Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.053
|
čitano: 13.191.097
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Brisati
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.8.2021 21:14 (mali od foruma).
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
mali od foruma kaže...
Da se pohvalio i ja jučer stavio LED H7 u Mondeo. Bio na tehničkom i naštimali ih picikato. Boja i snaga bolje od originalnih. Jedino mi se ne dopadaju ove "sjene".

Za sad su ove LEDice legalne u De i Austriji.

 i sve to krasno, ali na njihovoj stranici piše (ista veličina slova kao i hvalospjevi, samo bez UPOZORENJE ispred):

 

Ovi proizvodi nemaju ECE odobrenje. To znači da se ne smiju koristiti na javnim cestama u bilo kojoj vanjskoj primjeni. Korištenje na javnim cestama može dovesti do otkazivanja dozvole i gubitka osiguranja. Nekoliko zemalja ne dopušta prodaju i uporabu tih proizvoda. Molimo kontaktirajte vašeg lokalnog distributera za informacije o dostupnosti u vašoj zemlji.LEDriving CANBUS KONTROLNA JEDINICA izbjegava poruke o pogreškama na putnom računalu kada se koriste LED žarulje unutar 5 W, 21 W ili 50 W aplikacija.

Ju je je? Je ju je!
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Kao što rekoh, legalne su u DE i AU, a tamo registriram auto i imam osiguranje. Jedino što je donekle upitno, odobrenje je privremeno do 10.2022 ili tako nešto.
9 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
RuskeGTT kaže...
Filip720 kaže...

Hvala kolege, planirao sam Zimmermann pakne i diskove onda u kompletu. Hvala, pozdrav!

sretno ti bilo sa tim skartom, nemoj se jadati onda ovdje kad bude kasno...

 Hvala, lijep pozdrav 

13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Jedna nabrzaka sa jednog od 3 roadtripa u zadnjih tjedan dana. Cekamo 1bit-ovo izvjesce

8 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Jedan sloj Gtechniq Crystal Serum Light-a i 2 sloja Gtechniq Exo v4. Odlično izgleda tjedan dana od nanošenja.

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
dtdtdt kaže...

Jedan sloj Gtechniq Crystal Serum Light-a i 2 sloja Gtechniq Exo v4. Odlično izgleda tjedan dana od nanošenja.

 gdje uopće kupiti gtechniq u HR?

http://www.pecalica.hr/users/add/3cb0b321e3e8d77d2544dd607b4cbfe6
8 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

 gdje uopće kupiti gtechniq u HR?

Većinu stvari za detailing naručujem iz Njemačke. Inače postoji Gtechniq Hrvatska stranica gdje se može naručiti njihove proizvode.

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
dtdtdt kaže...

 gdje uopće kupiti gtechniq u HR?

Većinu stvari za detailing naručujem iz Njemačke. Inače postoji Gtechniq Hrvatska stranica gdje se može naručiti njihove proizvode.

 Koja trgovina iz DE šalje kod nas a da te ne odere shipping?

http://www.pecalica.hr/users/add/3cb0b321e3e8d77d2544dd607b4cbfe6
8 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Nezz točno, uglavnom sam preko mailboxa spajao pakete s više detailing shopova i slao ih ovamo. Većina shopova ima besplatnu dostavu(unutar Njemačke) za narudžbe iznad određenog iznosa pa mi je uglavnom dostava do mailboxa bila besplatna i platio sam samo dostavu mailbox>hr što je u konačnici vjerojatno jeftinije a i odgovara mi što mi više paketa dođe u jednoj dostavi.

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.8.2021 21:16 (dtdtdt).
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
RuskeGTT kaže...

Jedna nabrzaka sa jednog od 3 roadtripa u zadnjih tjedan dana. Cekamo 1bit-ovo izvjesce

 Hahaha e ovako kad ne otvoris sliku izgleda kao da si slikao kljuceve sa privjeskom

Veliko hvala kolega na turistickom obilasku Kvarner-a
Bilo je fenomenalno!
Prošli smo predivnim mjestima za koje nisam ni znao da postoje, a lako ih je propustiti ako se ne siđe sa glavne prometnice i istraži lokalno područje.

I moram još jednom napisati:
Rijeka ima bolje ceste od Zagreba!

Nisu nam dali da vozimo brže od 30Km/h i nisam smio ponjeti psa sa sobom da me gleda kako vozim

 
 
Samo promatramo, nismo vozili, jer je bilo zatvoreno u tom trenu...
 
 
Sa Krka:
 
 
Obilazak vidikovca iznad Drivenika i Triblja je fantazija
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pogled je predivan:
 
I mojih par solo:
 
 
 
 

Hvala još jednom na druženju kolega, bilo je odlično.


EDIT:
Evo LINK na jednu panoramu

Poruka je uređivana zadnji put pon 30.8.2021 9:00 (1BIT).
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

prekrasna je ta laguna..

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Swift iza kao privjesak.

 

Je li valja ovo čudo od Sonaxa?

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.9.2021 18:50 (ivanzu).
9 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Zakaj svi tablice skrivaju? Kaj nisu javne? Kaj se nekaj može ak znaš nečiju tablicu? Mislim ono, nije pin i cvc od kartice...

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ivanzu kaže...

Swift iza kao privjesak.

 

Je li valja ovo čudo od Sonaxa?

Meni je trajao 2 i pol 3 tjedna u 8.mjesecu. S tim da sam ga svaki dan mocio. Nakon toga je poceo popustat. Decki u PH su ga preporucili.

Di2 & EPS FTW!
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ivanzu kaže...

Swift iza kao privjesak.

 

Je li valja ovo čudo od Sonaxa?

 Meni knap mjesec dana na autu, stražnji dio skroz popustio, na bočnim stranama ga još ima iako ni približno jak kao u početku, hauba se još dosta jako drži i krov je više manje kao prvi dan.

BSD mi se na farovima drži već 5 mjeseci btw 

http://www.pecalica.hr/users/add/3cb0b321e3e8d77d2544dd607b4cbfe6
12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Karlek_19 kaže...

Zakaj svi tablice skrivaju? Kaj nisu javne? Kaj se nekaj može ak znaš nečiju tablicu? Mislim ono, nije pin i cvc od kartice...

 To su relativno rijetki auti i lako se otkrije identitent, a ima svakakvih bolesnika na netu. Znači taj ceramic je sranje. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.9.2021 11:00 (ivanzu).
9 godina
offline
Auti - ultimativna tema

I dalje ne vidim kaj ti bolesnik može napravit? Izgrebat auto? Pa to mi može i bez da zna tablicu.. sorry za glupa pitanja, ali stvarno ne vidim opasnost 

Isto vozim rijedak auto, valjda te red&black fieste imaju 3-4 u hr, ali nikad nisam vodio računa o tome da mi netko zna tablicu. 

 

 

 

 

 

12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Može ti doći kući kao meni i raditi sranja. Kod mene nije bilo vezano za registraciju ili tako nešto nego za online igru. Lik je uspio preko nicka ili čega već saznati gdje živim i doći meni kući ne pozvan da mu je posudim igrice i filmove na dvd-u, tako je dolazio par puta dok nije pokupio dva šamara. Od toga dana sve informacije na netu držim na minimumu jer ima svakakvih budala i bolesnika.

14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ček, i sad ti misliš da nekome ko je prek tvog nicka uspio doć do tvoje adrese bit problem nekaj drugo? Ili preko tablice saznat adresu? I jedno i drugo je u startu i tak ilegalno. I kaj sad točno ak zna tvoju tablicu? Ko da ju na cesti nitko ne vidi? I rijetki auti? Kakve tek to veze ima? Kaj će točno napraviti s rijetkim autom od 5-20 hiljada eura u najboljem slučaju?  Nije da je u pitanju AMG GT-R Renntech 1of1 ili F12 N-Largo ili tak nekaj. Mislim, no offense, ali tak je.

12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Privatnost, neki je ljudi vole imati.

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.9.2021 13:24 (ivanzu).
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Karlek_19 kaže...

Zakaj svi tablice skrivaju? Kaj nisu javne? Kaj se nekaj može ak znaš nečiju tablicu? Mislim ono, nije pin i cvc od kartice...

Karlek_19 kaže...

I dalje ne vidim kaj ti bolesnik može napravit? Izgrebat auto? Pa to mi može i bez da zna tablicu.. sorry za glupa pitanja, ali stvarno ne vidim opasnost 

Isto vozim rijedak auto, valjda te red&black fieste imaju 3-4 u hr, ali nikad nisam vodio računa o tome da mi netko zna tablicu. 

 

mystik kaže...

Ček, i sad ti misliš da nekome ko je prek tvog nicka uspio doć do tvoje adrese bit problem nekaj drugo? Ili preko tablice saznat adresu? I jedno i drugo je u startu i tak ilegalno. I kaj sad točno ak zna tvoju tablicu? Ko da ju na cesti nitko ne vidi? I rijetki auti? Kakve tek to veze ima? Kaj će točno napraviti s rijetkim autom od 5-20 hiljada eura u najboljem slučaju?  Nije da je u pitanju AMG GT-R Renntech 1of1 ili F12 N-Largo ili tak nekaj. Mislim, no offense, ali tak je.

 Dečki, kako je kolega već rekao, postoji određena privatnost...
Ja sam osobno mišljenja da je internet javniji od života na otvorenom, jer je puno lakše i brže doći do određenih informacija koje se na žalost mogu upotrijebiti protiv nas...

Evo ja sam doživio da u Zagrebu me zaustavi policija na jednom lokalnom putu i traži propusnicu da mogu proć po tom putu (asfaltirana cesta u jako lošem stanju), ja sam ostao paf, jer ne postoji nikakav znak, ništa ne nagovješta da ta cesta nije namjenjena za javni promet, već kako su mi rekli policajci koji su me zaustavili da je to požarni put za vatrogasce...
Uglavnom imao sam dosta dobar razlog za prolaz tim putem, te kad sam im rekao, su me pustili, ali koliko sam primjetio, puno ljudi taj put koristi kao prečicu i tu ih policija hvata i dijeli kazne.

Ja ne znam da li su ovi putevi kojima smo vozili kolega i ja namjenjeni za javni promet (nisam iz  Primorsko-goranske županije), te ne želim da me netko anonimno cinka policiji i da me dočeka kazna u poštanskom sandučiću, a vjerujem ni kolega to ne želi...

Budimo realni, danas ne trebate divljati po cesti i prolaziti kroz crveno da bi dobili kaznu, dovoljno je da ostavite auto pod sva četiri dok vodite dijete u vrtić, netko vas uslika i čestitka stiže kroz par dana...jer ima svakakvih ljudi...

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.9.2021 13:48 (1BIT).
10 godina
offline
Auti - ultimativna tema

kakva je c klasa 2011 godina? jel imaju problema sa korozijom?  link

15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
toma20 kaže...

kakva je c klasa 2011 godina? jel imaju problema sa korozijom?  link

 Ak je to onaj motor sto mislim da je (om651), cuo sam da su uzasno nepouzdani i skupi za popravljati.

12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

mmmmmmMrtve 295-ice. Pitate se y? Spustiš bemveja, sa nekim aliexpress oprugama(nebitno), i ne odeš centrirati trap... 2mj poslije, padneš tehnički.

Živjeti u svijetu i pritom ne biti svjestan smisla svijeta isto je kao i lutati velikom knjižnicom i pritom ne doticati knjige
6 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Atest felgi i guma ide pod mali atest. Prilazem TUF felgi, racun da su kotači balansirani nakon ugradnje gume. Jel treba i za špur? Piše u dokumentaciji minimum 8 mm od karoserije te min 5 mm od dijelova ovjesa zračnost. OK. I ne smije virit felga van ruba blatobrana. E sad, za umjeravanje brzinomjera, to mi bas nije jasno jer su felge 19", tvornički auto dolazi na 17" Ima tko iskustva kakvih sa time?

GdjeSuBikovi kaže... Dabog da ti dica igrala na toj i5-ici umisto na ryzenu.
7 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Postoji li mogućnost, neki fazon na osnovu kojeg se može utvrditi da li je neki dio za auto original, u ovom slučaju Bosch filter ulja? To će mi rođak donijeti iz Njemačke, naručiće preko autodoc.de. 

12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ne kužim što ti znači original filter ulja? Prije da je original MANN.

13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Mann, mahle i bosch, s nijednim neces pogrijesit.. Meni na tdi u original pakiranju dolazi mahle cini mi se

7 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Pitam zato što se u današnje vrijeme sve i svašta kopira, naročito na ovim prostorima. Možda se nisam dobro izrazio, htjeo sam saznati razliku između originala i lažnoga.

Poruka je uređivana zadnji put ned 5.9.2021 8:47 (Milic).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice