Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.053
|
čitano: 13.198.569
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Imaš Eagle F1 Asy5 za 100kn više od tog Hankurca i 60kn više od Fulde. Uzmi to, nećeš propast.

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
BORG kaže...
Ivanjino96 kaže...

40 min od ZG a vrhunski posao radi covjek. Hidrografika Sisak na FB ima vise slika. Evo ovo mi je bas danas poslao da je napravio zlatna-mat

 Koja je cijena po felgi ?

 Ovisi o colazi felge, te da li sam izvana se lakira ili i iznutra. Javis se covjeku na fb sve ce ti rado odgovoriti.

11 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ima tko michelin pilot sport 4?  Mislio sam uzeti pirelli PZ4 ali u mojoj 245/40R18 dimenziji ima samo PZ a ne PZ4. Tak da sam uzeo pilot sport 4. Skuplja je 12 eura po komadu od pirellia. 

Kakva su iskustva s tim Pilot sport 4 ako tko ima?

PSN:Tomislav025
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Jedno pitanjce ako je netko narucivao Obd elven...Narucio sam prije 10ak dana onaj paket sto je bio na popustu obd eleven,holder za mob i 2x100 credita....danas je obd stigao a nigdje nemam te kodove..vidim da je to isao kao i zaseban racun....i di se to ukucava kad posalju..hvala unaprijed

12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
omomomomoomm kaže...

Ima tko michelin pilot sport 4?  Mislio sam uzeti pirelli PZ4 ali u mojoj 245/40R18 dimenziji ima samo PZ a ne PZ4. Tak da sam uzeo pilot sport 4. Skuplja je 12 eura po komadu od pirellia. 

Kakva su iskustva s tim Pilot sport 4 ako tko ima?

 Imam ih ja ali kratko tako da nemam ništa pametno za reći. Dobre su gume za sada, dobar feedback na volanu, malo bučnije nego zimske Conti TS 850P, kamenčići se lijepe kao ludi za njih, po ovoj kiši nije bilo problema i imaju zaštitu za felge što je super.

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.4.2021 16:30 (ivanzu).
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
omomomomoomm kaže...

Ima tko michelin pilot sport 4?  Mislio sam uzeti pirelli PZ4 ali u mojoj 245/40R18 dimenziji ima samo PZ a ne PZ4. Tak da sam uzeo pilot sport 4. Skuplja je 12 eura po komadu od pirellia. 

Kakva su iskustva s tim Pilot sport 4 ako tko ima?

Vjerojatno najbolja guma za normalni auto i vožnju?

PS4S i Cup2 su bolje gume na suhoj podlozi i nakon što se zagriju, tak da koliko to možeš koristiti u svakodnevnoj vožnji? 

PS4 je odličan kompromis od svega što očekuješ od gume(suho, mokro, potrošnja).

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.4.2021 16:37 (mystik).
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Vredestein ljetne, valjaju te gume kaj?

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
omomomomoomm kaže...

Ima tko michelin pilot sport 4?  Mislio sam uzeti pirelli PZ4 ali u mojoj 245/40R18 dimenziji ima samo PZ a ne PZ4. Tak da sam uzeo pilot sport 4. Skuplja je 12 eura po komadu od pirellia. 

Kakva su iskustva s tim Pilot sport 4 ako tko ima?

 Imam i ja, zasad vrhunsko držanje u svim uvjetima, nikad straha kad bi žurio na posao, ruta mi je puna zavoja i vozi kao po tračnicama. Zapravo koliko god tjerao, zasad nisam dobio osjećaj da sam uopće blizu gubitka gripa. 215/40/R17 dimenzije. 

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Pretpostavljam da je ovo nakon tretmana?
Izgleda odlično!
5 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Vredestein mi se cine kao top gume, imas na tyrereviews dosta pozitivnih komentara
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Pozdrav ljudi, pitanje.

Zanima me može li mi prijatelj, koji je u drugom gradu, kupiti auto i prepisati ga na mene bez da ja idem tamo? 

Ništa ne ostavljam nezavrš
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Kupiti može, ugovor se ispuni na bilo koga, praktički nebitna stvar. Prijepis nema potrebe raditi odmah, ako je auto regsitriran normalno ti ga doveze pa onda kod sebe riješiš prijepis - uglavnom će na stanici za tehnički zahtjevati da stvarni vlasnik odradi prijepis. Izaći će ti nekad možda u susret ako si dobar s njima tamo, ali opet moraš imati osobnu osobe na koju auto ide (npr ja sam to odradio za starog prije par mjeseci jer se njemu nije dalo ići, ali prijavljeni smo na istu adresu i znam sve dečke koji rade na stanici pa su mi odradili, da nije tako sumnjam da bi). Ili, treba provjeriti ako postoji takva opcija, da kolegi daš punomoć za tu aktivnost pa on to obavi.

Ali opet kažem, sve je to nepotrebno, on ispuni ugovor sa tvojim podatcima sjedne u auto i doveze ti ga, pa ga ti prepiši kada hoćeš, nema potrebe da on to radi.

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
13 godina
online
Auti - ultimativna tema

ja sam imao jedan auto na sebi bez da sam ga ikad vidio ili ista potpisao.  i prodao za par tjedana.

 

tako da sve je moguce.

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Hacker002 kaže...

Kupiti može, ugovor se ispuni na bilo koga, praktički nebitna stvar. Prijepis nema potrebe raditi odmah, ako je auto regsitriran normalno ti ga doveze pa onda kod sebe riješiš prijepis - uglavnom će na stanici za tehnički zahtjevati da stvarni vlasnik odradi prijepis. Izaći će ti nekad možda u susret ako si dobar s njima tamo, ali opet moraš imati osobnu osobe na koju auto ide (npr ja sam to odradio za starog prije par mjeseci jer se njemu nije dalo ići, ali prijavljeni smo na istu adresu i znam sve dečke koji rade na stanici pa su mi odradili, da nije tako sumnjam da bi). Ili, treba provjeriti ako postoji takva opcija, da kolegi daš punomoć za tu aktivnost pa on to obavi.

Ali opet kažem, sve je to nepotrebno, on ispuni ugovor sa tvojim podatcima sjedne u auto i doveze ti ga, pa ga ti prepiši kada hoćeš, nema potrebe da on to radi.

 

Tnx.

 

Boldano: Dakle frend može napraviti kupoprodajni na moje ime, dovest mi auto, a ja u svom gradu sredim prijepis na tehničkom. Vlasnik ne treba biti prisutan na prijepisu? To sve sam sredim? 

Ništa ne ostavljam nezavrš
11 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Šlape kupljene. Jos ih samo treba montirati.

 

PSN:Tomislav025
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.4.2021 18:37 (omomomomoomm).
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
luka94 kaže...

S obzirom na rasprave o sredstvima za kožu zadnjih par stranica sam morao i ja sebi neš uzet. 

Koristio Gyeon četku za kožu, Sonax Profiline leather cleaner foam i Shiny Garage Leather Mousse, za 151tkm volan izgleda još relativno sviježe, jedino kaj ima jednu dosta duboku ogrebotinu od prošle vlasince.

 Moj kožni volan ima ~98.000km a izgleda ko da ima 200.000 km... 

15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Ziga kaže...

 Moj kožni volan ima ~98.000km a izgleda ko da ima 200.000 km... 

 Pežo :D

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. | R.I.P. What.CD 11/2016
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Mmm trula višnja, novi kožnjak.

 

Je, prašnjava je, ali jedva stignem usisati oba auta jednom tjedno kak spada, kamoli lickat ih detaljno. Too muč vork on kustomer kars...

Živjeti u svijetu i pritom ne biti svjestan smisla svijeta isto je kao i lutati velikom knjižnicom i pritom ne doticati knjige
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
dv14 kaže...

 

Tnx.

 

Boldano: Dakle frend može napraviti kupoprodajni na moje ime, dovest mi auto, a ja u svom gradu sredim prijepis na tehničkom. Vlasnik ne treba biti prisutan na prijepisu? To sve sam sredim? 

 Tako je, na prijepis ideš sa potpisanim kupoprodajnim, prometnom i tablicama, i to je to.

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
11 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Pozdrav, imate možda preporuku gdje bi u Zagrebu bilo najbolje napraviti geometriju kotača tj. špur? Hvala

16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
hrčak kaže...

Pozdrav, imate možda preporuku gdje bi u Zagrebu bilo najbolje napraviti geometriju kotača tj. špur? Hvala

 Gumiimpex

Truth in engineering.
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
hrčak kaže...

Pozdrav, imate možda preporuku gdje bi u Zagrebu bilo najbolje napraviti geometriju kotača tj. špur? Hvala

 

Autolab, Koloper, BAT, Bračun.

 

Mislim da su oni na najboljem glasu u ZG za spur.

12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
BORG kaže...
Ziga kaže...

 Moj kožni volan ima ~98.000km a izgleda ko da ima 200.000 km... 

 Pežo :D

 a moj bivši Pežo 406 coupe 360.000 imao kad sam ga prodao i kožni volan i dalje skoro kao novi...

Pucaaaajjjj :)
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Hyundai Elantra  (2001.g.)- nakon cca 90.000 km se od mog znoja (valjda) onaj gumeno pjenasti volan na 2 i 10 h počeo ruliti, pa sam stalno mijenjao navlake na volanu...

 

sve drugo na tom autu je bilo OK u untrašnjosti, bez cvrčaka, fino, podatno, čvrsto, samo taj vražji volan...

Ju je je? Je ju je!
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
@gamer34
Ja bio pred dva tjedna kod Bračuna, meho napravio super posao plus stvarno je komunikativan i sve što te zanima i što radi objasni. Cijena je bila nekih 230ak kn koliko me sjećanje drži.
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.4.2021 12:55 (WackyZG).
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Šta reći

Živjeti u svijetu i pritom ne biti svjestan smisla svijeta isto je kao i lutati velikom knjižnicom i pritom ne doticati knjige
15 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Napokon docekao sunce 😁

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Odvezem ja svog 406 kod mehaničara (neću sad imenovati, ali radi se o poznatoj servisnoj mreži) u prošli ponedjeljak. Alternator nije punio. Kažu bit će u srijedu gotovo, ok. Zovem u četvrtak jer me nisu kontaktirali, govore kako imaju puno posla te da nisi auto još pogledali te da će u petak biti gotovo. Ponovno ih zovem u subotu, auto još nije gotov.

 

Zovu oni mene prekjučer, u ponedjeljak da jel imam rezervni ključ auta jer su onaj koji sam im ostavio, originalni, izgubili i da ga ne mogu naći 

 

Ja popyzdim, odnesim im rezervni da mogu završiti auto. Sad su rekli javiti se kroz ovaj tjedan, ako ga ne uspiju naći da će kopirati ovaj.

 

Kakav je postupak za kopiranje/izradu novog ključa? Jel im treba ostavljati ovaj ključ ili preko broja šasije to mogu srediti?

 

A ovaj servis bolje ne komentirati, nego ih treba izblatiti po internetu, jer vidim da pate na recenzije. 

Ništa ne ostavljam nezavrš
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Veliš da ih treba izblatiti, al ih ti sam nećeš imenovati... wtf
-
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
The Unforgiven kaže...
Veliš da ih treba izblatiti, al ih ti sam nećeš imenovati... wtf

 

Nebi još, vidjet ću što će još ispasti kroz ovih par dana sa ključem. 

Ništa ne ostavljam nezavrš
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice