Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 67.418
|
čitano: 9.834.087
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
Auti - ultimativna tema

Na mobitelu? Ja imao, tvornički reset mobitela riješio problem.

9 godina
Auti - ultimativna tema

Na PC, to izgleda chrome zajebava jer na edge radi. 

10 godina
Auti - ultimativna tema

Jeep looking campagnola by fiat (boj se rata i fiata!)

OGLAS

Nego jel se to meni čini il mu špur ne valja, prednji lijevi kotač malo van viri, nije ravan...
Potrošnja 4L pa ovo je idealno za po gradu na posao, zabadava

BTW:
Sad bi neki rekli da je udaren i da ima lufta na haubi

Poruka je uređivana zadnji put ned 5.7.2020 22:57 (1BIT).
9 mjeseci
Re: Auti - ultimativna tema

Moj kolega se bavi popravljanjem felgi. Baš neki dan kad sam mu svoje vozio je imao 2 komada sa M6 neke crno sive i s golfa GTD neke dijamant cut (ako se tako zovu te s golfa).

Poslali su mu preko špeditera , on to popravi i šalje nazad. Ako ne nađeš nikog mogu ti dat njegov broj pa pošalji i riješi ti on.

9 godina
Auti - ultimativna tema

Nešto novo.

Živjeti u svijetu i pritom ne biti svjestan smisla svijeta isto je kao i lutati velikom knjižnicom i pritom ne doticati knjige
12 godina
Milki kaže...

Moj kolega se bavi popravljanjem felgi. Baš neki dan kad sam mu svoje vozio je imao 2 komada sa M6 neke crno sive i s golfa GTD neke dijamant cut (ako se tako zovu te s golfa).

Poslali su mu preko špeditera , on to popravi i šalje nazad. Ako ne nađeš nikog mogu ti dat njegov broj pa pošalji i riješi ti on.

Odakle je? Ako je Zg, pošalješ mi broj? Ja sam isto bio pitao tu u temi ali nitko nije ništa preporučio.

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
3 godine
ramzocro-HCR kaže...

Nešto novo.

Prva pjesma koju moras odsvirati za testiranje zvucnika:

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
10 godina
Sad čitam baš da bi morao imati neke lampe u auto pa makar imam LED-ice i ne mogu ih sam zamjeniti. Uopće bio zaboravio i trenutno nemam ništa, pa me zanima šta da sad radim, kupim neke bezveze žarulje i vozim u pretincu tek tolko?
-
3 godine
Auti - ultimativna tema

Najjeftiniji set kupis i ubacis u gepek, i to je to. Ja sam kupio najjeftiniji "Toyota" set zarulja,

drzim u gepeku, samo radi HR milijajaca. Makar ih nemam gdje staviti. Mogu samo cijeli far zamjenit,

s obzirom da imam automatska LED svjetla koja se sama podesavaju po visini.

Al radije dam 80kn za najjeftiniji set lampi, nego da placam porez za budale rvacke milicije.

Isto tako u BiH trebas slep sajlu, a u Srbiji ti treba vatrogasni aparat (jedino zapravo sto ima smisla).

No isto tako u Srbiji trebas imati i rezerni kotac, jer ne priznaju set za krpanje koji dolazi u 99% novih vozila.

Tako da drzave ExYu, stvarno zakoni nemaju veze s mozgom.

1. Moj auto se ne moze slepati (AWD+CVT), i ne planiram nikog slepat

2. Nema za kupit "kadice" za rezerni kotac, cak ni rezerni kotac, nego eventualno

onu "palacinku", pa da ju nabijem na straznji sic

3. Ne planiram imati dva fara od 800€ u gepeku, jer se nekom tako digla kita i zivi u 1946. godini

3 godine
protjeran
ramzocro-HCR kaže...

Nešto novo.

was kostet ?

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
8 godina
Auti - ultimativna tema

Ako imate LED ili ksenon NE TREBA rezervne žarulje. Članak 99. Stavak 2. isto tako i u Srbiji. Što se tiče vatrogasnih aparata dobro ih je imati ali po zakonu  je potreban samo ukoliko vršite prijevoz javni prijevoz ili je teretno vozilo isto tako zakon isti kod nas kao i u Srbiji dok je u Bosni obavezno imati ukoliko vozite auto na plin.

Ako naletite na nekog policajca koji traži da imate, 2 min. googlanja i riješeno sve. Barem danas svugdje svatko ima pristup internetu.

3 godine
Auti - ultimativna tema

Mislis da je to lako objasnit debilzu, koji tvrdi svoje, a tebi se zuri?
Bas tad ce te najvise jebat i naci ti razlog da te zadrzi i bilo sta naplati.

Imam zarulje, nebitno kakve, cao zdravo ajtibok

8 godina
Auti - ultimativna tema

Što se sve može doznati/ što sve smiju dati u ovlaštenom ako pošaljem upit za neko vozilo sa brojem šasije, a nisam vlasnik.

I dali u hrvatskoj ima nešto tipa Car fax, a da je dosta točno, cijena nije problem.

9 godina
Auti - ultimativna tema

U ovlastenom ti mogu reci sve o autu, a nista o vlasniku. Racunaj da ti njih pola ne zeli provjeriti ako nemas vezu.

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.7.2020 17:05 (ivanzu).
12 godina
ivanzu kaže...

U ovlastenom ti mogu reci sve o autu, a nista o vlasniku. Racunaj da ti njih pola ne zeli provjeriti ako nemas vezu.

jel to vrijedi i za uvozne?

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
9 godina
Auti - ultimativna tema

To ne znam, prijatelji su isli i nekima su bez problema provjerili dok je nekima receno bez vlasnika nista. Mislim da sva novija auta danas imaju digitalnu servisnu tako da bi ja trazio screenshot od nje. 

12 godina
Auti - ultimativna tema

Ovisi o servisu i marki vozila. Npr za Mercedes odeš u bilo koji salon sa brojem šasije i dobiješ ispis servisne knjige, no questions asked. Za ostale ne znam.

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
7 godina
Hacker002 kaže...

Ovisi o servisu i marki vozila. Npr za Mercedes odeš u bilo koji salon sa brojem šasije i dobiješ ispis servisne knjige, no questions asked. Za ostale ne znam.

VW isto, jedino sta se kod njih mogu prepravljat/brisat kilometraza/datumi i opcenito se mogu brisat sta se radilo na autu.

11 godina
Čitatelj kaže...

Najjeftiniji set kupis i ubacis u gepek, i to je to. Ja sam kupio najjeftiniji "Toyota" set zarulja,

drzim u gepeku, samo radi HR milijajaca. Makar ih nemam gdje staviti. Mogu samo cijeli far zamjenit,

s obzirom da imam automatska LED svjetla koja se sama podesavaju po visini.

Al radije dam 80kn za najjeftiniji set lampi, nego da placam porez za budale rvacke milicije.

Isto tako u BiH trebas slep sajlu, a u Srbiji ti treba vatrogasni aparat (jedino zapravo sto ima smisla).

No isto tako u Srbiji trebas imati i rezerni kotac, jer ne priznaju set za krpanje koji dolazi u 99% novih vozila.

Tako da drzave ExYu, stvarno zakoni nemaju veze s mozgom.

1. Moj auto se ne moze slepati (AWD+CVT), i ne planiram nikog slepat

2. Nema za kupit "kadice" za rezerni kotac, cak ni rezerni kotac, nego eventualno

onu "palacinku", pa da ju nabijem na straznji sic

3. Ne planiram imati dva fara od 800€ u gepeku, jer se nekom tako digla kita i zivi u 1946. godini

U Bosni i lance treba imat bez obzira na cestu i vrstu gume koju imas.... bar je tako bilo..

VenAtoR#2231
3 godine
Auti - ultimativna tema

To mi je normalno, tako je i u AT, za vrijeme zime, jer prednji pogon bez lanaca negdje ne pomaze.

Ako imas 4x4 onda ne moras imati. Vjerovatno je tako i u BiH.

9 godina
Auti - ultimativna tema

Da se i ja pohvalim novim dodatkom u stereo sustav vozila (:

Bolji je od Pioneera koji je 500kn skuplji, i ima 25W RMS-a manje.

Provjerena Japanska marka, spojio ga na Hi inputse, jer ne mogu stavljati aftermarker radio u auto

7 godina
Čitatelj kaže...

https://www.facebook.com/CroatiaDashcam/videos/284179639662384/

Nisi se pohvalio da si auto promijenio 

3 godine
Jos je veca budala ovaj sto mu se nabije na guzicu i vozi za njim.

Nasla se dvojica, da nisi ti ovaj iza?
12 godina
Strm kaže...

Da se i ja pohvalim novim dodatkom u stereo sustav vozila (:

Bolji je od Pioneera koji je 500kn skuplji, i ima 25W RMS-a manje.

Provjerena Japanska marka, spojio ga na Hi inputse, jer ne mogu stavljati aftermarker radio u auto

I kak to zvuči? 

ja bi malo nadogradio svoj audio sustav, al ne da mi se provlačiti kabele i voziti woofer i pojačalo u bunkeru.

PC RULES!!!
7 godina
Čitatelj kaže...
Jos je veca budala ovaj sto mu se nabije na guzicu i vozi za njim.

Nasla se dvojica, da nisi ti ovaj iza?

Uf bome jesam, ja bi mu jos blico i sviro 

3 godine
Auti - ultimativna tema

Cuo sam za to - to je prvo pitanje koje polazes u BMW klubu; dal se prvo blica, trubi ili nabije na guzicu?

18 mjeseci
Čitatelj kaže...

Cuo sam za to - to je prvo pitanje koje polazes u BMW klubu; dal se prvo blica, trubi ili nabije na guzicu?

hahaha, dobra. ja sam onda valjda jedan od pristojnih u tom klubu.
 ja sve po ps-u ne volim divljat, pogotovo kad je netko samnom u autu.

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.7.2020 13:16 (bloodborne).
11 godina
Auti - ultimativna tema

Ne vidim što fali ovome koji je snimao, ne preostaje ti ništa drugo nego nabit se na guzicu da ovaj ispred vidi i makne se desno.

Svakako bolje nego pretjecati s desne strane.

A ovakve slučajeve vidim skoro svaki dan na autocesti.

9 godina
Auti - ultimativna tema

Meni je zanimljiva ekipa što se prebaci u lijevu traku nekoliko kilometara prije nego li je njihovo skretanje za lijevo, i onda se vuku 50, jer eto valjda ih je strah da se neće stići prebacit. 

To redovito viđam kroz Buzin, od supernove do mlake

18 mjeseci
Tony1999 kaže...

Meni je zanimljiva ekipa što se prebaci u lijevu traku nekoliko kilometara prije nego li je njihovo skretanje za lijevo, i onda se vuku 50, jer eto valjda ih je strah da se neće stići prebacit. 

To redovito viđam kroz Buzin, od supernove do mlake

par puta sam naletio i na 268icu u lijevoj traci tu.

E-mail:
Lozinka:

vrh stranice