Asrokicom? Jesi gdje primjetia koristan boost u odnosu na starog Athlona?

12 godina
protjeran
offline
CineBench 11.5 Benchmark

A joj, mislim da nebuš tako lako, sutra ili prekosutra je cooler kod mene pa ću ja oprati tebe :) Probat ću nekako odvrtit na 5.5ghz ili 6ghz

Moj PC  
1 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: CineBench 11.5 Benchmark
Bulldozer kaže...

Budimo realnni da je ovo quad kojeg amd prodaje kao octo core, jer ima integer i pipeline po jezgri zato ga prikazuje kao octo core

Zato ti i kazem 4C/8T a ne 8C/8T.Kad dode ASUS ploca onda cu te na 5ghz oprati. :P

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
12 godina
protjeran
offline
CineBench 11.5 Benchmark

Budimo realnni da je ovo quad kojeg amd prodaje kao octo core, jer ima integer i pipeline po jezgri zato ga prikazuje kao octo core

Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: CineBench 11.5 Benchmark
Bulldozer kaže...

Ja na istom taktu imam za 0.40 veći score

4C/4T vs 4C/8T.Bilo bi jadno da imas manji score.Samo ja za 24/7 imam ovaj takt.{#}

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
12 godina
protjeran
offline
CineBench 11.5 Benchmark

Ja na istom taktu imam za 0.40 veći score

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
CineBench 11.5 Benchmark

Evo moj I5 2500K na 24/7 clocku od 4700 mhz na naponu od 1,375V.Temperature kao Bogom dane,53 stupnja u Cinbenchu pod full loadom.SCORE 7,48 PTS.

Jos da je ASUS ploca gdje bi mi bio kraj.Jurky poderao sam ti I7 920 konacno. :P

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.1.2012 1:43 (zoharbizo).
 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
CineBench 11.5 Benchmark

Evo i mene opet.I5 2500K na 4,4 ghz.Kad uhvatim vremena malo cu ga zesce overclockat.SCORE 7.02.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
 
3 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Re: CineBench 11.5 Benchmark
ATiGamer kaže...

Da, preskačem Ivy i čekam iduću generaciju, nemam nikakve potrebe mijenjat 2500K.

Ja ću isto tako vjerojatno Haswell-a preskočit, pa kad dođe Broadwell u 14nm njega uzeti. Ionako će vjerojatno to biti novi socket sa haswellom pa da se situacija slegne malo.

Heh, komično zvuči, jer tko zna što nam donosi sutra a kamoli tamo za 2-3 godine. {#}

14 godina
neaktivan
offline
Re: CineBench 11.5 Benchmark
Penryn kaže...

Heh, ja sam spreman za Ivya, samo čekam da dođe. Ovaj put definitivno idem na otključanu verziju, zaključana me više neće vidjeti. 

Ti ćeš ostat i5-2500K ili?

 

Da, preskačem Ivy i čekam iduću generaciju, nemam nikakve potrebe mijenjat 2500K.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice